Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Wysyłam jeszcze raz starałam sie wysłać do was wszystkich,ale jesli kogos pominełam lub niedoszedł meil to piszcie prosze. Karolcia -no to po metamorfozie prosimy o zdjęcie,napewno ładnie ci w nowej fryzurce. Tryni-teraz z nowym lekarzem wszystko szybko pójdzie i będzie dzidzia,jakoś mam takie przeczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mart, swietna ta galeria zdjec :) Podoba mi sie :) Wczoraj chcialam ci wyslac swoje ale z jakiegos powodu wyslanie skonczylo sie nipowodzeniem. Dzis znowu sprobuje ;) karolcia, oczekuje, ze ty tez sie pochwalisz nowa fryzurka :) Tryni, bardzo sie ciesze, ze masz nowego lekarza. I tez mysle, ze on cie sprowadzi na droge macierzynstwa ;) A co do slubu to sie nie martw, jak sie uda to urodzisz przed weselem ;) Tez zawsze sobie myslalm, ze bede wciazy jak to czy tamto. teraz to juz nie ma znaczenia, byleby w koncu zaciazyc :D Jadirka 😘 Marta, i znowu cie dopadlo :( W koncu sie uda jednak. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirka - przeciez ja napislam to z usmieszkiem z przymrużonym okiem także zartowałam juz na wstepie ... nie moge uruchomic mojego gg - poniewaz wczoraj przeinstalowaliśmy system na kompie i nie mam jeszcze wgranego programu ... karolciu - przeciwciala powinny się zmniejszac wraz z tsh ale bedzie to trwac i wystarczy tylko ten lek ktory juz biorę - na razie musze zbic tsg do 1 potem bedziemy sprawdzac ilosc przeciwcial i prolaktyne ... na Twoim miejscu tez zajelabym sie tarczycą - bo Twoje tsh jest stanowczo za wysokie do tego przeciwciala swiadcza o pocżątkowym zapaleniu - może nie trzeba dużo aby wszystko wovciło do normy - ja mam przewlekłe zapalenie ale u Ciebie na razie jest przeciwcial mało - zadbaj o to ! a u mnie juz plamienia jutro pewnie @ się pojawi - wkurzam się bo cykle mam coraz krótsze - a to swiadczy o niedomodze ... na razie ani duphaston mi nie pomaga może po dłuzszym braniu euthyroxu się cos zmieni - ehhh - nawet płakac mi sie już nie chce - tylko ogarnia mnie takie zwiątpienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane. Powinno wejść wam bez problemu na www.spajk.master.pl. To jest adres naszej stronki. Nie wiem dlaczego wam wyskakuje telewizja kablowa. A dobrze wpisujecie adres ? Jeśli macie inną przeglądarkę stron internetowych, to może spróbujcie z innej wyszukać strony. Albo odświerzcie stronę. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz doszlam ... fajne zdjecia i pomysł na stronke o was ... mój maz tez jest informatykiem - programistą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trynitko-ja też nie napisałam tego w kontekście jaki zrozumiałas,jeśli tak to odebrałaś przepraszam.Doszły ci fotki,bo wysłałam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt wysyłam moje fotki, a wam dziewczynki nowej fryzurki wyślę jak zrobie :) dzięki Trini za info, ja juz zapisałam sie do nowego gina, zobacze co mi powie, może też poleci mi jakiegoś endo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia, dzięki za zdjęcia :) Bardzo fajne krajobrazy tam widać :* Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam tylko na sekundke przywitac sie z wami Życze miego wieczorku Jadira a ja nie mam zdjec nadal :( Bardzo proszę eliza3333@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!!!!!! Jadirko----------dziekuje za zdjecia ....pierscionek sliczny...i Ty rowniez....👄 Martt-------------poprosze rowniez o zdjecia......dziekuje Pozdrawiam Was wszystkie bardzo goraco, papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... poprawiam tabelkę Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............21.............. ...ok 17.09.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............21................ok.26.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............32....................09.09 .07 karolcia_26...................27 ...........16 ....................18.09.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............4....................2 6.09.07 voltare/k.Opola.............30.............63........... ......ok.10.09.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............10.......... . .....ok.22.09.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......30.09.07 Martt/Głogów ..............26...............2.....................19.09.0 7 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............37............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............31............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............30.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............21.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............18.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............5............. .........03.04.2008 kukusia .......................25.............6..................... .12.04.2008 destination25/białystok......25.........6............... ........17.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta24- wczoraj wysłałałam Tobie moje zdjęcia ? Jeśli nie doszły to napisz wyślę jeszcze raz :) Dziewczynki życzę Wam miłego dzionka. Później się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki, podczytuje was sobie, nie udzielam sie bo zle sie czuje i odsypiam w dzionek nocki - zgaga mnie tak wstretna meczy ze to szok normalnie:O i do tego przeziebienie. pozdrawiam was serdecznie, przesylam wiruski ciazowe: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️ zmienie sie w tabelce:) Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............21.............. ...ok 17.09.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............21................ok.26.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............32....................09.09 .07 karolcia_26...................27 ...........16 ....................18.09.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............4....................2 6.09.07 voltare/k.Opola.............30.............63........... ......ok.10.09.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............10.......... . .....ok.22.09.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......30.09.07 Martt/Głogów ..............26...............2.....................19.09.0 7 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............37............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............35............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............30.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............21.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............18.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............5............. .........03.04.2008 kukusia .......................25.............6..................... .12.04.2008 destination25/białystok......25.........6............... ........17.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt------------ale ze mnie gapa:), zdjecia sa a ja ich nie widzialam....super wygladasz , dziekuje.....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja już po konferencji :) jeszcze 2 dni wakacji i do pracy. a Jutro jeszcze idziemy na wesele :D Trini, nie martw się, po lekach wszystko ci sie unormuje, a pozatym za niedługo bedziecie się bawić i szaleć w Egipcie 👄 Justynko, jeszcze tylko, albo aż miesiąc; ale napewno dasz radę, łapię wiruski, dzieki 👄 Marto a ty biedulko jednak czekasz na tą wizytę w październiku??? Czy moze idziesz wcześniej? Pozdrawiam wszystkie dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę Martusiu, a teraz czekam na Twoje zdjęcie ;) Wiecie co, dzisiaj mam jakiś taki smutny dzień. Tak u mnie pochmurno i mi jakoś tak przykro jest. Najchętniej to bym się nakryła teraz kocykiem, wypiła gorącą herbatkę z cytrynką i popłakałabym sobie. Martwie się, bo mąż ma okropną pracę. Nie dość, że mało płacą, to nie na czas i w ratach. Dodatkowo, to jego kolegi z pracy ciągle nie ma i on musi robić za dwóch. A perspektyw na inną- lepszą- pracę w naszym mieście nie ma. Mąż mojej siostry dzisiaj się dowiedział, że dostał pracę w Norwegii jako kierowca i za 2 tyg. wyjeżdża na 2 lata. Do tego doszło. Nie chciałabym żeby mój mąż wyjechał. Ale boję się, że nie będzie innego wyjścia. Smutno mi bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt - nie martw sie, dziś chyba taki durny dzień bo jakoś smutno i ponuro jest. Z tego co pamiętam twój mąż jest informatykiem, tak jak mój, może niech zostawi w necie swoje CV, to ktos się odezwie do niego? Niewiem jak u was, ale w naszych okolicach, akurat na to stanowisko co chwilę są ogłoszenia o pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia On juz pozostawiał wszędzie gdzie się dało. U nas jest po prostu tak kiepsko z pracą. Tzn jest, ale za 900 zl brutto. Więc po co zmieniać na gorszą ? Mówię Ci jest kiepsko jak cholerka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, wpadłam na sekundę się tylko przywitać, a więcej odezwę się miejmy nadzieję na wieczór. tak jak karolcia parę dni temu tak mój K. od 2 dni robi badania do pracy. Stoimy w kolejkach na zmianę! :D Szlag mnie już trafia - ale dzisiaj w końcu \"skończyliśmy\". Teraz trzeba trochę sprzątnąć chatę bo wygląda jak po nalocie - od 2 dni wpadaliśmy tutaj tylko coś zjeść i się przespać. Ale miejmy nadzieję już będzie ok. Martt - nie martw się, potem napiszę Ci maila. Buźka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
mie Panie zraz będzie CESARZ DAWID I. POZDRAWIAM pędze do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltareto czekam na maila od Ciebie :) Pozdrawiam i buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, czy ja coś przeoczyłam i Dawidek dzis sie rodzi a nie 7 września??? Ale super :D Nicola, gratuluję, wszystko bedzie dobrze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane dziewczynki :) ja pisze juz tak pozegnalnie poniewaz jestem juz dzis ostatni dzien w pracy. Moje chlopaki (jestem tu jedyna kobietką) chodza smutni i namawiaja mnie jeszcze zebym jednak została ale juz powiedzialam A wiec musze powiedziec B. Zreszta jestem przekonana ze robie dobrze odchodzac z pracy bo jestem juz trasznie wycienczona, wczoraj po powrocie z pracy wieczorem zemdlalam przy wejsciu do domu dobrze ze maz mnie złapał, jestem strasznie słaba, bo biore te antybiotyki na nerki, bromocorn a skutki uboczne sa wiadome, nudnosci, zawroty głowy a przede wszystkim brak siły i sennosc.Liczyłam wczoraj przy kolacji, biore 5 róznych lekow i jestem juz tym zmeczona.Wiec ciesze sie ze teraz od wrzesnia mam czas tylko dla siebie domu i rodziny :) zaczne chodzic do lekarza i dbac o siebie i o wlasny spokoj :) W niedziele wyjezdzam na wakacje z mezem na 2 tygodnie w gory wiec troche mnie tu nie bedzie z wami. Po powrocie sprawiam sobie małego kotka bo jak wiadomo zwierzęta leczą przede wszystkim dusze i nery jak w moim przypadku. Mam nadzieje ze troche wyspokojnieje i moje problemy sie skoncza. Mam nadzieje ze podczas mojej nieobecności wiele sie zmieni, ze wiele z wam bedzie juz czekajacymi mamusiami i badanka wszystkich dziewczynek wyjdą ok :) Bede o was myslała intrensywnie a jak wroce pewnie bede miala wiele do nadrobienia. Trzymajcie sie moje drogie Przyjaciółki. Wracam w polowie wrzesnia a dzis juz zmykam bo osttani dzien w pracy wiec musze wszystko przekazac i zrobic dokumentacje bo koniec miesiąca dzisiaj :) TRZYMAJCIE SIE I DO ZOBACZENIA :) to dla was 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martiko to ja ci życzę udanych wakacji, mnóstwa wrazeń z pobytu w górach no i spokojego powrotu, a potem to już wszystko się ułoży 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje słoneczka kochane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻 Diano - trzymam kciukaski ❤️ i modlę się do Matki Boskiej ❤️ no i.......oczywiscie witaj Dawidzie na tym swiecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️🌻 buziaczki dla całej waszej trójki !! Dziewczynki tak bardzo się za wami stęskniłam,że to aż niewyobrażalne !! brakowało mi topikowych rozmów.A przede wszystkim was psiapsióly ! 🌻 Oczywiscie przeczytalam od deski do deski co do tej pory naskrobałyscie -( jadiro nie dostałam zdjęc pierscionka!) wredziochy jedne !! Oczywiście nie pojechałam w żadne góry ;-) moja ciąza była wysoce zagrożona,więc leżałam sobie placuszkiem przez te wszystkie tygodnie i mogłabym tak wiecznośc byle dziecko było ZDROWE! Trinity Twoja tarczyca dostanie w dupsko ode mnie !!!! i napewno się unormuje. Tak więc wredziochy kochane będe sie do was odzywała czy chcecie czy nie - ;-) ;-) ;-) ;-) w końcu jestem z wami już od roku i tak łatwo mnie nie przegnacie 🌻 a co do staran to rowniez mam doswiadczenie - całe 3 lata - więc po tej pięknej reklamie caluje wszystkie w czólka!!!! Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............21.............. ...ok 17.09.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............21................ok.26.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............32....................09.09 .07 karolcia_26...................27 ...........16 ....................18.09.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............4....................2 6.09.07 voltare/k.Opola.............30.............63........... ......ok.10.09.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............10.......... . .....ok.22.09.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......30.09.07 Martt/Głogów ..............26...............2.....................19.09.0 7 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............37............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............35............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............30.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............21.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............18.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............9............. .........03.04.2008 kukusia .......................25.............6..................... .12.04.2008 destination25/białystok......25.........6............... ........17.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s czekam na wszystkie zaległe zdjęcia i maile ....Martt 🌻 widzę,ze jestes z mojej okolicy :-) Karolciu ❤️ Martiko - na poczatku brania leków niestety tak się dzieje - ale za to pozniej jaka bedzie rzeska ;-) buziaki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu, gdyby nie ciąża, to TY też byś w d*psko dostała, niaładnie się tak nieodzywać, tak się martwiłam czy wszysto OK. Na szczęście tak 👄 Nie mówię ze masz przesiadywać na necie, ale 🖐️ od czasu do czasu się przyda, pozdrawiam Ciebie i brzuszek i tego kogos co w brzuszku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×