Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Jadirko:) Zapomniałam kochana o Tobie,ale nie wiem czemu,ale pewnie dla tego ze Cie nie ma w tabelce,bo ja z tabelki pisałam,przepraszam,na przeprosiny wysyłam 👄🌻 pamiętam o Tobie zawsze❤️,ale wtedy nie wiem co się stało,pewnie wyleciało mi z głowy,skleroza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu:) Ale ten dentysta jest nie poważny,zmień go od razu,bo Ci ząbki wszystkie popsuje.A jak zdrówko córeczki?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta24 🌻 Spóźnione,ale szczere życzenia Urodzinowe.Wszystkiego Najlepszego, spełnienia wszystkich marzeń,oczywiście tez dużo zdrówka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc;) Martyniu zdjecia poszly do Ciebie:)👄 Justynko my zamierzamy wrocic do Polski, ale jeszcze nie teraz, za jakies pare lat, zobaczymy jak to wszystko sie potoczy:) W Stanach nie chcemy zostac na stale:) Karolciu mam nadzieje ze plamienie ustapilo ---- wciaz trzymam kciuki za Ciebie:) Pozdrawiam Was wszystkie i dziekuje Wam za zyczonka:) Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sie wsciekne tyle pisania i wygasła strona brrrrrrrrrrr witam:) martuś dziekuje za zdjęcia śłicznie wygladałaś, a malutki słodki-zyczę abyście neidługo trzymali do chrztu swoje maleństwo karolciu nie wiem co powiedziec:( daj znac czy to tylko plamienia czy @ przyszła na dobre❤️ akasiu no to z Haneczki bedzie moze muzyk:) supe zdjecia xmadziara dziekuje narazie juz drugi tydzien jest ok tzn bez zakażenia, cały czas dostaje leki odkażające (zresztą od roku) no ale mam nadzieje ze tym razem wytrwa jednak do jeszcze kilka dni do operacji bez antybiotyku voltare a co u Ciebie jak Anulka? jadirko niedługo juz lipiec i termin twojej wizyty, mam nadzieje ze cos sie wkoncu ruszy u Ciebie i zmieni na lepsze:) wiadomo co mam na mysli:) paziu a ty co zrobiłas sobie ostatnio wakacje od nas? ja wiem ze Adrianek jest absurbujacy ale te dwa zdania mogłabys czasem napisac;) o trini to juz nie wspomnę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Ja jestem , zagladam , czytam ale nie bardzo mam czas pisać. Postaram się odezwać jeszcze troche póżniej. Karolciu - i co skonczeło się na plamieniach czy @ przylazła ??? Martyniu - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinity_27
hejhej dziewczyneczki ... jestem jestem i zyje - po prostu nic ciekawego się u mnie nie dzieje ... czytam Was codziennie karolciu trzymam kciukasy za Ciebie by podla @ nie przylazła ... martyniu dp lipca już niedlugo - mam nadzieje ze spotakanie z Pazia i z Toba nadal aktualne ? buziaki kochane moje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Martynia🌻 Justynka🌻 Trinity🌻 Karolciu trzymam nadal kciuki mocno🌻 nie trzymaj nas tak długo w nie pewności:) Dla reszty po 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Martynia🌻 Justynka🌻 Trinity🌻 Karolciu trzymam nadal kciuki mocno🌻 nie trzymaj nas tak długo w nie pewności:) Dla reszty po 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Martynia🌻 Justynka🌻 Trinity🌻 Karolciu trzymam nadal kciuki mocno🌻 nie trzymaj nas tak długo w nie pewności:) Dla reszty po 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Martynia🌻 Justynka🌻 Trinity🌻 Karolciu trzymam nadal kciuki mocno🌻 nie trzymaj nas tak długo w nie pewności:) Dla reszty po 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe coś szwankuje,przepraszam za tyle postów,ale same się wysłały,ja wysłałam tylko jeden,coś z kafe się dzieje,wrrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dopiero wróciłam, byłam dzis w pracy od 7 do 16, głowa to mi zaraz pęknie; powinni mi płacić szkodliwe za pracę w hałasie :P niestety ale naprawdę mi się nie udało :( mam pecha, czuję że nigdy wam tu nie napiszę że jestem w ciąży 😭 idę troszkę odpocząć w ciszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według tradycji jak zwykle rano jestem sama... gdzie jestescie czyzbyscie sie wylegiwały jeszcze w łózkach?:) rano jak wstałam o 6 było ładnie, myslałam ze bedzie piekny dzien ale juz sie chmurzy ach z tą pogodą karolciu jak sie czujesz? trini co to znaczy ze nic sie ciekawego sie nie dzieje? skoro nasz czytasz to pisz troche czesciej, kiedyś zanim zaczełas pracowac pisałas tak dużo,zawsze lubiłam strasznie czytac Twoje wpisy były takie długie i takie zycziowe a teraz tak wpadniesz rzadko i to nasjkrobiesz dwa zdania:( tak spotkanie aktualne jak najbradziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) karolciu tak mi przykro:( przytulam Cie mocno❤️🌻👄 Ja idę na balkon czytać dalej książkę i skorzystać troszkę z promyków słońca:) Dla Was słoneczka i pozdrawiam🌻🌻👄👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziarku - ja w sierpniu bede w twoich stronach, jedziemy do włoch odwiedzić teściową; tzn planujemy zawieźć jej jakieś rzeczy a potem sobie gdzieś pojechać :) mam nadzieję ze tak to będzie wyglądało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×