Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Karolcia_26-znajdz dobrego lekarza i biez sie z mężem ostro do pracy,trzymam kciukasy niech sie uda i to najlepiej nastepnym razem. Tryni-ja też mialam chomika maciusia ale już go niema biedaczka na tym świecie,bierz go szybciutko i idz do p.dr.niech go zobaczy i bedzie dobrze.Po co ma sie meczyć z tym wypryskiem na pyszczku. Martika-2327-według mnie dobrze robisz,odpoczynek ci sie należy,a jestem pewna ,że prace znajdziesz szybko i o wiele lepsza,ja ci epopieram w twojej decyzji. Pozdrawiam was goraco i rozsylam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiekuje wam za wszystkie odpowiedzi jestescie kochane🌻❤️🌻❤️🌻❤️ trini-wyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja sie zdecydowałam juz, teraz biore sie w końcu za swoje małżeństwo i rodzine, mama na mysli oczywiście dziecko. Zyje w za dużym stresie co ma jak wiecie negatywny wpływ na ciąże. Juz mi wystarczy ze 2 razy poroniłam i kolejnym razem się uda. Kończe moją \"kariere\" i zostaje narazie w domciu a za miesiac powoli bede szukała nowej pracy. Chcialam pobyc troche w domku i poczuc sie jak zona, znowu cos sama ugotowac, ah marzy mi sie to juz. A na powaznie pracy zaczne szukac jak dzieci urodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika i tak 3maj! super decyzja, jesli jest tak ze utrzymacie sie z pensji meza, to pewnie! kasa to nie wszystko! mnie sie tez pyatli o dlaczego tak szybko na macierzynski poszlas, a pieniedzy nie bedzie, a mieszkanie drogie, oplaty, bleeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! no i co z tego??? nikt mi nie zaplaci za caly ten stres! nie raz ryczalam w robocie z bezsilnosci, nie raz tak mi dali popalic ze az sie trzeslam, wracalam do domu szlam spac i od nowa, nie dobrze mi sie robilo jak juz jechalismy do pracy, nie mowiac o wstawaniu, nikt nie potrafil i nie chcial zrozumiec jak ja sie czuje, na wizyte do szpitala musialam brac dzien z urlopu! i mysle ze ta cala kasa nie byla tego warta! fakt teraz bedzie troszke ciezej i nie bedziemy mogli sobie na wszystko pozwolic ale mam spokoj, czuje sie tysiac razy lepiej, moge sobie spokojnie ugotowac obiad, pogadac do brzusia i przygotowac sie na przyjscie naszego skarbka! oczywiscie mam zamiar isc do pracy itd ale to dopiero za ok rok, jak bedziemy juz w pl i maly bedzie odchowany, tu do pracy nie wroce, bo zarobie nie az tak wiele wiecj niz niania ktorej bym musiala zaplacic. no , ale sie nagadalam:O buziole, paula pisz jak maluch, jak brzusio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysiu wlsnie tego potrzebuje spokoju a twdy sie wszystko ulozy, chce tego i jestem pewna a z kasa damy rade, moj Misio dodatkowo pracuje w sezonie i powiedzial ze ta moja wyplata czy jej brak nic nie zmienia, narazie mamy pieniadze bo dobrze zarobi a jak nie bedziemy mieli to wtedy bede sie martwiła :) ah juz sie nie moge doczekac jak szefowi powiem, chce tak w polowie sierpnia i wlasnie zeby 2 tyg wypowiedzenia mineły przed 1 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynia no i pewnie:) bardzo dobrze myslisz z tym stazem, moja siostra poszla na staz, pracowala sobie od 8-15, pelen luzik, popoludnie wolne, wieczor wolny a zawsze konkretna praktyka-doswiadczenie zawodowe:), po wypowiedzeniu zrob sobie przerwe, dopocznij i zacznij szukac czegos latwego, lekkiego i przyjemnego:) zycze wszystkiego dobrego z calego ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martiko - masz rację, do 3 razy sztuka :) będziesz świetną żoną teraz i za niedługo mamusia 🌻 a szefem się nie przejmuj, niech sie dowie co straci, ciekawe czy znajdzie kogoś takiego jak ty, jeśli nie, sam będzie się musiał nauczyć lepić te naklejki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie!!!!!!!!!!!!🌻 Justynko M - dziekuje za zdjecia , cudnie wygladasz z brzusiem, ja tez chce taki ...:( , poglasz oczywiscie brzuszek odemnie.... Jadirko -nie dostalam od ciebie maila, jezeli mozesz to podeslij mi prosze...:) A u mnie @ rozkrecila mi sie na dobre, troche brzuch pobolewa , ale jakos to zniose......:D Kochane lece do piekarni po chlebek i pozniej jakis obiad wytworzyc dla mezusia..... Zagladne pozniej.... milego dnia i popoludnia i dla kazdej po 🌻 i 👄..Ppapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika ❤️ Martynia, ciesze sie ze wszystko jest dobrze... Aksiu, wierze, ze bedzie dobrze Tryniu, ty tez juz wkrotce bedziesz bardzo szczesliwa...w koncu zaslugujemy na szczescie :D I chomiczek bedzie oki. karolciu, klinika nieplodnosi tak, tylko pamietaj aby specjalista twoim byl gin- endo...bo u ciebie to hormony stanowia problem. I tez tobie w koncu zaswieci sloneczko...szybciutko :) katia, moze jakies zmiany hormonalne? dziwne to co piszesz... jadira 🌼 Marta, szkoda ze przyszla jedza... :( Pozdrawiam. U mnie dzis samopoczucie lepsze i znow wierze, ze sie uda. :D Dobre rzeczy sie zdarzaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Surfitko, dobrze ze humorek już lepszy, oczywiscie ze dobre rzeczy się zdarzają zwłaszcza takiej dobrej osóbce jaką ty jesteś :) ty jutro do kliniki się wybierasz??? Trini no i co z chomiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak karolciu, jutro pedze zobaczyc co tam w moim jajniczku sie dzieje..albo i stalo...bo tempka wciaz podniesiona :) I nie boli juz od kilku dni. :D No i trzymam kciuki zebys ty predziutko znalazla kogos kto ci pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaridko - sorki zapomnialam napisac martah4@op.pl No tak Surfitko szkoda ze przylazla , ale niedlugo beda nowe staranka , zaczelam mierzyc tez temp........zobaczymy...:P Karolcia i Surfitka i oczywiscie reszta dziewczynek -trzymam kciuki aby wszystko poszlo po waszej mysli, i oczywiscie modle sie za Was wszystkie do Sw. Dominika.......👄 Trzymajcie sie i pozdrowienia z bardzoooooo goracych Stanow......pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nowy gin wrócił z wczasów :-) odrazu byla konsultacja.Kazał iść na bete jeszcze raz....dzisiaj oczywiscie....i wynik mial być minimum 114% większy od poprzedniego(takie sa normy po 72godzinach od pierwszego badania).Jak mi wyjasnił ciąża ektopowa charakteryzuje sie powolnym wzrostem hcg - i tak też badaja pacjentki w szpitalu./Poleciałam do laboratorium i ublagalam panią by wyniki odebrac jeszcze dzisiaj.A oto on: 2898 czyli prawie 300% więcej:-) :-) Gin mówi,ze na 99% ciaza rozwija sie prawidlowo tam gdziee powinna ! i narazie jestem dobrej mysli- modle się czekajac do przyszlego tygodnia. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinci całuski dla chominia ❤️❤️ nie wstydz sie,napewno nikt sie z Ciebie nie bedzie smial ! ja z moim szczurem prawie codziennie biegalam na zastrzyki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasia...CUD!!! I mysle ze podwojny :D Jak na tak wczesna ciaze twoja beta jest naprawde duza :) Ciesze sie...:D marta..tobie tez sie ulozy wszystko po mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu -❤️ wiedzialam ze będzie dobrze - przeciez Pan Bóczek by CI tego nie zrobił zebys tak się martwiła ;) martiko - super - musisz wiedziec czego pragniesz - a jezeli bycie zonka - gotowanie obadków i wyciszenie się jest dla CIebie najwazniejsze - to podjelas własciwa decyzję 🌻 bylismy z chomiczkiem w lecznicy ... doktor bardzo miły - smial się ze tak przezywam - zlapał za skorę na karku mojego niscponia aż pisnąl ze strachu - popatrzyl na zmiane koło pyszczka i powiedzial ze to nic strasznego - na razie - kazal mi przemywac jakims specyfikiem - dostalam to w strzykawce - ale bedzie dzis raban - bo na pewno nie bedzie chcial mi dac się posmarować - ten lek ma przysuszyć rankę - powinno sie zagoić ... kupilam mu na stresa prażone ziarna dyni ;) ogladalismy dziś tez walizy i torby podrozne - koszmarnie drogie ... ale musimy kupic chociaż jedna walize i na razie torbę podrózna z kołeczkami i stelazem - jedziemy za tydzien do W-wy - moze beda przeceny i uda nam sie kupic coś taniej ... zmykam pa pa kochane moje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki:) No w końcu złapałam chwilę oddechu - od dwóch dni nie robię nic innego tylko siedzę w przepisach prawnych i bawię się w domorosłego detektywa - udowadniając Miśka szefowi że jest dupkiem! Dlatego Martiko tak dobrze Cię rozumiem - Kochana - rzucaj tę robotę! Skoro nie grozi Wam to finansową klęską, to nie ma na co czekać. Trochę odpoczniesz, zdynsansujesz się, odstresujesz i od razu Waszym starankom przestaną przeszkadzać jakieś smuteczki i złe humorki. A dla chcącego zawsze jakaś pracka się znajdzie - podejmiesz ją jak będziesz do tego gotowa. Tylko jeżeli chodzi o staż, to możesz mieć z nim problem, bo przysługuje on wyłącznie absolwentom maksymalnie w ciągu roku po ukończeniu szkoły... Ale Ty przecież masz już doświadczenie zawodowe i to dość długie, więc nie musisz się martwić. Akasiu - ta Twoja beta faktycznie jakaś taka bosko wysoka, a bliźniaków jeszcze na naszym topiku nie było:D Jak tam dziewczynki - kibicujemy akasi na bliźniaki? Fajnie by było powitać tutaj aż dwa słodkie urwisy równocześnie:P Aż się nie mogę doczekać co to będzie jak się tak na topiku zaczną rodzić po kolei co miesiąc nasze topikowe maluchy;) Widzę, że mnie tu chwilę nie było i jakieś smutasy się z niektórych Pań wczoraj tutaj porobiły! jadirko - śluz wrogi to jeszcze nie tragedia. Jakiś dobry gin pomoże żołnierzykom przedostać się na jego drugą stronę, a potem to one już będą wiedziały co jest ich dalszą powinnością:) Karolcia - Rezerwa to jeszcze nie całkowity kres. Fakt teraz musisz zacząć działać w nieco przyśpieszonym tempie, ale też za to szybciej osiągniesz wymarzony cel. Teraz tylko pozostaje Ci kwestia wyboru jakiegoś naprawd dobrego lekarza i wiara w to, że jest w stanie Ci on pomóc. Trzymaj się Słonko 🌻 Dianko - Twój Dawidzio to przecież malutki rozrabiaka i do końca chce mamusi płatać figle, ale na pewno jak przyjdzie co do czego, sam wybierze \"pozę\" z której łatwiej mu będzie wystartować na zewnątrz. Trzymam kciuki:) A jak czytałam ten Twój tekst o tej kapliczce i Ojcu Józefie to się poryczałam ze wzruszenia, a drugi raz się poryczałam przy \"pokazowym\" mailu od JustysiM - beksa się ze mnie jakaś robi czy jak?! JustynkoM - dziękuję Ci również za zdjęcia - ale boski brzuchalek:D! Elizka - Ty też się uśmiechnij - nie wolno tracić Ci nadziei. Jedziemy na podobnych wózkach - obie musimy wierzyć, że w końcu się nam uda:) Tryni i jak chomiczek? I widzisz, że z chomiczkiem wszystko ok?!:)Takie hodowlane zwierzaczki są bardzo delikatne i geneetycznie troszkę słabsze od dziko żyjących, trzeba o nie bardziej dbać i częściej im pomagać, aby były z nami jak najdłużej:) A moja psinka miała 2 tygodnie temu spotkanie ze żmiją - dziękowałam Bogu, że skończyło się tylko na bąblach, opuchliżnie i zastrzykach, bo chyba bym się zapłakała:( jakby była mniejsza to aż nie chcę myśleć jak by się to skończyło, ale ponieważ to takie małe bydełko, to jakoś sobie poradziła z jadem... Ech - zawsze ją poniesie na spacerze nie w tą stronę co trzeba, a potem cierpi. martyniu - fajnie, że maluch zdrowo się rozwija: 🌻 - dla Ciebie i dzidzi:) Surfitko 🌻 - co to za smutasy wczoraj u Ciebie były - hm? Ty tak obcykana jesteś w tym naszym wspólno-topiko-starankowym problemie, że w razie czego, jak nie trafisz w końcu na jakiegoś dobrego gina - to sama się w końcu wyleczysz - zobaczysz:P Buziaczki dla pozostałych koleżanek 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini dobrze ze juz jesteś spowrotem z chomiczkiem, wyleczy się i będzie jak nowo narodzony :P Akasiu, super, super, super - oby tak dalej, i nie martw się, już tylko z optymizmem wyczekuj kolejnego tygodnia 👄 Voltare dziekuję za dobre słowa 👄 a ten twój pies to lubi chyba takie przygody, najpierw poranione łapy, teraz chciał się ze żmija zaprzyjaźnić :D Marto i dla Ciebie pozdrowienia, u nas tez cieplej sie robi, to dobrze, bo nie mogę się nawet opalenizna pochwalić :) a teraz będzie okazja, paa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia - mężuś się śmieje, że nam na weterynarza idzie więcej kasy jak na gina! Jeszcze jedna taka przygoda i tego mojego rudego małpiszona nawet w lesie albo na łące będę na sznurku prowadzić!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie slonka - wczoraj slonce dzisaj juz chmury - pogoda nie da nam sie cieczyc wakacjami ... wczoraj nie smarowalam chomisia tym lekiem poniewaz byl strasznie zestresowny tym ze doktor go chwycił za skórkę ... dzisiaj z rana latalam za tym gagatkiem z patyczkiem do uszu i próbowalam mu pomarowac ranke - ale tak się wywijal jak piskorz - troszke mu tam maznełam - wieczorem jeszcze raz ... może nie bedzie tak sie bronil ale znając go to nawet nie bedzie chcial przyjsc mi na reke bo wyczuje ze znowu chce mu cos robic ;) zaraz ide z tesciowa na zakupy - musimy kupic prezent dla kuzynki - bo w niedziele mamy imieniowego grilla ... a kuzynka chciala dostac komplet recznikow jednobarwnych - widzialam piekne takie puchate kremowe, czekoladowe ... Zmykam bo musze jeszcze umyc głowe ..pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 Trinity ja chce takie ręczniki :-D :-D !! mam łazienke w brązie i bieli- ;-) dla chominia ❤️ zeby sie tak biedak nie stresował. A co do walizek to napewno cos znajdziecie- ja kupilam swoją w Makro,chyba,i jestem zadowolona.Jak na marketowa trzyma sie rewelacyjnie no i oczywiscie cena byla przystepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas też chmury, a słonka nie widać, to się wczoraj pochwaliłam piękną pogodą Trini życzę udanych zakupów :) a jak będziecie w Egipcie to też kupcie sobie ręczniki, sa bardzo ładne :D Ponuro jakoś i znów nic mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie walizek to dużo osób ma teraz takie jakby plastikowe, bardzo wytrzymały materiał, na szyfr. Nie podobają mi się z wyglądu ale pewnie są nie do zdarcia, tym bardziej ze na lotnisku to nieźle nimi rzucają. Są też podobno bardzo drogie. Mnie się spodobały kiedyś takie niebieskie z firmy Samsonite, chyba w komplecie były 4 różnej wielkości, był też taki kufer na kosmetyki :) ale wolałam na cene nie patrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×