Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

No karolciu wiem cos o tych \"mokrych\" walizkach. mi sie tez jeszcze nigdy w zyciu butelka nie rozbila...ale komus kto mial swoja walizke na mojej tak..i to jeszcze jakis likier jajeczny..myslalam ze nie doczyszcze walizki...bo mam z obiciem materialowym. Probowalismy juz rozne..a\'la skora popekala, plasik porysowany, material poplamiony ;) Ogolnie kazda walizka po kilka lotach wyglada jakby miala 20 lat..:( Paula i Martika - zdrowie najwazniejsze. Musze wam sie poskarzyc na meza..on do dzis dogorywa po weekendzie. Nie pil alkoholu, ale glowa go boli przez..dzieci !!!! Jestem w szoku, jak to bedzie jak sie w koncu doczekamy...Chya ze to jego reakcja obronna i stresowa w zwiazku z nasza sytuacja i on wlasnie tak to przezyl :( Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj trochę zaszalałam, kupiłam sobie szampon trwale koloryzujący ziołowy, żeby nie zaszkodzić małej. Bo mój mąż wczoraj powiedział, że mam już odrosty. Zobaczy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko nie dziw się mężowi, ja też kiedys z imprezy wróciłam z potwornym bólem głowy, potem w nocy ryczałam, a na nast dzień byłam nie do życia, wszystko przez to że tam wszyscy byli z dziecmi tylko nie ja :( Paulko, sprytny twój mąż że odrosty dostrzega, jak ja ide do fryzjera po 3-4 miesiacach to pyta sie mój dlaczego znów ide, przeciez niedawno byłam, a odrosty to dla niego abstrakcja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim Karolcia ale mnie rozbawiłas z tymi odrostami ze mąz zdziwiony ze juz znowu idzieszdo fryzjera:) Mój mówi jak musisz to idz ale przeciez dobrze wyglądasz :P Tacy sa faceci MArtika 2327 nie denerwuj sie takie rozmowy sa trudna ale później będzie z górki . Rodzinkom nie przejmuj sie zdrowie jest najwazniejsze ,jesli z męzem doszliście do tego samego zdania to jest OK.Bo wy jesteście rodzina i wy razem macie podejmowac decyzje a nie rodzinka -Wiesz ze zrodzina to się dobrze wychodzi na zdjęciach :) Odpoczniesz nabierzesz sił i wsystko sie poprawi. Ajesli chodzi o Krynice i Szczawnice to super pomysł i polecam jeszcze tych rejonach Kluszkowce to jest z 15km od Krościenka w strone Nidzicy i tam jest swietna góra na narty a latem tam jest fajny tor saneczkowy mozna poszalec :P I Nidzice też proponuje zapore i Kawiarenke Turbinka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek!!!!!!!!!!!🌻 Paula - moge podeslac Ci maila od Justynki jezeli chcesz, mam nadzieje ze Justynka sie nie obrazi....:P Martika 2327- super wybraliscie(chodzi mi o wycieczke), proponuje tez zwiedzic zamek w Niedzicy i oczywiscie zapore tak jak pisala Eliza......:D Ja pochodze z tamtych stron i jest tam slicznie.....Ach jakbym chciala tam wrocic, no nic moze kiedys....... Elizo- ta miejscowosc o ktorej pisalas to jest Niedzica a nie Nidzica.. Ta druga miejscowosc to jest gdzies na polnocy, poprostu to sa dwie bardzo podobne miejscowosci(jesli chodzi o nazwy), roznia sie jedna literka.....Ale jezeli ktos sie wybiera w gory to wie o co chodzi...... Trinitko27, voltare, karolcia26, akasiu, jadira,martynia, martika1983, martika2327, Justynka M, Diana24, surfitka, Justynka 24, Paula76, Eliza333, dla Was po 👄 i 🌻 Jak kogos pominelamto przepraszam i 🌻 Zmykam kochane robic ciasto na szarlotke i pozniej zajrze do Was papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - wyslalam Ci maila od Justynki M, sprawdz poczte..... Justynka 24 -dostalam rowniez maila od Ciebie , postaram sie odpisac pozniej- dziekuje.....:P Ciekawe co dzieje sie z kukusia - cos ostatnio malo sie odzywa i reszta dziewczynek gdzie sie podziewa? Zmykam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizka my jedziemy tam z zakładu Enion oni maja tam swoje osrodki. Standart to jak w hotelu pieciogwiazdkowym. Mamy pokoje w ful wypasem łazienką i kuchnią i płacimy ok 10 zł za dobe za osobe to tanio jak barszcz. Super ze wlasnie firma mojego meza oferuje pracownikom takie full wypasy :) i do tego jeszcze may zwrot pieniazkow przez firme za te wakacje to tylko korzystac. Zwiedzimy napewno duzo miejsc dzieki za propozycje, napewno pojedziemy. A jajuz dzis nie mam siły dopada mnie taka złosc ze za chwilke przestanje paniwac nad soba i udusze szefa i pojde siedziec, tak mi juz dokuczył ze tylko go zabic...eh chyba szybciej zloze to wypowiedzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika, jak odchodzic to z hukiem, beda cie dlugo pamietac ;) A w gorach w rejonach gdzie jedziesz jest duuuzo zwiedzania :) I kocham te strony. Jak jestem w Pl Czorsztyn odwiedzam kilka razy w ciagu lata...ja sie opalam a maz rybki lapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie Martiko, złóż w poniedziałek, popracujesz 2 tyg i koniec, potem bedziesz mieć jeszcze 2 tyg spokoju w domu a dopiero później wczasy :) Marto, a wy wracacie do kraju, czy USA to na stałe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh kochane kolezanki poczekam az wruci kolega z wakacji, bo on glownie wptrowadza towar a teraz ja przejelam jego prace i nosze te ciezkie pidełka i komputery wprowadzajac te produkty w system :( plecki mnie w krzyzu tak bola ze musze chyba cos przeciwbolowego wziasc, kurcze ale ja narzekam ale naprawde wysiadm psychicznie i fizycznie, oki juz nie bede dzis narzekac.... wyjde wroce do domu i rune na ł.ózko spac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki kochane ja tez juz raczej nie zajrze mam stos dokumentow i musze to zrobic, chyba wezme do domu bo sie nie wyrobie jutro z nimi. Życze wam miłego weekendu i odpoczynku oraz owocnych starane :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffffffffffff......szarlotka w piekarniku sie piecze , aj teraz mam przerwe na kawke .....:P Karolcia 26- ja jestem w Stanach 7 lat a ma 5.....ale na stale to to napewno nie zostaniemy.........zaoszczedzimy troche jeszcze i wracamy do Polski......juz mam dosc tej zakichanej Ameryki...:P wlasnie dzwonilam do mojego lekarza rodzinnego , chcialam sie umowic na ogolne badania typu: badanie krwi , moczu itd. i wiecie na kiedy mnie zapisala? na 16 pazdziernik- normalnie paranoja, jestem nowym pacjentem i wczesniej nie moze mnie zapisac, a ze nie chorowalam to nie chodzilam do lekarza....glupia sekretarka , nie lubie jej....lekarz jest spoko a ona taka jedza, jakby wszystko z laska robila.....ale coz musze czekac.......ide przerzucic pranie do suszarki ....i pozniej zajrze do Was i zapraszam na szarlotke i kawke do mnie ....Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, no nie moze byc !!!! Przeciez lekarz pierwszego kontaktu, to lekarz pierwszego kontaktu...powiedz ze jestes chora i natychmiast musisz sie spotkac z lekarzem. Ja mam terminy z reguly nie dluzsze ni 3-5 dni - nawet do specjalistow. A na szarlotke wpadne..ale mam dopiero czas w niedziele. Nawet bede w NJ ;) Ale do niedzieli to juz pewnie jej nie bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze jestem na chwileczkę :) no 16 październik to rzeczywiście piękny termin, człowiek może parę razy juz umrzeć, nim się doczeka. Ale u nas do specjalistów nie lepiej, np do kardiologa i pół roku się czeka, jak ktoś nie ma kasy żeby iść prywatnie to można się wkurzyć. A szarlotkę chętnie zjem jak i inne słodycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko- ja tam nie bede sie z nimi klocic (z lekarzami), poczekam te 2.5 miesiaca...jeszcze ta sekretarka powiedziala mi ze jak to cos powaznego to zebym gdzie imdziej poszla- no malpa nie? .....jak bede u lekarza to mu sie poskarze, bo nie mysle ze on wie co ona wyczynia......to juz jakbym chciala do ginekologa to najdluzej czekam 5 dni,,,ach te lekarze..... A w jakich stronach dokladnie bedziesz w NJ w niedziele? Mam wolna niedziele od pracy ale wybieramy sie do resteuracji Chart House w Weehawken w NJ.... Dostalismy gift do tej resteuracji od znajomej , wiec mamy zamiar sie wybrac...🌻 A co do szarlotki to mysle ze do niedzieli jej nie zjemy....:P Napisz co i jak jak wrocisz od lekarza....Do poklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec Karolcia 26 - zapraszam......A co do sluzby zdrowia to tak to jest, szybciej by czlowiek umarl niz pomocy od nich sie doczekal.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, z tym ze w USA jest inaczej..tu wszyscy lekarze sa prywatni i to im zalezy na pacjentach. Tylko honoruja rozne ubezpieczenia. Jak go nie masz placisz z wlasnej kieszeni za wizyte...i wtedy lepiej nie byc chorym, bo koszty przyprawiaja o zawrot glowy ( moja jedna wizyta w klinice - badanie 4 hormonow i usg to koszt ok. $ 650 - czyli 2tys. zl, a jednak nie zarabia sie tu az tyle!!! ). I nawet lek. pierwszego kontaktu - rodzinny ma takie zasady przyjmowania pacjentow. Dlatego jestem zdziwiona tym co napisala Marta...a recepcjonistce sie nie mowi czemu idziesz do lekarza..ja zawsze mowie ze to pilne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, bede konkretnie w Elizabeth..mam zamiar odwiedzic Jersey Gardens i Ikea :) A po skierowania na badania poszlabym na twoim miejscu do kogos innego i tyle...ich strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pewnie duzo tam płacicie za ubezpieczenie, my tez niby płacimy ale co z tego :( narazie badania robiłam w prywatnym laboratorium, a jak pójdziemy do kliniki to dopiero się zacznie, oby mi pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - ale ja ta sekretarke znam i ona do wszystkich pacjentow tak sie odnosi.... Kogo nie zapytam to kazdy mowi ze trzeba czekac dluzej na jakiekolwiek przyjecia....Moj maz tez chodzi do niego i ina ma wizyte na poniedzialek bo cos biodro mu weszlo i jego odrazu przyjela ,,, a ja ze jestem nowym pacjentem to nie maja miejsca.....A po drugie nie chce zmieniac lekarza bo mam do niego blisko , a ja nie jezdze samochodem , takze musialabym czekac az maz wroci , albo musialby nie isc do pracy......i ten lekarz jest dosc dobry, interesuje sie pacjentami , ma obchody w paru szpitalach..takze jest ok. A sekretareczka sie nie bede przejmowac...:P Wiadomo zeby mi cos dolegalo tobym sie nie zastanawiala i poszla do innego, a tak to poczekam.....Zmykam skladac pranie i prasowac...Do pozniej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia, a gdzie sie zdecydowalas? Jesli chodzi o gin-endo podobno najlepszy w krakowie jest dr Milewicz syn..A jesli myslisz o klinikach...to calkiem niezle opienie ma IVF Centrum czy jakos tak..:) tylko nie idz na Pl. Szczepanski..jeszcze nie spotkalam osoby ktorej by tam pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaasia
cześć dziewczyny!jestem karolina i dokładnie wiem przez co przechodzicie.Ja się staram o dzidka 5lat,ale największym pocieszeniem jest to że mam 7-letnią dziewczynkę kasię.jak miała 2latka to postanowiliśmy mieć drugie,ale do tej pory się nie doczekałam,jestem załamana,tym bardziej że mam ogromny instynkt.Od roku chodzimy do poradni niepłodności,bez rezultatów.Od 2-4dc biorę closilbegyt,a od 16dc duphaston.przed inseminacją podają mi pregnyl.Już miałam trzy inseminacje i nic,a najgorszy jest dzień okresu,wtedy mam takiego doła że żyć się nie chce!Jeswzcze na dodatek moja koleżanka zaszła w nieplanowaną ciążę,a moja szwagierka dziś z ironicznym uśmiechem powiedziała,że będzie miała dzidzusia.pozdrawiam was mocno i przyznam się szczerze że pół dnia was czytałam,bo dziś pierwszy raz jestem na tej stronie..mam nadzieję,że wszystkie dojdziemy do celu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj karaasia!!!!!!!!!!!!🌻 W kupie razniej....Ale ty masz chodz juz jedno dziecko , a my tu wszystkie chcialybysmy chodz po jednym miec..... Ale trzeba wierzyc i myslec ze bedzie dobrze....:P Glowka do gory i napewno niedlugo wszystkie po kolei bedziemy chodzisz z brzuszkami.....:P Trzymaj sie i zagladaj do nas...Ppapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaasia
cześć marto24!!fajnie że znalazłam tą stronę i masz rację że zawsze jest rażniej kiedy wiesz że masz problem i nie jesteś z nim sama.Wolę tu się wygadać niż przed znajomymi,bo byłam zbyt otwarta do ludzi,a teraz gdy za każdym razem widzę się z koleżankami,lub rodziną to na wstępie zadają mi 1 pytanie:nie jesteś jeszcze w ciąży?więc jeżeli wkółko mi wszyscy o tym przypominają to jak ja mam się odstresować i o tym nie myśleć?A uwierzcie mi,to że mam już dziecko nie znaczy,że bardzo tego nie przeżywam.Czasami dziękuję Bogu,że mam chociaż to jedno.pocieszam się jeszcze tym,że nie jestem jeszcze taka stara 27lat więc spoko.pozdrawiam was wszystkie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwole sobie wkleic tego samego posta co u justynki :) Dziewczyny, jestem w szoku !!!! Wedlug mojego gina najprawdopodobniej mialam owulacje..tak wychodzi z usg i endometrium ( 11,5 mm):D Cysta znikla :D Moj maz ma fantastyczne (tak to okreslil moj gin) nasienie, wszystkie wskazniki powyzej normy :D Ja mam znakomita budowe - nic tylko dzieci rodzic..ba nawet moje hormonki sie poprawiaja i wedlug gina jak teraz nie zajde w ciaze to bede w najblizszej przyszlosci, hihi :) Wzieli mi krewke zeby sie upewnic czy byla owu i dac mi w razie czego progesteron..a ja sie nie przyznalam ze juz biore. Po prostu odstawie i dostane @. :) A nie bede sie bawic w te ich lekarstwa. Chyba z wrazenia nie zasne. No i powiedzialam lekarzowi ze sie wybieram do Pl - stwierdzil, ze to zaden problem. Lot nie stanowi problemu dla ciazy i poziomow hormonow ( jedyny problem gy ciaza jest zagrozona poronieniem, lub pozamaciczna). A jakby sie w PL okazalo ze jestem ciaza, to przeciez to nie kraj 3 swiata, ze nie ma laboratoriow i lekarzy :) Wiec jak wszystko bedzie oki zaczynamy w przyszlym cyklu...i on tweirdzi, ze ten specyfik co mi poda zadziala na mnie przy moich poziomach hormonow. Boje sie cieszyc...Ale mimo wszystko hurra!!!! :D:D:D Pozdrawiam karaasia milo poznac :) I domyslam sie ze to bol...ja chcialam miec wiecej dzieci..dzis marze chociaz o jednym. ale moze w przyszlosci Bog mnie obdarzy wieksza iloscia dzieci :) Zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka- super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hura , nawet nie wiesz jak sie ciesze razem z Toba ...:P To teraz tylko czekac az napiszesz nam ze jestes w ciazy🌻 Zycze Ci tego z calego serca i dalej bede sie modlic za Was wszystkie , a Bozia napewno mnie wyslucha i bedzie dobrze..... Trzymaj sie kochana i trzymam kciuki.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surficia GRATULACJE !!!!!!!Wszysto będzie Dobrze !!!!!!!!!!!:) :) :P Ciesze się że masz dobre wiadomosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×