Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

poczekam do poniedziałku i wtedy zrobię testa,bo coś mi się wierzyć nie chce,mi tez nigdy się o tyle dni nie spóźniała @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu:) sama chodzisz na basen czy z córeczką? nie wiem czy robić go dziś,jakoś się boje... a najlepiej to kiedy zrobić testa,rano czy wieczorem? A jak córeczka się czuje?🌻 Karolciu:) ja cały czas trzymam za Ciebie kciuki,na pewno się udało,musisz myśleć pozytywnie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu ja ci co do wakacji nie pomogę, my mielismy jechac nad polskie morze, ale lekarze nam nie pozwolili, wiec w spierpniu jedziemy nad jeziora blisko nas, mam juz domek zarezerwowany, lepsze to niz nic a w razie czego blisko kliniki:( xmadziara- basen to jedna z ostatnich rzeczy jakia jest dozwolona mojemu dziecku ze względu na jej chorobe, chodze sama, czasem namowię jakąs kolezankę, nie chce mi sie okropnie, no ale ze wzgledu na kręgosłup jakoś ten raz w tygodniu się przemeczę, ja testy robiłam roznie , niby najpeiej jest rano, ale mi wieczorem i popołudniu tez wychodziły, wiec rób nie czekaj bo jestem ciekawa, dziwie sie Tobie ze tyle wytrzymałas:) a my alarmów w autach nie mamy, więc nie ma tez problemu z nimi;) płacimy zawsze auto caso więc odpukac w razie czego jest ubezpieczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja wpadłam sie tylko przywitac, widze ze troche popisałyscie, ale nie mam siły dzis czytac, nie najlepiej sie czuje. Wczoraj byłam u lekarza, z Małym wszystko ok tylko lekarz mowi ze ie wiadomo czy za miesiac nie skiruje mnie do szpitala zeby dziecku podac cos na szybsze dojrzewanie pluc, sama nie wiem dlaczego ale widze ze spodziewa sie ze ja duzo wczesniej urodze. Mnie sie wydaje ze jest ok i w terminie ale podwazac lekarza nie bede i sie zobaczy na kolejnej wizycie. Nie za dobrze z moim sercem, puls mam zawsze ponad 100 dzis az 110 i bardzo szybko sie mecze, w sumie to nawet przejscie do lazienki mnie meczy. Mam zrobic EKG i jakies inne badania, narazie modle sie zeby nie lezec w tym szpitalu bo nie wytrzymam siedzac w jednym miejscu, chyba ze zadza mi mopa i bede sprzatala caly oddział :) Mały jest juz całkiem wielgachny i wazy 1600g to az o 400 g wiecej niz jego rowiesnicy bo 2 kolezanki mam tez w ciazy w tym samm tygodniu. Lekarz mowi ze to bardzo dobrze. to chyba na tyle, poloze sie troche bo ciagle chodze i ziewam, nie mam siły doslownie na nic ale zdazylam zrobic 2 salatki i ciasto bo dzis tata ma gosci na mieninach. Obiecuje ze jutro lub w poniedzialek nadrobie czytanie. Pozdrawiam Was sedecznie :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj martika czemu nas nie słuchałas, przystopuj troche z tym sprzątaniem bo dostaniesz lanie;) lekarz miał pewnie na mysli sterydy , one działają na płuca dziecka tez je dostawałam w 6 miesiącu w zastrzykach, nic sie nie martw wzytsko bedzie dobrze tylko wiecej wypoczywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ale dziś dupiana pogoda zimno u nas takie,ze grzejnik do domu przyniosłam-zmarzluch ze mnie. Karolciu26-ja też sadze jak dziewczyny i nadal mocno trzymam kciuki. Omego 3-kochana nic tu nie zaśmiecasz,i sorki,że się wcinam bo to posty do Karolci,ale dziękuje za takie wieści przynosisz.🌻 Madziarka-wiem,że ja wytrzymałam 2 tygodnie,ale Ty nas nie trzymaj w niepewności.Ale było by cudownie.Niech sie nam Cieżaróweczki posypia:) Martiko-ty kobieto nie możesz usiedzieć spokojnie,oj trzeba Ci dac po pupsku parę klapsiorów,bo nie dociera do Ciebie,że masz się oszczędzać.Pomyśl o szpitalu to Ci zaraz ochota na pieczenie ,gotowanie i sprzątanie przejdzie,,,ojjjj dadzą radę bez Ciebie,a Ty dbaj o siebie i maluszka.I nic się nie martw,będzie dobrze,tylko apeluje do Twojego zdrowego rozsądku ;;powoli ,a najlepiej rób sobie wakacje.Niech teraz maż koło Ciebie goni,a nie odwrotnie.Już dużo czasu Ci nie zostało,potem będziesz miała pracy po uszy. Surfi-fajnie jak malec tak reaguje na psiaczka,to uroczy widok. Może po przyjeździe do PL.wy tez sprawicie Nince takiego przyjaciela. Voltare-twoja sunia pilnuje Ani widzę,jak na suczkę przystało. A jak mała płacze to ma racje woli uciekać. Jak Ania podrośnie to dopiero będzie zabawa miedzy nimi. Ja mam koleżankę,ona ma golden redriwera -on jak syn im się urodził to leżał przy nim jak kłoda.Tej zimy to był ubaw jak małego na sankach powoził.Chodzi za nim krok w krok,a jak Karolek sie wywróci lub zaczyna płakać to zaraz przybiega do nich i szczeka lub zaczyna wyć-by dać znać ,że dzieje sie coś złego. Ale fakt faktem,pies to pies i nie wiadomo jak sie zachowa zwłaszcza na początku. Voltare-zmieniając temat ,jak tam wasze wysiłki karmienia cycem? Całuski dla Anusi👄 aska.jb-dobrze,ze mdłości przechodzą.Będzie coraz lepiej z samopoczuciem ,głowa do góry. Kochana ,a co to za badanie o ,którym piszesz// przezierność karku ???//Daj nam znać co i jak.Buziaczki👄 Akasiu-ja co do wakacji tez Ci nie doradzę. Dla Ciebie i Hani 🌻 Martyn-iu-chodź na basenik-dobrze Ci to zrobi i na kręgosłup i na samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zrobię dziś wieczorem a jutro powtórzę raz jeszcze dla pewności rano,sama jestem ciekawa,ale nie nastawiam się na nic,będzie to co ma być... chociaż nie powiem,bo bym chciała,to byłby cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kope lat mnie znowu nie było,nawet nie nadrobiłam jeszcze wszystkiego.My w biegu i to dosłownie,latam za tym małym biegaczem non stop,juz sobie rozwalił brode,nos a siniaków to juz nawet nie licze. Martynia - trzymam kciuki za zdrowie Lenki,czemu małe dziecko tak musi sie nacierpieć:-( Karolciu - kurwa mać ze tak powiem no ale nadzieja umiera ostatnia. My jesteśmy po imprezie roczkowej a teraz dziecko mi sie rozchorowało,gil do pasa,masakra jakaś, w nocy milion pobudek,mam nadzieje ze nic nam sie z tego gorszego nie wykluje:-/ Pazia - pytałaś o jane nomad,ja mam i jestem zadowolona,po jakichś strasznych wertepach moze byc cięzko ale ogolnie daje rade:-) Aaaa,jestem w Krk od 4 -7 sierpnia,bardzo licze na spotkanko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karolciu ja to niewiem czy ta beta jest wiarygodna, nie chce dawac zludnych nadziei bo nie o to chodzi ale ja nadal kciuków nie puszczam. madziarko ty nas nie trzymaj w niepewnosci, róóóóóóóób testa;-) ja robiłam popołudniu i od razu wyszedł. Jadirko ciesze sie bardzo że zabrałaś się za staranka-już chyba to pisałam. martyniu co do tego wózka to niestety ale nie ma idealow jest to albo to, siedze na allegro i wciąż przeglądam i nic oprocz nomada nie znalazłam. Mam nadzieje że spotkanie w lipcu aktualne? akasiu z tym bagażem do samolotu to lipa ciężko tak z dzieckiem mało wziąść zwłaszcza że bierze sie jedzenie, bo w sumie to co ona mialaby tam jeść. kseniu dużo zdrowka dla Tymka. I dla calej reszty pozdrowionka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, my byliśmy w kinie :) madziara, jak teścik? akasiu, to już lepiej autem pojechać np do chorwacji we wrześniu jak nie chcecie tłumów,a pogoda będzie. kseniu, ja narazie na ten termin nie mam planów :) wierzę że uda nam się spotkać. Jadirko - a tobie pasuje? paziu i reszta dzięki za kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez bede - od 24 lipca :) Madzia, no i jak ? Buziaczki dla wszystkich, ja tak krociutko, bo zaaz wstanie moja wierciklapa. Miala dzis mala traume, bo jej krew pobierali. Wiec zdaje sobie sprawe teraz co przezywa Lenusia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez tak zerkam czy madzia napisala i chyba sie nie doczekam:-( Kurde strasznie się ciesze jak dziewczyny zachodzą w ciąże ale jakby któras(albo wszystkie naraz) z dlugich staraczek zaszła to chyba bym skakała ze szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sobie dwa jakieś testy,jak byliśmy na zakupach,ale nie zdążyłam zrobić,bo jechaliśmy do znajomych i dopiero co przyjechaliśmy,rano wstaje i robię testa,cokolwiek będzie to na pisze... Dobranoc laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xmadziara to ja lece z samego rana a tu cisza, szybko rób ten test i dawaj znac!!! pazia no wreszcie wróciłaś;) tak spotkanie aktualne jak najbardziej:) Kseniu witaj, piszesz ze mały to urwis, no ale nie wierze ze az taki zeby pisac do nas raz na pare miesiecy;) dużo zdrówka dla szkrabka jadirko a ty co tak sie nudzisz?;) ja tez sie nudziłam okropnie, w taką pogode to normlanie mozna zwariowac ale dzis jak narazie jest ładnie, choc jeszcze chłodno o tej godzinie karolcia w kinie czy na filmie hihi akasiu jak nauka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu dalej taka cisza, pewnie wypoczywacie , mi to nie było dzis dane jak zawsze Lena wstaje ok 8-9 tak dzis nie wiem co sie stało zerwała sie przed 6:( xmadziara a ty co???? ja bym na Twoim miejscu wstała skoro swit i robiła test bo bymnie wytrzymała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madziara - robiłaś już??? ale pewnie jak wróciłaś ok 2 nad ranem, to dla ciebie rano się jeszcze nie zaczęło i śpicie :P martyniu, na filmie byliśmy :) już nie te czasy gdy szło się tylko do kina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne przedpołudnie!!! Madziara Ty kobieto wstawaj i testuj,bo tu czekammmyyyyy??????? Martyn-iu-skarbie i a czasem się nudzę,nic wczoraj ciekawego w telewizji nie było,po prostu ogarnęło mnie lenistwo i nuda. Paziu-🌻,a jak tam ma sie Twój smyk? Kseniu-w przerwach za bieganiem za Tymusiem skrobnij coś do nas. I niech synek zdrowieje i już nic niech sie więcej nie wykluwa. 🌻❤️I NAJLEPSZEGO DLA NASZEGO ROCZKOWICZA!!!!-zdrówka,wiele uśmiechu i radosnych chwilek.I niech Mały Tymuś troszkę pozwoli złapać tchu mamie.❤️🌻 Karolciu26-ja się kochana dostosuje do spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tu czekamy na wynik testu a madzia odsypia balange ;) no wiecie co.........;p karolciu a Twoi znajomi byli z dizeckiem wChorwacji?? maja jakies polecone hotele? nauka idzi ejak po grudzie,,,wiadomo.nie chce sie i nie ma jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu, z takim małym dzieckiem to nie, ale z większymi tak i w nie byli w hotelach tylko wynajmowali apartamenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) Nic z tego,tak jak się domyślałam:( rano wstałam zalana,ale się nie poddam tej wstrętnej @,będę walczyć z nią do końca,po skończeniu @ zaczynamy od nowa,jednak to była zmiana klimatu,bo co by tak długo spóźniała mi się @,nie wiem już sama,bo się troszkę przeciągło,tak to bym już miała koniec @ jakby przyszła w terminie franca jedna...a testy zostawię na następny raz,nie zginą,przydadzą się,jak nie teraz,to po in vitro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę: Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ..................26...........???..................ok.20.04 .2009 karolcia_26................29...........37.............. ........16.05.2009 Trinity /k.Łowicza.......31...........30...................ok. 05.05.2009 Błękit_ka/Szczecin......29.............5................ ..ok02.03.2009 olcia21......................21...........30............ .......ok17.03.2009 Diana26.....................27............2............. ..........25.03.2009 xxmadziaraxx..............30..........(już nie liczę) ........4.07.2009 RENI 15......................26...........1,5ROKU........OBY JEJ NIE BYŁO Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu martika2428..............25.............29.............. .......20.08.2009 aska.jb......................23............10........... ..........13.12.09 Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna..... ..........05.05.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam nasze staraczki: Justynka🌻 Karolcia🌻 Trinity🌻 Błękit_ka🌻 olcia21🌻 Diana26🌻 Reni15🌻 Co tam u Was? Justynki i Karolcia się odzywają do nas a co z reszta?,gdzie się podziewacie,odezwijcie się,RENI15:) i co u Ciebie @ przyszła czy nie?,bo nic się nie odzywasz. Trinity:) co tam u Ciebie? Błękit_ka,olcia21,Diana26 co tam u Was?,nic się nie odzywacie,na piszcie chociaż parę slow... Jak tam nasze ciężarówki: martika2428🌻 aska jb.🌻 Jak się czujecie? glaskanko dla brzusiów🌻👄 A jak tam nasze mamusie i ich pociechy: Dianka24🌻 JustynaM🌻 Paula76🌻 anisik2🌻 martynia🌻 kukusia🌻 akasia🌻 ksenka🌻 Surfitka🌻 pazia🌻 voltare🌻 Dianka24,JustynaM,Paula76,anisik2,kukusia, Co tam u Was i u Waszych pociech,odezwijcie się i na piszcie chociaż parę slow🌻 martyniu dla Was🌻👄 akasia dla Was 🌻👄 ksenka dla Was 🌻👄 Surfitka dla Was🌻👄 pazia dla Was🌻👄 voltare dla Was🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×