Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Karolcia bardzo dziekuje. Zmykam do łózeczka moze uda mi sie zasnąć choć będzie ciężko. Dobranoc życze wam spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki ja rycze mam tego dośc Od niedzieli jest mi smutno i do dzisiejszego dnia nie przeszło z ciekawosci zrobiłam dzisiaj test i oczywiscie 1krecha a przed 10minut zaczeam plamic :( I znowu nic z tego a tak wszystko było dograne zastrzyk i staranka do 36godzin , kolejny cykl przeszedł , kolejne nadzieje odeszły a tak bardzo tego chciałam ,nawet bardziej niż zwykle uważałam na siebie na to co robie :( Znowu nic(((( Jak pojade do kliniki to co mi znowu lekarz powie czy znowu cos wymysli nowego ... nie wiem powoli wątpie we wszelkie leczenia Czemu to wszystko jest takie trudne, inni mają dwoje troje czworo dzieci a ja nie mogę miec nawet jednego :( Dziś widziałam chyba z 30kobiet w ciąży wszędzie je widze ,koszmar nigdy bym nie przypuszczała ze taki widok bedzie dla mnie bolesny . Kochane jestem z wami modlę sie o was wszystkie , mamusie urodza szczęsliwie dzidziusie Dianka jeszcze jest czas maleństow sie dobrz ułozy . Akasia i Kukusia będzie dobrze , nie mozna martwic sie na zapas .Wy juz macie nadzieje Dobranoc Jardika kochana jak wyglado takie badanie może i ja powinnam sie na to zgłosic Jak możesz to napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pocieszenie - hm....dopóki sie nie dowiem bedzie stres.Z tego co wiem to ciaze pozamaciczna wycinaja z calym jajowodem.:-( wczoraj zamiast wypoczywac oczywiscie plakalam.Dobrze,ze maz na wyjezdzie - bo by mnie zaraz ustawil do pionu. mam pytanie do ciezarnych- czy czulyscie (raczej nie bol) po prostu ten jajnik z ktorego byla owulacja,a pozniej cialko zolte.?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu wiem ze Ci ciężko, trudno nie myśleć i się nie stresować. Ja też wczoraj całe popołudnie ryczałam, nic mi to nie dało, ale taka już jestem. Trzymaj się, oby ten tydzień szybko zleciał, i żebyś zobaczyła na usg fasolinke 👄 Może OMEGA jak tu zajrzy też podpowie co myśli o moich wynikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) ja juz po wizycie. Badania genetyczne wyszły super, maluszek jest zdrowy. MA już 8 cm, strasznie skakał i kopał nogami i lekarz powiedział ze to bardzo dobrze że jest taki ruchliwy. Wód też przybyło, chyba to picie litrami pomogło, wiec wszystko jest super. Dostałam jednak duphaston aż do 20 tc ponieważ dalej mam te rwania brzucha.to tyle o mnie Jarida moja kolezanka tez miała wrogośc śluzu ateraz ma juz dwójke dzieci, wszystko bedzie dobrze, napewno akasiu kochanie tak jak co dzien modlę się za moje maleństwo tak teraz bede modlić sie za Twoje, wszytsko bedzie dobrze, zobaczysz, pamietasz ile ja miałam na początku przejsc? łącznie z tym że ta idiotka chciała mi usunąć ciaże, trzeba się nie poddawac i wierzyć w cud i nie denerwuj się bo to ci nie pomoże. A co do bólów brzucha to ja już 5 dni przed @ czułam straszne ciągnięcie w dole brzucha zresztą mam to do dzis tylko mniejsze) nic poza tym mi nie dolegało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... dzis od rana mam zmartwienie - moj chomis ma jakąs gulke kolo pyszczka - oczywiscie nie daje się podejrzec bo taki jest plochliwy - musialam go zmusic by zobaczyć co to jest - a jest coś jakby krosta ze strupkiem - chyba pod spodem ropa ... nie jest to duze - juz wczoraj zauwazylam ze ma czerone kolo mordki - bo ostatnio upodobal sobie spanie na grzbiecie - nie widzialam nic smieszniejszego niz spiący do gory nogami chomik z łapkami na górze - mój maz mówi na niego wywrotka ;) ... chyba jedziemy z nim dzis do lecznicy - boje się by nie zdechł od tego - jest jak zwykle - probowalam mu to przetrzec rumiankiem ale o malo mnie nie ugryzl ... tak się wkurzył ;) dodałam mu do poidełka troszke rumianku do wody - jak jutro bedzie musie to powiekszalo jedziemy do lekarza ... nie śmiejcie się ze mnie ale kocham tego gryzonia - kupiłam go sobie rok temu we wrześniu jak kolejny raz proba ciazowa wyszla negatywnie - te male zwierzątko jest dla mnie jak członek rodziny ... Akasiu wierze - ze bedzie dobrze - dzidzia jest w brzuszku i na pewno pieknie się rozwija - masz nie płakac to rozkaz - jeszcze sobie zaszkodzisz ... wiem ze strach czasem jest silniejszy od nas - ale musisz miec teraz same pozytywne mysli ... 🌻 Surficu a co to za ponure mysli - bo zaraz wsiade w samolot i przetrzepie dupcię - wiesz mam przeczucie do CIebie - ze nie długo bedziesz najszczęśliwsza kobieta na swiecie :) Karolciu - nie smutaskuj sie - jeszcze sa jajeczka w jajniczkach musicie ostro przystapić do walki - maz musi sie koniecznie zbadac - bo teraz to juz chyba nie b edzie się migał ! jadirko - moja znajoma miala wrogi sluz - w dwie ciąże zachodzila poprzez inseminacje ... ma teraz sliczne coreczki ... zmykam ...pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U MNIE W DOMU KOLEJNY PROBLEM-napisze wam meilem tylko prosze kto chce niech poda mi swój adres meilowy. Juz mi ręce opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
czesc dziewczyny:) ja tezsie bardzo ciesze ze maluszek oki i wsyztsko w najlepszym pozadku:) bo jak by moglo byc inaczej hehehe:P jadirko ja tez podaje maila katia100@o2.pl ja w pracy dzisiaj troche roboty wiec walcze z godzinkami:( buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyn-iusuper ze wszystko dobrze,teraz wypoczywaj glaskaj sie po brzuszku i patrz jak rośnie,a to dla maluszka❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wyslalam jeszcze raz. i ja nie mam maila od kukusi, jadirko i do mnie wyslij. akasia mnie tak rwal jajniol ze szok, bol gorszy niz przy @, balam sie jak nie wiem i to tak ze 2tyg co najmniej a pozniej przeszlo i wszystko ok:) pamietam nasze usg w 13tc, dzidzia miala 7cm i machala do nas raczka - tak sie ta babka z usg smiala ze sie wita z rodzicami:) bedzie dobrze, nie zamartwiaj sie - tzn postaraj sie, pomodl sie za dzidziulke, badz silna za was oboje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki. Akasiu a ja cie dobrze rozumiem bo jeszcze miesiac temu przezywalam to samo, caly dzienczlowiek lezy martwi sie i sie zastanawia co bedzie jutro. Dlatego kochanie kup czekoladke dobry filmik i postaraj sie nie myslec. Głowa do gorya co do mojej pracy to ja juz sie powoli zdecydowalam, kolezanka mi pomogła wczoraj zrozumiec pewne rzeczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa M. dzieki za zdjecia - śliczna z Ciebie dziewczyna - piekniuchny brzuchalek - wygladasz kwitnaco :) buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadira ja też poprosze maila - marzenkakal@o2.pl Martyniu, bardzo sie ciesze że dzidzius zdrowy i jaki wielki już :) super, oby już bez strachu i nerwów tak do końca było 👄 Trini - ja Ci sie nie dziwię z tym chomiczkiem, mój M kupił sobie kiedyś 2, i prawie płakał jak odeszły i klatka pusta została. Może się wykuruje Twój 🌻 Martiko, napisz coś wiecej o tej pracy, chyba że narazie nie możesz bo pracujesz i żeby nikt nie podglądnął :) Ja zaraz śmigam do Urzędu Pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja dzis gadałam z kumplem ktory jest jednoiczesnie moim wojkiem ale jestesmy jak funfle :) jest młody. On załatwił mi tu prace w sumie było tak ze zwolnili moja poprzedniczke ktora pracowala tu 8 lat bo okzalo sie ze kradla pieniadze. Do mnie zadzwonili rano czy przyjde do pracy i w ten sam dzien wstałam i poszłam. Przyjeli mnie bo mialam tam praktyki znali mnie i przede wszystkim wiedzieli ze jestem uczciwa osoba i nogdy nie zwine kasy. Ale niestety nie mam tak wielkiej gęby jak moja poprzdniczka i z czasem mnie zdominowali jako jedyna kobiete w firmie i jestem teraz na zanies przynies pozamiataj. Okazalo sie ze jak mnie nie ma to nagle awaria bo nikt umowy nie umie wsystawic a szef to nawet sprzedac nic nie umie w systemie niemowiac o ofertach handloych i zamawianiu odpowiedniego towaru. Ale jak jestem to nikt mnie docenic nie potrafi tylko cisnom na maxa. Zarabiam w tej chwili malo, najmniej ze wszytkich a mam najwiecej roboty. Nawet nowy racownik zarabia wiecej. Jestem teraz nerwowa po tym kolejnym poronieniu, nie mam czasu zabdac o siebie, tylko pracuje jem i spie bo jak wiecie jestem w domu przed 20sta :( i gadalm juz z kolega ktory mi zalatwił ta prace i potwierdził ze faktycznie kokosów nie zarabiam i nie mam wlasnego zycia.tylko praca-dom!!! Chyba w przyszlym tygodniu skladam wypowiedzenie a wiem ze znajde prace taka do 15 wystarczy poszukac bo mam kwalfikacje a jak nie znajde to zrobie sobie jakies staż. Odpoczne wycisze sie i jeszcze doszly problemy w domu z moja mama nie ma sie kto teraz tym wszytkim zajac. Eh co uwazacie czy jak sie zwolnie to bede kompletna idiotką?????????????? przepraszam za zanudzanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyn--iu super ;-) gratuuję 🌻 oby tak dalej ❤️ JADIRO-znajoma miala wrogi sluz i juz przy pierwsze inseminacji sie udało !!! :-) uszka do góry ! a Tobie Karolciu zycze intensywnych stranek - trzeba dzialac szybko ;-) buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam,ze nie bedziesz ani troche :-) praca,rzeczywiscie nie przynosi kokosów a siedzenie calymi dniami nie daje Ci zadnych perspektyw do awansów.Ale ja bym juz się gdzies zakotwiczyła i dopiero dala wypowiedzenie.Oczywiscie pracy jest mnostwo zwlaszcza dla mlodych,ambitnych i przede wszystkim uczciwych kobiet.!! bez sensu zebys siedzila na krezselku barowym po 12h.// skladaj Cv i sie nawet nie zastanawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
astanawiam co to moze w koncu byc:/ pisalam wam wczesniej ze tak mniejwiecej wpolowie cyklu bardzo bola mnie jajniki teraz niebola kluje mnie jak ide do toalety to nieumiem czasem az sie wysikac w spokoju:( teraz tylko tak cignie... cale cialo mam takie drazliwe neiwiem wczoraj z moim miskiem sie kochalismy chcial cowlowac po piersiach to az mnie bolalo az sie wkoncu spytal co mi jest...:( taka mialam ochote a wczasie jakos tak dziwnie:( dzisiaj mam 14dc ale sluz"plodny" tak mis ie wydaje mialam przedwczoraj i chyba wczoraj:( bylam niedawno tydzien temu jakos u gina zbadal mnie zribil USG i wszytsko oki zadnych stanow zapalnych torbieli:( to to moz ebyc bo zaczyna mnie to meczyc:(????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze muszę sie pospieszyć, ale najpierw muszę wybrać dobrego gina, już nie mogę sobie pozwolić na to żeby kolejny rok minął bez niczego, lub leczenie szło w kierunku w jakim nie powinno. Martiko wczesniej pisałaś że jak byś nie miała przez jakiś czas pracy to finansowo niewiele to w waszej rodzinie zmieni, ja bym się nie zastanawiała, pracę napewno znajdziesz, za miesiąc, dwa lub później, do tego czasu możesz być na zasiłku. Spokojnie jechać na urlop, odpoczać od tego wszystkiego. Katio - nieumiem nic ci doradzic, skoro byłas u gina i wszystko ok, może poprpstu masz owulację, gdyby sie to nadal utrzymywało to idź do innego gina i zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki. Widzę, że sie co do niektórych smuteczki wkradły. Jadira, Trini, Katio, Surfitko nie wolno sie załamywać, musicie wierzyć, że sie uda. Pamiętajcie wiara czyni cuda. Akasiu, nie wolno narażać dziecka na takie stresy, wiem, że przezywasz trudne chwile, ale musisz myśleć optymistycznie, bo to też wpływa na prawidłowe zagnieżdżenie jajeczka. Dianko, Dawidek ma jeszcze troszkę czasu może jednak odwróci się pupą do góry, a jeżeli nie będzie chciał to pamiętaj, że jest zdrowy i rośnie sobie spokojnie i czeka na swój czas. Będzie dobrze. Martyniu, fajnie, że maluszek zdrowy i fika, pewnie juz niedługo to jego fikanie poczujesz. u mnie to nie było nawet fikanie tylko porządznie kopnięcie w 18 tc. kukusiu wysłałam maila. Trini idź może z chomiczkiem dzisiaj do lekarza, bo nie wiadomo co to za cholerstwo mu na pyszczku wyskoczyło, a chomiczki sa bardzo delikatne. Ja miałam kiedyś angorkę, beżowy był. Cholera była z niego taka, że jak go tylko położyłam na zeszyty jak sie uczyłam to mi zawsze na nie nalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×