Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość jingo
dopiesz tez ze bylam w chorwacji ,w iec zmiana klimatu i stresuje sie caly czas. ale oznaki mam, tylko chcialabym byc pewna. oznaki takie jak wydzielina bialo-zoltawa z pochwy, pryszcze na twarzy (normalnie ich nie mam) , lekkie bole brzucha i plecow. wszystko niby ok, ale mnei denerwuje to czekanie. czy to moze byc jakis zator czy cos innego? bo do stosunku nie doszlo tylko bawilismy sie z chlopakiem i uwarzalismy, wiec dziwne ze jesczze nei mama @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjanka
a ja mam pytanie mam cykle po29,30 dni zrobiłam HSG miałam robione USG na jajeczkowanie wszystko w porządku mąż miał badanie nasienia możliwie wypadł ale niema dzidziusia. Ostatnio w klinice miałam robione USG na jajeczkowanie 15 i jeszcze nie pęknięty więc lekarz zalecił 15 16 dzień miłość ale nic z tego nie wyszło a jak pojechałam do kliniki na USG czy jajeczko pękło okazało sie że tak, ale nic mi nie wychodzi z tego. mam 29 lat mąż 36 a ja wciąż czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjanka
czy ktoś mi doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że wszystkie korzystałyście do końca z uroków słonecznej niedzielki:) myśmy zaliczyli z Miśkiem dzisiaj taki konkretny chyba z dziesięciokilometrowy spacer i teraz padam. Uciekam, życzę Wam wszystkim miłego końca dnia, owocnych staranek tym paniom, które akurat są w ich trakcie i kolorowych snów:) Idę się położyć choć raz o nieco bardziej przyzwoitej porze:) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - kukusiu, Ty to jesteś niedowiarek! Tobie jak lekarz nie potwierdzi czarno na białym, to Ty chyba w żaden test nie jesteś w stanie uwierzyć:P A lekarzowi uwierzysz, czy będziesz czekała, aż fasolkowi urosną nóżki i Cię kopnie tak, żebyś uwierzyła?!:D Kukusiu 🌻 i ❤️ dla Ciebie i Twojego fasolka, bo on tam już napewno sobie słodko i ładnie rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wróciłam z grilka ... jestem objedzona na maxa ! kukusiu - ❤️ dziś 24 dc - w południe poleciała mi krew i poryczałam się bo wiedzialam ze ten cykl stracony ale dlaczego mi się tak wszystko kiełbasi i sad plamienia tak wczesnie ? do końca dnia na wkładce - malutkie bezowe plamienia - jutro ostatni dzień z duphastonem ... a w przyszłym cyklu odpuszczam sobie wszystkie leki biorę tylko ten na tarczyce i zaczynam akcje castagnus! mam pytanko do akasi czy jak barałaś castagnus to i tez duphaston ? ja zamierzam nie brać ani Ovestinu ani duphastonu - zobaczymy co bedzie ? zmykam do kapania i lóżeczka ... dobranoc kochane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Woltare jak mi lekarz pokarze fasolke w komputerku to już na pewno uwierze teraz też wierze, ale nie chce zapeszać mój mąż też już wierzy i bardzooooooo sie cieszy dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ja tempke mam caly czas ponad 37.Ale i tak jestem w lęku,wczoraj dopadly mnie znowu jakies paniczne obawy-czy aby wszystko ok. Trinity do castagnusa bralam tez duphaston...ale nie wiem czy to mozna tak mieszac.Owestin mozesz sobie odpuscic,ale jak odstawisz castagnusa to odrazu zacznij go łykać .Napewno pomoże- tylko musisz szybko zbić tsh i prl.Jest to lek ziołowy,ale ma niesamowicie szybkie działanie ;-) idę odebrac wyniki krwi,buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... :( Poprawiam tabelke Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............20.............. ...ok 20.08.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............20................ok.01.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31....................12.08 .07 kukusia .......................25.............8.................ok. 02.08.07 karolcia_26...................27 ...........15 ....................23.08.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok.06.08.07 Marta 24/USA................24..............3....................3 0.08.07 voltare/k.Opola.............30.............62........... ......ok.15.08.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.08.08.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Destination25/Białystok…25............. 12.................. .06.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......26.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............35............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............31............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............27.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............17.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............15.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.........3/4............. ..........03.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia13
Cześć. Chciałabym do was dołączyć na tym forum. Nie mam z kim o tym tak naprawde pogadać. Od pół roku staramy sie o dzidziusia i nic. bylam u lekarki a ona powiedzała że mam zespół policystyczny jajników i nie mam jajeczkowania. Przepisała mi Menformin i luteinę na wywołanie okresu bo nie miała @ od odstawienia okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!! Mam takie bardzo , bardzo głupie pytanie - 1 dzień cyklu - to 1 dzień okresu ??? Mam zrobic badanie hormonów w 3 dc i nie chcę czegoś popieszyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez poprawiam tabelkę !!! Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............20.............. ...ok 20.08.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............20................ok.01.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31....................12.08 .07 kukusia .......................25.............8.................ok. 02.08.07 karolcia_26...................27 ...........15 ....................23.08.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok.06.08.07 Marta 24/USA................24..............3....................3 0.08.07 voltare/k.Opola.............30.............62........... ......ok.15.08.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Destination25/Białystok…25............. 12.................. .06.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......26.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............35............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............31............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............27.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............17.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............15.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.........3/4............. ..........03.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zuziu ... justynko 24 - to zaczynam od dzis kolejny cykl - tylko ze ja się nie staram w tym cyklu - zaczynam brac castagnus - a poza tym jedziemy na wycieczkę i naprawde juz nie mam siły sie zastanawac czy mi se wreszcie uda czy nie ... musze nabrac chyba do tego troszke dystansu bo zwariuję ... umówiłam się na 20.08 do lekarza - bedzie to mój 15 dc praktycznie po owu ... ale nie dalo się inaczej ... zamierzam tez pojechac na monitoring do innego lekarza - jezeli się uda - bo moje dni plodne wypadaja akurat kiedy trwa dlugi wekend ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia13
hej udanej wycieczki Trinity 27. Taki wypad może dobrze zrobić. Bo ciągłe myślenie o tym doprowadza mnie do płaczu. mam nadzieje że odpoczniesz i nabierzesz tego dystansu chociaz wiem że to nie łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zuziu mozna zapomniec - ale na chwilke - szczegolnie ze człowiek stara się juz 2 lata i ciagle się cos dzieje ... u mnie ten cykl miał 24 dni - akasiu czy branie euthyroxu moze miec wpływ na cykl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia13
Ja już coraz częściej płacze prawie codziennie - psycha mi siada. w szczególności że już od dawno rozmawialiśmy o dzidziusiu z mężem okolo 3 lat ale zawze coś wyskoczyło. teraz to juz sama nie wiem czy moge je miec i czy te eki pomogą i coraz częściej myśle o adopcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trynitko - ja jutro ide na badanie hormonów a 12-15 dc do gina na usg zobaczyc czy wogóle mam owulację !!! Zobaczymy co bedzie , starsznie ciekawią mnie te wyniki hormonów , dlatego cieszę się że wczoaraj przyszedł @. Nie nastawiam sie specjalnie , ale mój mezuś bierze teraz różne witminki , co przepisał mi gin - to może teraz sie uda .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia13
Mam 25 lat. ale u mnie poza tym wszystkim jest też duże zagrożenie zakrzepicowe w czasie ciąży bo mam to genetycznie. Moja siostra juz miała zakrzepice. dostala zaraz jak zaczeła brac tabl. anty. I wtedy ja się zbadałam i wyszło że u mnie tez jest duże zagrożenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia13
Jak możecie to napiszcie jakie tabletki brałyście?? Ja teraz mam Menformine i luteinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore duphaston i Ovestin ale to mi nie pomaga, niedawno wyszla tarczyca - biore - euthyrox 25 ... po miesi acu zbadam Tsh ... po @ zaczynam brac castagnusa .... w tym miesiącu się nie nastawiam - muszę znaleść dobrego endo ... a poza tym zrobic montoring - bo podejrzewam ze moge mieć problem z owu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia13
Ja od ponad 8 miesięcy wogóle nie mam owulacji i a na dodatek okresu. I dlatego dotałam Menformine. Mam nadzieje że zadziała. Bo wczoraj juz byłam w takim dołku ze nie chciało mi sie nawet tych okropnych tabletek brać, bo źle je znosze. Mam zawroty i ból głowy i mnie strasznie mdli a do pracy trzeba chodzić. Ale zrobie wszystko co sie da aby mi pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki :) nie było mnie tylko 2 dni a już sie stęskniłam :D w sobotę mielismy wielkie sprzątanie, bo prawdę mówiąc przez te wyjazdy to od czerwca własciwie nie przejmowaliśmy sie wyglądem mieszkania, a wczoraj odwiedzili nas znajomi z synkiem, który za kilka dni będzie miał pół roczku - ale ten czas leci :) Ja byłam dziś na badaniu prolaktyny po 15 idę odebrać wynik. Kukusiu, gratulacje raz jeszcze 👄 Akasiu i dla Ciebie 👄 - napewno na usg juz zobaczysz fasolka :) Trini, nie martw się, juz z Egiptu pewnie wrócisz 2 w 1 :) Malolepsza witamy na naszym topiku - czasem do was zaglądam 🌻 Witaj Zuzia :) Pozdrawiam resztę dziewczynek, ale dzis u nas słonko, cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu kochana jestes - ale ja ostatnio myslę ze nigdy nie bede miec dzieci ... wczoraj płakłam poł nocy - dopadła mnie taka deprecha ze szok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini nawet tak nie mów, nie wolno 👄 odnośnie naszego podwyższonego aTPO - to czytałam ze dobry jest selen i inne specyfiki (w sklepie starania wyczytałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
branie euthyroxu nie ma wplywu na @ .A reczej powinnien unormować cykle-ale Ty Trinci nie mialas problemu z przemiana metaboliczna.A tarczyca spowalnia wszystkie procesy,więc u Ciebie chyba powinno byc jak przed tem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×