Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Ja zdjęcia od Dianki dostałam, postaram się Wam wysłać chociaż nie wiem co z tego wyjdzie, bo mam dzisiaj kłopoty z netem. Chyba poszło. Ja widzę, że znowu co poniektóre mają nos na kwintę. Dziewczyny wyluzujcie. Przecież nie chodzi o to, żeby skakać wokół każdej ale żeby wspólnie rozwiązywać problemy (w miarę możliwości). Więc dosyć tych dąsów, bo to naprawdę nie ma sensu. Noski do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surficiu przykro mi bardzo, że nie tym razem. Ale może teścik kłamie? A wracając jeszcze, tak jak napisała Akasia każdy ma prawo do pisania własnych odczuć i przemyśleń i nieważne jakie są dobre czy złe. I powinnysmy to uszanować. jedna marudzi na jeden temat a druga na drugi, bo właśnie akurat w danej chwili trapi ją dany problem. Obojętnie czy jest to dotyczący ponownej nieudanej próby czy też obaw i dolegliwości spowodowanych upragniona ciążą. To jest moje zdanie i mam nadzieję, że żadna się nie obrazi. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny szkoda czasu na kłótnie wrócmy do tego co było i zamknijmy tamten temat. Marty-niu napisz nam jak wrócisz z usg.i zdaj relacje co dzidzia tam wyprawia i pomachaj jej od nas. Surfitko-kórcze szkoda ,że nie wyszło ,ale ja jeszcze trzymam kciuki moze test sie myli.Tamten cykl był u ciebie taki ładny jajko urosło pękło i jeśli jest jak jest to ci życze by nastepny cykl był też taki ładny i trzeba spróbować jeszcze raz.Napewno będzie dobrze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
witajcie kochane:) Pamietacie mnie jeszcze heheh:)??? Ja caly czas was czytam mimo ze sama niepisze poprostu nic sie u mnie niedziej staranka odsawtlismy z mezem na lepsze czasy... kwestia finansowa:) bo teraz nawet na badanka nas niestac...:( amyslimy o kupnie mieszkanka swojego wlasnego jakiegos nieduzego ale zawsze wlasne:) ale mojego meza uparciucha trudno przekonac bo jemu sie wymarzyl domek... puki co wlasciciela tego mieszkanka co wynajmujemy jeszcze niema i niemozemyz nim wyjasnic czy nam wkoncu przedluza umowe czy nie... masakra:( Kama ( nasz pieseczek) rosnie na drozdzach a takiz niej urwis:/ niewiemy jak ja poskromic bo cochwil w dupke dostaje:( jest taka posrezlona ze ciagle lata wsyztsko nawet po godzinnym spacerze niedaje za wygrana heheheh:) W ogole dianka gratuluje Dawidka... sliczne imie hehe Moj maz tak ma na imie... twardy charakter upary i silnie daży do celu sa tego plusy i minusy ale jak kazdy Dawid lubi przewodzic heheh:) napewno bedzie mial silna i znaczaca osobowosc:) Trinity- jak ja ci zazdroszcze moze wezmiesz mnie ze soba:P spakujesz mnie do jakiejs malej walizeczki hihihi surfitka - kazdy mowi musisz byc silna niepodwaj sie ale ile mozna.... to jest dolujace i niema co ja w was wszytskie wierze i napewno WSZYSTKIE na forum bedziemy mamusiami:) ja juz mialam dosc wlasnie tych zalamek tego wsyztskiego i odpuscilam sobie mniej sie z mezem klucimy i wsyztsko jest teraz spokojne... sielanka:) Pozdrawiam wszytskie bardzo mocno sciskam i caluje w taki zimny i brzydki dzionek:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
i przy okazji uaktualnie się w tabelce:P Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............21.............. ...ok 17.09.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............21................ok.26.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............32....................09.09 .07 karolcia_26...................27 ...........16 ....................18.09.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............4....................2 6.09.07 voltare/k.Opola.............30.............63........... ......ok.10.09.07 Justynka24....................24.............24......... . .......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............10.......... . .....ok.22.09.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.13.09.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......30.09.07 Martt/Głogów ..............26...............2.....................19.09.0 7 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............37............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............35............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............30.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............25............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............20.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............9............. .........03.04.2008 kukusia .......................25.............6..................... .12.04.2008 destination25/białystok......25.........6............... ........17.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka-dzieki za przesłanie zdjęć. DIANKO-jaki Dawidek kochany,istny skarb,przypomniało mi sie jak mój Michaś sie urodził i sie poryczałam.Teraz najważniejsze abyś ty szybko doszła do siebie maluszek rósł zdrowiutki🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
aaaaaaaaaaaaaaaaa i ja tez chche ZDIECIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WYśLE MI KTóRAS????\ katia100@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pula dzieki za zdjęcia - dzidza sliczna i malutka jak okruszek ... byleby chowała się zdrowo - a bedzie dobrze ... Dianeczko dbaj także o siebie ... Martyniu - usg w trójwymiarze - na pewno super - daj nam zdac juro po wizycie u lekarza czy wszystko oki z Twoja Leneczkę :) wylatuję w przyszłą środe o 21.45 juz nie moge się doczekac - choc sie troszke boję ! Jadriko sliczne imie ma Twój synek - mi się podoba dla dziewczynki Michasia - ale nie przejdzie bo mój maz się nie zgadza! narazie w walcze o Amelke ale tez się krzywi - zobaczymy co bedzie - ale póki co nie jestem w ciazy - i moze nigdy nie bede - a moje dzieco adopcyjne bedzie już miało swoje imię ... Katiu dobrze ze się odezwałaś - gdybym mogla wszystkie bym zapakowala w walize i bysmy poszalały nad morzem czerwonym ... byłoby wesolo ..hi..hi - zważywszy na nasze charaktery - to na pewno bysmy się nie nudziły :) bo temperamente z nas dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
tRINI DZIEKI ZA ZDIECIA DIANKI I DAWIDKA..... ALE SUPERANCKI:DDDDD hihihi:) siuper jest niemoge sie napatrzec:) ja juz mykam z pracy i mykam dodomku pokabinowac z obiadem bo pensje sie opuznily i jestesmy splukani:/ ale co tam milego dnia wam zycze papapap:*:*:*:*::*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie przez to wszystko zapomniałam Diance i jej mężowi pogratulować ślicznego synka. Wygląda jak słodki aniołek i życzę Wam aby taki pozostał i dał troszkę mamusi i tatusiowi pospać w nocy. Tak popatrzyłam na Dawidka i przypomniał mi sie mój mąż i akcja z wczoraj. Był jakiś program w którym kobieta kąpała maluszka no i mój mąż w tym samym czasie zajarzył i z przerażeniem w oczach stwierdził, że on nie wie jak sie kapie takie małe dziecko i on sie boi. Śmiać mi się z niego chciało, ale całkiem poważnie sie go zapytałam czy dopiero do niego dotarło, że to już niedługo. Stwierdziłam, że się po prostu cały cieszy, że niedługo córcia będzie z nami i nie mysli o takich \"błahych\" rzeczach jak kąpanie. Ale wiadomo na początku człowiek ma obawy, bo jak to będzie ale potem (mam nadzieję) pójdzie jak z płatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katio dobrze, że sie odezwałaś i naskrobałaś co u Ciebie słychać. Ale powiem Ci tak z drugiej strony, że czasami takie odpuszczanie i niemyślenie o problemie przynosi dobre rezultaty. Wiem to po sobie. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyn-ia
Paula dziękuje za przesłanie zdjec. Dianko synuś cudowny cały jak mamusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu dziekuje :) Placze od rana i juz mi przeszlo..a teraz znowu ze wzruszenia. Jest po prostu cudowny :) Przekochany !!!!!!! Najwspanialszy prezent od zycia Dianko dostalas, Wiem ze ty i twoj maz bedziecie dla niego cudownymi rodzicami, a on bedzie ..jest cudownym dzieckiem...... Pozdrawiam i duuuzo zdrowia zycze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja 5 dzień@ brak wczoraj robiłam test i negatyw a miała być@ 1.09.2007 ból podbrzusza krzyża i śluz wilgotny czy test za wcześnie zrobiłam ?a moze się łudze;[desczyk pada a ja się zamartwiam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula dziekuję za zdjęcia Dianki i dzidz :* Koleżanki dostałam owulkę !!! Trzymajcie kciuki :) martika myślę, że test chyba zrobiłaś ok, ale jeszcze trochę poczekaj. Mojej koleżance wyszedł pozytywny 2 tyg. dopiero po spodziewanej miesiączce :) Buziaki 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Paula dzieki za podesłanie zdjęć Dawidka, cudo :) Dianko i Rafale - wspaniałego synka macie, a on ma cudownych rodziców :D Surfitko - moze nadzieja matka głupich, ale chyba za wczesnie na test, jeszcze nic straconego 👄👄👄 Martiko biegiem na bete, na testy nie ma co liczyć, dużo osób juz sie zawiodło. Martyniu, juz lepiej sie czujesz?? Grypa mineła? Akasiu 👄 Martt, ja już testom owu nie wierze, idz na monitoring lepiej Trini, pakuj sie pakuj :) jak kupisz w strefie bezcłowej to mozesz wniesc na pokład Kukusiu 🌻 co słychac u fasolki??? :D Justynka, Katia, jadira i reszta panieniek 👄 a gdzie nasza voltare? ciekawe czy destination pracuje, odezwij sie jak wybrnęłaś u dyr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Surfitko - normalnie brak mi słów! 😭, chociaż z drugiej strony, skoro było parę znaków na niebie i ziemii... to może jeszcze ten cykl nie jest stracony, hmm? Ja tam testom tak do końca nie wierzę, może dzisiaj to jeszcze za wcześnie... sama już nie wiem - a jak Twoja tempka? Skoro jeszcze nie opada, to jakaś nadzieja chyba jeszcze jest... Ale moja droga, płacz rozładował trochę negatywne emocje no i jeżeli @ się jednak pojawi (ale może jeszcze nie, kto wie) ruszaj dalej do działania. Ty masz chyba najwięcej z nas samozaparcia i woli walki - w końcu Ci się uda - 🌻 dla Ciebie:) Dianka - dziękuję Ci za zdjęcia:) Dawidzio jest słodki jak cukierek, i wcale się nie dziwię Twojemu mężulkowi, że w tym zachwycie nie mógł się zdecydować, czy maluch jest podobny bardziej do Ciebie czy jednak do niego:D W każdym razie życzę żeby Wam rósł zdrowiutko i szybciutko (co chyba problemem nie będzie, bo jak widać na fotkach - wcina sobie pysznie mamusine mleczko, więc pewnie szybko waga pójdzie w górę), no i żebyście zawsze mieli z niego wyłącznie pociechę:) 🌻 i 😘:) I jeszcze zanim przejdę dalej - kochane moje koleżanki - miałyśmy nie wracać do ponurych tematów, tymczasem wpada tutaj jakaś osoba pod pomarańczowym nickiem, która ponownie próbuje zrobić na topiku dym i niepotrzebnie podkręca atmosferę! Proponuję wszelkie tego typu uwagi albo mądre rady po prostu traktować jak powietrze.Tak dobrze tutaj nam było, dlaczego mamy się dawać komuś podpuszczać i kłócić! I do wszystkich dziewcząt jeszcze raz - tak jak napisała Tryni - każda niech tutaj wpada i wali jak w dym - wszystkie opinie, swoje przemyślenia, radości, bóle, bolączki i żale - każdy ma swój lepszy i gorszy dzień! 🌻 I zamiast dusić coś w sobie to chyba lepiej to z siebie zrzucić.No.:) Tak, że jutro poproszę wszystkiee czytające a nie wpisujące się tutaj nasze miłe koleżanki o natychmiastowe stawienie się na topiku:) Nie noście w sobie jakichś bezsensownych żalów... akasia - najpierw chciałam Ci wlać za nie pojawianie się u nas na topiku, no ale dobra - miałaś powód to Ci podarowałam - zdrówko fasolka przede wszystkim. Ale jak nie przestaniesz wypisywać takich farmazonów o tym, że czujesz się tutaj niemile widziana - to normalnie się przejadę do Zielonej Góry i nawet Ci fasolek nie pomoże:P Właśnie wszystkie tutaj na Ciebie czekałyśmy (i na kukusię (która-uparciuch jeden-też milczy jak zaklęta!:P) i wszystkie inne zaciążone dziewczyny - gdzie Wy wszystkie jesteście?! Co to jakiś strajk czy może macie jakiś swój inny tajny topik, hm?:P ) martyniu - qrczę - to tak fajnie podglądać swoje maleństwo - co ono tam sobie w środeczku wyprawia:) Też bym już tak chciała;) Dbaj o siebie i córę! 😘 acha - no i oczywiśście jutro poprosimy o streszczenie filmu;) Paula - brawo - i o to chodzi - masz nam tutaj pisać codziennie - najlpiej dużo i o wszystkim co Ci tylko przyjdzie do głowy:) Szkoda, że mieszkasz taki kawał ode mnie - u nas jest duży wybór różnych ładnych mebelków i kilka zakładów je produkujących - oby tylko była kaska na ich zakup i dużo miejsca do ustawiania - mi się tyle różnych komplecików i pomysłów podoba, że w naszych 2 pokojach nie szło by tego wszystkiego pomieścić, co ja bym chciała mieć! 🌻 a co do kąpieli maleństwa - u moich znajomych to tatuś kąpie córę, bo mama \"się boi\" - trochę to dziwne, ale wiesz jak mu to sprawnie idzie!:D anisik - koniecznie daj nam znać jak już będziesz znała płeć brzdąca:) 🌻 martt - co do zamieszania z owulką - ja zawsze miałam ją w 16-17 dniu, a w tym cyklu wróciłam do mierzenia tempki i co - \"złapałam ją\" w dniu 11 - jak nigdy, ale wykresik wyszedł elegancki i śluzik tak samo, więc chyba też tak było faktycznie. Chociaż sama nie wiem - od 2 miesięcy (od przedostatniej owulki) pobolewa mnie bez przerwy dół brzucha - boli i swędzi na zmianę. Nie jajniki tylko środek. I piersi tak samo. Dlatego tak się nakręciłam w poprzednim cyklu, a tutaj przyszła @ i była taka obfita jak dwie normalne razem. No ale dalej mnie boli. Jak nie puści do terminu @ to chyba trzeba uderzyć do gina nie poznaję swojego organizmu... Katia - czasem takie wrzucenie na luz przynosi lepsze efekty jak leczenie:) 🌻 dla Ciebie i zaglądaj do nas częściej:) Dużo, dużo buziaków dla wszystkich wymienionych i nie wymienionych dziewczynek 😘 😘 😘 😘 😘..... Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka ----gratuluje Wam slicznego synka i dziekuje za zdjecia , buziaki👄 Surfitko ---------tak mi przykro, ale i tak trzymam kciukiza Ciebie i modle sie aby sie udalo🌻 Dziewczynki przepraszam ze nie pisze ale nie mam za bardzo czasu...wychodze rano do pracy i przychodze o 6 , jak wy juz spicie. Ale podczytuje Was caly czas.....Pozdrawiam Was wszystkie kochaniutkie i przesylam 1000 caluskow👄, papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :-) :-) Surfitko - nawet nie wiesz jak mi przykro !!! :-( , ale trzeba być dobrej myśli - tak jak pisałam wczesniej dopuki nie przyjdzie @ zawsze jeszcze jest nadzieja !!!!! , pozatym testy też czasem podają błędny wynik !!!. Takze ja nadal trzymam kciuki !!!!!!!! Paula - dzięki za zdjęcia Dianki i Dawidka. Dianko - synuś rewelacja - gratuluję i życzę szybkiego powrotu do formy , przy takim maluszku napewno szybko staniesz na nogi. Pozdrowienia dla męża !!!! Karolciu - miłej pracki !!!!! Katia - fajnie , że się wkońcu odezwałaś - dawno Cię tu nie było . A jakiekj rasy jest twój piesek ??? Pozdrowienia dla wszystkich dziewczynek wymienionych i tych których nie wymieniłam - buziaczki !!!! :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane ja w końcu moge do Was napisać:) Po pierwsze dziękuję za wszytskie pozdrowienia, modlitwy i wsparcie - mąż mi wszytsko przekazał:) NIe zwrócę się do każdej ...ale moje kochane jesteście wspaniałymi przyjaciołkami i nie ma słów aby powiedzieć jak bardzo mi pomogłyście...powiem więc krótko - DZIĘKUJĘ:) A teraz powiem co się działo - 31 o 11 zrobili mi usg, wynikło z niego że wód płodowych jest coraz mniej, że dziecko nie rośnie - wg usg ważył 2200...i że jednym słowem jest źle. Lekarz chciał od razu mnie na stoł bo mówił ze nie ma na co czekać. Poprosiłam jednak o kontakt z moją panią doktor i się zgodził - ona powiedziła że lepiej poczekać ale że skonsultuje to z ordynatorem i przyjdzie do mnie. Tak więc czekałam...o 13 przynieśli obiad, zjadłam tylko łyżkę, a tu wpada moja doktor imówi..pani Diano nie jeść robimy cesrakę...i pewnie synek urodziłby się o 14..ale że zjadłam odczekali i przyszedł na świat o 1830. Ważył 2400 i 50cm długości. Znieczulenie dostałam w kręgosłup nie bolało nic...czułam się super. NIe pokzali mi go jednak, słyszałam tylko płacz, ale Rafciu już go widział bo mu pokazali. Zszyli mnie i na salę....ból zaczął się jak znieczulenie odeszło...aż płakałam, ale dawali środki przciwbólowe, i rano już sama wstałam i wtedy przywieźli małego. SAma się nim opiekowałam, tylko na nic zabrali abym mogła odpocząć. I z dnia na dzien coraz lepiej. Wyszlismy ze szpitala we wt, muszę jednak robić sobie zastrzyki w brzuch przeciw zakrzepicy przez 10 dni. Dawidek jest bardzo grzeczny - podobny do Tatusia:) je z piersi super, potem spi i tak codziennie:) Jestem zachwycona NIm..i dziękuje Bogu za ten Skarb. POdziwiam też męża, jest taki dzielny, tak super sobie radził..i radzi:) Dziewczyny...wiem, ze czekanie na Dziecko jest straszne, jeśli się Go pragnie...ale pamiętajcie, ze jak będzieice miały je w ramionach to nawet 10 lat czekania i leczenia wynagradza to wszytsko. Wierzę, ze każda z Was doczeka się Aniołka...jeśli zwątpicie patrzcie na nas...jesteśmy przykładem że wszytsko jest możliwe. CAłuję i do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia, ale ja testów tylko nie robię. Obserwuję również objawy. Wczoraj je miałam baaaardzo odczuwalne i zrobiłam sobie test tylko dla pewności. I potwierdziło się, że jest owulacja. A na monitoring pójdę jeśli już kompletnie sama nie będę wiedziała co się dzieje. Voltare- ja zawsze owulacje miałam 13-14 dniam a teraz mi przyszła 17. też nie wiem czemu. Widać tak miało być :) Z resztą, ja już przestanę robić testy. I tak kocham się z mężem regularnie co 2-3 dni. Więc myślę, że w końcu nam się uda :) Dianko - bardzo się cieszę, że jesteś szczęśliwą mamusią :) Synka masz pięknego. Życzę waszej całej rodzince, szczęśliwych chwil i cieszcie się sobą. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianeczko..tak sie ciesze z waszego szczescia :) Jeszcze raz zycze duuuzo zdrowia :) Wiem ze przytulenie wlasnego dziecka do piersi wynagradza wszystko...tylko czasem nadchodzi zwatpienie czy to kiedykolwiek nastapi. Ale tylko dla tej mysli i wiary ze sie doczekam walcze, czasem mam wrazenie ze jak Don Kichot z wiatrakami ...ale na szczescie to mija i wiem, ze to co robie, ze jak sie staram to wszystko co moge zrobic dla mojego malenstwa. Nie moge sobie nic zarzucic, ze cos zaniedbywam...Dziewczynki postanowialm, ze jak do konca roku sie nie uda biore sie ostro za przygotowania do ivf...juz mam dosc pojedynczych kresek na tescie :( Jeszcze mam kilka cykli przed soba ze stymulacja, moze sprobuje jeszcze ze dwa razy z inseminacja, ale ile mozna ? Niby wszystko juz jest oki, a nie jest, bo malinki brak. Wiem, ze dopoki nie ma @ jest nadzieja...ale ja czuje ze @ przyjdzie i to wkrotce..za 2-3 dni :( Dziekuje za jestescie, dziekuje za zrozumienie. Wszystkim przyszlym mamom zycze dobrego samopoczucia i tak szczesliwego zakonczenia jak u Dianki :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, Dianko to co napisałaś na końcu postu było piękne i wzruszające. Cieszę się, że synuś grzeczny i zdrowy, bo to najważniejsze. teraz tylko musi szybko przybierać na wadze. Dobrze, że lekarze położyli Cię wcześniej do szpitala przynajmniej mogli obserwować co z Dawidkiem i zareagować w odpowiedniej chwili. Martt z tego co pamiętam jak miałam owulkę (o rany ale to było dawno :) ) to też czułam kłucie w podbrzuszu, ale śluz nie zawsze był taki ładny. Tak więc próbujcie z mężem ile tylko duszyczka zapragnie, ale też \"wrzućcie na luz\" nic na siłę. Surficiu jeżeli nie masz @ to może idź na betę, bo testy czasami przekłamują. Marta24 a co tam u ciebie słychać. Coś dzisiaj Trini zamilkła. Voltare a to co Ty napisałaś odnośnie pomarańczki było jak najbardziej na miejscu i myślę, że dziewczynki te, które nie chcą sie do nas odzywać w końcu sie odezwą. Martyniu a jak tam na usg. Anisik pochwal się jakiej płci będzie maluszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula..w klinice mi powiedzieli ze mam czekac do poniedzialku na @, jak nieprzyjdzie wtedy zjawic sie na bete. Ale w kosciach czuje ze przyjdzie jutro wieczor lub w sobote :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko- wszystko będzie dobrze zobaczysz. Wasze czekanie zostanie wreszcie wynagrodzone. Ja w to wierzę. I nie myśl, że czujesz, że przyjdzie @. W zasadzie to objaw początkowej ciąży są takie same jak przed @ Więc jest nadzieje:) Główka do góry. Paula- ja też czasem ma śluz, a czesem nie mam. Dlatego mam testy owu. żeby w razie niepewności się upewnić :) A z mężem próbujemy is zalejemy ile się da :) Andrzej prosił mnie żebym mu nie mówiła kiedy mam te dni. Bo on się wtedy za bardzo stresuje. A wolałby na luzie:) Więc mu nie mówię i naprawdę jest super. Bez emocji, bez stresów. I ja się nie stresuje i on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mart, pewnie ze bedzie dobrze :) Dziewczynki mam pytanko? Znacie moze kogos dobrego od akupunktury? Insteresuje mnie Krakow i okolice :) Postanowilam sobie pomoc w sposob niekonwencjonalny ;) Niektorym to pomaga, moze i mi.... No i gdzie sie podziewacie wszystkie? Nieladnie, nono ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×