Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

czesc dziewczyny to ja zgłaszam sie ze juz jestem, ostatnio bardzo zagoniona byłam ale juz lajt, lece zrobicv obiadek i zajrze pozniej i nadrobie. aha cos mi tam wpadło o klinikach ja tylko jedno powiem Novum nigdy w zyciu, rzereklamowane i trzeba miec duzy worek pieniedzy a i tak dzialac zaczna jak juz Cie wyczyszcza z pieniadzy i kaza zrobic 10000 niwepotrzebnych badan nawet na HIV dla mnie to przesada i zrezygnowalam.... ok zajrze pozniej, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Akasiu-a nie mówiła zdolniacho nasza.... 🌻🌻🌻 GRATULUJĘ !!!!!!Pani INŻYNIER🌻🌻🌻 Martiko- widzę,ze dobrze się już czujesz i wróciłaś do formy. Bardzo mnie to cieszy. Wyślij tu dziewczynom fluidki ciążowe,bo już nie długo Ci zostało-trzeba ten cudowny ciężar dzwigania brzuszka przekazać innym. Karolciu26-no to się pospieszyłam z życzeniami ,ale coś mi się wydawało,że w lipcu. Dziękuje za słowa pocieszenia. Tryni-skarbie fajnie ,że staranka ruszają na nowo.Teraz zobaczysz ,będzie szybki efekt. Pozdrowienia dla całej reszty babińca i naszych maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytalam was dzisiaj:):P Trini___Invicta to bardzo dobry wybor!!!moja Marcela jest wlasnie dzieki Invickcie, takze mocno zaciskam kciuki, ja mam z ta klinika same mile wspomnienia:) pozdrawiam wszystkie kobietki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza wiem ... wchodziłam na stronke kliniki i czytałam ... mam nadzieje ze ja tez bede miec takie wspomnienia i ze mój cel zostanie szybko osiągniety ... - dziekuje za posty i wsparcie :) wszystkie jesteście kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno pytanko do malolepszej widze ze masz e-maila przy niku w razie potrzeby moge korzystać ? ale obiecuję nie zawracac zbednymi pytaniami gitary ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Trini - no cenki fajowe, no cóż, raz się żyje :P w turcji nie byłam, egipt to Ci polecałam i już byłaś :) polecam Sycylię, i to raczej nie z dzieckiem, bo byliśmy tydzień na objazdówce i dużo zwiedzania, ale było super :) jak wrócimy z Sharm... to może będę Ci też polecać, mam nadzieję :) martiko - a ty leż do góry brzuchem a nie wojuj, odpoczywaj póki możesz :) madziara - a gdzie wy jeździcie nad morze we włoszech, co mi możesz polecić :) a byłaś może w Mediolanie, warto??? jadirko, ty też już wkrótce działasz i będzie git :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu:) W Mediolanie na pewno warto zobaczyć pewne miejsca,jest dużo zabytków,zameczki,ale nie wiem czy Cie to ciekawi,ja byłam dobre 2lata temu,wiec nie wiem co Ci polecić,poczytaj sobie w necie,może znajdziesz coś warte uwagi i coś dla siebie.... A co do morza, Rimini,Lido Adriano,San Marino, wesołe miasteczko i wodne-\"Mirabilandia\"-dużo atrakcji,jak kto lubi,mi się podobało,byłam już tam parę razy,Genua,La Spezia,Arezano.... W Genui jest duże akwarium z rożnymi rybami i największe:) pytaj się jeszcze jak coś będziesz chciała się dowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad morzem to byłam na obozie w Lido di Jesolo :) pamiętam że byliśmy w takim fajnym aqua parku ale nie pamiętam nazwy, może to to o którym piszesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La Spezia to miejscowość i gmina we Włoszech, w regionie Liguria, w prowincji La Spezia,ślicznie tam jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu jak już będziesz w La Spezi,jakbyście się tam wybierali,to ślicznie i ciekawie jest na "Cinque Terre" wpisz sobie w google i zobacz:),warto tam pojechać i zobaczyć,można tez zobaczyć delfiny w morzu:) i przepłynąć się na te wszystkie wyspy i zobaczyć.... ślicznie jest na Ligurii a woda kryształ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie, znalazłam sobie fotki :) ja to myślałam że z drugiej strony nad morze jeździcie, tam gdzie wenecja, ale tu chyba piękniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini____oczywscie PISZ!!!!odpowiem na kazde pytanie, moze nie odrazu bo moj kleszczyk czesto na mnie wisi, ale na pewno odpowiem! zobaczysz i ty bedziesz miala dzieki invickcie takiego kleszczyka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu w Ligurii jest ślicznie i czysta woda a w Rimini lub w tamta stronę to woda nie zaciekawa,ale jeździmy do Lido Adriano,byłam tam na obozie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLESZPEGO DLA NINECZKI:-)🌻 U nas juz diabełek wypędzony;-) nawet nie było tak źle. Akasiu moje gratulacje pani inżynier:-) Trinitko fajnie że coś postanowiłaś, kurcze coś się wkońcu ruszy:-) Karolciu, madziarko jak was czytam to aż mi tęskno za jakimś ciepłym krajem. Jadirko a co się takiego stalo ze się wykreśliłaś kochana??? martyniu a ty gdzie się podziewasz??? Ja jednak nie wyjeżdzam dzisiaj zrezygnowałam ponieważ jest za zimno, nie ma pogody więc wyjazd taki bezsensu, czekam do urlopu i jedziemy nad morze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem, troche pozno ale nareszcie mam chwilke. Jadira cos jakos /czuje duzo pesymizmu u Ciebie, Kochanie ja trzymam mocno kciuki i wiem że Ci sie uda a te dołki czasem przychodza ale zycze Ci zeby szybko odeszły, pamietaj zawsze nie moze byc pod gore... duzo buziakow dla Cieie i pozdro od malego bo mnie tu kopie zbeym Cie pozdrowiła :) Trini fajnie ze wybraliscie juz klinike, ja mam złe skojarzenia z Novum i ciesze sie ze jej nie wybrałas bo tam jest bardzo drogo lekarze bardzo niemili i traktuja pacjentów przedmiotowo, juz lepsza jak dla mnie była Novomedica ale to chyba nie Twoje rejony w kazdym razie to duzy krok ale zycze Ci byc po wakacjach nie musiała sie tam wybierac :) Akasia gratulacje, wiedzialam ze obronisz na 5 co do tego nie miałam zadnych wątpliwości, zdolniacha jestes i juz :) Madziara poopalaj sie tam za mnie troszeczke bo u nas pogoda do kitu i wkurza mnie juz ten deszcz, dosłownie robi sie jak w Irlandii wiec łap duzi promyczków i przeslij mi pare takich upalnych :) poprawie jeszcze tabelke: Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ..................26...........???..................ok.20.04 .2009 karolcia_26................29...........39.............. ........6.07.2009 Trinity /k.Łowicza.......32...........???..................ok. 25.06.2009 olcia21......................21...........30............ .......ok17.03.2009 Diana26.....................27............2............. ..........25.03.2009 xxmadziaraxx..............30..........(już nie liczę) ........4.07.2009 RENI 15......................26...........1,5ROKU........OBY JEJ NIE BYŁO Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu martika2428..............25.............31.............. .......20.08.2009 aska.jb......................23............10........... ..........13.12.2009 Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn...... .syn...........Dawid..................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 OLAWD..........................SYN...........Tymek...... .......31.01.2009 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna..... ..........05.05.2009 Ja czuje sie juz troche lepiej ale zwolniłam tempo, czesto łaze jak bol po kosciach i nic nie robie, czasem mam wyrzuty sumienia le co mi tam, moje ostatnie chwile spokoju. Byłam na badaniu i lekarz nie wie dlaczego mam takie tetno wysokie, zreszta jakis lekarz po studiach mlody i wystraszony był mam w kazdym razie wydruk i pokaze go pod koniec mojemu ginowi to on stwierdzi czy jest ok czy taka juz moja uroda ciazowa. W kazdym razie mierze czesto puls i ciesnienie i teraz jak sie obijam jest lepiej troche nizej. poza tym nie mam co pisac, nic mi sie nie chce, jutro zabieram sie za pranie ubranek bo nowe i dziwnie pachna i bede prasowac i uklada bo chyba czas najwyzszy. Przesyłam naszym staraczkom duzo duzo fluidków ciazowych abyscie sie wszystkie zaraziły i do kona wakacji znikły z tabeli staraczek no to łapicie************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** no i moze jeszcze troche *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************no złapały to czekam teraz na wiescie :) szpadam do lozka biore pilot w reke i sie obijam, milego wieczorku zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu:) to przylatuj do mnie na słoneczko,milo by było..... proszę promyczki 🌻*************************************************************************🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika-2529:) łapie fluidki od Ciebie🌻 i przesyłam dużo promyczków słońca 🌻***********************************************************************🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za zyczenia w imeniu solenizantki. Tryni gratuluje podjetej dezyzji i mam nadzieje, ze juz wkrotce spelnia sie wasze marzenia. Tak, na marginesie badania na HIV sa chyba jednymi z podstawowych :o Przynajmiej u mnie w klinice. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surficiu : buziaki dla roczniaka !! STO LAT 🌻🌻🌻 Trini - to teraz szybko zapisujcie się na pierwsza wizyte !! bedzie dobrze :-) karolcia tez bym sie pobyczyła w Egipcie albo we Włoszech :p a obrona jak mówiłam : 3 pytania na twarz i w ogole nie zawiazane z praca.Dobrze,ze sie obkułam ;-) a za gratulacje i wiare we mnie bardzo dziekuje - jestescie kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Dziewczynki na pierwsza wizyte umowię się po badaniu usg i wizycie u endo także na poczatku lipca ... tak od pażdziernika chcielibysmy zaczac leczenie ... a starania od wrzesnia - bo słoneczne wakacje a nóż nam pomogą :P przesylam wszystkim pozdrowionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja wpadałm sie tylko przywitac bo jestem w trakcie robienia sernika na zimno z truskawkami :) Surfitko przepraszam zapomnialam o zyczeniach dla corci, wiec jak mozesz to ja mocno ucałuj i wysciskaj :) apropo badan na HIV to mnie moj lekarz mowił ze nie moga mi kazac zrobic takich badan, ze to jest zabrobione ze takie badania robie sobie sama jesli chce i wyniki sa tajne, ak to mi w kazdym razie wyjasnił lekarz ale jak jest naprawde to nie wiem. Z drugiej strony uwazam ze to jest troche obrazajace no ale roznie w zyciu bywa to fakt. Na szczecie nie musiałam ich robic :) zajrze do was pozniej, buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasia, gratuluje !!!! :) Ninka wycalowana za wszystkie czasy gdyz jestem juz z nia w domu. :) Jeszcze raz dziekujemy za zyczenia. Martiko, no dla mnie tez to bylo dziwne z tym Hivem, ale w sumie to jedno badanie z krwi. A niestety ta choroba ie jest przenoszona tylko droga plciowa :o Musze uciekac. Ninka wzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×