Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Trinci czy w willi Gazdowej mieliście wykupione jedzonko i jakie wrazenia kulinarne? i chcialam jeszcze zapytac czy plaża jest czysta? Jesli dziewczyny macie jakies miejsce godne polecenia do wypoczynku to bardzo proszę o wszelkie info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasia, bardzo sie ciesze !!!!!! Wiedzialam ze bedzie dobrze :D A jestes pewna ze jest tylko jedno dziecko? ;) Teraz pora zebys przyslala troszke wiruskow ciazowych bo sa nam potrzebne :) no i trzymala za nas kciuki :) Ja wiem, ze torbielka sie wchlonie, mamy ta sklonnosc do cystek niestety :( Ale skoro mi sie tak szybciutko wchlonela tobie rowniez :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podchodzę do sprawy pozytywnie bo miałam już nie jedną torbielkę i cale szczescie wszystkie wchloneły sie bez ingerencji---i oby tym razem tak było ! a co do dziecka to jeszcze nie wiadomo ile ich jest ;-) jestem dopiero w 3tc i dwa dni :-) dziekuje surficiu :-) teraz Twoja kolej-Trinci i Karolci :-) trzymam kciukaski ! XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx no i oczywiście dla was na zachętę ! 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasia, 3 t c liczac od owulacji, ale ciaze z reguly sie liczy od dnia @ wiec to juz pewnie 5-ty t.c :) I lapie te fluidki, lapie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Gratulacjie dla kolejnej zaciążonek koleżanki Akasiu super ze wszystok w porzadku a 600zł w plecy to pryszcz w porównainu ile moglibyście straciś :) Bardzo sie siesze z waszego szczęścia Kochane i modle sie zeby i mnie cos takiego spotkało .Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!!!!!!!!! Akasiu- gratuluje Ci z calego serca, teraz dbaj o siebie i odpoczywaj🌻 Kukusiu - Tobie tez juz moge pogratulowac👄 Destination- gratuluje rowniez🌻 Surfitko- trzymam kciuki teraz za Ciebie kochana, mam nadzieje ze to to o czym tak bardzo marzysz👄. A tak wogule to ktory masz dzien cyklu i kiedy testujes??:P U mnie dzis 7dc, takze niedlugo staranka.....Z mezem juz doszlismy do porozumienia ,wczoraj jak wrocil z pracy przeprosil i przytulil, a ze wczoraj byl takze u lekarza ze swoim biodrem wybaczylam mu i juz jest ok....:P niema jak to godzenie sie, bardzo go kocham:D Paziulek - a co z Toba , odezwij sie kochana.:D Lenka , sysia- wy tez sie od czasu do czasu odezwijcie....👄dla Was................ Dla reszty dziewczynek tych starajacych sie jak i zaciazonych👄 i 🌻...........Do pozniej kochane, papapa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, testuje jutro, bo odtsawiam progesteron, ale na 99% jestem pewna wyniku, niestety :( Mam niski poziom progesteronu, co swiadczy o tym, ze jednak chyba nie bylo owu 😭, wiec nie mam co liczyc na cud. A mam dzis 25 d.c. A godzic sie zawsze jest milo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surficiu - a ja jednak licze po cichu na Ciebie ;) akasiu w willi Gozdawa nie ma jedzenia - na kazdym pietrze jest kuchenka i mozna sobie samemu gotować ... wszystko czysciutkie i pachnące ... lodówka, kubeczki, talerze i sztućce na miejscu - nie potrzeba niczego brac - oprócz ulubionych herbatek i kawek ... my sniadanka robilismy sobie na miejscu , obiado-kolacje jadaliśmy poza domem ... w połowie drogi do Sopotu jest super knajpka - tylko trzeba troche się nastać bo sa kolejki - ale jedzenie pycha i niedrogie ... pozatym sklepy z jedzeniem spozywczym troszke daleko - ale samochodem mozna dojechac w 10 minut ... plaza czysta, piekny piasek ... troszke jest niekiedy przy brzegu wodorostów ale da się przeżyć ... akasiu - wiem ze będzie dobrze ze twoje dzieciatko - pięknie się rozwija - niczym się nie stresuj i jezeli bedziecie wybierali sie nad morze to pamietaj o odpoczynkach po drodze ... dziękuje za pomyslne fluidki - łapie je i połykam a kiedy wykiełkuj a nie wiem :) zmykam kochane - do jutra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
akasiu w którym tygodniu można się dowiedzię ile jest zarodków? ja myślałam że za 10 dni, jak pojadę do lakarza to usg wykarze ale pewnie dłużej będe zyła w niepewności. pozdraiwm i dziękuje za grtulacje. ja nadal niewierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry pozdrawima wszystkie serdecznie -dzwoniła do swojej kliniki i niestety w tym cyklu lekarz mnie nie przyjmie bo ma urlop :( Szkoda , czy ja nie mam za długich cykli bo mam 29-30 ? I poprawiam tabelke bo była nieaktualna Miłego dnia :) Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............20.............. ...ok 20.08.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............20................ok.01.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31....................12.08 .07 kukusia .......................25.............8.................ok. 02.08.07 karolcia_26...................27 ...........15 ....................23.08.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............3....................3 0.08.07 voltare/k.Opola.............30.............62........... ......ok.15.08.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Destination25/Białystok…25............. 12.................. .06.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......26.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............35............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............31............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............27.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............17.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............16.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.........3/4............. ..........03.04.200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 831013
Hej. Gratuluje Wam Akasiu i Destination. Teraz trzymam kciuki za inne i za siebie chociaż u mnie to ciężka sprawa. Ale jest piekny dzionek i na spacer mozna wyjść. Surfitko - będzie dobrze. I my zaciążymy.Trzymam za Ciebie kciuki Pozdrawiam wzystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... Elizo - masz super cykle - prawie wzorcowe ... ja też kiedyś mialam 28-29 dniowe - niestety teraz cos mi się chrzani - ten byl 24 dniowy - masakra ja tez odczuwam sezon urlopowy - nigdzie nie moge niczego pozalatwać ... a do tego jeszcze ten starajk - gdyby nie to mialabym juz hsg za soba - jednak we wrześniu wstepnie umówiłam się wstepnie do sw, Zofii - za 200 zł. zrobią mi bez łaski ... do swojego gina jadę 20 sierpnia - pokarzę mu swoje wyniki zobaczymy co powie - w sumie nie kazał mi ich robić - ale ja nie mogłam dłuzej czekać ... destenation 25 - ciesz się - a nie denerwuj ... tak jak powiedziala surficia nie mogłas miec owulacji z dwoch jajników - takze na pewno nie bedzie 6-raczków ... tylko max 3-ójeczka ... na razie czekaj na usg i wypoczywaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu GRATULUJĘ KOCHANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!! zmień tabelkę (nie chcę tego robić za ciebie) bo tak jak napisała Surfitka ciąże liczy się od dnia ostatniej @. destination ciąże mnogą widać dopiero ok 12-14 tygodnia, więc musisz jeszcze trochę poczekać. NAjlepiej i najpewniej widoczna jest na badaniu usg nt- tak powiedział mój gin. Ale się cieszę, mam nadzieję że w sierpniu znowu minimum 3 z was spadną na dolną tabelkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolcia81
cześć dziewczyny.Weszłam na tą stronę bo mam taki sam problem jak wy.Tez bardzo pragne dziecka, a po poprzedniej ciązy obumarłej jakś straciła nadzieję.To juz było dawno, ponad 2 lata, ale to ciągle wraca.Mój ginekolog stwierdził ze narazie nie ma potrzeby robic zadnych badań tylko spokojnie do wszystkiego podejść.Ale ja jestem juz jednym kłębkiem nerwów.Może któraś z was powie mi jakie sama moge zrobic badania bez skierowaia lekarza (prywatnie).Prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny 🌻 Akasiu, Kukusiu i Destination :) wszystko będzie dobrze. Cały czas o was myślę 👄 no i łapię te wiruski, na przyszłość, może na listopad :) Martyniu a Ciebie codziennie ten brzuszek boli? Czy jesteś cały czas na L4? Margolciu witaj :) ja też robiłam prywatnie badania, bo mój ostatni gin stwierdził, że nie wyglądam na osobę która moze mieć problemy z hormonami. Prawda wyszła inna niestety. A robiłam następujące badania: TSH, Anty TPO, Testosteron, FSH, LH, Estradiol, Prolaktyna i został mi jeszcze progesteron do zbadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizo, cykle masz ok, ja mam jak Trini 24-25 dni i uważam że to stanowczo za krótko :( Ja popytałam koleżanek i u mnie w mieście do endo nie ma co iść, sami beznadziejni. Mam namiary na jednego bardzo dobrego, ale na termin czy to na NFZ czy to prywatnie czeka się 2-3 miesiace, tyle osób do niego chodzi. A myślę że jak pójdę do kliniki, to będzie dobrze, napewno nie ja jedna mam problemy z tarczycą i tam też mi pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam oferty na wakacje ale nic ne moge znaleść ... karolciu jak Ty szukałaś ? na wakacje.pl .... czy od razu na sunfun.pl ... cięzko cos znalesc przystepnego ... bo ceny sa ale bez oplat paliwowych i lotniskowych oraz wiz ... niestety 3 tys od osoby to troszkę za duzo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini mój mąż dzwonił do Agenta, on z tego co wiem miał różne oferty z różnych biur. Mąż miał do niego namiar od znajomego, który jechał dokładnie do tego hotelu tylko tydzień wcześniej. A wartość za wycieczke nam zsumował, płciliśmy 5000 za 2 os. A za wizę to płcisz dopiero na lotnisku w Egipcie, najlepiej mieć zgodne i to jest 15 $ od osoby. A zaraz zerknę na sun fun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie wiem jak przez internet zamawiać wycieczkę, jest tam ta tabela Last minute ale ja z niej nic nie wiem. Chyba lepiej zadzwonić, podac termin, hotel, wszystko popytać, poprosić o cenę za wszystko i już :) W tym sea gull 75 pokoi nie ma balkonu, to zamówcie sobie z balkonem lub tarasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety moje kochane ! Ah ale dzis piekny dzien. U mnie w rodzinie jest tragedia bo ja sie wyprowadzam, babacia placze , mama jest po naszej stronie, a cala rszta mowi ze głupio robie bo zostane sama a Adam mnie zostawi, nie ma to jak wsparcie rodziny prawda?? :) Wazne ze moja mam mowi ze miedzy nami sie poprawi i wszystko sie ulozy bo moze faktycznie bedzie nam tylkowe dwoje lepiej. Mam jeszze jeden problem bo jutro mam 15 dc chcialam isc na USG zeby zobaczyc czy moje jajeczka dojrzewaja i czy wogole sa czy mam owu. Czy7 moge isc normalnie do przychodni i zrobic to na NFZ i lekarz nie ma prawa mi odmowic zrobienia usg czy musze isc jak zwykle prywtnie?? BYlam u mnie w pzychodni ale tam przyjmuje mega ham wiec zastanawiam sie czy nie odzalowac tego 50 zł i isc prywatnie???? Czuje ze nie mam owu bo mam brzydka buzie i cos mia caly czas wyskakuje i sluzu tez cos plodnego brak :( eh... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu gratuluje dzidziuni, wszystko bedzie dobrze i nie zalamuj sie ze 2 tygodnie bgez sexu bo niektorzy musza cala ciaze sie wstrzymywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam fajna tabele z cenami w sun fun ... ja chcialabym do sea gulla - cena jest też fajna 2800 od osoby ale może damy radę ?bo na taksowki i tak bysmy wydali gdybysmy mieli jeżdzic do centrum Hurhgady ... co to znaczy miec zgodna wizę ? a mozna miec niezgodną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martiko - dobrze że chociaż mamę masz po swojej stronie. Ale co to za myslenie, że jak będziecie mieszkać we 2 to mąż cie zostawi, skąd ta logika??? :) a babcie zawsze płaczą, co by sie nie działo, przynajmniej ja mam taką, nie przejmuj się tylko szukajcie dalej mieszkanka. Tak to już jest że niekiedy rodzina tylko krytykuje, a jakby sie znalazł w twojej sytuacji to juz by tak nie myśleli. Trini, znalazłam :) ten wasz hotel za 2790? czyli wylot 5 lub 6 września ??? czy później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racja zreszta ja mam gdzies zdanie rodziny bo moje zycie i nasze malzenstwo jets dla mnie najwazniejsze, mam juz wlasna rodzine wiec ona teraz jest juz na miesu 1. W sobote jedziemy ogladac te mieszkania bo udalo mi sie wylaczyc wolna sobote i w koncu bedziemy mogli to zalatwic :) Eh mam nadzieje ze przed wyjazdem na wakacje ( 2.09) uda nam sie juz znalesc mieszkanie i pomalowac. Moj Misiek widze ze jest tymtaki poruszony i tez nie moze sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini, za taxówkę płaciliśmy 10 funtów egipskich = 5 zł w przeliczeniu, a jechaliśmy w 4 osoby, czyli liczac dalej 1,25 za osobę :D Majątek to nie jest. Zresztą podobały mi sie tam ceny, i to że mozna sie o wszystko targować, a oni że chcą sprzedać to i tak zejdą z ceny :) JUŻ CI ZAZDROSZCZĘ WYJAZDU :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu - chcemy jechac pożniej tak w połowie wrzesnia ... moj kitek ma na głowie powazny projekt i nie moze sobie odpuścić - także data wyjazdu jest uzalezniona od tego kiedy zamknie kolejny moduł programu ... ja i tak się ciesze ... wczoraj wieczorem byliśmy na spacerku a mój kitek do mnie to kiedy jedziemy po walizy ? potem pewnie małe zakupy - i witaj egzotyko - starsznie się ciesze bo to nasz pierwszy tak daleki wyjazd ... w sumie można powiedziec ze podróż poslubna tylko 4 lata poźniej ;) martiko - wlaściwie to nie wiem dlaczego ktoś CI mówi ze maz CIe zostawi ? dlaczego miałby to robic ? przeciez jak bedziecie sami to wreszcie zaczniecie się soba tak naprawde cieszyć ... wierze ze Wam się uda ... a babcia poplacze i przestanie ... powiedz im ze czas odciąć pepowine ... zmykam bo siedzę w ręczniku na glowie juz godzinę ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Nie było mnie wczoraj cały dzień bo byłam u mamy i robiłam sobie zapasy na zimę i badanka robiłam i oto wyniki - prosze o interpretacje: TSH - 1,9 ft3 - 5,68 ft4 - 18,18 Niestety nie znam jednostek bo otrzymałam wyniki przez telefon i nie zapytałam,czekam jeszcze na testosteron,w nastepnym tygodniu bedzie,zrobiłam jeszcze CRP ale tez chyba ok. Bede wdzieczna za informacje co sądzicie o tych wynikach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×