Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Martika - moge podeslac Ci fotki od Kseni...Mam nadzieje ze Ksenia nie bedzie na mnie zla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Marcia juz je oglądam. A co do kłutni z mezem nic sie nie martw, kazdy sie kluci i ma ciche dni to znaczy ze jestescie normalni bo nie ma malzenstwa bez klutni, kazdy ma problemy ale pamietaj ze najlepsze jest godzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jestem jakas nienormalna..:( Bo ja sie pokloce z mezem, owszem ale nigdy nie mielismy cichych dni. To nie dla mnie. nie umiem chowac dlugo urazy...i on juz tez sie nauczyl. czasem sie poklocimy, pozloscimy z godzinke..a potem juz jest wszystko oki :) Karolciu, ja mysle, ze nie jest zle..a ktory to dzien cyklu? Martika...przypuszczenia. Ja jestem niedowiarek i w owu nie bardzo wierze. Wiec sie nastawiam na @ z koncem tygodnia i dalej na staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika - sorki ale chyba nie mam twojego adresu bo wysłałam do wszystkich,już sobie go zapisze:-) Ale wy jesteście juz ekspertki od hormonów - jak zrobie swoje to pewnie bede prosić o interpretacje:-) Ja juz skończyłam wielkie sprzątanie i ide zrobić sobie kawke i odpocząć bo padnieta jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu ładnie Ci rośnie estradiol ;-) mysle,ze jest Ok.moglabys jeszcze pokusic sie na probe dwa dni przed owu. ! Dziewczynki mam nadzieję,ze cały czas trzymacie kciuki ! za mnie . Ksenciu dziekuje za zdjęcia -bardzo ładne i widzę,ze Ty troszkę się rozpromieniłas :-) buziaczki! Suficiu a moze sie udało ? 🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki widze ze humorki dopisuja i dobrze Martika widzisz jak wszystko ładnie sie uklada widzę ze idziecie z mężem za ciosem i tak trzymac .Własny kąt z daleka od rodzinki jest najlepszy - zawsze lepiej przyjeżdżac do rodziców na chwilke bo sie raduja wasza obecnościa a tak na codzień to sie nudzą. Naprawde bardzo dobra decyzja My też tak zrobilismy ,po roku małżeństwa poszlis my na mieszkanie , opłaciło sie (emocjonalnie) :P A co do pracy to dobry wybur Aja jak wspominałam byłam ze znajomymi na Wyscigu F1 i ogladałam Kubice Ale super niezapomniane wrażenie ale adrenalina Polecam ::)))) Przynajmnie tam nie słyszałam własnych mysli i sie relaksowałam Pozdrawiam wszystkie dziewczynki Akasiu cały czas mysle o tobie zeby było dobrze a zreszta o wszystkich was mysle Kukusia Surfica Pazia Karolcia Jaridka Tryniu ... Przepraszam jak wszystkie was nie wymieniła :P Ale wybacvzyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu, no pewnie ze trzymam za ciebie kciuki :) Jak tobie sie udalo to mi sie tez kiedys uda ... wkoncu to to samo chorobsko nas dopadlo ;) Co do objawow potencjalnej ciazy...nie ma zadnych. :) Te poranne niedomoagania...mysle ze sie czyms strulam wczoraj. Jadlam na miescie, a jak wiadomo rozne rzeczy podaja w restauracjach ;) Elizko, alez to musialo byc przezycie :) Pozazdroscic. karolciu, ja tez mysle, ze moglabys sprobowac zrobic ten estrogen w czasie owu...i moze pokusilabys sie o usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiaczku - ja tez cały czas o Tobie myslę - wiem ze fasolinek i fasolinka maja się dobrze ;) modle sie by wszystko było dobrze ... ja dzis zaczelam kuracje castagnusem - 1 dc i nowa nadzieja - nadzieja na poprawe wyników ... potem zobaczymy Ksienieczko - dziekuje za zdjecia 🌻 zmykam do lozeczka - dobranoc kochane moje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!! Ja też nie dostałam zdjeć od Kseni - czy mogła by mi któraś podsłać !!! Elizko - nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze , że widziałaś formułe na żywo !!! , ja ty oglądam w TV :-( Pozdrowienia dla wszystkich dziewczynek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj idę robić badania hormonów - trzymajcie dziewczynki kciuki żeby było wszystko ok.!!! , ciekawe ile bede musiała czekać na wyniki ??? mam nadzieję , że wyrobią sie w miarę szybko bo ciekawośc mnie zżera !!! Bierz Karolciu M. za fraki , ja swoją drogą mojego też muszę już mobilizować , narazie gin mi powiedział , że zrobimy hormonki , potem usg i dopiero potem badanie nasienia - oj bedzie cieżko!!!. Nie tyle żeby jakoś bardzo nie chciał - tylko , że u nas w okolicy nie ma gdzie zrobic takiego badania i to już cala podróż ,żeby zrobić głupie badanko. Marto 24 - kłutnie też czasem są potrzebne w małżeństwie - ale Karolcia ma racje !!! - chłopa na kanapę a ty do łużeczka !!!!. My też nieraz się kłucimy ale i tak zawsze śpimy razem , mój M. żeby zrobić mi na złość wtedy zawsze ciągnie kołderkę i pół nocy muszę walczyć o kołdrę !!!! :-) :-) :-) Witam nową koleżankę ZUZIĘ - ja też poproszę o zdjęcie !!! Marticzko - gratuluję wszystkich decyzji - odważna babka z Ciebie. Moze faktycznie to jest lekarstwo na wasze wszystkie problemy !!! Teraz jak się zajmiesz nowym mieszkaniem , szukaniem pracy to napewno na jakiś czas zapomnisz o przykrych przezyciach z ostatnich tygodni i bedzie tylko lepiej - trzymam kciuki za Ciebie !!! Tryni , Jadirka , Surfitka , Voltare - całuski dla Was !!!!! Pozdraowienia dla wszystkich dziewczynek w/w i tych których nie wymieniłam :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
Cześć dziewczyny!Pamiętacie mnie? Dawno mnie tu nie było ale cały czas was czytałam, tylko czekałam do dziś żeby coś napisac. Gratuluje dwóm nowym szcześciarom, które noszą juz pod sercem swoje fasolki. Chce was się poradzić. Wczoraj powinnam dostać okres ale nie dostałam więc dziś rano zrobiałam test (bobo-test) no i jest druga kreska, choć blada, ale widoczna. Nie jakiś rozlany cień ale po prostu druga kreska. Co mam robić? zrobić drugi test czy od razu iść do lekarza? do 25 dnia cyklu brałam duphaston a teraz już go nie biorę. Słyszałam że nagły spadek progesteronu może wywołać poronienie? może lepiej od razu iść do lekarza, ale co on mi powie? - pewnie, że jeszcze za wcześnie, usg też nic nie wykryje. Dziewczyny błagam odezwijcie się bo chyba zaraz oszaleję. To jest 28 dzień cyklu. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
Jeszcze jedno...cały czas mam wszystkie objawy jakbym miałą dostać okres. nic więcej. Może tylko jestem bardziej zestresowana, ale to przez tą niepewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betaHgc
i wszystko jasne! Najlepiej zrób badanie (test) z krwi!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
dziewczynki pewnie jeszcze śpicie ale ja już nie wiem co mam robić, chyba pojadę do tego lekarza, choć pewnie nic mi nie powie, chyba że ten test z krwi zrobię. czekam nadal na wasze rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destination25 nic się nie bój idz odrazu na betaHCG....i wtedy sama zobaczysz ;-) ja duphastonu nie brałam przez cały tydzien i nawet plamien nie było.Spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie idz do laboratorium ;) mi lekarz 3 dni po spodziewanej @ dostrzegł \"coś\" prawdopodobnie pecherzyk 5.6mm ale,ze jestem trudny przypadek to 100% pewnosci nie dał czy aby napewno sie dobrze osadził.Asekurant woli nie ryzykowac....a ja juz jajo znosze z niepewnosci.Buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... słoneczko pieknie swieci ... :) destenation 25 - biegiem na bete - a juz myslalam ze się nie odezwiesz - taka cisza z Twojej strony - a tu dzis taka wiadomosc - moze szykuje nam się klejna mamuska ... wiecie co podobno w wakacje latwiej zajsc w ciaze - jest wiecej słońca co sprzyja zafaolkowaniu ;) przesyłam Wam cos na miły początek dnia ! http://video.interia.pl/obejrzyj,film,67244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po obejrzyj film nie powinno byc spacji tylko wszystko ciągiem jak to widac pożniej ... pokombinujcie bo ja kopiuje dobrze tylko samo się rozjezdza ... po wrzuceniu tekstu na stronkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Akasiu i ja też cały czas myślę o Tobie i o Kukusi :D Destination rób badanie z krwi i napisz nam szybciutko jak wynik :) Trini - obejrzałam filmik, pies mądry ale za bardzo nie pomyślał, żeby rączki dziecki nie przytrzasnąć, eh nie mogę na takie rzeczy patrzeć :P Justynko - nie denerwuj się badaniami, trzymam kciuki, ja u siebie wynik mam tego samego dnia po południu, jednynie z 1 badania czekałam na następny dzień 👄 Trini, ja kiedys oglądałam taki reportaz, w którym powiedzieli że w Polsce najwięcej dzieci rodzi się w lipcu - czyli jest poczętych w listopadzie, powód podali taki, dni coraz krótsze, szaro, buro na dworze, deszcz, więc nie pozostaje nic innego jak zaszyć się pod kołderką i baraszkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............20.............. ...ok 20.08.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............20................ok.01.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31....................12.08 .07 kukusia .......................25.............8.................ok. 02.08.07 karolcia_26...................27 ...........15 ....................23.08.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok.06.08.07 Marta 24/USA................24..............3....................3 0.08.07 voltare/k.Opola.............30.............62........... ......ok.15.08.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Destination25/Białystok…25............. 12.................. .06.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......26.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............35............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............31............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............27.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............17.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............16.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.........3/4............. ..........03.04.2008 KSENIU ja nie dostałam zdjeć:(:(:(:(:(:( akasiu trzymam kciuki za ciebie cały czas, wszytsko będzie dobrze zobaczysz:) JA wczoraj nie pisałam bo cały dzień leżałam - brzuchol mnie bolał, już chyba straciłam nadzieje ze te bóle mi się skończą przed 40 tc:( kukusiu czekam na wiadomość od lekarza z niecierpliwoscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam ciekawostkę:): Zespół Fabio Pasqualotto z Uniwersytetu w Sao Paulo przeanalizował jakość spermy w grupie 750 mężczyzn. Wśród badanych znalazły się osoby w ogóle niepijące kawy, pijące ją od czasu do czasu oraz pijące ją regularnie w różnych ilościach. Do grupy pijącej małe ilości badacze zaliczyli mężczyzn pijących dziennie 1 do 3 filiżanek kawy, do grupy pijącej ilości umiarkowane - mężczyzn wypijających 4-6 filiżanek na dzień, a do grupy zagorzałych \"kawoszy\" - tych, którzy pili więcej niż 6 filiżanek dziennie. Analizie poddano takie parametry, jak liczebność plemników, ich ruchliwość i sposób poruszania oraz poziom hormonów płciowych (m.in. testosteronu) w organizmie każdego pacjenta. Okazało się, że plemniki pacjentów pijących kawę były wyraźnie bardziej ruchliwe w porównaniu z pacjentami, którzy nie pili jej wcale. Pozostałe badane parametry nie różniły się między grupami. Badacze liczą, że ich wyniki pozwolą w przyszłości opracować nową metodę leczenia jednej z form bezpłodności męskiej, która jest spowodowana zbyt małą ruchliwością plemników lub brakiem ich ruchliwości. Jak spekulują, metoda mogłaby się opierać na preparatach zawierających aktywny składnik kawy - kofeinę. Naukowcy zaprezentowali swoje wyniki na dorocznym spotkaniu American Society for Reproductive Medicine w San Antonio w stanie Texas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu ja własnie nastawiam się na te długie jesienne i zimowe wieczory ... bo teraz to chyba jestem bez szans ... Omego moj mezus wcale nie pije kawki - z drugiej strony co się dziwic ze po kofeinie zołnierzyki dostaja spida ;) lekarz mojemu minkowi podpowiedział zeby przed przytulaniem pił szklnke coli albo pepsi - bo to pomaga na ruchliwośc facecikow ... ale zeby 6 szklanek kawy to mozna prędzej na zawal pasc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×