Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość sławcia_
Czesc dziewczyny przepraszam że tak tu wpadam.Podczytuje was bo tez mam problem z zajsciem w ciąże. Napisalam bo akurat naszedł temat o nasieniu,moj mąz ma moim zdaniem obniżoną ruchliwosc i cos tam jeszcze:( i chciałam was procic o porade na ten temat. Trynity moze ty mi pomozesz. Otóz bylismy u androloga i on powiedzial że nie jest tak zle i nie trzeba tego leczyc,mąż bral salfazin(cale opakowanie) i folik; znowu bylismy na badaniach i nic sie nie poprawiło:( i lekarz znowu powiedzial ze nie jest tak zle i znowu za miesiac mamy przyjechac do kontroli...dopiero jak sie pogorszy to wtedy zacznie leczenie konkretne. Czy moglabym napisac wyniki mego męża i prosic o interpretacje??? bo juz nie wiem co robic czy androlog ma racje bo mi sie wydaje że niezabardzo...sory jesli zanudzilam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sławcia_ - Sławcia napisz dokładnie wyniki męża, spróbuje ja Tobie pomóc. I powiem tylko Tobie, żebyś się cieszyła, że się nie pogarsza. Ale dawaj te wyniki. Zobaczymy co i jak. I spokojnie kochanie ... buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Surfitko, trzymam kciuki, aby inseminacja dzis się udała :) Katia, nikt o tobie nie zapomniał, witaj 🌻 Paulko poproszę i ja zdjęcie \"pulpecika\" jak to mówicie :) Martt i Sławka witajcie 👄 Destination to masz dylemat, ja tez zaczynam prace w szkole 3 wrzesnia. Jak nie powiesz to potem pomyślą, ze celowo to zrobiłaś by mieć umowe i wtedy nie moga ci zwolnić, a jeszcze jak poszłabyś na L4 to musieliby kogoś na twoje miejsce zatrudnić. Potem w przyszłym roku twój powrót byłby wątpliwy. Z drugiej strony jak powiesz, to dyrektor moze ci z miejsca podziekować, że nie chce pracownika który nie wiadomo ile popracuje. i każe ci przyjść w przyszłym roku, oczywiscie jak będzie etat. Możesz jeszcze zrobić coś takiego, ze sama zaproponujesz np pół etatu, będziesz krócej w pracy, ale nie będziesz siedzieć w domu; poznasz nowe osoby, wkręcisz się do środowiska i za rok od września może dostaniesz cały etat. Jeśli chodzi o mnie to ja bym chyba powiedziała prawdę, ale taka już jestem. Chociaż jak pisała Justynka ona by zataiła, i to pewnie jest bardziej mądre rozwiązanie na nasze dzisiejsze czasy. Jadiro, dlaczego piszesz że nie wiesz co dalej??? Pisałysmy ci jakie jest rozwiazanie w waszym przypadku, chyba że w grę wchodza inne sprawy jeszcze. Dla ciebie 👄 Mężu Dianki, dziekujemy za relację, uściskaj żonę i pozdrów od nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sławcia_
Martt dzięki za odezwe:) Oto wyniki; Liczba plemnikow w 1ml - 60.00 mln/ml wartosci >20mln wiec tu powiedzial ze jest dobrze. Całkowita ilosc w ejakulacie 120.00 mln > 40mln wiec tu powiedzial ze jest dobrze.:) Ruchliwosc; ruch A-szybki 10%, ruch B-zwolniony 15%, ruch C-w miejscu 25%, D-brak ruchu 50% Odsetek plemnikow o prawidłowej morfologi 8.0% wartosci >14% Odsetek plemnikow martwych 25%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sławcia_
jest jeszcze takie cos; Komorki okragle 1-2wpw -nie wiem co to znaczy? Wynik badania- AT Ist Skomentowal to tak że jest troche obnizona ruchliwosc,drobna aglutynacja i moglabybyc lepsza morfologia ale ogolnie nie jest zle i jesli wyniki sie pogorszą to dopiero zacznie leczenie. Ale dla mnie to wystarczy i mysle ze powinien zaproponowac jakies leczenie.A wy co o tym sądzicie??? Z gory dziękuje:) Pozdrawiam was wszystkie dziewczynki i zycze szybkiego zafasolkowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sławcia, masz tutaj wyniki jakie powinny być prawidłowe. Na mój rozum coś w ruchliwości jest nie tak i morfologi. Ale myślę, że jak będzie brał witaminki regularnie, to mu się poprawi. Nie jest najgorzej. I myślę, że póki co witaminy powinny pomóc. Więc luz, odstresowanie i do dzieła kolezanko :) Liczbę plemników ma b. dobrą. Objętość Wartości prawidłowe: powyżej 2ml Wartości prawidłowe: 7,2 – 8,0 W chwili emisji wzrasta z czasem do 8,2-8,5 Liczba plemników / ml Wartości prawidłowe: 20-250 mln/ml Liczba plemników / ejakulat Wartości prawidłowe: > 40 mln Ruch plemników Wartości prawidłowe: > 50% kat A i B i > 25% kat A Wartości nieprawidłowe: Asthenozoospermia - niespełnia tych kryteriów Żywotność Wartości prawidłowe: > 75% żywych plemników Morfologia Wartości prawidłowe: > 30% o prawidłowej budowie Watości nieprawidłowe: Jeżeli mniej niż 30 % prawidłowych to mówimy o teratozoospermii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - zapraszam wszystkie na śliwki;) od sąsiada przelazła do nas wieeelkaaa gałąź z wieeelką liczbą wieeelkich śliwek:P i kazał nam je sobie poobierać, bo twierdzi, że sam i tak ma dużo. No to idę zbierać, żeby się nie rozmyślił:P Z zaplanowanego opalania nici, ale nic to - nadrobię jeszcze. u nas z wynikami na początku było tak: liczba plemników /ml : 40 mln całkowta w ejakulacie: 80mln o prawidłowej budowie: 70% 60% - żywy ruch 15% - słaby ruch 15% - ruch w miejscu 10% - bez ruchu nam gin powiedział, że całkiem tragicznie nie jest, ale dobrze też nie do końca... Po tabletkach się poprawiło ale i tak ponoć mogłoby być lepiej... Narazie poprzestajemy na androvicie i witaminie E i już sama nie wiem co dalej. Teraz to jak kolejne badania hormonalne nadal nic nie wykażą to klapa... Chyba tylko psycholog został albo jakieś inne bioenergo-czary-mary... Ale co tam! Trzeba być dobrej myśli - gorzej by było jakby się nic w tej kwestii nie robiło, a dopóki coś jeszcze da się zrobić, to trzeba działać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sławcia_
Martt dzięki serdeczne.Martwie sie tą ruchliwoscia i morfologią,u naszego doktorka wartosci o prawidlowej morfologi jest >14% w tym co ty podalas jest 30% to nie wiem:( wiesz , luz mielismy caly rok i nic nie wyszlo,okazalo sie wkoncu ze mam Pco do tego nasienie to juz nieciekawie...Jesli wyniki meza sie nie poprawia to myslisz ze powinnismy zmienic androloga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sławcia_
voltare widze ze u was ruch plemnikow szybkich az 60% !! Nawet jak jest 40mln plemnikow to i tak jest dobrze bo az 60% z nich ruchliwych wiec u nas to juz calkiem klapa!!!!!!!!!!!! a lekarz mowi ze nie jest zle!!!!!!!!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare wyniki męża są dobre. Kurcze .... :) A ja wcinam truskawki własnie... też zapraszam :)) Sławcia - zawsze się możecie skonsultować z innym lekarzem i zobaczyć co powie. Tylko nie zmieniajcie go za czętso, bo dobrze by było gdyby jeden lekarz was prowadził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff .. byłam na zakupach bo jutro od rana mam gosci - sprzatanie domku juz prawie skoczone tylko lazienka mi została ... Witam nowa koleżanke Slawcie - co do pytania o plemniczki - to myslę ze jak jest problem to same witaminy nie pomagają - mój maz bierze rózne preparaty : Wit. C, E, aspargin. Magne B6, cynk i selen , Androwit do tego hormon na poprawę nasienia - Undestor i leki na lepsze przepływy kwi - by zylakow powrózkowych nie było ... do tego nie mozna sie przegrzewac , tzn. nosic w miarę cienkie i luzne spodnie , zrezygonwac ze slipow i ciepłych kapieli , alkohol odstawic , chyba ze piwko od czasu do czasu ... dużo warzyw i owocow , nie stresowac się ... pierwsze wyniki meza nie były strasznie zle plemniczkow mial 20 mil . ruchliwosc dobrą tylko oslabioną żywotnosc i budowę ... podwyzszone ph swiadczy o stanie zapalnym ... bierze sie wtedy antybiotyki ... mój miniek ma tez komórki pozaplemnikowe - są to znie rozwiniete plemniczki i stany zapalne nasieniowodow ... mam nadzieję ze bo następnym badaniu bedzie lepiej ... leczenie niestety trwa bo kształtowanie sie dojrzałego plemnika trwa 70 dni takze - nie ma co oceniac nasienia po miesiącu brania samych witamin - bo nie bedzie zadnej poprawy ... moim zdaniem powinniscie zmienic lekarza - bo branie tylko jednego preparatu witaminowego nie poprawi ruchliwości i innych parametrow ... mój miniek poprawe mial po 4 miesiacach liczba skoczyła 48 mil a inne parametry sprawiaja ze mozna bez obaw sie starac - nadal jest pod opieka androloga ... Jadriko - klapki kupione - juz w nich chodze - bo nie chcę by mnie poobcierały ... voltare - moi najblizsi tez wiedza o naszych problemach z poczeciem dzidzi - nie ma juz glupich pytac ...typu kiedy sie wreszcie weżmiecie za robotę ... czasem się spytają co nowego - jak tam było u lekarza ... znajomi tez wiedza - i nas wspieraja - nauczylam się mowic o tym i jest mi lżej ... co do sliwek to uwielbiam knedle - pyszotka ... i powidła :) zmykam bo robie krokiety .... a potem sałatke z brokułami .... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, inseminacja zrobiona i pozostalo modlic sie by fasolka zechciala rosnac :) Elizko...jak dobrze pojdzie bede miala czesc kosztow pokrytych i zaplace jakies 70 zl za inseminacje, tyle samo ile place za usg, czy wizyte u gina...jak pojdzie zle i moj ubezpieczyciel nie zaplaci..to ok. 2 tys zl. ogolnie rzecz ujmujac..zeby miec ubezpiepzieczenie ja place ok 500 zl na miesiac, moj pracodawca dwa razy tyle. I niczego nie mam za darmo..za wizyte i kazdy zabieg place 25$...leki po 20, 30$ na miesiac..ale np pregnyl kosztowal 70$...wiec jak sie to zsumuje to wychodzi calkiem spora kwota za leczenie..ale nigdzie nie jest to za darmo. nieplodnosc to choroba dla bogatych..i jak sie juz urodzi dziecko to rodzice sa biedniejsi o polowe ;) swoja droga nie rozumiem tak wysokiej ceny inseminacji...mycie nasienia i wstrzykniecie...i po krzyku. O ile mycie nasienia trwa jakies 45 min..to samo wstrzykniecie wyglada jak wstep do hsg...po prostu wsadzaja rureczke do macicy i wstrzykuja nasienie. Pozdrawiam wszystkie kolezanki 🌻 i dziekuje za trzymanie kciukow...moze jeszcze nie puszczajcie przez nastepne 2 tyg ;) Ach..i chyba wlasnie mam owulacje, bo jajnik daje popalic jak szalony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Miłe Panie Niestety usg dzisiaj nie było:( dopiero będzie 28 więc wtedy dowiemy sie więcej. jak na razie wyniki są bardzo dobre i to musi na razie na wystarczyć. Diani lekarz prowadzący powiedział że wszystko jest na jak najlepszej drodze, w niedziele ma kolejny dyżur więc porozmawiamy z nią o cesarce (żeby była 7 września, bo ona ma wtedy dyżur) a nie 13 bo i tak zmiana terminu raczej nic nie zmieni. A tak korzystając z okazji chciałbym Wam wszystkim serdecznie podziękować za wsparcie, za dobre słowo w okresie starań i podczas ciąży. Z Wami jest jakoś raźniej, bo dotyczy to nas wszystkich, nie jesteśmy sami. Serdecznie życzę powodzenia wszystkim starającym się i tym, którym się udało. Musicie wierzyć, że wszystko będzie dobrze, nie poddawać się i próbować ze wszystkich sił, aby wasze marzenia się spełniły, b to one dodają nam blasku i radości w życiu codziennym. pozdrawiam. napisze coś więcej jak będę znał jakieś konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewuszki Trini i Karolcia wysłałam zdjęcia. Mam nadzięję, że z Dawidkiem Dianki wszystko dobrze, że się skończy i jeżeli już potrzebna będzie cesarka to przeprowadzi jej lekarz prowadzący, bo to wiadomo jak swój to swój. Trzymam kciuki. Surfi, no rzeczywiście koszty straszne, ale skoro piszesz, że masz chyba owulkę bo czujesz jajnik to ja trzymam cały czas kciuki aby się udało. Katio dobrze, że dałaś znak. Ciekawe co zrobiła destination na rozmowie powiedziała czy nie. Witam nowe koleżanki. Ja dzisiaj latałam po mieście bo musiałam trochę spraw załatwić i mam dość. Nie to, że upał i duchota to jeszcze się umęczyłam. Teraz się pobyczę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi mezu dianki, bardzo pieknie napisane🌻 pozdrow twoja ukochana i bobaska od nas ciotek:) suuper ze badania wychodza ok! to najwazniejsze! do 28 zleci szybciutko i usg wyjdzie ok:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
witajcie słoneczka! Dziękuję za troskę i pamięć. Piszę już co u mnie. Otóż, miałam jechać do mojego dyrektora ale on zadzwonił, żebym się nie martwiła, ze napewno mnie zatrudni (to już postanowione) i że mam przyjechać w poniedziałek. Zrobię tak: zobaczę jakie stanowisko mi zaproponuje jeśli coś naprawdę uciążliwego to mu powiem. Ale chyba dopiero po 7 września, bo wtedy mam usg (byłam dziś w przychodni i pani doktor założyła mi kartę ciąży i powiedziała, że dopiero po tym usg będzie widać czy serduszko bije i jaka jest "żywotność ciąży"). Po co mam mówić teraz dyrektorowi skoro jest to taka wczesna ciąża. jak poczekam 2 tygodnie to się chyba nic nie stanie, zawsze mogę powiedzieć, że po prostu nie wiedziałam. Pani doktor zleciał mi wszystkie badania. mam jaiś stan zapalny w pochwie (jak zwykle zresztą, u mnie to norma) i przepisała mi jakieś globulki. jak się wyleczę to mam iść na cytologię. tak to wygląda słoneczka. Martwię się nadal czy mój dzidziuś rozwija się dobrze. Lekarz, który robił mi w poniedziałek usg mówił, że to nie może być puste jajo płodowe a ona mówi dziś że jeszcze wszystko jest możliwe. tak sobie to wbiłam do głowy, że się niepeotrzebnie zamartwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
dziewczynki niech która mi powie jak zmienić tabelkę. mam termin porodu na 17 kwietnia i 6 tydzień ciąży. Zmykam już bo jestem zmęczona (3,5 godziny czekałam w przychodni zanim mnie przyjeła, ale była bardzo miła, choć uważam że faceci ginekolodzy delikatniej robią badanie). papa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination25
dziewczyny to jeszcze raz ja! właśnie weszłam na forum - dwie kreski na teście, termin kwiecień 2008, tam dziewczyna wypowiadała się że jak była w 6 tygodniu to już zobaczyła bijące serduszko. ja byłam pod koniec piątego i nie było jeszcze nic widać. lekarz powiedział że to jeszcze z wcześnie i że wszystko jest ok. czy napewno? martwię się tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
destini , no i dobrze, nic sie nie martw! dzidzia rozwija sie blyskawicznie i roznica miedzy 5 i 6 tyg jest b.b.duza, czytalam ze serduszko zaczyna juz bic w 21dniu po zaplodnieniu czyli ok 5-6tydz ciazy ale czy widac je na usg to nie wiem, na pewno jest ok, i juz na kolejnym usg zobaczysz, czytalam tez gdziesz ze najlepiej pierwsze usg zrobic w 8tyg ale ile ludzi tyle opini. nie denerwuj sie, 3maj sie dzielnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destini, będzie dobrze, ja też na początku się strasznie bałam i denerwowałam. Normalny objaw. Nie zamartwiaj się i nie stresuj. Ja podchodzę do tego tak: dopóki mi lekarz nie powie, że jest coś źle to się nie zamartwiam, bo szkoda nerwów. Także bądź dobrej myśli, a fasoleczka niech rośnie zdrowa. Poprawiam tabelkę Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............21.............. ...ok 17.09.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............20................ok.01.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............32....................09.09 .07 karolcia_26...................27 ...........15 ....................23.08.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............3....................3 0.08.07 voltare/k.Opola.............30.............63........... ......ok.10.09.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............10.......... . .....ok.22.09.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......26.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............37............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............31............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............30.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............21.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............17.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............5............. .........03.04.2008 kukusia .......................25.............6..................... .12.04.2008 destination25/białystok......25.........6............... ........14.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje drogie Tatusi Dawidka Bardzo dziekujemy za informacje widze ze jestes świetnie zorientowany tylko pogratulowac takiego cudowniego męża -świetnie sobie radzisz z pisaniem info o twoich ukochanych osobkach.Pozdrowienie dla waszej całej rodzinki do dobrze ze wyniki sa B dobre oby tak dalej.:) A dla wszystkich miłego weekendu papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Surfitko, trzymam kciuki jeszcze 2 tygodnie, a potem 9 miesięcy :) Destination - dobrze przemyślałaś sprawę z praca, w sumie to b.wczesna ciąża, wiec mogłaś nie być pewna; a jeśli będziesz się dobrze czuć to możesz pracować. Natalqo - zrób sobie badania krwi, to będziesz wiedzieć na 100%, testy nie każdemu wychodzą. Mężu Dianki - dzieki za kolejną relację, uściskaj żonkę i brzusio, oby więcej było takich mężów na świecie :) Pozdrowienia dla wszystkich 👄 Paulo zaraz patrzę na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulo, piękna buźka tej waszej córci, śliczna jest. A czy dobrze dostrzegłam, ze na 1 zdjęciu ziewa??? Poprostu cudowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć!!! Paulko b.dziękuje za zdjęcie twojego małego skarbu,jest prześliczna.Dobrze jej u mamy pod serduszkiem.:) Bardzo dziekujemy za informacje drugiej połówce Dianki,prosze ja uściskać,a dla synka duży buziak przez brzucholek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko wam napisac ze bede miałą córeczkę, jest zdrowa i pięknie rośnie, całusy dla wszystkich Dianko ❤️ [serce[ ❤️ Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............21.............. ...ok 17.09.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............20................ok.01.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............32....................09.09 .07 karolcia_26...................27 ...........15 ....................23.08.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............3....................3 0.08.07 voltare/k.Opola.............30.............63........... ......ok.10.09.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............10.......... . .....ok.22.09.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......26.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............37............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............31............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............30.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............21.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............18.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............5............. .........03.04.2008 kukusia .......................25.............6..................... .12.04.2008 destination25/białystok......25.........6............... ........14.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Martyniu - super wiadomość:) Takie malutkie smerfetki są słodkie jak cukiereczki:) Leż i dbaj o siebie i córcię:) (Tryni nie sprawdziły się rokowania co do synusia u Martyni;) Ja też tak po cichutku obstawiałam chłopczyka, a tutaj niespodzianka:) Ale za to jaka słodka:) ) destiny - nie denerwuj się na zapas, a bicie serduszka maleństwa na pewno już niedługo usłyszysz ❤️:) mężusiowi Dianki dziękuję za info i załączam pozdrowionka i buziaki 😘 dla przyszłej Mamusi i Synusia:) 🌻 martiko jak badanka? Odezwij się do nas - mam nadzieję, że obeszło się bez szpitala? 🌻 a gdzie reszta dziwczyn? Fakt - pogoda tak śliczna dzisiaj, że żal nie skorzystać z ostatnich wakacyjnych uroków:) Wszystkim obecnym i nieobecnym życzę miłego wieczorka 🌻, a tym które są w trakcie :P - również owocnych staranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane - dzień pelen wrażen - jazda ciuchcią i piknik w Tułowicach - spotakanie ze znajomymi super udane ... :) Surfitko - ja tez trzymam kciuki za falolka ... by sie pieknie uformowal a potem zagnieżdził ... Martyniu - super - gratuluje córeczki - widzisz przeczucie mnie zawiodło - bo ja stawiałam na chłopczyka ... ale ja też marzę teraz o dziewuszce takze - hip hip hurra :) Paula - sliczne bobo - teraz na tych usg wszystko widać , raczki i buziuchnę , nawet paluszki :) ... juz nie moge doczekac się swojego maleństwa - tylko kiedy to bedzie ? Męzusiu Dianeczki - jestes swietnym mezem :) i tatusiem na pewno bedziesz doskonałym - sprawdzasz się 100 % tylko tak dalej ;) Pozdrawiam wszysciuteńkie ciezaroweczki 👄 i oczekujace na bobo - całuski skarby moje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzius.
meskienasienie@interia.pl pomagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wiecier ;) Martyniu no to fajnie, że dziewczynka, ale najważniejsze, że zdrowa. Teraz przynajmniej jest po równo 2 babeczki i 2 facetów, ciekawe jak będzie dalej. Trini ja niedaleko Tułowic mam rodzinę, dokładniej w Sochaczewie, to ta ciuchcia jeszcze jeździ, a może znowu, bo był moment, że tylko stały na stacji w Sochaczewie. Trini i Ty i pozostałe dziewczyny doczekacie się, co prawda jedne wcześniej inne później , ale napewno - ja w to wierzę. Przecież cuda się zdarzają.. No właśnie cuda coś Wam wysłałam na skrzynki co sama dostałam, po prostu niewiarygodne. Kto nie dostał niech krzyczy, bo moge mieć nie uzupełnioną skrzynke na poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×