Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Jeszcze troche i nasz topik ze starczkowego przeksztalci sie w macierzynski :) Ale to dobrze...zeby szybciutko ubywalo dziewczyn z tabelki nr 1. Juz sie widze jako jedyna linjke...;) Akasiu, sluszne posuniecie, na pewno sprzedacie wycieczke. Jadira, co sie stalo? Marta, super by bylo jakby u ciebie tez dwie kreski.:D A u mnie sie znowu cos kielbasi...piersi mnie zaczely znowu bolec i tak dziwnie ciagnie podbrzusze, ale do @ jeszcze duzo czasu. :( Jajniki przestaly o dziwo, hmm, sama nie wiem, co sie dzieje. Mysle, ze to tak zachwiane jest przez hsg...z reszta w piatek sie dowiem co te mojej jaja bez nadzoru wyprawiaja. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... dzis samopoczucie troszke lepsze - sloneczko wyjzało zza chmurek ... zaraz pedze do Urzedu Pracy ... akasiu nie zdziwilabym się jakby były bliznieta - mam przeczucie ze może tak byc ;) wiem ze się boisz ale wszystko w rekach Bozi ... bedzie dobrze - musi byc :) to dobrze ze odwolaliscie wycieczkę ... jednak jak zdażyl się taki cud - to warto troszke dmuchac na zmne ... szczegolnie w pierwszych tygodniach ciazy ... zmykam ... na razie kochane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. ja wczoraj byłam u lekarza - Dawidek waży 2 kg, jest dużo wód płodowych...ale termin porodu przesuwa się na późniejszy na ok 21 z usg:( Poza tym synek powinien był do 34 tyg się obrócić...a niestety jest ułożony pośladkowo:( pani doktor dała mu 3 tyg, bo jest dużo wód płodowych na przekręcenie...jak nie czeka mnie cesarka, albo kleszcze:( Martwię się tym ale co będzie to będzie! Wczoraj na usg byłam z mężem, mały jak zwykle kciuka w buźce trzymał i biedak miał czkawkę. Wizyta za 3 tyg...i wtedy wszystko się okaże. Wagowo jest akurat, do porodu może mieć do ok 3kg nie więcej, a na długość ma 28 cm od głowy, do pupy. Pozdrawiam Was kochane...oooo właśnie Dawidek ma znów czkawkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko mam nadyieje że synek zdąży sie przekręcić.jak jest taki zwinny to pewno nie raz ani nie 2 Trini mam nadzieje że już zostaniesz przy lepszych dniach.nie smóć sie kochana bo i mi smutno, a wiesz że ja raczej powinnam sie nie smucić a co do Akasi to też jestem ciekawa czy to bliźniaki? a kiedy to można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko ale ja Ci zazdroszcze, bo ja chcę mieć cesarkę i marze żeby u mnie sie nie odwrócił, a jak nie to bede rodzic w prywatnym szpitalu, zeby mieć cesarkę, narazie jeszcze o tym nie myślę, bo jest wcześnie, no ale pomału..:) Ale Tobie życzę w takim razie żeby Dawidek się szybciutko przekręcił:):):) Paziu super że sie odezwałas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika 1983
hej dziewczyny od 17 do 22 były przytulanki z mężem zrobiłam test 30 lipca negatyw załamałam się ;[[[już od 4 dni boli mnie w podbrzuszu i krzyż a piersi jak balony gorzej kamienie niewiem może zrobiłam test za wcześnie???ale się łudze to nasza pierwsza próba z mężem boję się że będe miała problemy z zajściem w ciąże;[[[[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ja też czuję ze akasia będzie miała bliźniaki. kukusiu najwcześniej wychodzi to ok 12 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Martiko my sie nie boimy ze bedziemy miały problem z zajsciem w ciaze bo my mamy ten problem z tad to forum, przy pierwszym podejsciu to jestes dopiero na starcie co nie znaczy ze bedziesz miala problemy, moze pojdzoe szybko i gładko, nie ma powodów do paniki bo ona tylko szkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika 1983
sorki;]]ale ja mam 1983hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika 1983
może za bardzo chce i dlatego mi nie wychodzi trzeba czekać na cud będe się modlic do św dominika;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika 1983
właśnie teraz dostarło do mnie że za wcześnie właśnie wróciłam z toalety i mam przezroczysty śluz;[?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej martiko 1983 - ale co ma ci nie wychodzić skoro to pierwsza próba, skąd to wiesz ze będziesz mieć problemy? eehhh Kukusiu - poczekamy z tobą do końca tygodnia 🌻 musi być dobrze :) Trini nie martw sie tym strajkiem, w międzyczasie unormujesz sobie tsh a badania już możesz nie mieć 👄 Ja nie wytrzymałam i poszłam na badanka wczoraj rano, dziś odbieram wyniki, fsh, lh, e2 i te przeciwciała, ale powiem że w laboratorium zgłupiałam, bo było parę do wyboru przeciwciał tarczycy - mam nadzieję że dobre wybrałam, bo jak nie to bede musiała znów 35 zł wydac, ale trudno :) Pozatym nie było mnie tu wczoraj bo cały dzień przesiedziałam u rodziców :D Dianko nic sie nie martw, jeszcze pewnie się obróci Dawidek, ma troszkę czasu, skoro na codzień tak sie kreci jak na karuzeli :P Surfitko, wracaj tu szybciutko do nas, do Polski, przynajmniej będziemy blizej by sie wspierac. Kseniu fajnie że się odezwałaś, tak myślałam że pewnie cały czas w rozjazdach jesteś, ale wypocznij sobie, znów ciężka praca z dziećmi cię czeka. Ja narazie o tym nie myślę, za 3 tyg zaczne :) Akasiu, może i lepiej od razu bliźniaki, tyle czekaliście na dzidziusia a tu byłyby od razu 2 :) dla męża córeczka a dla Ciebie synek, oczywiście żartuę - obydwoje dla WAS :P Pozdrawiam narazie, jak wrócę z wynikami to je tu zamieszczę, paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) no ładnie wszystkie czujecie blizniaki ;-) hm...a ja tylko chce usłyszec,ze sie prawidlowo zagniezdzilo!!! i bylo zdrowe czy to bedzie jedno czy dwa ;-) Co do wycieczki to niestety nie odwołalismy ( koszt odwolania to 65-80% kosztów calej wycieczki) czyli ponad 2tysiace w plecy :-( :-( :-( :-( jejjeuuejjeu nie wiem czy ktoś się znjadzie :-( najwyżej wysle męza z ......tesciową .....hhhihii zresztą nie wiem co mi lekarz powie..stresy mam niesamowite. Diano gratuluję synka! jeszcze ma sporo czasu,więc ja mysle,ze sie raczej przekreci :-) Sufitko i Ty spadniesz na dół.🌻🌻 ja tam bynajmniej Ci bardzo kibicuję od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha...mam palpitacje serca -dosłownie jakby ktoś nafaszerował mnie prochami na pobudzenie !! wstaje już po 6 i śmigam jak po 10-kawach ;-) ale ciśnienie mam w normie,czyli 120/70 z tętnem 75-80. Więc Tobie Trini też sie cisnionko podniesie niebawem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu, moze ktos się znajdzie, popytajcie wsród znajomych, moze brat by pojechał :) gdyby mój M miał jeszcze urlop to byłabym chętna :P ale zostało mu 5 dni do końca roku, tak się wyszalał z urlopem. A tetno rzeczywiscie duze, jak mi wczoraj siostra mierzyła ciśnienie to miałam 118/80 ale tętno to chyba 58 jak dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo z cisnieniem tak jest w ciazy ja tetno ostatnio jak bylam to mialam ok 100 bardzo szybkie a cisnienie niskie 100 na 70 ale tak to juz jest. trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki, wyslalam wam kilka aktualnych fotek:) dianka ja jak martynia chyba wolalabym cesarke a od wczoraj wiem ze moja dzidzia juz glowka do kanalu rodnego, wiec licze na pomoc \"Z Gory\" mam nadzieje ze wszystko sie ulozy jak powinno:) nie martw sie, jak masz sporo wod, to maly ma miejsce zeby brykac! moze juz za tydzien bedzie lezal jak sobie zyczysz:) coraz czesciej mysle o porodzie i sie bardziej boje:) wiem ze nie ja pierwsza nie ostatnia ale mimo wszystko:) za 3tyg mamy usg i dowiemy sie mniej wiecej ile maly wazy:), polozna po badaniu stwierdzila ze jest duzym bobasem tak jakby mial z 33-34tc, ja mowie do niej to super, ale jak on ma sie wtedy naturalnie z brzucha wydostac:) zasmiala sie i powiedziala, spokojnie, spokojnie:) takze nie pozostaje mi nic tylko czekac:) praktycznie 2 miesiace i adrianek bedzie z nami:) kukusia kiedy do lekarza zasuwasz? mam nadzieje ze juz nie dlugo:) akasia nie zamartwiaj sie, bedzie ok, no fajnie jakbys miala, blizniaki:) bardzo kibicuje:) trini, dosc smutkow, mysl pozytywnie, tylko i wylacznie, wszystko sie ulozy! surfitka ty to po dupie doslownie ode mnie zarobisz! wszystkie znikna z tabelki tylko ty zostaniesz no tak, pewnie dlatego ze bedziesz juz sie o drugie starac! i ta tabelke zapoczatkujesz! nie ma rzeczy niemozliwych a cuda zdarzaja sie codziennie, dlaczego niby maja ciebie ominac??? martika 🌻, jak w pracy? buziole dla wszystkich 😘 Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............20.............. ...ok 20.08.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............19................ok.08.08 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31....................12.08 .07 kukusia .......................25.............8.................ok. 02.08.07 karolcia_26...................27 ...........15 ....................23.08.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok.06.08.07 Monia80/ Kutno.............27.............30 ...............ok.21.05.07 Marta 24/USA................24..............2....................3 0. 07.07 voltare/k.Opola.............30.............62........... ......ok.15.08.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.08.08.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Destination25/Białystok…25............. 12.................. .06.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......26.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............35............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............31............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............27.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............17.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............15.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.......................... ..................2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wśród znajomych nie ma chetnych...ewentualnie brat z męzem ;-) ale Ty karolciu tętno masz super-niskie!!! ja przed ciążą miałam zazwyczaj 74-78(czyli prawie tak jak teraz) a cisnienie 96/68 średnio. teraz tylko mi podskoczyło do 115-120.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh co do szukania mojej pracy to moj maz jutro zaniesie do siebie do pracy bo moze tam sie cos znajdzie, dzis rozsyłam mailem swoje dokumenty do firm bo tylko w ten sposob moge bo pracuje w głupich godzinach, ewenatualnie jeszcze obstawie pare firm do ktorych moge jechac rano. Powiem wam ze nie spiesze sie tak bardzo bo mamy wakacje zaplanowane od 3 wrzesnia i chcialabym jeszcze na nie pojechac bo az 2 tygodnie. mam nadzieje ze jak rozesle te podania i pojde do paru firm yo cos dostane moze za 2 miesiace ale nie chce szybciej bo jak nie pojade na te wakacje to oszaleje bo mi juz psycha siada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam jeszcze ze odkad poronilam jakas taka ina jestem, zmienialm sie, siedzialam cicho w pracy i dawalam soba pomiatac i sie dolowac, teraz nagle jestem strasznie bojowo nastawiona, a wiecie dlaczego, szef przyjał 3 miesiace temu nowego pracownika i on zarabia 50% wiecej odemnie i ma jeszcze luz bo jezdzi sobie po firmach a ja jestem uwieziona za lada nawet do kibla wyjsc nie moge tylko musze sie prosic zeby ktos mnie zastapił. a mam tu tak ciasno ze nie mine sie z nikim za lada, krzesełko barowe bez oparcia i gały w monitorze, plecy mi jz wysiadają, moj krzyz sie rozsypuje biore przeciwbolowe na bolace plecy. Jako kobieta zarabiam tu najmniej bo jestem kobieta a wykonuje nbajgłupsza prace, nie wiem moze cosbie poprostyu obrzydzilam ta prace ale jak patrze na szefa to mi sie zwracac chce i te jego ciagle pretensje, widzi ze mam tyle roboty rak mi brakuje, 10 telefonow dzwoni sznur klientow faktury trzeba zrobic bo koniec miesiaca a on mi kaze jakies glowniane naklejki nalepiec na towar bo mu sie nie chce, no doslownie mam dosc i jeszcze głupie pretensje. Dzis mu powiedzialam zeby zastanowil sie nad chierarchia obowiazków czy naklejki I miejsce czy inna praca ale zeby nie mjial potem pretensji ze terminy gonia, ah ci faceci to beznadzieja mowie o tych w pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!!!!!!!!! Zrobilam test i wyszla jedna gruba krecha...:( Temperatura spadla wiec dzis mnie @ nawiedzi pewnie. No nic bedziemy probowac dalej i czekac. Milego dnia kochane i slonecznego oczywiscie. Ja zmykam na kawke bo znow wstalam z bolem glowy..... ach............🌻 Narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki !!!!!! Dziś moze uda mi sie coś więcej z Wami popisać !!!! :-) Justynko M - ja nie dostałam od Ciebie żadnych zdjeć , czy mogła by mi któraś koleżanka podesłać ??? Jadirko - co poszło nie tak na badanku ??? , napisz maila jak nie chcesz pisać na forum. Surfitka - nawet tak nie myśl , że ostatnia zostaniesz w tabelce nr 1 , wszystkie bedziemy kiedyś w ciązy - a pozytywne myślenie to połowa sukcesu - jak widać cuda się zdarzaja !!!!!!!!!!! Kukusia - trzymam kciuki za Ciebie !!!! , ja też nie wiem w jakiej sytuacji teraz jesteś , więc jak bedziesz pisać maila do Jadiry to wyslij też do mnie - jeśli możesz :-) :-) Akasiu - napewno ktoś sie znajdzie chetny na wycieczkę - sama pisałaś , że cena jest kusząca . Ja też na twoim miejscu zrezygnowała bym z wczasów - róznie to bywa i lepiej faktycznie dmuchać na zimne. Martiko - tu masz racje , jak sie człowiek tak źle nastawi to wszystko mu nie pasuję i przeszkadza. W twoim przypadku to faktycznie najlepiej by było zmienic prace - ale zeby to takie proste było !!! , prawda ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zeby to było takie proste ale nie jest, moe nie bedzie tak źle, narazie zyje wakacjami a mam nadzieje ze jak wrucimy to juz ktos moze zadzwoni ze jest praca :) trzeba wierzyc :) Marto nie martw sie, nie mozesz tak o tym myslec bo twoj organizm sam stwarza sobie pariere obronna przed ciaza mozepsychika ma na to wpływ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika 2327 -ja sie nie martwie ....daje teraz na luz i co ma byc to bedzie...:P 👄 Byc moze to nie byl jeszcze moj czas zeby chodzic w ciazy. Tylko modle sie do Sw. Dominika i nosze jego medalik bo wiem ze on mnie wyslucha . Narazie kobietki ......🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie - nie ma się co przejmować , zawsze od biedy ta prace masz. Pozatym , teraz chyba sie troche poprawiło i tej pracy jednak jest więcej, masz juz jakieś doświdczenie to nie powinno byc źle. Marto - przykro mi , że nie pojawiły się dwie kreseczki :-( , ale nie poddawaj sie tylko działajcie dalej :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, odebrałam wyniki, dziś ja ryczę i jestem załamana :( w 2 dc: FSH - 12.81 mIU/ml - poczytałam że pow. 12 oznacza wyczerpującą się rezerwę jajnikową, stymulacja przy takim FSH jest trudna LH - 3,75 mIU/ml Stosunek LH:FSH - 0,29 :( :( :( Estradiol - 46,12 pg/ml Anty-TPO 57,4 IU/ml norma do 12 :(:(:( Akasiu, Trini i inne dziewczyny, które wiedzą lepiej niz ja - CO MYŚLICIE ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×