Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Dziewczynki to nie to, że nie chcę zdradzić imienia. Po prostu zastanawiamy sie jeszcze nad Natalią albo Oliwią, chyba, że nam coś do główek jeszcze przyjdzie. Surficiu, czas do teściku na pewno dłuży Ci się niemiłosiernie. Życzę Ci aby Twoja cierpliwość została nagrodzona. 👄 Trini, takie bobasy z \"obwarzankami\" no nóżkach zawsze rozczulają, więc wcale się Tobie nie dziwię. I to, że jesteś zazdrosna, bo taka zazdrość to nie zazdrość. Martika a może jednak :> Na wszelki wypadek dla Was prześlę fluidki xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 🌼 👄 🌼 👄 Coś maż Dianki sie nie odzywa, pewnie zauroczony swoim synkiem i wcale mu sie nie dziwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koffane koleżanki;) Pustki coś tutaj u nas dzisiaj... Karolcia szaleje na weselichu - na pewno jest super udane:) Karolciu - a jak rozwiązałaś kwestię krótkich rękawków i siniolców na łapkach? ;) JustynkaM - oj to Adrianek daje Ci troszkę popalić na koniec - ale to jeszcze tylko chwila i zaraz wszystko minie jak ręką odjął:) Wypoczywaj ile i kiedy tylko możesz! 🌻 Martyniu - a jak Twoje zdrówko? lepiej troszeczkę? Miejmy nadzieję, że tak. Kuruj się kochana - ❤️ Buziaczki i po 🌻 dla każdej z Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Dzień dobry wszystkim! No i jest super:) Dawidek jest cudowny, śpi, ciagnie cyca i tak się toczy jego rozpoczete zycie. zdjęcia będą we wtorek - prześlemy na pewno. diania dzielnie się trzyma wczoraj już sama wstawała z łóżka, troszeczkę pochodziła. Panie połozne aż się dziwiły, że tak szybciutko "jest sprawna" (śmieją się, że chodzi już jak modelka na wybiegu). dawidek ssie oboie piersi, także naprwdę jest super. rana po cesarce bardzo szybko się goi, więc jeżeli wszystko będzie dobrze to w poniedziałek lub wtorek będziemy wszyscy razem. juz dzisiaj zjadła pierwsze lekkostrawne śniadanko a dawidek ze smokiem smacznie śpi. No i oczywiście podobny do tatusia:):):):):) pozdrawiam Was miłe Panie i dzięki za wsparcie - WSZYSTKIE JESTEŚCIE SUPER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi TATO-bardzo dziękujemy za relacje jakimi nas raczysz,to cudowne mieć takiego maluszka juz przy sobie.Pozdrawiam całą rodzinke i mocno ściskam,a małego Dawidka prosze od cioci Edyty w czułko cmoknąć,Dianka szybciutko dojdzie do siebie i będziecie w domciu.:) Paulka-bardzo ładne te imiona które wybraliscie,ja dla dziewczynki chciała bym Dorotka ,albo Oleńka:) Martyn-iu mam nadzieje ,że grypsko przechodzi,kuruj się i pogłaskaj brzusio ode mnie:) Pozdrawiam i sle dużego👄dla reszty dziewczyn i słonecznej niedzieli życze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męzu Dianki dziękujemy za informajce to cudowne o czym piszesz, az trudno to sobie wyobrazic wydaje mi sie jakby to było wczoraj jak Dianka nam oznajmiła ze jest w ciazy- ale ten czas leci:) Życzę Wam wsyztskiego co najlepsze i czekamy z niecierpliwoscią na zdjecia Dawida ❤️ ❤️ ❤️ Dziewczynki dziękuje za troskę czuje sie już troche lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słonka ... ummm mnie się wydaje jakby każda z Was co dopiero powiedziała ze jest w ciazy - szczególnie Diani, Justynka M. Martynia, i Paula - a to już niedługo maluszki beda na świcie - czas pedzi nieubłaganie - niedługo bedzie pół roku jak nie pracuję a ja dopiero teraz czuje ze zaczelam wypoczywać , zreszta stres dal mi sie tak we znaki ze nie spieszno mi gdziekolwiek - ale wiem ze bedzie się trzeba za czymś rozglądac nawet dlatego by mieć jakies świadczenia ... Męzusiu Dianeczki - dbaj o swoje skarby i ucłuj ich odemnie 👄 Paulisiu - cudne imiona - ja kiedys bardzo chciałm miec Natalke - ale moja bliska przyjaciólka zarezerwowała to imie dla swojej przyszlej córci także ustąpilam ;) tyle jet pieknych imion - na razie nadal mi się podoba Amelka i Zosia ... dla chlopca Adaś lub MIkołaj ... zmykam do robienia obiadku .. buziaki dla wsystkich - cmmmmoooooooookkkkkkkkkkk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Bardzo się cieszę, ze pierwsze dzieciątko na naszym topiku czuje się dobrze. I że rodzice są szczęśliwi :) Gratulacje ode mnie i od mojego męża :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu - ślicznie - tak samo jak chce dać na imie swojej córeczce nasza Lenka :D upiekłam dzis ciasto marchewkowe z torebki - DELECTY - bardzo ciekawy smak - podobny troszke do piernika - nie miałam dzis za bardzo czasu a chciałam na szybko zrobic cos słodkiego - polecam jak ktos lubi tego typu wypieki! wrócilismy właśnie ze spacerku - troszke jest chłodno - ale ruch jest wskazany - szczególnie mojemu mezusiowi który przesiaduje całe dnie przed komuterem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Ja dzisiaj mam urodzinki, więc moja mamusia zaprosiła mnie i mojego męża na obiadek. Jednak ja cisto kupiłam w sklepie :) Piczę baaaardzo rzadko :) Tak piszecie o imionach dla dzieci, to i ja napiszę. Ja wybrałam imię dla dziewczynki: Zuzia, a mąż dla chłopczyka: Konrad. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Martt - w dniu Twoich urodzinek życzę Ci jak najwięcej radości i jak najmniej zmartwień - w życiu uczuciowym i zawodowym :) Spełnienia wszystkich marzeń - zwłaszcza tego największego, dzięki któremu mogłyśmy się tutaj poznać:) Buziaczek urodzinowy 😘 i bukiet 🌻:) Dla pozostałych dziewczynek wielki 😘. Uciekam, bo dopiero wpadłam do domku - trzeba się do roboty przygotować :( A propos imion - mi się podobają tradycyjne: Ewa albo Ania albo Ola dla dziewczynki i Adaś albo Marek dla chłopczyka.Ale to się jeszcze z czasem może zmienić... Pa 🖐️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mart..wszystkiego najelpszego, spelnienia wszystkich marzen a szczegolnie tego najwiekszego :) Duzo zdrowia i szczescia :D Bardzo sie ciesze ze Dawidek i dianka maja sie dobrze. No i tez czekam z niecierpliwoscia na zdjecia..i wtedy to ocenimy do kogo jest podobny ;) Martyniu - sliczne imie Lena, bardzo mi sie podoba i sama sie zastanawialam nad takim dla coreczki. Podoba mi sie wiele imion, Amelka, Emilka, Majka a dla chlopca Kubus, Mikolaj, Bartus. Paula, moja chrzesnica to Oliwka i tez mi sie podoba to imie jak i dla chlopca Oliwier :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mara mara
A jak ma zyc ktos, kto wie, ze jego partner jest bezplodny? Kochamy sie obydwoje nad zycie, marze o dziecku, ale wiem, ze moj skarb mi go nie da, choc bardzo by chcial..... nigdy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt-------------🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄, kochana zycze Ci wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka , milosci , szczescia, spelnienia najskrytszych marzen , a szczegolnie szybkiego zafasolkowania , oraz wesolego dlugiego zycia ------od Marty i meza......Sto lat!!!!!!!!!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki kochane ... ja tezprzyłączam sie do zyczeń urodzinowych dla Martt wszystkiego najlepszego - spełnienia marzeń o dzidzi i szęśliwej rodzinie ❤️ właśnie wstałam zaraz pedze do Urzedu Pracy ... buziaki słonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki !!!!! Dianko - serdeczne gratulację dla Ciebie i Tatusia !!!! , odemnie tez ucałuj małego Dawidka !!!!! Martt - ja też dołanczam sie do życzeń urodzinowych !!!! Pozdrowienia dla wszystkich !!!!! , całuski !!!! :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję moje kochane koleżanki za życzonka :) Później się odezwę. Dzisiaj mam trochę pracy, bo już moja biblioteka jest otwrta i studenci zaczynają przychodzić. Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mara mara przede wszystkim witaj Słuchaj, nigdy nie możesz być pewna, że nie będziecie mieć z mężem biologicznego dziecka. Tak samo jak nie możesz być pewna, że będziecie je mieć. Życie pisze różnie scenariusze. Myślę, że przede wszytskim najważniejsze jest byście się kochali. Wtedy wszystko będzie dobrze. Pomyśl sobie ile jest dzieci, które nie mają rodziców i czekają na kogoś kto je pokocha. Mam znajomych wielu, którzy adoptowali dzieci i są teraz bardzo szczęśliwymi rodzicami. Macierzyństwo i rodzicielstwo adoptowanego maluszka, też jest piękne jak wychowywanie biologicznego dziecka. Więc się nie załamujcie. Ja jestem w podobnej sytuacji do Ciebie. Postanowiliśmy z mężem że będziemy próbować. Jeśli się nie uda. Będziemy adoptować. I też będziemy szczęśliwi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mara mara przede wszystkim witaj Słuchaj, nigdy nie możesz być pewna, że nie będziecie mieć z mężem biologicznego dziecka. Tak samo jak nie możesz być pewna, że będziecie je mieć. Życie pisze różnie scenariusze. Myślę, że przede wszytskim najważniejsze jest byście się kochali. Wtedy wszystko będzie dobrze. Pomyśl sobie ile jest dzieci, które nie mają rodziców i czekają na kogoś kto je pokocha. Mam znajomych wielu, którzy adoptowali dzieci i są teraz bardzo szczęśliwymi rodzicami. Macierzyństwo i rodzicielstwo adoptowanego maluszka, też jest piękne jak wychowywanie biologicznego dziecka. Więc się nie załamujcie. Ja jestem w podobnej sytuacji do Ciebie. Postanowiliśmy z mężem że będziemy próbować. Jeśli się nie uda. Będziemy adoptować. I też będziemy szczęśliwi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Dianko i Rafale: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Z okazji narodzin Waszego Maleństwa, które napełniło dom radosnym gwarem i ruchem, życzę Mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa, a Młodym Rodzicom - odkrywania nowych uroków wspólnego życia. Dawidku witaj na świecie 👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Martt, a Tobie z okazji urodzinek Bukiet najwspanialszych życzeń 🌻🌻🌻🌻🌻uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności :D Ja już po rozpoczęciu roku szk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie sie dziś wszystkie dziewczyny podziały ????!!!! :-) :-) Mi sie znowu w tym miesiący nie udało :-( , wczoraj dostałam @ . Kurde a miałam takie przeczucie że sie uda , ze nawet zrobiłam sobie test - czego nigdy nie robię !!!!!! a tu nic. Wiedziałam , że moje przczucia nigdy sie nie sprawdzają !!!!! Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............21.............. ...ok 17.09.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............21................ok.26.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............32....................09.09 .07 karolcia_26...................27 ...........16 ....................18.09.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............4....................2 6.09.07 voltare/k.Opola.............30.............63........... ......ok.10.09.07 Justynka24....................24.............24.......... .......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............10.......... . .....ok.22.09.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......30.09.07 Martt/Głogów ..............26...............2.....................19.09.0 7 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............37............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............35............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............30.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............21.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............19.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............9............. .........03.04.2008 kukusia .......................25.............6..................... .12.04.2008 destination25/białystok......25.........6............... ........17.04.2008 Karolciu - poszłaś do pracy ???? - fajnie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Justynko, od dzisiaj zaczełam :) ciesze sie bardzo, bo już nie mogłam w domu usiedzieć, a ty w tym cyklu będziesz oglądać swoje jajniki??? :) może dowiesz sie czegoś, współczuję @ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiem. Wybrałabym się zobaczyć na usg czy te pecherzyki pekają - no ale mój gin przyjmuje tylko 2 razy w tyg. i akurat sie nie zgarmy ( mogę iśc w 13 dc a potem dopiero w 18 dc a to juz jest za późno - tak w około 16 dc było by ok - z tego co mówił jak byłam poprzednio :-) ). Zła jestem , że ten wredny @ przylazł - znowu miesiąc w plecy !!!!!! Fajnie , że znalazłaś taka pracę , co Cię interesuję i chceci sie do niej chodzić !!!! - cieszę się z Tobą !!! :-) :-) i oczywiście zyczę powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym poszła w 13 i 18 dc, napewno gin oceni wtedy czy była owu. a w tej szkole to juz pracowałam 1,5 roku, potem chwilę w gimnazjum i teraz znów wróciłam na \"stare śmieci\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio własnie byłam w 13 dc i miałam owulacje i miałam przyjść w 16 - czego oczywiscie przez moje lenistwo niestety nie zrobiłam !!! To tym lepiej , ze wróciłaś do starej pracy - mniejszy stres !!! , pracujesz po 8 godz. dziennie czy mniej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 20 godzin zajęć, ale kilka okienek też się znajdzie, więc wychodzi trochę więcej. Kseniu, a ty masz znów zerówkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zła ...hhrrrrrrr ... byłam u endo i kazal mi zrobic usg tarczycy - polecil mi miejsce w Warszawie gdzie mam zrobic - bo to trzeba zrobic w 3 d i jakis tam przepływy krwi i wogóle - ale nie podał mi dokladnego adresu i nie wiem gdzie to dokładnie jest - bo nie moge znaleśc w necie adresu i telefonu by się umówic - powiedzial tylko w Waryńskim czy przy ale przekopałam pół wiadomości w necie i nie ma tam żadnej pracowni usg ani rtg - bo i mój gin cos wspominal ze tam moge zrobic sobie hsg - kurcze zaraz sie wścieknę bo chcialabym jeszcze przed wyjazdem zapisać się na to badanko - by w pażdzierniku móc pojechac do endo z wynikami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini może tam jest jakaś przychodnia lub szpital, i będzie jakiś nr ogólny lub rejestracja?? A może Omega Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×