Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość katia100
Dianka doszly fotki:) slicznie wygladasz..... moim zdaniem najpiekniejsze kobiety to kobiety w ciazy:):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 martiko ja podobnie jak Diana nie wiem co napisać,wiem,ze przeżywasz straszny ból--nie poddawaj się.🌻❤️ bardzo bardzo mi przykro.....:-( Diano zdjęcia rewelacyjne- w końcu widać na nich Ciebie i Dawidka w całe okazałości :-) katiu - Twój mail mi jest znany,chyba ostatnio ottoagency poszukiwał kandydatów do administarcji biurowej w zielonej górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianka podeslij i do mnie foteczki prosze:) juz ostatnia prosta:) ale ten czas leci:) Pazia/Warszawa...........26.............20.............. ...ok 20.08.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............19................ok.08.08 . 07 Lenka/Ostrołęka...........28.............10............. ......15.06.07 akasia/ZielonaGóra........26..............27............ ........28.07.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31....................12.08 .07 kukusia .......................25.............6.................ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ...........14 ....................27.07.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok06.08.07 Monia80/ Kutno.............27.............30 ...............ok.21.05.07 Marta 24/USA................24..............2....................3 0. 07.07 voltare/k.Opola.............30.............62........... ......ok.15.08.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.08.08.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............34............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............30............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............24.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............17.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............14.............. .......30.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martiko slońce - myślami jestem z Toba kochanie - musisz się dokładnie przebadać - może nadszedł czas by lekarze bliżej przyjzeli sie twojemu organizmowi i koniecznie sprawdz tarczyce ... przesyłam buziaki myszko ❤️ Dianko wczorajsza piosenka robi furrore w moim domku - meżulek dzis dostal ja na imieninki i tak mu sie strasznie podoba :) Ja juz troszke jestem spokojniejsza ... choc wiem ze nie bedzie łatwo - za to zaczełam myslec o czymś innym - cieszyc się wycieczka do Egiptu ... moze to pozwoli mi zapomiec ... ze jeszcze duga droga przede mna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
neiwiem czy otto poszukiwalo kogos:P jest duzo biur w calej polsce wiec neiwiem:) laseczki mam pytanko morze mi ktoras polecic jakies tanie i w maire lokum nad naszym poslkim morzem:) bo najprawdopodobniej uda nam sie wyskoczyc na pare dni na moje wymarzone i upragnione morze:D czekam na jakies podpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
ja tez chche zdiecia:P:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiu jak tanio ? bo mam dobry namiar za 50 zeta od osoby za dobę ... Gdańsk Jelitkowo - czyli okolice SOpotu - blisko plaza chyba ze wolisz gdzieś dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryniu, ja też na okrągło słucham tej piosenki...a mój kotek już mi zaczyna śpiewać:) Katiu, Tobie zdjęcia wysłałam:) Justynko, a jak Ty się czujesz jak Twój maluszek? Mocno kopie? Paula - odezwij się, co tam u Ciebie Słońce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
trini wsumie 50 zl jeszcze bi moze dalo rade wolalabym taniej ale jak masz namiary albo jakas stronke www to podaj:) i czekam bo nad morzem byla 2 razy w zyciu i niemam pojecia gdzie jest fajnie bo tak to te 2 razy na koloni w podstawowce bylam tylko:( dianko wiem wiem juz pisalam tu ze doszly fotki ale marta jakies wysylala a ja nic niemam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArtiko bardzo bradzo mi przykro, musisz zrobić dokłądne badania bo skoro to zdarzyło ci sie drugi raz to musi byc jkaś przyczyna. Trzymaj sie cieplutko i nie poddawaj się Dianko to prawda wygladasz świetnie, ja chyba będę miała duzy brzuch bo juz w 4 miesiacu wszyscy mówią mi że jest duży:)Na szczescie nie przytyłam jeszcze ani grama- waga stoi w miejscu tylko brzuszek rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiu - tam gdzie byłam jest bardzo fajnie - super strony - rzut beretem do sopockiego molo ... blisko Gdańsk i Gdynia ... jezeli bedziecie samochodem możecie wszędzie dojechac ale Gdańsk jest bardzo rozkopany czasem lepiej kopnac sie tramwajem ... do tego można zrobic sobie rejs na Hel z Sopotu - albo z Gdańska ; trzeba się tylko popytać ...kwatera bardzo przyjemna i czysta, gospodarze bardzo mili - niestety nad morzem w lato nie jest tanio musisz się przygotować na większy wydatek ... my na 4 dni wydalismy 800 zl na noclegi, jedzenie i paliwo i małe przyjemnosci ... z kwatery mielismy dosłownie 5 minut nad morze, okolica bardzo spokojna strona Willa Gozdawa - Wypoczynek nad morzem 80-342 Gdańsk Jelitkowo ul. Jelitkowska 19 0-prefix-58-553-47-42 Willa Gozdawa - położona 200 metrów od piaszczystej jelitkowskiej plaży zapewnia możliwość nie tylko wakacyjnego relaksu, ale i korzystania z rozlicznych atrakcji Trójmiasta przez cały rok. Jelitkowo leży na granicy Sopotu i Gdańska. Ceny od 40 zł do 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika bardzo mi przykro ze się tak stało :( Ale teraz musisz odpocząc i postarac sie o dobrego lekarz bo musisz byc pod stała opieka lekarza Laseczki ale same powiedzcie jesli chodzi o te plemniki one w jakis sposób sie starzeja i osłabiaja róznież bo np.Jak mój misiek ma słabe to mamy uprawiac sexik co drugi dzień zeby ich bardziej nie osłabiac Oj sama juz nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
Dziewczyny czytam was od paru miesięcy ale do tej pory nic nie pisałam. Staramy się juz ponad rok, bez efektów. mam zrobione badania hormonów, mąż plemniczków i jest ok. Jestem 3 cykl na stymulacji CLO. Tym razem urosło mi aż 6 pęcherzyków, po 3 w kazdym jajniku. lekarz tym razem nie dał mi pregnylu, bo powiedział że moze być "za dużo tego szczęścia na raz". Staranka w toku. aha, przy ostatniej wizycie zbadał jak plemniczki zachowuja się w moim sluzie i idą jak burza. Nie wiem co mam robić jak znwu się nie uda. Lekarz mówi o laparoskopii, bo miałam jakiś czas temu zapalenie przydatków, ale czy mozliwe zebym po tym miała dwa jajowody niedrożne? Pytałam go o hsg ale powiedział, że to przestarzała metoda i że on już tego nie robi, tylko laparoskopię. Co ja mam o tym wszystkim sądzić? Dodam, że jestem z Białegostoku i leczę się u dobrego specjalisty (podobno) dr, Mrugacza. Czy to możliwe żeby moje pęcherzyki nie pękały tylko się wchłaniały? - bo taką mozliwość zakłada też lekarz. Nigdy mi nie zostały żadne torbiele. KOchane dziewczyny...co jest ze mną nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
jezeli chodzi o plemiki to lekarz kazał nam kochać się teraz codziennie przez trzy dni, ale to chyba zależy od jakości nasienia, ile ono dojrzewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
trynity, mam do ciebie pytanie - jakie są objawy zaburzeń traczycy w twoim przypadku? czy ja mogę mieć też z tym problemy? Przepraszam, że tak wam zawracam głowę, ale już jestem taka skołowana tym wszystkim, a wiem, że wy czujecie to samo co ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam typowych objawów choroby tarczycy ... w sumie jest nerwus ze mnie , mam spowolniona przemiane materii , czasem jestem senna i apatyczna . nie mam na nic siłty ... i kołatanie serca niekiedy mnie dopada ... to chyba tyle ... co do plemników - to lekarze podpowiadaja osoba ktore się staraja i maja słabe plemniczki kochac sie co dwa dni - wtedy nasienie cały czas się odnawia ...ale elizo nie sugeruj się tym - dwa dni pod rząd nie zaszkodzi ;) chodzi o kochanie się codziennie przez kilka dni z rzedu to może to niekorzystnie wpływać na słabe nasionka ..tyle mi powiedził androlog mojego mińka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianka, dzieki za fotki, suuper wygladasz, brzunio fajniutki:) chyba nie duzo przytylas:) sluzy ci, sluzy:)🌻🌻🌻 adrianek szaleje, raz kopie mocniej raz lzej:D najmocniej ok 11 wieczorem sie wscieka:) pare razy pod zebro z lewej strony juz zaliczylam:) ale ciesze sie ze jest taki energiczny, jestem spokojniejsza, ogolnie czuje sie ok, niestrawnosc mi od czasu do czasu dokucza i w nocy zaczynaja mi rece puchnac, ale tam, dam jakos rade, a twoj dzidzius juz ulozony do wyjscia? ide po herbake bo znow mi przelyk dokucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej !!! destination25 ---matko jedyna 6 pęcherzyków !! :-) jak TY to zrobiłas?! po ile tabletek Clo brałas? co do hsg to wart zrobic mimo wszystko.-jak sie okaze,ze sa oba niedrozne to laparo...\\ badz cierpliwa napewno sie uda !! Wróciłam od Endo.dostałam euthyrox50 (200tabletek) płaty tarczycy zmniejszyły sie juz o połowe!! (od listopada zeszlego roku) .Z czego jestem bardzo zadowolona,jdnakże lekarz nie zauważył by moje wredna tarczyca zechciała sama popracowac! i uswiadomił mi,ze leki raczej napewno bede stosowała do konća zycia....bbuuu !!! idę jeść fasolkę szparagową :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martiko, bardzo mi przykro :( Wspolczuje, naprawde.... Dianeczko, ale ja wcale nie uwazam ze maly brzusio to zle, jak dla mnie to lepiej nawet bo potem nic nie zostanie. Grunt by dzidzio bylo zdrowe i porod odbyl sie bez zadnych komplikacji :) Dziewczyny mam pytanie jeszcze odnosnie hsg...Czy po badaniu na drugi dzien bolalo was podbrzusze? Troche mnie to zaniepokoilo, ale nie mialam temperatury, ani krwawienia. Dzis jest znacznie lepiej, tylko jajniki daja strasznie popalic i sie zastanawiam co sie dzieje z kontrastem, czy on caly wyplywa? I czy jest w stanie podraznic jajniki? Wiem, ze glupie to co pisze, ale jestem zdziwiona reakcja mojego organizmu...Jeszcze w zyciu bez stymualcji nie bolaly mnie jajniki, dlatego sie pytam. Bo bol jest identyczny z tym jaki byl jak rosly mi pecherzole. Dla wszystkich Krzysiow spelnienia marzen :D A mamy ich chyba paru na topiku ;) Destinantion, ja na twoim miejscu przy takiej ilosci pecherzykow wstrzymalam bym sie ze starankami...I hsg jest stosunkowo bezinwazyjne, a laparo to jednak operacja. I w Pl tez gin chcial mi laparo robic, a wyglada na to, ze dobrze ze sie nie zgodzilam, bo jajowody sa drozne. Pecherzyki niepekniete czesto sie wchlaniaja razem z @. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka i odrazu lepiej..uff katia no i ja polecam moje rodzinne strony, jest jak trini mowi, gdansk rozkopany i korki nie do zniesienia! ja oprocz plazy jelitkowo polecam tez stogi:) o ile dobrze pamietam i sie nie pozmienialo to tramwaj 8 leci pod sama plaze:), wieczorem polecam sopockie molo i pyyyszne gofry, a i dyskoteki rowniez:) na skwerku w gdyni tez fajnie, nie wiem czy dziala jeszcze tamtejsza dyskoteka tornado ale jak tak to sie wybierzcie:), starowka w gdansku wieczorkiem tez slicznie oswietlona i w ogrodku piwnym mozna posiedziec:) rejsik statkiem czemu nie:) sprawdz koniecznie dni i godziny kursu, a moze traficie na jarmark dominikanski - uwielbiam i wtedy o wiele weselej:) elizka plemniczkow jest wiecej jak sie kocha co 2 dzien:) rozumiesz, wiecej moze poleciec do celu na raz i sa wieksze szanse:) bo jak korzystacie z \"zapasow\" codziennie to moze odpowiednia ilosc nie zdarzy sie naprodukowac:) destini bedzie ok, 6 pecherzykow to b duzo, niech lekarz spr pozniej czy pekly. akasia no to dobrze ze coraz lepiej! oby tak dalej! surfi no ja nie wiem ale pamietam ze malolepsza bolalo, zapytaj, wszysko bedzie ok😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sufitko mnie też bolało po hsg - jak przy @ aż ciężko było siedzieć,ale u Ciebie to pewnie pęcherzyki same rosną ...co Ty na to ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
surfitko jeśli chodzi o starania to za późno bo juz raczej jestesmy po...nie sądzę żeby coś z tego wyszło. nie wiem co sądzić o hsg, skoro mój lekarz mi to odradza. nie chcę laparoskopii, bo to jednak operacja. gdzie wy robiłyście hsg? czy można zrobić to prywatnie i ile kosztuje? jeśli chodzi o CLO to brałam po jednaej tabletce dziennie. Jak brałam wcześniej po pół to urósł tylko jeden pęcherzyk. Dziewczyny czy to możliwe żeby pęcherzyki za każdym razme się wchłaniały, nawet jak dostawałam pregnyl? jak temu zaradzić? z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu, ja sama nie wiem co jest :( wczoraj zrobilam test owu z tego wszystkiego i juz co prawda jest druga kreska, ale bledsza, wiec test negatywny :p Ale to byl dopiero 11 d.c. wiec niby jeszcze czas...okaze sie samo z reszta. Jak bardzo beda dawac w kosc pojde do gina po prostu i sie dowiem co jest, moze to ta cystka daje w kosc...Mnie tez odbrzusze bolalo jak przy @, a nawet mocniej, z tym ze ja nie mam bolesnych @. Ale to juz przeszlo, na szczescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
destinantion, mi przez pare stymuowanych cykli same sie wchlanialy...az w koncu zrobila sie torbielka. Ale czy chcesz powedziec, ze nawet z pregnylem one nie pekaja? I ze lekarz wam nie odradzil staran przy mozliwosci ciazy 6-raczej? ja mieszkam w USA i tutaj robilam hsg. Ale mysle, ze na pewno mozna w PL zrobic hsg za zaplata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
dziewczyny czy ja jestem jakaś głupia czy niedoinformowana. Skoro na usg są pęcherzyki, śluz jest płodny, czuję kłucie jajników potem tych pęcherzyków nie ma, to czy możliwe że ja nie mam owulacji? jak lekarz może to sprawdzić? Powinnam pisać prace mgr a nie mogę sie na tym skupić tylko myśle co jest ze mną nie tak. Dziewczyny proszę odpowiedzcie na moje pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
nie dał pregnylu na pęknięciee ,ale powiedział żeby się starać. Ja nigdy nie wiem czy one pękają, ale zawsze gdy mam robione usg w 3-4 dniu nowego cyklu to ich nie ma. jak stwierdzić czy one się wchłaniają czy mam jednak owulację? robiłam w jednym cyklu testy owulayjne i wyszły pozytywne - czy to też nie daje 100% pewności, że jest owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulka jest mniej wiecej w polowie cyklu -/+, objawia sie czesto bolem, sluzem itp, wtedy nasz dorosly pecherzyk sobie lazi i powinien peknac, jak zetknie sie z plemniczkiem to powinna byc ciaza, takze mysle ze owu to ty masz, nie wiem czy ci pekaja czy nie, ale gin powinien ci to powiedziec bo jak pecherzyk peknie to jest po nim slad przez pewien czas (niestety nie wiem co i jak) jesli nie peknie to moze wyjsc razem z @, jesli zostanie to na pewno gin to widzi jak idziesz na monitoring, moze jak do tej pory dawal ci pregnyl to pekaly skoro nie mowi ze zostawaly..zapytaj nastepnym razem dokladnie. moze kazal wam sie starac bo nie dawal pregnylu i pomyslal ze wszystkie nie pekna, zreszta nie wiadomo jakie one mialy rozmiary, czy byly wszystkie wystarczajaco rozwiniete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
destini na pewno bedzie dobrze, nie zamartwiaj sie tyle bo to nie pomoze, jakby cos bylo nie tak i jakby one sie gdzies odkladaly to gin by widzial na bank! i by ci o tym powiedzial, a jak ich w 3, 4dc nie ma tzn ok:) 3maj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to Twoje pęcherzole pękają same.A zeby to sprawdzic to musialbys miec monitornig usg przez cały cykl....przed @ rowniez co kilka dni wtedy napewno sie dowiesz.Pęcherzyk widac jak pęka i czy prawidłowo.A jak nie pęka to też widac...wtedy utrzymuje sie az do @ po czym sie wchlania pod koniec cyklu.ZA rzadko masz usg ;-) słyszałam ze hsg mozna robic prywatnie jest to kwota rzedu ok.400zł ( ale moje miasto jest o niebo tańsze od reszty wielgachnych molochów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×