Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

dziewczyny wyslalam wam 3 fotki zle widac bo to sa zdjecia na papierze bo nie mam cyfrowki wiec robilam na laptopie kamerka zdęcie zdjęciu :) to fotki z zimy bo jakos przez przypadek tata wywołał nie swoja klisze a ja o niej całkowicie zapomnialam. Te blizniaczki sa moje najlepszej przyjaciolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu TSH w normie, ft3 nie robiłam, a ft4 mam 1,3 ale to w innych jednostkach to nie wiem. Martiko sprawdzam maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu ja jestem od początku ciązy na L-4, cały czas czuję bóle, wystarczy tylko ze wyjdę na chwilę z domu. Ale chcę sie z Wami podzielić wspaniałą wiadomoscią, od wczoraj czuję ruchy mojego maleństwa. Nie są to jeszcze mocne ruchy ani kopniaki, ale łaskotanie, bólgotanie, drapanie, szczególnie jak leże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martiko ty to jesteś pomysłowa z tymi zdjeciami :) dziekuję, to na zdjęciach jest twój mąż??? a bliźniaki fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............20.............. ...ok 20.08.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............20................ok.01.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31....................12.08 .07 kukusia .......................25.............8.................ok. 02.08.07 karolcia_26...................27 ...........15 ....................23.08.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............3....................3 0.08.07 voltare/k.Opola.............30.............62........... ......ok.15.08.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Destination25/Białystok…25............. 12.................. .06.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......26.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............35............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............31............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............27.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............17.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............16.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............5............. ..........03.04.200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu, super że czujesz już ruchy :) kurcze ciekawe jak to jest być w ciąży, ja narazie to mogę sobie wyobrażać, co pewnie nijak bedzie się miało do rzeczywistości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu to wspaniale. A ja wczoraj sie zapomniałam na chwile i pograłam w siatkówke ale nie za długo niestety teraz mam wyrzuty sumienia, bo w poniedziałek wziełam dziecko znajomych i z ni m tańczyłam bardzo przesadziłam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu przestań pisać mi tu takie rzeczy!! bedziesz miała maluszka w brzuszku jak i wszystkie pozostałe dziewczynki:)!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...kukusiu ! musisz teraz uwazac na siebie ! a ja zdjęc nie dostałam żadnych :-( martyniu fantastycznie,ze odczuwasz malenstwo ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu masz termin porodu na 3 kwietnia? w tym roku 3 kwietnia urodziła moja przyjaciółka:) kukusiu mi lekarz powiedział że gdyby moja ciąża przebiegałą bez komplikacji i tych bóli to nie trzeba się wtedy nad sobą rozczulać, można uprawiac lekki sport itp. Myślę wiec że jesli się dobrze czujesz to raczej nie przesadziłas, ale ja na twoim miejscu byłabym ostrożna szczególnie w I trymestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu, pewnie można sie zapomnieć, w końcu chyba cały czas sie nie myśli, niewiem :) ale już więcej tak nie rób 👄 Martyniu, mam nadzieję, że tego doswiadczę, w końcu listopad niedaleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Akasiu, ale jakoś nie potrafie za długo usiedzieć bez ruchu a wogóle to jak u ciebie ze spaniem? bo ja codziennie robie po 1 lub 2 drzemki Karolciu głowa do góry.każdej z nas sie uda. nie trać wiary, ale wyluzuj, bo wiem to po samej sobie że luz to najlepsze lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika co do Twojego pytania o usg to ja raz w życiu poszłam na NFZ i poprosiłam o monitoring to usłyszałam że lekarz nie bedzie co 2 dni włączać usg i żebym sobie poszła prywatnie. No cóż chyba nie muszę juz nic komentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu a co do sexu to mam cię podtrzymać na duchu? Proszę: ja mam jak narazie zakaz od początku ciąży!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak wlasnie myslalam, jak sie idzie nha NFZ to robią ci wogole łaske ze cie przyjmuja a to to nie fer bo przeciez placimy tyle skladki zdrowotnej a nasze pieniadze ida w bloto bo za lekarza trzeba placic bo i tak nic nam sie nie nalezy... hory kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety martika tak to juz jest, ja raczej do wsyztskihc lekarzy chodzę prywatnie bo jak idę na NFZ to mam wrażenie że robią łaskę że mnie przyjmują, ale cóż taka szara rzeczywistosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mam jeszcze pytanie: jakim cudem udaje/udawało wam się chodzić na monitoring - u mnie w miescie to nierealne; na termin czeka się miesiąc lub dłużej, a co dopiero mówić o chodzeniu np 3 razy co 2 dni, niemożliwe. Może u nas za mało ginów, niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Cześć dziewczyny !!!!!!!Gratulacje dla wszystkich zaciązonych :) Ja juz zaczełam 21 tydzien , od 19 tygodnia czuje ruchy malenstwa, ale jeszcze nie wiadomo co bedzie, chłopczyk czy dziewczynka. Widzę, że tabelka górna się systematycznie zmniejsza, tak trzymać. Pozdrawiam Was wszystkie i uaktualniam tabelkę:) Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............20.............. ...ok 20.08.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............20................ok.01.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31....................12.08 .07 kukusia .......................25.............8.................ok. 02.08.07 karolcia_26...................27 ...........15 ....................23.08.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............3....................3 0.08.07 voltare/k.Opola.............30.............62........... ......ok.15.08.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Destination25/Białystok…25............. 12.................. .06.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......26.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............35............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............31............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............27.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............21.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............16.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............5............. ..........03.04.200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu mówisz o prywatnych wizytach czy na NFZ? bo jesli masz na mysli prywatne to nigdy nie spotkałam sie żeby trzeba było czekac szłam i już. Ja chodziałam od 5do 10 razy w miesiacu bo u mnie nie było nigdy owulacji ale żeby ją znależć lekarz musiała tyle dni sprawdzać bo myślał ze moze być u mnie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anisik w jakim szpitalu będziesz rodzić bo ja też rodzę we wrocławiu i tak pytam z ciekawosci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Martyniu ja będe rodzić w Trzebnicy, bo właściwie nie mieszkam we Wrocławiu tylko koło Wrocławia. A szpital w Trzebnicy polecają mi wszystkie znajome. Chodzędo lekarza, kóry tam pracuje, wię cna pewno mnie przyjmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do przytulanek to mi te polecacie wstrzemieźliwość??? Anasik bardzo dobre wieści od ciebie to dobrze że wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×