Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Omego - lecimy egipskimi liniami - tak jak karolcia - mam nadzieje ze podróż będzie bez niespodzianek ... można wziaść 20 kg w walizach na osobe + 5 podręcznego ... ja zamierzam wszystko władowac do waliz ... a do podręcznego troszke rzeczy higienicznych i troszke do jedzenia - ze wzgledu na mój żołądek na poczatek chce miec swoja kanapke , nie wiem jak jest z piciem czy mozna mieć swój soczek ? poprosze minka by sie dowiedzial ... ciesze sie i boje - ale ten typ tak ma ;) Martt - wylatujemy 12.09 o 21.45 z Warszawy Surficiu - trzymam kciukaski za CIebie - kiedy testujesz - mam nadzieje ze sie dowiem przed wyjazdem ? nie zamartwiaj się na zapas - ja juz się przyzwyczaiłam do porażek - wiem ze tarczyca mi blokuje zajscie w ciaze - a leczenie trwa - także nie spodziewam się na wycieczce zjasć w ciaże - moze pod koniec roku ? jezeli nie zmieniam lekarza i chyba bede chhodzić do tego co mi poleciła Pazia ... jardiko - słoneczko zapakuję w torebke na prezent i Wam przywiozę pod koniec września na pewno się przyda :) chociaż pogoda moze nas zaskoczy i bedziemy miec piekna złota jesień- kocham taka pogodę - słoneczko i kolorowe liście - ummm i ten zapach - zapach powietrza i ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trynitko, do podręcznego bagażu możesz wziąć wszystko co płynne, kremy, pasty do zębów, perfurmy - ALE TYLKO DO 100 ML i zapakowane razem w foliową torbę. Takie są przepsiy bezpieczeństwa. Niezaleznie od linii. wszystko, co jest wieksze i lub poza woreczkiem - wyrzucą ci do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
clostylbyget wstukaj w google bo moge coś przekręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinci - ja w samolocie miałam 0.5 litrowe butelki z piciem sztuk 3 :-) i moj miś również :-) dlatego nasze bagaze podreczne byly prawie po 5kg ;-) butelki oczywiscie platikowe i nikt na lotniskach nigdy nie robi problemów.....albo jestem farciara ..:-) walizki do 20 kg na osobe po przekroczeniu limitu - niestety dopłata...dlatego lepiej uprzednio tuz po zapakowaniu zważyć obie ;-) i ewentualnie przepakowac. Karolciu - miłej pracki w szkólce życzę :-) 🌻 wszystkim życzę upragnionych fasolinków w brzuszkach !!!! p.s. Trinity sprawdzałas juz TSH ? jest poprawa>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Trini, nie mozesz mieć soczków, lub jak pisze Omega tylko do 100 ml zapakowane w woreczek foliowy, wszystkie inne rzeczy typu: dezororant, krem, nawet tusz do rzęs - koleżance kiedys wyrzucili, nie można; oczywiście nożyczki, noże i pilniczek do paznokci też odpada. Najlepiej w ręce miec coś do picia i wypić tuż przed ostatnią bramką. A żeby wykorzysteć te 5 kg podręcznego bagazu, to spakuj jakies buty, bluzę, klapki itp. My lecieliśmy AMC Airlines i jak podeszliśmy do odprawy bagażu rejestrowanego w 4 osoby to nam dodali wage bagazy. Akasiu to rzeczywiscie miałas farta z tymi butelkami, albo teraz rzeczywiscie bardzo pilnują :) Pozdrawiam i ide spać, jestem wykończona. O 7,30 wyszłam z domu a wróciłam o 20 :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... każdy mówi inaczej jak to jest z ta odprawa ale ja nie zamierzam kusic losu ... jezeli bedziemy miec jakąs wode pitna to do walizy ... kitek chciał kupić w strefie bezcłowej litr alkocholu - by sie dezynfekować :) ale teraz nie wiem czy to przejdzie skoro mówicie ze nie można ? a moze po odprawie można kupic coś w tych sklepach ? acha jeszcze jedno czy mozna mieć plecak - jak bagaz podreczny - nasz kumpel był miec temu w egipcie i miał przy sobie plecak - troszke sie w tym gubie - pewnie dlatego ze to pierwszy raz ... akasiu słoneczko - jak tam Twoje samopoczucie - wcale się nie odzywasz - juz nas nie \" kochasz\" ? czy lekarz kazał unikac komka ? napisz jak tam fasolek ? bardzo CIe męczy ? kukusiu, martyniu , paulisiu, destination, gosiaczku , ansiku - odzywajcie się od czasu do czasu 🌻 martyniu jak tam przeziebienie - przeszło CI troszke - mam nadziję ze tak - chociaz pogoda - fatalnie wpływa na samopoczucie ! pozdrowionka dla Waszyskich dziewczynek - szczególnie dla naszej modłej Mamusi Dianeczki [ serce] Surfitko - 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki !!!!! Napisałam tak dużo i mnie wywaliło :-( Takze postaram sie odtworzyc to co pisąłm wcześniej .... Surfitko - ja też czymam kciuki i jak tylko zrobisz test to dawaj znać!!!! , bo my też umieramy tu z ciekawości. Będzie dobrze napewno - MUSI BYĆ !!!!, pozatym z takim wsparciem jak tu .... , musi być !!!!!!! Tryni - zazdroszcze Ci tych wakcji - zwłasza , że u nas robi sie taka paskudna pogoda - zimno , deszcz - a przecież to lato jeszcze !!!!!!!!! Karolcia - to bedziemy świetować z Tobą-Wami !!! :-) :-) :-) Jadira - fajnie , że się odezwałaś i dziękuję za wsparcie i pamięć !! :-) Co tu tak oststnio puściutko - gdzie jesteście dziewczynki ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
Witam kobietki! jeden miesiąc nieudanej próby z clostilbyget mam już za sobą,teraz czekamy na drugi sprawdzian,ale już straciłam nadzieje że sie uda. może za pare lat!czy po clostilbyget jest latwiej zajść w ciąże i ile tych prób można wykonać przed jakimiś badaniami bo może coś sie tam dzieje?już sama niewiem ,bo możę powinnam poradzić sie innego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinitko, przy odprawie jest tak: - ze soba tak jak pisałam w bagazu podręcznym możesz miec napoje, płyny, kosmetyki (kremy, pasta do zębów, mleczko kosm.) - TYLKO DO OBJETOŚCI 100 ML KAŻDE, zapakowane w foliowy, przezroczysty woreczej - nie możesz miec w bagazu podręcznym nożyczek, cążków i pilniczka do paznokci, noża, scyzoryka itp. wszystkiego co ostre, - alkohol mozna mieć w bagazu pdręcznym, ale TYLKO kupiony w sklepie wolnocóowym, z rachunkiem i zapakowany w foliowy worek (możesz o to poprosić w sklepie), - plecak jako bagaz podręczny może być, z tym że nie może przekroczyć wymiarów dozwolonych dla bagazu podręcznego (nie pamietam jakich) - co najważniejsze - cenne przedmioty (aparat foto, kamera, laptop, tel. kom.) - miejcie przy sobie - bagaże sa niestety okradane! Tak więc najlepiej wszystkie kosmetyki do walizki, a wodę na drogę lub soczek możesz kupic w sklepie po odprawie. Udanych wsakacji życzę!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co obserwuję
Wasze forum to cieżarne dziewczynki poprostu zgodnie postem pewnej Pani przestały narzekać! Przecież nie będą się nikomu narzucać ze swoimi problemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Omego za rady 🌻 faktycznie zafasolkowane dziewczynki pisza niewiele - ale czy tak miało byc nie wiem - ja jestem zdania ze każdy ma prawo pisac co chce - czy czuje się gorzej czy lepiej ... nie dla kazdej kobiety ciaza jest pasmem szczescia - dolegliwosci daja się niezle w kosć do tego ciągle towarzyszy strach - przecież te ciaże sa takie wypragnione i wyczekane - nie rozumiem dlaczego ktoś chce nas ze soba poskłócać ! oj chyba sie w tym wszystkim gubię - byłysmy taką zgraną paczką ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczynki. Jeżeli chodzi o mnie to ja wcale nie zamierzam cicho siedzieć (chyba, że mnie przegonią :) ). Po prostu przez kilka ostatnich dni trochę się kiepsko czułam no i mojego męża dopadło przeziębienie. A poza tym cos mnie ostatnio wszystko wnerwia, a przede wszystkim to to, że nie ma jeszcze mebli i wszystkie ciuchy nie poprane, bo nie mam gdzie ich ułożyć. Co prawda meble już zamówiliśmy, ale trzeba czekać, bo w fabryce nie ma pracowników. Kurde u nas w województwie takie bezrobocie a chętnych do pracy do nie ma – paranoja. O rany Karolcia, ale jesteś skrupulatna, ja już nie liczę, bo by chyba za dużo wyszło :> Trini jeżeli chodzi latanie samolotem to może w biurze podróży, gdzie wykupiliście wycieczkę coś by powiedzieli. Justynka Surficia kiedy robisz teścik. Akasia, Kukusia, Anisik, Martynia chociaż do nas pomachajcie i powiedzcie, że wszystko ok. Na temat zażywania lekarstw ja się nie wypowiadam, bo się po prostu na tym nie znam. Ciekawe czy Dianka wyszła już ze szpitala, bo jej mąż też się nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 jestem przeszczesliwa z tej już sporej fasolki w brzuszku :-) mąz chodzi ze mną na kazde wizyty u gina :-) mało nie pada z krzesła-a jak nikt nie widzi to ma łezki w oczach ;-) dolegliwości są .....niestety,i nikomu,ale to nikomu takowych NIE ŻYCZĘ....!!! Trinity co do Tsh to podskoczyło do 1.85. z 0.79 dlatego musisz pilnie się obserwowac teraz i podczas swojej ciazy ! która nam przywieziesz z Egiptu ❤️ Nie piszemy,poniewaz dalyscie wyraznie do zrozumienia,ze nie jestesmy tu mile widziane ;-) a szkoda.Poza tym kazdy ma prawo do swoich spostrzeżen i wypowiedzi,ale ja wolę nie ryzykowac by ktokolwiek myslal negatywnie o moim stanie - takie mysli zle wplyawaja i glownie z tego powodu lepiej nie ryzykowac ;-) a WAM kobitki życzę i bardzo pragnę szybkiego zafasolkowania.....wtedy zapewne topik bedzie spójny :-) :-) :-) :-) :-) trzymam kciukaski ...................🌻🌻...................🌻🌻...................🌻🌻 ...................🌻🌻...................🌻🌻 papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Cześć dziewczyny! U mnie ok jutro idę do lekarza może juz będzie widać coś miedzy nóżkami dzidzi. Wczoraj robiłam wyniki, piłam glukoze, paskudne jak cholera ale dałam radę. Mam nadzieje ze wynik będzie dobry. Pozdrawiam i odezwę sie po wizycie u lekarza. Buziaki:):):) I czekam na wiadomości o wrześniówce (co najmniej jednej) Uaktualniam tabelke bo ostatnio była stara:) Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............21.............. ...ok 17.09.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............21................ok.26.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............32....................09.09 .07 karolcia_26...................27 ...........16 ....................18.09.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............4....................2 6.09.07 voltare/k.Opola.............30.............63........... ......ok.10.09.07 Justynka24....................24.............24......... . .......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............10.......... . .....ok.22.09.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......30.09.07 Martt/Głogów ..............26...............2.....................19.09.0 7 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............37............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............35............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............30.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............25............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............20.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............9............. .........03.04.2008 kukusia .......................25.............6..................... .12.04.2008 destination25/białystok......25.........6............... ........17.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, Trinitka odliczas już dni do odlotu ? :) Karolcia to za 12 dni składamy Wam życzonka :) Surfitka jak zrobisz teścik koniecznie daj znać !!! Akasia cieszę się, że fasolka rośnie zdrowo :) Kurde owulacji nie mam ciągle. A to pech. Już 15 d.c. Jak na testach owulacyjnych pojawiaja się zwykle u mnie 2 kreski (jedna blada). tak teraz nawet tej bladej kreski nie ma. I ani śluzu, już nawet mnie tam nic nie kłuje. Czasem brzuch zaboli. Lewizna jak stąd do Casablanki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc!!! Pogoda jest okropna wręcz dobijająca,brrr... Akasiu-ty nawet tak nie mysl,a tym bardziej nie pisz,pisz wszystko co ci na duszy lezy jak pamietasz byłam w ciazy i wiem jak to jest,niezawsze kolorowo,tym bardziej jak niema sie z kim porozmawiać,a my tu jestesmy po to by się wspierać.Czesto jestem na gg.jeśli bys chciała pogadać,choćby z nudów to pisz.Mnie piszac wtedy chodziło tylko i wyłącznie,że pomija sie niektóre dziewczyny jak by nic nie napisały i były powietrzem na topiku.Bo powiedz poco pisac ,prosic o rade a nikt tego nie zauważa.To tyle co do tego tematu. Pozdrawiam was wszystkie goraco🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu - na razie nie skontrolowałam jeszcze mojego Tsh i wątpie by spadło tak by w Egipcie cos się poczęlo , dochodza do tego jeszcze moje przeciwciała których jest bardzo dużo - nie wiem co to bedzie ale na razie chyba musze uzbroic się w cierpliwośc ... bardzo mi brakuje wszystkich dziewczynek na topiku - w sumie jestem zla na ten stan rzeczy bo było tak fajnie a teraz wszyscy mają do siebie ukryte zale - kurcze - chyba nie tak miło byc - strasznie mi smutno ... do tego dochodzi kwestia skupiana się na tym czy tamtym ...kazdy ma problemy i pisze co czuje - jedena ma mdłosci ciażowe , drugia od lekarstw spomagajacych płodnosc - ale tak juz jest, ze jak się skupiamy na jednej rzeczy to troszke odpuszczamy sobie coś innego ... ja osobście bardzo sie ciesze ze na naszym forum jest duzo ciezaróweczek - jestem szczesliwa ze innym się udaje i nie zamierzam się na nic dąsać i nikomu zazdroscić ,czasem ktos pomija moje wypowiedzi - lecz nie uważam to za jakąs zniewage , nie obrażam się , dosyć widoczne się staje ze kazdy chciałby byc w centrum zainteresowania - tak nie można - bo to czysty egoizm ... kiedys pisałayśmy dużo o ciezaroweczkach ... a odpuszczałyśmy starajce sie , teraz nasze mamusie są pomijane i co jest dobrze ? chyba nie ... wkurza mnie to strasznie - kazdy ma prawo pisac , o czym chce, o tym ze ma mdłości ciązowe i ze naprawde jest mu ciężko- bo doswiadcza czegoś nowego - choc ciaza była wyczekana towarzyszy strach ale to chyba natularlne - szczegolnie ze jest pare osob wsród dziewczynkek które poroniły !- nie można ciagle trwac w stanie euforii czy depresjii ... wszystko trzeba wyposrodkować - a teraz zauważam ze smutkiem ze tej rownowagi nie ma tylko jakaś przepaśc powstała ... dziewczynki poprawcie się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu - teraz to my powinnysmy się czuć obrażone !!! :-) :-), wcale nie jest tak jak myślisz - przeczytaj kilka postów wstecz jak wszystkie martwiłysmy sie o Ciebie - nie było dziewczyny która by nie pytała co z Tobą !!!!. Dlatego nie wiem z kąd takie złe myśłi - wiedz , że my cały czs o Tobie myślimy i jesteś dla nas Ważna !!!!!!! - więc proszę sie cześciej odzywać i pisz co tylko masz na myśli !!!!. Wiadomo , że jakaś zazdrośc z naszej strony jest - ale jest to zazdrość pozytywna , zreszta napewno wiesz o co chodzi , bo jeszcze niedawno byłaś w takiej sytuacji jak My. Ten post oczywiście jest do wszystkich dziewczynek zaciązonych , które myślą podobnie jak Akasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neolka_21
czesc dziewczyny mam nadzieje ze ktora mi pomoze. strasznie obaiwam sie ciazy gdyz nie jestem na tog otowa. mam straszne shcizy ciazowe. bylam u 2 lekarzy ktorzy badaniem palcami swtierdzil ize wsyztsko w porzadku. robilatm 2 testy negatywne. okres mialam jak zawsze. jednak po czytaniu niektorych tematow wiem ze mozna meic okres i byc w ciazy. troche zle sie czuje z tym bo zaraz czuje sie jakas grubsza w brzuchu i moze poprostu schizuje. osttani okres byl dziwny.. na pocxatku lekkie plamienia jasno brazoowe... 4 dni krwawienia i 3 dni jasno brazowych plam. czy pownnima czyms sie nie pokoic? czy to porostu schiza. aha dosuzkalams ie nawte ze jakos pepek mi sie zmniejszyl mam jakeis zaparcia ale moze to ze stresu? bardzo rposze o odpowiedz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOchane, ja szybko bo jestem jeszcze mało sprawna - wysłałam zdjęcia - kilka, proszę te które dostały aby przekazały reszcie które chcą zobaczyć. Całuje i odezwę się niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neolka_21 - wyluzuj, juz Ci mówiła Pani dr w innym topicu, ze gdybys byla w ciazy lekarz by zauwazyl. Nie schizuj sie, bo zwariujesz. Dianka cieszę się, że już jestes w domku z synkiem i ze czujecie sie dobrze. Odzywaj się i opowiadaj jak malec rośnie :) Buziaczki :* I poproszę żeby mi drogie koleżanki przesłały zdjęcia synka Dianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neolka_21
Martt dziekuje za odp :) tak wiem ale dalje cos nie daje mi spokoju, moze to faktycznie tylko schizy. ale tak to jest jak czlowiek czegos sie boji to tylko otym mysli i w sobie cos wyszykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test ujemny 😭 Dianko, nie mam zdjec. Czekam :) Dziekuje za trzymanie kciukow, jestescie kochane... I nigdy, przenigdy nikomu nie napisalm ze nie jest tu mile widziany..Jesli tak zrozumialyscie, trudno. Jak sama Akasiu napisalas..\"Poza tym kazdy ma prawo do swoich spostrzeżen i wypowiedzi\" - ja tez :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko masz racje w tym co piszesz,Tryni jesli o mnie chodzi to napewno nie jestem egoistka . Dianko-super że juz w domku jestescie,całuski dla Dawidka i ściskam cie mocno.Jak maluszek będzie spał to skrobnij cos do nas od czasu do czasu,choć wiadomo że teraz nie będziesz miała już tyle czasu co przedtem.Pozdrawiam 🌻❤️🌻❤️ I dziewczyny które dostały zdjęcie od Dianki prosze prześlijcie i mnie.Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, następnym razem na pewno się uda 👄 A może na test za wcześnie? Widzę, że tutaj jakiś konflikt się pojawił. Hmm, ja się nie wtrącam, bo nie jestem od początku. Ale proszę nie kłóćcie się !! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki - zawsze staracie se wszystko brac do siebie ... nikomu nie zarzucam ze jest egoistą - napisalam tylko ze zbytnie skupianie się na sobie jest egoistyczne a to róznica - nie chce byśmy się kłóciły - pragne dawnego spokoju -ale widze ze trudno bedzie to osiągnąć ... naprawde jestem spokojna osobą i chce dla kazdego jak najlepiej ... :) pragne by nasze przyszłe mamusie wróciły do nas i zebysmy my staraczki tez sie wspierały - wszystko na zasadzie rownowagi! Dianeczko - ja na razie nie dostałam zdjeć - ale może wosza gdzies pomiedzy naszymi skrzynkami ... słoneczko wracaj do zdrówka - a maleństwo nich bedzie dla Ciebie samą radoscią ... Surfitko - przykro mi - pamiętaj musisz byc silna i werzyc ze kiedys się uda - widać sa osoby które musza poczekac na dzidzi dłuzej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co obserwuje
sory ze jeszcze raz sie wtrace, ale pewnie zaciązonym chodzi o wypowiedz Surfitki zresztą wcale im sie nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko cieszę sie ze juz wróciłas, ja równiez nie dostałam zdjeć więc proszę dziewczynki o przesłanie Widze ze znowu wrócił stary temat, ja sie z akasią zgadzam ale już wypowiadałam się na ten temat wiec nie bedę go znowu poruszac. Widzę jednak że nie jest tu tak jak kiedys. Tak wogóle to dzięki za troske grypka juz mi minęła, teraz muszę lezec jeszcze wiecej bo w nocy dwa razy dostałam skurczy brzucha. Jutro mam usg trójwymiarowe nie moge sie juz doczekac- chyba bede ten filmik ogladała cały czas Surfitko bardzo mi przykro!!! Trinity a ty kiedy wyjezdzasz to już jakoś niedługo prawda?:) Ale ci fajnie:) Uściski dla wsyztskich dzieczynek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
przez 2 miesiace bralam tabl. anty.miesiac przerwy i clostilbyget od 5 do 10 dnia cyklu po 1 tabl ,od 11 dnia cyklu jak najwiecej stosunkow.cykle mam od 3 miesiecy 28 dniowe.miesiaczka wystapi kolo 13 wrzesnia (chyba ze....)wiec pojde do lekaza jak mi sie skonczy krwawienie.kilka razy proponowalam lekarzowi ze moze powinnam zrobic jakies badania hormonalne ale on stwierdzil ze mi niesa potrzebne i wysepilam usg piersi i drog rodnych( wszystko ok)ale niebylo mowy o monitoringu ,bo o tym dowiedzialam sie z forum.a powracajac do moich problemow to od kad pamietam mialam problemy z miesiaczkami tzn ich brak ,moja pani dr przepisala mi luteine i zaszlam w ciaze (laczne nasze starania o ciaze 1.5 roku)przez jakis czas bralam tabl anty i znow problemy tak jak wyzej napisalam.z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×