Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

OMEGO albo dziewczyny jakie są normy wielkosci dla płatów tarczycy i jakie są najbardziej optymalne.Wiem,ze kobiety powinny miec po podsumowaniu (dl,szerokosc,glebokosc) do 18ml.wiecie cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysiu mały nie wiem jak jest ułożony, wizytę mam dopiero 31 lipca...ale leży raz bokiem raz do góry nogami, bo czuje jak się obraca. Co do dolegliwości - mi dokucza jedynie zgaga:( i to jest uciążliwe, a tak poza tym ok...a czy dużo przytyłam? ok 8-10kg...ale jestem wysoka i tak się jakoś rozłożyło to u mnie, ja widzę różnicę ale wszyscy dookoła mówią że ciąża mi służy i ładnie wyglądam. Surficiu, mi chodziło o to, ze może i Ty będziesz miała mały brzusio, a nie że duży:) Co do pęcherzyków...nic nie pomogę bo się nie znam na tym kompletnie, ja nie miałam takich problemów, u nas to było leczenie męża. Tymczasem dla wszystkich kobietek buziaki..a dla Krzysiów serdeczne życzenia:). Mój mężuś juz się przyzwyczaił, że siedzę i z Wami rozmawiam...zawsze pyta \" co tam u Tryni i Pazi\"...bo te dwa zapamiętał:) jak mu opowiadam, to się cieszy albo smuci...w zależności od tematu. Czasami mnie podgląda co piszę...ale co tam niech się pocieszy troszkę:) Zmykam robić kolacyjkę...buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
dzięki dziewczyny za odpowiedź. też myślę ze one pękają, bo jak kiedyś miałam usg przed miesiączką a po owulacji to tam był płyn (chyba w zatoce Douglasa - tak to się nazywa). a więc owulację prawdopodobnie mam tylko nie wiem co z jajowodami, czy są drożne. Te pęcherzyki były dojrzałe (to był 13dc), miały po ok. 20mm. wiem, że nie można się zamartwiać ale ja sama nie wiem co jest ze mną nie tak. chyba lepiej znać przyczynę swoich kłopotów i leczyć ją niż żyć w nieświadomości. Oj dziewczynki, dlaczego my musimy tak cierpieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
cały czas czuję kłucie w obu jajowodach, ale to chyba noramle przy tylu pęcherzykach. Wczoraj i przedwczoraj miałam bardzo płodny sluz (w tym cyklu brałam wiesiołka). jak znowu ne wyjdzie to co mam robić - hsg czy laparoskopie? Patrzyłam cennik hsg to w białymstoku kosztuje ok. 100 zł. sama nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
dziewczynki czy przyjmiecie mnie do swojego grona i wpiszecie do tabelki? mam 25 lat, cykl 12, spodziewana miesiączka 6 sierpnia. jestem z Białegostoku. Razem zawsze raźniej, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
Ale się dziś rozpisałam, a wy jakoś milczycie...chyba was nie przstraszyłam długością swoich wpisów i ilością pytań?pozdraiwam wszystkie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
Aha, jeszcze jedno ostatnie pytanie. Któraś z dziewczyn, nie pamiętam która, zaszła w ciąże mimo, że lekarz powiedział, iz jajo nie pękło. Jak to możliwe? Proszę o odpowiedź, dlaczego lekarz się tak pomylił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazia/Warszawa...........26.............20.............. ...ok 20.08.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............19................ok.08.08 . 07 Lenka/Ostrołęka...........28.............10............. ......15.06.07 akasia/ZielonaGóra........26..............27............ ........28.07.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31....................12.08 .07 kukusia .......................25.............6.................ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ...........14 ....................27.07.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok06.08.07 Monia80/ Kutno.............27.............30 ...............ok.21.05.07 Marta 24/USA................24..............2....................3 0. 07.07 voltare/k.Opola.............30.............62........... ......ok.15.08.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.08.08.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Destination25/Białystok……25………………..12……………………..06.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............33............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............29............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............24.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............17.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............14.............. .......30.01.2008 ależ proszę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś popsiowałam :-) a co do ciązy martyn--i to musisz ją zapytac :-) po prsotu lekarz nie wychwycił momentu peknięcia pęcherzyka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazia/Warszawa...........26.............20.............. ...ok 20.08.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............19................ok.08.08 . 07 Lenka/Ostrołęka...........28.............10............. ......15.06.07 akasia/ZielonaGóra........26..............27............ ........28.07.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31....................12.08 .07 kukusia .......................25.............6.................ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ...........14 ....................27.07.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok06.08.07 Monia80/ Kutno.............27.............30 ...............ok.21.05.07 Marta 24/USA................24..............2....................3 0. 07.07 voltare/k.Opola.............30.............62........... ......ok.15.08.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.08.08.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Destination25/Białystok……25.... 12..... .06.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............33............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............29............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............24.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............17.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............14.............. .......30.01.2008 może teraz się uda 🌻 a poza tym to niedlugo ja bede zmieniałą swoje daty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Martyniu - przykro mi - tylko tyle potrafię Ci napisać. Dzisiaj każde słowa i tak nie załagodzą tego, co w tej chwili czujesz. Trzymaj się, nie poddawaj i wracaj do nas - czekamy tutaj na Ciebie. Chciałabym Ci coś napisać w mailu, ale to najpierw muszę poszukać i zeskanować jedno zdjęcie z USG. Dzisiaj już chyba nie przewalę wszystkich papierów, ale postaram się jak najszybciej... Tryniuś nie zamartwiaj się tak. Dodatkowy stres cale nie wpływa dobrze na efekty staranek. Pierwszy szok minie, a Ty teraz musisz być szczególnie silna. Może to leczenie potrwa odrobinę dłużej niż gdyby tych tarczycowych problemów nie było, ale efekt na pewno przyniesie. Głowa do góry! 🌻 Katia my nad morzem byliśmy w nieco innej okolicy - okolice Rewala. Było pięknie, morze widzieliśmy przez okno i wprawdzie to było 2 lata temu, ale wówczas płaciliśmy niecałe 30zł/osobę. Jakby Ci okolica odpowiadała (trochę spokojniejsza jak Gdański gwar, ale piękna!) to postaram się poszukać w necie jakichś bliższych namiarów na pensjonat bo po prostu tak z biegu to nie pamiętam. Surfitko mnie po HSG to w ogóle zostawili w szpitalu do następnego dnia i faktycznie przez kilka kolejnych dni odczuwałam jakieś dziwne kłucia. Potem przeszło. Ale to nie było jak na @ tylko takie miejscowe i krótkotrwałe ukłucia. destination25 - i moje HSG było całkowicie na NFZ. Idę mojemu mężusiowi uprzyjemnić zakończenie imieninowego dzionka:P, a świętował będzie w sobotę razem z urodzinkami:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy fragment poprzedniego posta był oczywiście do martiki, a kawałek do martyni mi wykasowało:( martyniu Tobie chciałam napisać tylko że życzę Ci aby Twoja dzidzia nadal się tak ładnie rozwijała jak do tej pory i rosła razem z brzusiem jak największa;) Dianko - Twój Dawidek również niech jeszcze odrobinkę chociaż podrośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destinantion, bo ja sie juz zgubilam w twoich zeznaniach ;) Skoro masz naturalna owulacje to po co stymulacja? Przeciez branie clo nie jest bezkarne dla organizmu, i prawdopodobnie dlatego nastapila hiperstymulacja. Co do owulacji, zeby ja stwierdzic to tak jak napisala Akasia, konieczne jest zrobienie usg po domniemanej owulce. No i nie rozumiem dlaczego, skoro same pekaja dostajesz pregnyl ? Skoro maz jest zdrowy i ty masz owulacje, ja bym doradzala zrobienie hsg, bo byc moze tu jest problem...albo od razu laparoskopie - jak sa przytkane od razu odetkaja i nie bedzie bolec. Sama nie wiem co ci doradzic. A wszystkie 6 pecherzykow na pewno nie peknie bo owulacja zawsze jest tylko z jednego jajnika, wiec max to 3 ( przynajmniej tak pisze w necie ). Zycze by chociaz jedno sie zakotwiczylo :D Voltare, Pozycz spelnienia marzen Krzysiowi :D Dianeczko, u mnie to nie ma szans na maly brzuszek, bo juz mam jak w ty w 4 miesiacu :P Z reszta to nie wazne, byleby w koncu urosl mi ten brzuch z wiadomego powodu!!! ;) No i naprawde fajniutko wygladasz, a to dlatego ze szczescie promienieje z twojej twarzy :D Pobawilam sie dzis w kucharke - bo przez zaladek do serca i zrobilam mojemu misowi rosolek z pierozkami Won Ton. Jak ktos bedzie chcial to dam przepis na farsz, bo ciasto gotowe kupuje i nie wiem jak sie go robi :P A skoro mam teoretycznie plodny czas, to trzeba sie troche poprzytulac ;) Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki 🌻🌻🌻 Ponownie jadę dzisiaj z dziadkiem do szpitala w Poznaniu. buziaczki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... troszke wczoraj poszperałam w necie i zobaczcie co znalazlam : TARCZYCA DLA STARAJąCYCH SIĘ : Ocenia się, że problemy z tarczycą są przyczyną 20-30% niepłodności u kobiet. TSH (mU/l) Diagnoza >20 łagodna do silnej niedoczynność 4,5-20 niedoczynność niskiego stopnia 2,1-4,4 norma, ale podejrzenie niedoczynności jeśli występują objawy lub wole 0,4-2,0 norma 0,1-0,39 szara strefa – zbadać FT4 2. Wpływ na płodność Zwiększa znacznie ryzyko wczesnych poronień. Niekiedy Hashimoto może występować samodzielnie, czyli bez niedoczynności tarczycy. Zdarza się, że lekarze po sprawdzeniu poziomu hormonów tarczycowych i stwierdzeniu, że są one prawidłowe, nie zlecają badań na potwierdzenie istnienia przeciwciał przeciwtarczycowych dlatego jeżeli poroniłaś kilka razy zbadaj tarczycę Leczenie Leczenie choroby Hashimoto jest trudne i mało skuteczne. Stosuje się hormony tarczycy, zaś we wczesnej fazie można stosować również leki hamujące proces autoimmunizacji lub leki przeciwzapalne. Dobre efekty osiąga się podając choremu lek homeopatyczny o nazwie Padma 28. Rokowania Większość kobiet zachodzi w ciążę, choroba zwiększa prawdopodobieństwo poronienia Nadczynność tarczycy i choroba Gravesa-Basedova W przeciwieństwie do niedoczynności, nadczynność tarczycy polega na nadmiernym wydzielaniu hormonów tarczycy. Nadczynność powodować może: • choroba Gravesa-Basedova • wole wieloguzkowe nadczynne • autonomiczne nadczynne gruczolaki tarczycy Choroba Gavesa-Basedova to zespół zmian chorobowych, wśród których dominuje nadczynność tarczycy. Choroba ta polega na wytwarzaniu przez organizm przeciwciał. W przeciwieństwie jednak do choroby Hashimoto, przeciwciała te nie niszczą tkanki tarczycowej, ale pobudzają rozrost i czynność tarczycy. Stąd najczęściej występującym w chorobie Gravesa-Basedova zaburzeniem jest nadczynność tarczycy. Objawy nadczynności • pobudliwość nerwowa • osłabienie • spadek masy ciała, mimo dobrego łaknienia • osłabienie • zadyszka • kołatanie serca • nadmierna potliwość • powiększenie tarczycy (wole) • wytrzeszcz oczny • drżenie rąk, czasem nóg • biegunki • skąpe krwawienia miesiączkowe • wilgotne ręce • migotanie przedsionków Wpływ na płodność Nadczynność tarczycy nie obniża płodności, ale powoduje, że estrogeny działają gorzej, występują problemy ze śluzem i endometrium. Nadczynność tarczycy utrudnia utrzymanie ciąży czasami przyczynia się do wcześniejszych poronień dlatego bardzo ważna jest kontrola endokrynologa w ciąży. Leczenie Podaje się leki hamujące czynność tarczycy (przeciwtarczycowych), leczeniu chirurgicznym, leczeniu promieniotwórczym jodem – 131. Dwie ostatnie metody to leczenie radykalne, które stosuje się w wyjątkowych przypadkach. Najczęściej stosowane leki przeciwtarczycowe to tiamazol (polski preparat występuje po nazwą Metizol®) oraz przetwór tiouracylu – metylotiouracyl (polski preparat Methylthiouracilum®). Pamiętaj! Samowolne przerywanie terapii bywa przyczyną nasilenia dolegliwości. Ważne!! Kobiety dotknięte chorobą Gravesa-Basedova powinny unikać ciąży do czasu całkowitego wyleczenia. Stosownie bowiem leków przeciwtarczycowych bywa niekorzystne dla rozwoju płodu. to chyba tyle - wkleilam całośc o tarczycy - choc mnie nie dotyczy nadtczynnosc ... zmykam na sniadako ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie to co najwazniejsze to mi się wycieło : wklejam jeszcze raz : Niedoczynność tarczycy Niedoczynność polega na niedostatecznym wydzielaniu hormonów przez tarczycę i wystąpieniu zaburzeń ogólnoustrojowych spowodowanych ich niedoborem. Może być spowodowana np. uszkodzeniem lub zniszczeniem tkanki tarczycowej (tzw. niedoczynność tarczycy pierwotna) lub brakiem hormonu przysadkowego TSH (tzw. niedoczynność tarczycy wtórna). SprawdĽ czy możesz mieć niedoczynność : Podlicz punkty 0-9 nie musisz się martwić 10-18 zbadaj TSH 19-27 skontaktuj się z lekarzem • podejrzenie PCOS 10 pkt • hiperprolaktynemia 10 pkt • spowolniona przemiana materii (tyjesz mimo, że niewiele jesz) 3 pkt • niska temperatura ciała (powoduje to częste odczuwanie chłodu i złą tolerancje na zimno), na wykresach w pierwszej fazie występuje temperatura poniżej 36.4 3 pkt • skóra blada, zimna, sucha, szorstka i łuszcząca się szczególnie widoczne na łokciach (suche łuski bądĽ kolanach) 3 pkt • niedokrwistość 3 pkt • senność i ogólne osłabienie 2pkt • depresja 2 pkt • zmniejszone libido 2 pkt • obfite lub bardzo obfite krwawienia miesiączkowe 2 pkt • wysokie stężenie cholesterolu we krwi 1 pkt • obrzęki (szczególnie widoczne na twarzy) 1 pkt • wypadanie włosów 1pkt • kruche i łamliwe paznokcie 1 pkt • trudne gojenie się ran 1 pkt • zwolniona czynność serca, słabe tętno, kołatanie serca 1 pkt • omdlenia i zawroty głowy , migreny 1 pkt Rozpoznanie Należy zrobić badanie TSH, jeżeli TSH jest powyżej 2 koniecznie sprawdĽ PROLAKTYNĘ oraz FT3, FT4, wskazane USG tarczycy Wpływ na płodność i ciążę Niedoczynność tarczycy może spowodować zanik owulacji, niemożność zagnieżdżenia się komórki jajowej, a także nieregularność miesiączkowania lub zanik. Choroby tarczycy powodują skrócenie fazy lutealnej, co prowadzi albo do niemożności zapłodnienia komórki jajowej, albo do bardzo wczesnego poronienia, które zwykle występuje w dniu spodziewanej miesiączki i często przechodzi niezauważalnie dla samej kobiety. Niedoczynność tarczycy może przyczyniać się do nadprodukcji prolaktyny. W łagodnej niedoczynności tarczycy ciąża jest możliwa, ale wiąże się z ryzykiem poronienia i porodu przedwczesnego. Ponadto niedobór hormonów tarczycy matki może mieć niekorzystny wpływ na funkcję rozwijającej się tarczycy dziecka i co najważniejsze na rozwój jego centralnego układu nerwowego. Leczenie Niedoczynność tarczycy jest najczęściej chorobą trwałą, która wymaga stałego leczenia. Polega ono na systematycznym podawaniu preparatu hormonu tarczycy – tyroksyny – w postaci soli sodowej. W Polsce do najczęściej stosowanych należą Eltroxin® i Euthyrox Rokowanie Po wyrównaniu TSH i obniżeniu najlepiej 1-1.5 większość kobiet w ciągu 3 miesięcy zachodzi w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze raz ja bo niezle powykasowywało mój pierwotny tekst : Hashimoto wykluczyć przy wczesnych poronieniach : Choroba często występuje łącznie z niedoczynnością tarczycy. Hashimoto to, przewlekłe zapalenie tarczycy. Organizm wytwarza przeciwciała, które niszczą komórki tarczycy. Często przejście zapalenia tarczycy kończy się niedoczynnością tarczycy. Rozpoznanie Rozpoznanie choroby Hashimoto opiera się na wykryciu we krwi zwiększonego miana przeciwciał przeciwtarczycowych. Badanie takie polega na zwykłym pobraniu krwi. Często występuje również niedoczynność tarczycy i TSH>2. Wpływ na płodność Zwiększa znacznie ryzyko wczesnych poronień. Niekiedy Hashimoto może występować samodzielnie, czyli bez niedoczynności tarczycy. Zdarza się, że lekarze po sprawdzeniu poziomu hormonów tarczycowych i stwierdzeniu, że są one prawidłowe, nie zlecają badań na potwierdzenie istnienia przeciwciał przeciwtarczycowych dlatego jeżeli poroniłaś kilka razy zbadaj tarczycę Leczenie Leczenie choroby Hashimoto jest trudne i mało skuteczne. Stosuje się hormony tarczycy, zaś we wczesnej fazie można stosować również leki hamujące proces autoimmunizacji lub leki przeciwzapalne. Dobre efekty osiąga się podając choremu lek homeopatyczny o nazwie Padma 28. Rokowania Większość kobiet zachodzi w ciążę, choroba zwiększa prawdopodobieństwo poronienia Także dziewczynki chyba juz znalazlam przyczyne moich niepowodzeń ... teraz tylko dostac się pod opieke dobrego lekarza i moze kiedyś sie uda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) voltare dziękuje za ciepłe słowa:) destination- dobrze ci akasia napisała ja jestem przykładem tego jacy \"nieomylni \" są lekarze. Chodziłam na monitoring co 2 dni więc niemożliwe było raczej przegapienie śladu po peknięciu. Był to mój pierwszy cykl z Clo i miałam jeden pęcherzyk, kiedy był już tak duzy że większy być nie mógł - 2 dni później miałam znowu usg i lekarka powiedziała ze niestety się wchłonął i od przyszłego cyklu mam brać zastrzyki, b9o inaczej nic z tego nie będzie. Więc ta ciaze była dla mnie jak prezent z nieba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
witajcie kochane:) czy to normalne ze po @ boli mnie tak jakby byla przed @???? dziwnie jakos:/ tak jak bym miala owu ale wczraj mi sie dopiero skonczyla@... :/ co do moich wakacji to wolalabym jakas nad morska wioske hehe oczywiscie nie ze tylko plaza i koniec ale cos w sytlu hmm ustki nietakie wielkie jak gdans czy gdynia... no i tam tez jest drozej:( jak cos to dajcie znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tylko z Wami przywitam i zmykam robić obiadek!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
witajcie dziewczynki!Akasiu i martyniu dziękuję za odpowiedzi. Dwa pierwsze cykle mojego leczenia miałam tylko duphaston, bo lekarz myślał, że z drugą fazą jest coś nie tak (mam krótkie 25-26dniowe cykle). ale to nic nie dało, więc spróbował z ClO. On nie tylko powoduje powstanie większej liczby pęcherzyków ale także wpływa na ich jakość. Jeśli tym razem się nie uda to pewnie laparo lub hsg zrobię, bo coś ze mna musi być nie tak, skoro już rok starań i nic nie wychodzi z tego. Dziewczynki czy uważacie że na darmo truję się CLO? jakie to może mieć skutki uboczne? Po tych stymulacjach mam bardziej obfite miesiączki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
A teraz z innej beczki...pogoda dziś u mnie śliczna i jutro, jak mąż się wyrobi dziś z pracą to pojedziemy na Mazury (Ruciane Nida). Już nie mogę się doczekac. Tydzień temu wróciłam znad morza, byłam tam z siostra i wiecie co...tylko się zasmuciłam, bo na plaży mnóstwo dzieci, małżeństwa z dziećmi, nawet takimi malutkimi, a ja co? NIC! Wiem że musze być cierpliwa i czekać na swoją kolej, ale to takie trudne. Życzę miłego dnia. Później sie jeszcze odezwę a teraz siadam do mgr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
To jeszcz raz ja. Chciałam żebyście nie lepiej poznały więc napisze trochę o sobie. Jestem mężatką od 2 lat, po 6 latach chodzenia z moim miśkiem. Od września mam zacząć pracę w szkole specjalnej, na nauczaniu indywidualnym i w świetlicy. Uwielbiam pracę z dziećmi upośledzonymi, autystykami, itd. Może to dziwnie zabrzmiało, ale nie wyobrażam sobie żebym mogła robić coś innego. To chyba tyle w skrócie o mnie... jak chcecie się jeszcze czegoś dowiedziec to piszcie. Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale chyba Lenka jest z okolic BIałegostoku. Lenko czy miałaś może kontakt z dr Mrugaczem? Czy słyszałś jakieś opinie na jego temat? Ja zastanawiam się czy nie przenieść się do dr Wołczyńskiego, bo to taka sława, ale raz u niego byłam i nie zrobił na mnie dobrzego wrażenia. To by było na tyle, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane koleżanki !!!!! Ostatni mało sie odzywał , ale to dlatego , że mam duzo pracy a pozatym jakaś taka zmeczona oststnio jestem i na nic nie mam siły i ochoty. Witam nowa kolezanke - destination25 , jak widac coraz wiecej nas..... :-) :-) Martika , kochanie - jak nas czytasz , to wiedz , że jestem z Toba i bardzo , bardzo mi przykro - ale trzeba wierzyc , że bedzie dobrze - cłauski !!!! Tryni , Akasia , Surfitka, Voltare , Jadira, Justynka M, Katia , Diana24 , Martynia - buziaczki dziewczynki :-) :-) :-) Jutro postaram sie napisac Wam maila , co tam u mnie słychać !!!! Acha i czymajcie kciuki , bo w piątek ide do gina - zeby wszystko było dobrze !!!!!!! Pa , pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Justynko24-dzieki z usmiechnieta bużke bardzi mi się przyda,no i oczywiste że kciuki bede trzymać za twoja wizyte u lekarza.Wszystko będzie dobrze 🌻 Dziewczyny , ale Wam zazdroszcze tych waszych wyjazdów nas obecnie nie stać na wczasy leczenie mojego Michaśia pochłania troche kasy,ale za 2 miesiace przechodzimy na inne leki dużo tańsze wiec moze zaczniemy odkładać na wyjazd w przyszłym roku. Martika pozdrawiam❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
odpowie mi ktoras..:(?? co moze byc przyczyna takich boli po @??? :(??? jajniczki mnie bola tak jak przed i tak mnie ciagnie...:/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Destina a mąż był badany ? Bo to dziwne , twój lekarz chyba troche za bardzo Cię faszeruje tymil lekami CLo nie powinno sie brac za długo bo to działa na organizm. Nie wiem ale mój lekarz mówił ze nie bedzie mi dawał miałam to przez dwa cykle ale nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia nie mam pojęcia co to może byc a jakie leki bierzesz? Ja mam dzis 19dc i trochę mnie boli brzucho :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
ja nic niebiore jeszcze narazie lekarz kazal zbadac sie mezowi i zobaczymy jakie wybiki a przedewsyztskim kazal narazie sie nieprzejmowac no ale wiecie:/ jutro ide na usg:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×