Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

jesteście wszystkie kochane :-D aż ciepło się robi na serduszku ! Czuję przeogromny(!) niepokój a wasze słowa są otuchą- bardzo dziekuję ❤️❤️ Od trzech dni miałam bezenność,dosłownie po 4-5 godzin snu...mam nadzieję,że dzisiaj juz bede normalnie spała.;-) Moje kochane zdarzył się CUD,teraz wiem,ze kazda z was zajdzie w ciąze---skoro udało sie takiemu cięzkiemu przypadkowi jakim jestem ja.Narazie jestem cichutko i modle się do Bóczka...a czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu, myślę że każda z nas będzie kiedys tak szczęśliwa, no niektóre już są :) ja później zmienię tabelkę, a teraz powybierałam zdjęcia dla was, będzie kilka maili, także szykujcie się moje drogie do odbierania ich :D zaraz wysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu - jestesy z Tobą - napewno bedzie dobrze. Musisz sie teraz nie przejmowac , bo stres napeno źle wpłynie na dzidzię !!!! Ja mąż zareagował na ten CUD ???? , napewno przeszcześliwy. Kurcze ale sie dzieje - mam nadzieje , że za niedługo druga tabelka bedzie wieksza od pierwszej !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasia G R A T U L A C J E !!!!!!! 😘 😘 😘 😘 🌻 :) Ale fajowo! Jest lipcówka - zasada to jednak zasada! Lipiec nie mógł się zakończyć bezowocnie!!!! Uciekam narazie - tak wpadłam tylko zajrzeć a tu taka rewelacja!!!! Jeszcze raz gratuluję!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochaniutkie!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 Przepraszam ze nie odzywalam sie , ale jakos tak nie mialam o czym pisac ale codziennie was podczytywalam. Akasiu- serdecznie Ci gratuluje❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻👄 Dbaj o siebie i fasolke kochana. Ja spokojnie czekam na @ ktora niby mam dostac dzis z poslizgiem do 2 dni. Narazie nic na to nie wskazuje , ale czuje ze przylezie :( To ktora teraz spada do dolnej tabelki? Ide robic kochane obiadek.. Pozdrowienia i 👄 dla wszystkich kolezanek....:P Zajrze pozniej...Milego dnia.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam wyniki- są dobre tylko trochę mało hemoglobiny, ale tak było u mnie zawsze karolciu czekam na zdjecia:) akasiu nic się nie przejmuj i nie denerwuj, wiem co teraz przeżywasz bo niedawno sama drżałam o fasolkę - zresztą nadal jestem pełna obaw, mimo że to już 4 miesiac. Wszystko będzie dobrze, bierz tylko duphaston i myśl pozytywnie.:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, sprawdzcie czy doszły zdjecia - wysłałam w 3 mailach, już wiem że do Martyni pierwszy nie doszedł, zwróciło mi - niewiem, może masz mniejszy limit na maila. Zobacze co z pozostałymi, czy też wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiaaa2384
A co byscie zrobily na moim miejscu? Od wczoraj zmienilo sie wszystko ... Nie moge przestac o tym myslec.... kiedy zobaczylam dzidzie. Myslalam ze jak pojde chociaz na staz to zaczne od pazdziernika studiowac uzupelniajace magisterskie, dzis wlasnie bylam na rozmowie gdzie przyjeli mnie na staz. Ale traz sobie tak mysle ze gdy staz sie skonczy to rowniez skoncza sie srodki na studia. I zaczelam sie zastanawiac czy zaczynac studia, bo patrzac z innej strony to nie bede mogla starac sie o dzidzie przez dwa lata. A pomyslalam ze jak skoncze staz to pojde do pracy nawet do sklepu (jak innej nie znajde) i popracuje zeby chociaz mi sie zasilek macierzynski nalezal bo z jednej pensji to ciezko. Od wczoraj mam wlasnie taki problem kiedy zobaczylam dzidziusia meża kuzynki i mialam na rekach. Niewiem czemu pojawila sie u mnie taka reakcja. Zawsze chcialam miec dzieci z moim wspanialym mężem ale w niedalekiej przyszlości. A od wczorajszego dnia nie moge o tym przestac myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia - zdjecie doszły - super !!!!!!!!!! Tylko pozazdroscic , najpierw Egipt , teraz to - rewelacja :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No objechałam Katowice tatko już w domku,i co widze ,ale nowina AKASIU-sciskam Cie mocno i szczeze gratuluje,boziu nawet niewiesz jak mnie ta wiadomosc ucieszyla.TAK MOŻE SIE ZACZYNAĆ KAŻDY NOWY TYDZIEŃ.Akasiu-nerwy się uspokoja i będzie wszystko dobrze,wysyłam pozytywne fluidki******************************************************** *********************************************************** *************************************************************,no i gratulacje również dla męża🌻🌻🌻❤️❤️❤️... MARTYN-IU przykro mi ,że masz dziadzia w szpitalu ,ale napewno dobrze się nim zajma i wróci szybko do domku.Ja niestety niemam już dziadków ani mamy:( Pozdrowienia dla wszystkich kolezanek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam swoje dane Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............20.............. ...ok 20.08.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............19................ok.08.08.07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31....................12.08 .07 kukusia .......................25.............8.................ok. 02.08.07 karolcia_26...................27 ...........15 ....................23.08.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok.06.08.07 Monia80/ Kutno.............27.............30 ...............ok.21.05.07 Marta 24/USA................24..............2....................30. 07.07 voltare/k.Opola.............30.............62........... ......ok.15.08.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.08.08.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Destination25/Białystok…25............. 12.................. .06.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............34............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............30............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............27.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............17.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............15.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.......................... ..................2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie katastrofa ... podejrzenie hiperprolaktynemii ... nie wiem czy wierzyc tej lekarce ... dostalam Euthyrox 25 i Bromergon - musze skonsultowac się z innym lekarzem ... bo ona nawet nie kazała mi zrobić usg tarczycy ... powiedziała tylko ze mam tak duzo przeciwcial bo mam zapalenie i stad duzo prolaktyna po obciazeniu ... nie wiem ale chce mi się wyc - bo to się bardzo powoli leczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini, nie załamuj się, idź jeszcze do lekarza gdzie indziej, a ten lek to brała Akasia - i widzisz udało sie jej 👄🌻 ciesze się że zdjęcia doszły i sie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Akasiu gratuluje!!!! ja chyba też jestem w ciąży.... okres mam mieć 1 ,2 sierpnia. wczoraj zrobiłam test i wyszły 2 kreski druga troszke jaśniejsza, ale na opakowaniu pisze że to też wskazuje na ciąże bardzo sie boje i jeszcze sie nie ciesze i wy też mi na razie niegratulujcie. jutro z rana robie test to zobaczymy co będzie aha i codziennie już od 5 dni rob ie testy owulacyjne i na nich ciągle 2 wyrażne krechy, a chyba wiecie że one pokazują 2 jak jest owu albo ciąża narazie aż boje sie cieszyć ale myśle o tym ciągle myśle że teraz bede sie do was częściej odzywać bo moje problemy z netem pomału sie kończą pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu, a jednak ja pocichutku ci pogratuluję 👄 kurcze, zobaczycie do końca roku i tabeli nr 1 już nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karolciu kochane ale sie za wami ztęskniłam.nawet niewiem ile stron mam do nadrobienia w czytaniu.jestem daleko w tyle. nic o was nie wiem od miesiąca. Akasiu bierzesz coś? ja nieprzestaje brać duphastonu.i kwas filiowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu daj nam znać na bieżąco, trzymam kciuki, bierz ten duphaston i kwas :) a stron rzeczywiście dużo, ja też miałam do nadrobienia dużo, przez te 2 pobytu 2 tygodniowe z dala od topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusia - nie chcesz to Ci nie gratuluję, ale swoje i tak myślę:D 🌻 dla Ciebie:) No nie mogę ale nam się tydzień fajnie zaczął:D:D:D Byle tak dalej! Zmykam robić racuchy z jabłkami, cukrem pudrem i cynamonem, bo mi się papierówek namnożyło w tym roku, że obdzielam wszystkich dookoła, a i tak nie mam co z resztą robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusia-niechcesz gratulacji wiec jeszcze poczekam i bede trzymac kciuki niech fasoleczek rośnie w spokoju🌻❤️🌻❤️ KAROLCIA-dziękuje za zdjecia super wygladacie,a wysłałam ci meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusia - je tez nie gratuluje , ale czymam mocno kciuki !!!!!!!!!!! , informuj nas na bieząco , co się dzieje :-) :-) Same dobre wiadomości dzisiaj !!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusia - no proszę :-) !! a po ile tabletek bierzesz duphastonu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż jest w SZOKU ....hhiihii aż go nie poznaje,... co do leków to nie bralam progesteronu przez 7dni,ale dzisiaj kupiłam profilaktycznie ;-) i oczywiście ładnie połknęłam tableteczke,a zaraz wezme druga (po dwie trzeba łykac ?)Przez ten okres \'nie brania\' nie miałam zadnych plamień,a temperetura utrzymywała się na wysokim poziomie czyli 37.3 tylko ta bezsenność.....teraz to napewno będe spała jak suseł ;-) poza tym codziennie rano - EUTHYROX50,pózniej kwas foliowy i zestaw witamin. Będe też musiała umówić się z ENDO,ale to jak juz potwierdze ciaze u lekarza.Bo wspominal,ze w stanie błogosławionym należy brac większą dawkę euthyroxu- tarczyca mocniej obciązona. TRINITY leczenie tej paskudy nie jest wcale takie długie jak się Tobie wydaje !!! tylko trzeba dzialać szybko!bierz ten euthyrox25 (najlepiej na pusty żołądek rano!) po miesiacu zbadaj TSH.Prolaktyna tez wtedy spadnie.Zobaczysz:-) ja na własną rękę (uprzednio naczytając sie o zaburzeniach tarczycowych)w tamtym miesiacu brałam CASTAGNUSA...on naprawde rewelacyjnie obniża prolaktyne./a niektóre kobiety łaczą go z bromkiem. Obawiam się też przez moja diagnoze ze szpitala o niedroznym jajowodzie-czy aby napewno zagnieżdzenie nastapiło w macicy a nie poza nią. Karolcia - jak zwykle zdjęcia rewelacyjne.Piękna z Ciebie kobieta !!! tylko z tego co zauważyłam .....ktosik tam mało się uśmiechał .... ale chyba wiem z jakiego powodu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu a ja mam ciągle tempke 36,5 czyli tyle ile zawsze pod koniec cyklu czy to nie za niska? ja na razie sie tak do końca nie nakręcam na ciążę bo tak bardzo sie boje rozczarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie przez dwa dni a tu takie cudowne wiadomosci :) :) :) No po prostu teraz fasolki wyrastaja jak grzybki po deszczu...oby tak dalej. Ja tam na razie w ciaze nie zajde, bo nie mam owu...wiec nawet kciukow trzymac nie musicie. Ale moze kiedys..jeszcze nie moj czas :( Trzymajcie sie i uwazajcie na siebie :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu - BARDZO SIĘ CIESZĘ - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co do duphastonu ja brałam 2tab dziennie do 4 miesiąca, potem jedną. Kukusiu....ja wierze, że będzie ok i niedługo będziesz tulić słodkie maleństwo w ramionach, zresztą tak jak i wszystkie inne dziewuszki. Tryniu nie załamuj się, jeśli są jakieś diagnozy to świadczy tylko o tym, że wiadomo jak Cię leczyć - głowa do góry Mysiu:) My, z drugiej tabelki jesteśmy dowodem na to, że się udaje!!!! Fluidki-xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ja czuję się dobrze...czytałam że dziewczyny z forum sierpniowego już urodziły niektóre...i to w większości chłopców:) ja się bardzo boję...ale czekam z niecierpliwością na Synka:) Całuję Was pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh....sufitko kochana - będziesz miała owu napewno :-D i proszę tak nie pisać! dzidzia też przyjdzie ! tylko bierz tableteczki ;-) Ja w sumie na tę wiadomość czekałam całe dłuuuuuuuuugie TRZY lata. dziewczyny po ile brac tych tabletek po dwie? z tego co mi pielęgniara od starego gina mówiła to po dwie się bierze,tak? a tempka kukusiu bardzo niska...bardzo dziwne i to po progesteronie ...hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu, życzę ci dzidziusia z całego serca :) Akasiu - z Ciebie to prawdziwy obserwator, masz rację z tym uśmiechaniem się, raczej nie było do tego powodów, stałam sie totalnym ignorantem, chyba, chociaż w srodku aż sie we mnie paliło, i raz za czas ja wtrącałam co o tym wszystkim myślę :) Surficiu ja tam stawiam na Ciebie w tym roku jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu - jak ja brałam duphaston to 2 tabl dziennie, rano i wieczorem, ale nie wiem czy w ciaży tak samo się bierze, czy 2 naraz :) ależ sie cieszę, co chwilkę mi sie przypomina i do siebie się uśmiecham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×