Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Karolcia...no dzis jest zancznie lepiej..z reszta w poprzednim miesiacu to troche podejrzane bylo, tak wysokie fsh i owulka..chociaz u nas wszystkich dziwne rzeczy sie dzieja. Teraz jest dobrze...chociaz dalej ten stosunek lh do fsh jest malutki..a to oznacza niedomoge :( Powinen byc okolo 1..czyli lh powinno wynosic 6-7.. mart, dziekuje za zdjecie swinki..sliczna. A jej wlascicielka nie pochwali sie swoim obliczem? ;) Jadira, sliczny pierscionek i nowa fryzurka, baaardzo twarzowa :) U Justynki dosc dobrze i szczegolowo opisalam ten sad, wiec zagladnij tam :) U mnie wszystko dobrze, bardzo dobrze sie czuje i juz dzis jestem w pracy po wczorajszych sadach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba póki co mam podstawowe badania porobione, umówiłam sie do nowego gina na wizytę; ciekawe co mi powie, jakie będą dalsze kroki. już nie moge sie doczekac tej wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) martiko trzymam kciuki, żeby to krwawienie było tylko @. Zawsze to taki plus, że do wyjazdu na wakacje Ci się skończy i będziesz mogła spokojnie delektować się wyjazdem, z myślą, że po powrocie będziesz miała duuużo wolnego czasu na odpoczynek i zajęcie się sobą:) 🌻 Odetniesz się od strsów w pracy, własne mieszkanko i koteczek też Ci poprawią na pewno humor:) Dianko - to już prawie finisz:) Fakt - w szpitalu nudy, jedzonko...hmmm... takie sobie i takie tam inne rzeczy, ale za to jaka nagroda Cię za to wszystko czeka;) 😘 dla Dawidka:) paula z malutką na pewno wszystko będzie ok:) A masz już \"na oku\" jakieś imię dla Waszej niuni? karolcia - z badankami to tak już jest. Ja ostatnio poszłam na badania okresowe. Po pracy, po południu. Pani doktor zamiast o 15 przyszła o 16:15, ludzi cała poczekalnia, weszłam po 18:00 zła i głodna, a ona mnie jeszcze pyta czy miałam kiedyś jakieś problemy z cśnieniem, bo mam lekko podwyższone. Dobrze, że tylko lekko:P surfitka, jadira, Eliza, ksenia, pazia, martynia, tryni (gdzie się dzisiaj podziewasz?)🌻 Martt 🌻 (w razie hurtowego wysyłania fotek -też się piszę;) ) Marta24, Justyna24, Katia100, akasia, kukusia, destination - wracajcie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, moją fotkę wyślę z domku tak wieczorkiem jak wrócę od Gina ;/ Jesoooo ale się denerwuję. :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt..spokojnie. Bedzie dobrze. napisz szybciutko jak wrocisz co i jak :) Paula, no wlasnie...jak nazwiesz mala? Dianka 😘 Voltare..korzystaj z urlopu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki i jak tam dzionek ale zimno w moich rejonach :( Smutek mi troszke przeszedł muis byc lepiej Ja też poprosze o zdjęcia od Jadiry i MAtt bardzo prosze :) Fajnie Dianka ze choc na chwile jesteś w domu 3mamy kciuki i czekamy na pierwsze zdjęcia Dawidka w realu:) Martika ja często po 9 dniu łykania duphastonu dostawałam płamien a za dwa dni był @ i tak dzis tez jest .Wredna @ przychodzi powoli a jak sutki mnie bola ojej A zapomniałam powiedziec jakie leki mi przepisał gin : Orgametril 2x1 przez 5 dni od teraz oraz CLo od 3dc prze chyba też 5dni ale jaka cena za te leki szok jeszcze nigdy takiej ceny za dwa leki nie miałam 6,73zł Nie źle jaki szok przerzyłam :P oj spadam do podanie miskowi obiadku bo łasnie wszedł do domku miłego papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizka ja tez zaczynam z clo od konca wrzesnia :) no a fakt ceny tych lekow nie sa duze i to chyba plus tego wszystkiego :)a co tam u reszty kobietek.... opowiedzcie cos bo takie nudy ze szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elizko, ja tez przezyłam szok jak kiedyś za luteinę zapłacilam ok. 3 zł :) nie moglam uwierzyć ze tak tanio. choć uważam ze lepiej u mnie podziałał duphaston droższy 10 razy :( Trinitka dziś u nowego endo - napisz po powrocie jak było. Voltare, jedyne pocieszenie jest takie ze na 2 lata spokój z tymi badaniami, a humor poprawił mi sie jak wyszłam od laryngologa, taki fajny, młody lekarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie dziewczynki :)) Właśnie wróciłam od lekarza. Powiedział, że wszystko ze mną jest bardzo dobrze i mam się nie denerwować. Żadnych torbieli, nic, czyściutko. Jestem zdrowa i tylko mi rodzić dzieci :) Bardzo mnie uspokoił. Mam się starać z mężem do stycznia i gdyby się nie udało, to wtedy mam przyjść do niego z mężem i z jego wynikami i powie nam co robić. Powiedział, że zero stresu i brać się do roboty. Nie myśleć, że się nie uda. I on węszy sukces niedługo. Uwielbiam go za to :)) Jestem cholernie pozytywnie nastawiona :) Uwielbiam mojego lekarza :)) Pozdrawiam was serdecznie, zaraz wam prześlę moje zdjęcie na skrzyneczki :) A bianka siedzi na kocyku koło mnie i wcina sianko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!!!!!!!!!!!!1 Przepraszam ze sie nie odzywalam ale wracam pozno z pracy i padam.....Zmieniam tabelke , niestety i nie tym razem, no coz.....:( Jadirka-----ja tez proesze o zdjecia....martaBmichal@interia.pl 👄 Wszystkie serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki....do nastepnego razu , papa🖐️ Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............21.............. ...ok 17.09.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............20................ok.01.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............32....................09.09 .07 karolcia_26...................27 ...........16 ....................18.09.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............4....................26.09.07 voltare/k.Opola.............30.............63........... ......ok.10.09.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............10.......... . .....ok.22.09.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......26.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............37............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............31............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............30.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............21.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............18.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............5............. .........03.04.2008 kukusia .......................25.............6..................... .12.04.2008 destination25/białystok......25.........6............... ........17.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko ja też dziękuję za zdjęcia :) A moją rodzinkę całą możecie zobaczyć na stronce www.spajk.master.pl. Tam jest cała nasza rodzinka. Moje zdjecia troche tam stare są, ale co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i mam jeszcze jedno pytanko :) Tabelka nr 2 to zaciążone, a tabelka nr 1 ? też ?? :) Byziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ... nie było mnie troszke - mialam problemy z netem ... ale widze ze ładnie popisiakowałyscie takze poczytalam sobie wszystko i jestem prawie na bieżąco ... Martt dzieki za fotki Bianki ... ślicznotka - mój chomik to tez przystojniak - ale dzikus - nie dal sie za bardzo oswoic - jezeli przesyłałaś dziewczynkom swoje zdjecia - ja także poproszę ... Jadirka - a o mnie zapomniałas - nie mam zdjecia Twojego pierscionka :( Diani - zycze Ci aby mauszek troszke sie bardziej zaookrąglil - wierze ze na świat przyjdzie sliczne i zdrowe bobo ... Martiko - faktycznie cykl Ci się rozszalal - współczuje - może to chwilowe bo wprowadzilas do organizmu nowe leki - trzymaj się kochana ! Paula - ja tez sie zastanawiam co bedzie bo mój brat we wrzesniu 2008 ma slub- na razie wszystko jest wielką niewiadoma - bo nie jestem jeszcze w ciazy - ale nie chcialabym np. rodzic i nie móc byc z nim w tym pieknym dniu ... jednak wszystko w rękach Boga - co ma byc to bedzie ... Elizo - zobaczysz chwicisz byka za rogi i doprowadzisz wszystklo do ładu - dobrze ze humorek juz CI wrócił ... Voltare - buziaki - zauwazylaś ze mnie nie było na forum ;) tak samo jak karolcia ❤️ wczoraj byłam u nowego lekarza i po odbiór paszportu ... lekarz wywarl na mnie bardzo dobre wrażenie - przeprowadzil szeroki wywiad, wszystko mi wytłumaczyl jak koniowi na miedzy, ... a więc karolciu tsh u kobietek w takim wieku jak my nie powinno przekraczać 1,5 także ja mam problem i musze to zbijac do tego leczyc to zapalenie tarczycy - musze zrobic usg i kontrolowac spadek Tsh po lekach - które juz biorę od miesiąca - na razie dawka jest dobrze dobrana ale zobaczymy po kolejnym badaniu Tsh - lekarz ma mi powiedziec więcej po obejrzeniu usg - w sumie diagnoza jest przewlekłe zapalenie tarczycy i idąca w tym kierunku niedoczynnosc - do tego musze kontrolować poziom prolaktyny - bo mozliwe ze jest z tym powiazany /ale w niektorych przypadkach wystepuje tez hiperprolaktynemia-modle się by mnie to nie dotyczyło/... to wpływa znaczaco na płodnosc ... na razie nastawiam się na leczenie ! przed wyjazdem pojde zrobic sobie Tsh i może jak sie uda usg - musze podzwonic i się zapisać ... to na tyle kochane moje ... @ zbliza się wielkimi krokami - brzuch mnie boli od dwóch dni dzis mam 25 dc - ale juz wczoraj - miałam rózowawy śluz także - małpiszon niebawem mnie dorwie ... pozdrowionka dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martt - tabelka nr 1 to starające się !!! nik/ miasto z którego pochdzisz , wiek, ilosc cykli w ktorych staralas sie o dzidze i termin miesiączki !!! jak chcesz wpisuj się do nas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity wczoraj wysłałąm Ci moje zdjecia. Może nie doszły to wysłałam jeszcze raz :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Trinity jeszcze raz. Martuś dopisałabyś mnie do tabelki nr 1 ? Wysłałam Ci na maila wszytskie informacje. Dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzoewuchy :) tak z rana to moze poprawie tabelke :) Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............21.............. ...ok 17.09.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............20................ok.01.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............32....................09.09 .07 karolcia_26...................27 ...........16 ....................18.09.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............4....................2 6.09.07 voltare/k.Opola.............30.............63........... ......ok.10.09.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............10.......... . .....ok.22.09.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......30.09.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............37............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............31............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............30.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............21.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............18.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............5............. .........03.04.2008 kukusia .......................25.............6..................... .12.04.2008 destination25/białystok......25.........6............... ........17.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajarzyłam w końcu o co chodzi z tą tabelką ;))) Hehe lepiej późno niż wcale ;)) Już się wpisuję :) Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............21.............. ...ok 17.09.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............20................ok.01.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............32....................09.09 .07 karolcia_26...................27 ...........16 ....................18.09.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............4....................2 6.09.07 voltare/k.Opola.............30.............63........... ......ok.10.09.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............10.......... . .....ok.22.09.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......30.09.07 Martt/Głogów ..............26...............2.....................19.09.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............37............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............31............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............30.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............21.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............18.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............5............. .........03.04.2008 kukusia .......................25.............6..................... .12.04.2008 destination25/białystok......25.........6............... ........17.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martt zdjecia doszły podwójnie :) dzieki - przesłałam Ci swoja podobizne i mojego chomiczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinity dzięki za zdjęcia :) Chomiczek jest rewelacyjny. Już widzę jak bawiłby się z moją świnką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matt-ale super ta wasza stronka ,z rodzinko i wszystkiemi warznemi mometami z wszego zycia. Dziewczyny wejdzcie i zobaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martt mi się wyswietla tylko jakas stronka z telewizją kablową i nie wiem co dalej - gdzie szukac waszych zdjęc - podpowiedz - to sobie obejrze chetnie ... co do mojego chomika - to pewnie by uciekl gdzie pieprz rosnie przed Twoja świnka - nie na darmo nazywa się Cykorek - jest takim straszakiem - to pierwszy chomik który mi się nie oswoil - moze dlatego ze to dzungarek - ale słodziuch z niego - kocham go bardzo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja tez dzis zmieniałam swój wizerunek :D trzeba jakoś wyglądac. Jak zwykle spędziłam u fryzjera 3 godziny. Martt wytłumacz gdzie szukać zdjęć bo mnie tez tv kablowa się włącza i informacje. I dziękuję za fotki, swoje prześlę wieczorkiem lub jutro, bo czasu jakby mam mało, zaraz biegnę na zakupy. Trini - dobrze, ze fajny lekarz się trafił, a powiedz czy na to wysokie a TPO coś dał, czy wystarczy ze bierzesz euthyrox??? Co do chomików to mielismy 2 dzungalskie ale raczej nie bały sie, wychodziły na każde zawołanie i zjadłyby wszystko :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryni-jak mozesz tak mysleć wysyłam juz do ciebie 3 raz i wraca na moja skrzynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×