Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

pozjazałam i pozamieniałam troche liter ;p Paziu co do sluzu to jest pięknie, prawda ?? ! az sie chce go wykorzystac :P :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj akasiu coz ja ci moge powiedziec zyjemy w 21 wieku ale czasem wydaje mi sie ze w sredniowieczu, ba wtedy to chyba było lepiej haha my za ok tygodnia tez jedziemy do szpitala wiec pewnie bedziemy w jednym czasie lezały to jakoś sie wesprzemy duchowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babole! Ale u nas dzisiaj paskudnie na dworze! Brrr! Leje, wieje - do kitu! Małą wczoraj przewietrzyłam na powietrzu na zapas;) i chyba będzie jej musiało wystarczyć na kilka kolejnych deszczowych dni:( Kochane to nasze dziecko - zaczyna reagować na zabawki z karuzelki i ma taką pluszową krówkę do której potrafi przez godzinę wymachiwać rączkami i nóżkami:D i wydaje takie śmieszne gardłowe okrzyki przy tym - ubaw nieziemski:D Namachała się tak od 5:00 rano - teraz śpi;) karolcia - i dlatego ja zawsze od dziecka chciałam być nauczycielką, żeby mieć tyyyyle wolnego co Ty teraz!:D Potem jakoś przekalkulowałam sobie i czyste wyrachowanie:P nie pozwoliło mi iść na studia, na których ktoś by mi się kazał uczyć jakichś nietechnicznych przedmiotów, a na wydziałach pedagogicznych chyba jest takich przynajmniej kilka. Boże jaka ja byłam szczęśliwa jak się skończyło liceum! Że nikt nigdy już więcej nie zmusi mnie do tego, abym wzięła do ręki książkę do historii, albo biologii, albo do czegokolwiek co mnie nie będzie interesowało:P Po studiach wprawdzie złożyłam kilka podań do różnych szkół technicznych, chciałam bawić się w robienie uprawnień pedagogicznych, ale zanim się odezwali, to ja już pracowałam na obecnym stanowisku, no i nie ma co ukrywać kasę miałam tutaj nieco wyższą od tej, którą oferowali mi w szkole. Żal tylko nieco tych wakacji:P, no ale coś kosztem czegoś;) Teraz za to byczę się ile sił, szkoda tylko, że pogoda taka, że moje dziecko mi z wózka wyrośnie zanim zdąży sobie nim konkretnie pojeździć:P martyniu, akasiu - to i ja Was powspieram nieco duchowo;) Mam nadzieję, że te Wasze pobyty w szpitalach zlecą Wam szybko, a warunki będą do zniesienia. Osobiście nie mam doświadczenia (i obym go nigdy nie nabyła) co do szpitali, byłam w nich tylko 4 razy: 1) HSG 2 i 3) Laparoskopia 4) Poród i zaobserwowałam coś takiego... Bo niby mówi się, że mniejsze szpitale - regionalne, czy powiatowe prosperują gorzej, bo nie ma na nie pieniędzy. Ale czy ja wiem? HSG i Laparoskopię miałam w szpitalu wojwódzkim MSWiA - warunki pożal się Boże! No dało się wprawdzie wytrzymać, ale pozostawiały one wiele do życzenia, no i z jednego pobytu wróciłam sobie z bakterią:( Za to do porodu wybrałam, wbrew wcześniejszym założeniom, szpital najbliższy i najmniejszy i warunki miałam w nim super - kulinarne (za wyjątkiem tego, że kolacja była o 16:15:P ), sanitarne, personalne i w ogóle! A gdzie reszta nieobecnego towarzystwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry i znów nastała piękna pogoda ! deszcz deszcz bbbr i duchota oraz zero słonca nie ma jak to lato :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare -- bo to prawda im szpital mniejszy tym lepszy ;-) ja rowniez majac do wyboru zielona gore a nowa sol wybralam te druga i mialam jako-tako kulture (sama z dzieckiem w pokoju + łazienka) w poznaniu tez jest jeden mniejszy szpital no ale kadra nie ta wiec pozostaje tylko jakos przetrwac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wychodzą trzonowce ........ojeju jeju jej !!! mam @ terminowo,,,,brzuch boli,zle sie czuje,łykam tabsy przeciwbolowe,a w sroku mam wielkie szczescie bo to cudownie miec @ o czasie :-) ! i oby tak juz zostało :-) czuje sie prawie jak nastolatka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej akasiu nic mi nie mów o zębach :( właśnie wróciłam od dentysty, 2 godzinki w gabinecie. Kasy poszło- szkoda gadać; ledwo co mogę otworzyc usta, leczona miałam 8. W piatek kolejny ząb. Po co człowiek tak sie męczy, wyrastają ból, trzeba naprawiać też ból... Voltare, u nas też pogoda beznadziejna, gdzie to lato? A z pracą wiadomo - zawsze są plusy i minusy; nieraz myślałam że wolałabym inną, ale to tylko wtedy jak wracam z bólem głowy od hałasu i obserwując zachowanie dzisiejszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, nie nawidze siebie- zjadłam całe dwie czekolady naraz zaraz chyba zwymiotuje, ale nie mogłam sie oprzec... ach karolciu nie dodałas jeszcze -wyrwą go i tez ból...współczuję ci bardzo, okropność z tymi zębami wiecie ze gdybym ja kiedyś pomyslała o tym wszystkim to teraz na to patrząc tez bym została nauczycielką, u siebie nie zarabiam wcale więcej niz moja kolezanka jako nauczycielka a wakacje wolne ferie itp, hihi akasiu tez przechodze co miesiac takie bóle, porazka bez pyralginy sie nie obejdzie, a mowili ze po ciązy sie wszystko rozciągnie i @ nie bedą bolesne, gadanie... a wogóle to kręgosłup boli, a na basen juz nie mocge chodzic od kilku dni mnie piekły i swędziały plecy myslałam ze umre az wczoraj zobacyzłam z tyłu normlanie rany poszłam dzis do dermatologa dostałam masci i leki, okazało sie jakies zapalenie skóry najpewniej od chloru- tak powiedział lekarz, takze basen na jedno pomaga a na drugie mi zaszkodził:( volatre dziekujemy z góry za wsparcie duchowe;) obyś nie musiała przekonywac sie jakie warunki są dla matek w szpitalu. a co do pogody to macie rację porazka , a juz niedługo nim sie nie obejrzysz a Anulka zacznie biegac i mowic:) całuski dla reszty, co u was, czemu nic nie piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, chyba to nasze forum przechodzi lekki kryzys:( odzywajcie się dziewczyny jadirko, Trini Justynka i cła reszta piszcie co u was? juz mam dosc tej pogody dzis leje strasznie, jest ciemno brr ale lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widzę że tylko martynia na posterunku :P u nas też beznadziejna pogoda, znów leje :( dobrze że za niedługo wyjeżdzamy, tam gdzie na 100% jest ciepło bo inaczej załamka, co za wakacje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się zamelduję:) Czesć! U mnie dzisiaj też pogoda, że nawet się okna nie chce otworzyć:( Od rana na zmianę się tylko karmimy i przebieramy:P Mała ma dzisiaj zabawowy dzień - ani myśli spać! Najlepiej, żeby wszystkie zabawki do niej \"mówiły\" - wówczas jest rozanielona i uśmiecha się od ucha do ucha:D Ale z drugiej strony ile można udawać misia albo krówkę?:P W ogóle od trzech dni nie zamierza mi w dzień spać - uśnie na pół godziny, a potem wraca do zabawy:D I jeszcze mam stertę prasowania, potem może uda się usiąść na dłużej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj karolciu ale ci zazdroszcze tych wakacji, a kiedy wyjezdzacie i gdzie wkoncu wybraliście wycieczkę, bo nie pamiętam? Egipt? voltare jeszcze sie zamienisz w niejedno zwierzątko haha, a to dziwne ze taki maluszek nie chce w dzien spac, oby jej szybko to minęło:) ja zaraz wychodze troche pada,ale juz nie leje, musze isc do taty na dzien ojca i kupic cos mezowi od córeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu - no dzięki Bogu przynajmniej w nocy śpi, to przynajmniej my się wysypiamy, a zwłaszcza M jak idzie na rano do pracy;) a w dzień to niech jej już będzie - teraz usnęła - ciekawe na ile. Co do zwierzątek, to oprócz misia i krówki mamy jeszcze ostatnio na tapecie świnkę i motylki z karuzelki - dobrze, że same grają, bo nie mam pojęcia jak robią motylki:P:P:P Dopiero od niedawna zaczyna widzieć i interesować się zabawkami - póki co nie dajemy jej wszystkiego naraz, niech poznaje po kolei;) karolcia - no w Egipcie na pewno nie będziecie narzekać na pogodę;) Ale może i u nas ta chlapa nie będzie trwała przez cały mój urlop:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie własnie ........ pogoda do luftu :/ a i nic się nie chce :-/ u mnie nudy ... wkurzyła mnie babka z allegro,chce kupic zestaw ubran- aukcja konczy sie dzien przed szpitalem,wiec zapytalam czy jest mozliwosc kupna przez opcje kup teraz-- zgodzila sie i podała kwote.Przystalam na te warunki ,a dzisiaj mi odmowila :/ twierdzac,ze licytacja sie juz zaczeła.Przykro mi :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasia:) jakaś dziwna ta baba z allegro,najpierw obiecuje a potem pisze coś innego i robi kogoś w konia.... zobacz może jeszcze gdzie indziej na allegro za ciuszkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry jestem nieprzytomna nie mogłam wczoraj zasnąć, usnełam gdzies po 12 co dla mnie jest bardzo pozno, a mała wstała chyba pierwszy raz w życiu przed 5 rano, normlanie nie mam siły akasiu no faktycznie dziwna babka pewnie liczy ze ktos da więcej na aukcji niz ty zaproponowałas karocliu - super - egipt, ja nie wiem czy ja kiedys odwiedzę takie dalekie kraje, poza tutaj bliższymi Włochami, czy hiszpanią, marzę o zobaczeniu egiptu, czy Turcji, ale mam jakiś lęk przed tym, aby poleciem samolotem,o dziwno kiedyś chciałam byc stiuardesą;)ale teraz chyba sobie wmowiłam ze z moim szczesciem to pewnie się rozbije haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) ja tez martyn---iu chodze maks.o 23 spac :-) bo rano trzeba wstac.,..ale zeby przed 5 .ojej wcale Cis ie nie dziwie,ze nieprzytomna jestes !! a ta kobita z allegro sama zaproponowała kwote jaka by ja satysfakcjonowała !! a ja na nia przystalam-wiec nie durna tylko chytra -- liczy ze dostanie jeszcze wiecej!! mam ochote kupic te rzeczy i normalnie jej negatywa wystawic! tak z czystej zlosliwosci :p u nas nudy ciag dalszy.POgoda do luftu !!!!!!!!!!!!!!!!!! CZY W TYM ROKU W OGOLE bedzie ciepło????????? kiedy wskocze w sukinke.......czyba niegdy :/ słyszałeyscie,ze lato bedzie krotkie i to dopiero w sierpniu?! bbbbbblllllllllllllllllleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babolki! akasia - a ja trochę rozumiem tą babę:P Bo kiedyś sama coś sprzedawałam i ustaliłam cenę na 100zł, ale sama nie wierzyłam że towar (deficytowy, no ale jednak używany, a nam już zbędny) za tyle pójdzie. I też dostawałam propozycje zakończenia aukcji przed czasem. Gdyby to była jedna propozycja to pewnie bym się zgodziła, ale ponieważ propozycja padła z ust 4 osób, więc się nie zgodziłam, bo nie chciałam nikogo faworyzować. No i aukcja zakończyła się kwotą 320zł, co wprowadziło mnie i męża w takie osłupienie, że przez tydzień nie mogliśmy w to uwierzyć:D No ale mam nadzieję, że koniec końców uda Ci się tą aukcję wygrać;) A u nas dzisiaj ulewy ciąg dalszy, ogłosili najwyższy stopień zagrożenia - jakbym się nie odzywała przez jakiś czas, to znaczy, że moją wiochę zalało i nie ma prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babolki! akasia - a ja trochę rozumiem tą babę:P Bo kiedyś sama coś sprzedawałam i ustaliłam cenę na 100zł, ale sama nie wierzyłam że towar (deficytowy, no ale jednak używany, a nam już zbędny) za tyle pójdzie. I też dostawałam propozycje zakończenia aukcji przed czasem. Gdyby to była jedna propozycja to pewnie bym się zgodziła, ale ponieważ propozycja padła z ust 4 osób, więc się nie zgodziłam, bo nie chciałam nikogo faworyzować. No i aukcja zakończyła się kwotą 320zł, co wprowadziło mnie i męża w takie osłupienie, że przez tydzień nie mogliśmy w to uwierzyć:D No ale mam nadzieję, że koniec końców uda Ci się tą aukcję wygrać;) A u nas dzisiaj ulewy ciąg dalszy, ogłosili najwyższy stopień zagrożenia - jakbym się nie odzywała przez jakiś czas, to znaczy, że moją wiochę zalało i nie ma prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babolki! akasia - a ja trochę rozumiem tą babę:P Bo kiedyś sama coś sprzedawałam i ustaliłam cenę na 100zł, ale sama nie wierzyłam że towar (deficytowy, no ale jednak używany, a nam już zbędny) za tyle pójdzie. I też dostawałam propozycje zakończenia aukcji przed czasem. Gdyby to była jedna propozycja to pewnie bym się zgodziła, ale ponieważ propozycja padła z ust 4 osób, więc się nie zgodziłam, bo nie chciałam nikogo faworyzować. No i aukcja zakończyła się kwotą 320zł, co wprowadziło mnie i męża w takie osłupienie, że przez tydzień nie mogliśmy w to uwierzyć:D No ale mam nadzieję, że koniec końców uda Ci się tą aukcję wygrać;) A u nas dzisiaj ulewy ciąg dalszy, ogłosili najwyższy stopień zagrożenia - jakbym się nie odzywała przez jakiś czas, to znaczy, że moją wiochę zalało i nie ma prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voItare
cześć babolki! akasia - a ja trochę rozumiem tą babę:P Bo kiedyś sama coś sprzedawałam i ustaliłam cenę na 100zł, ale sama nie wierzyłam że towar (deficytowy, no ale jednak używany, a nam już zbędny) za tyle pójdzie. I też dostawałam propozycje zakończenia aukcji przed czasem. Gdyby to była jedna propozycja to pewnie bym się zgodziła, ale ponieważ propozycja padła z ust 4 osób, więc się nie zgodziłam, bo nie chciałam nikogo faworyzować. No i aukcja zakończyła się kwotą 320zł, co wprowadziło mnie i męża w takie osłupienie, że przez tydzień nie mogliśmy w to uwierzyć:D No ale mam nadzieję, że koniec końców uda Ci się tą aukcję wygrać;) A u nas dzisiaj ulewy ciąg dalszy, ogłosili najwyższy stopień zagrożenia - jakbym się nie odzywała przez jakiś czas, to znaczy, że moją wiochę zalało i nie ma prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, ale poszło! Jak nie chciało wysyłać to nie chciało, a jak poszło to hurtem. I czemu jestem na pomarańczowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow voltare ale zaszalałas haha a z tą aukcją to faktycznie niezle ja jak cos sprzedaje to zawsze daje cenę kup teraz ale dałas mi do myslenia haha a co do pogody to juz nawet nie mam siły pisac, raz nie pada ledwo wyjde i ulewa uciekam do domu to przestaje ach.. z tego całego pospiechu zaryłam głową o otwartą szafe i boli jak cholera chyba guz sie robi, ach kiedys sie pozabijam haha ale skoro jest tak brzydko to czemu nikt prawie nie pisze przeciez raczej nie wylegujecie się na dworze a karolcia to ma wakacje i tez milczy juz sie kochana pracą nie zasłonisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu - ja dodaję opcję \"kup teraz\" wówczas, jak zależy mi na szybkiej sprzedaży, a jak mi nie zależy, to startuję od ceny, którą dałabym gdybym dała opcję \"kup teraz\" i czekamy na rozwój wypadków;) Jak jest mniej obserwujących, a ktoś zaproponuje wcześniejsze zakończenie aukcji, to się zgadzam, a jak jest zainteresowanie to nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach voltare mi zawsze zalezy na szybkiej sprzedazy, haha w sumie nie mam co za bardzo juz sprzedawac, udało mi sie wczoraj sprzedac za 50 zł to ubranko małej z chrztu w sumie i tak im sie to nie opłaciło bo dałam dwa razy więcej no ale jak ma leżec na pamiątkę to bez sensu juz miałam wyjsc ale znowu sie sciemniło i z nudów zjadłam tone słodkości, czy wy tez tak macie ze z nudów jedzie i jecie i jecie... bo ja np jak jest ciepło i cały dzien jestm na dworze to zjem sniadanie obiad kolacje i czaem cos przegryze, a jak zimno i nuda to jem cały dzien:( jadirko odezwij sie co u ciebie? niedługo o ile dobrze pamietam masz wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu - a ja Ci zazdroszczę przemiany materii, bo ja jakbym tak jadła chociaż po czekoladce dziennie to bym po 2 miesiącach wyglądała 2 razy tak jak teraz. Póki co staram się jeść tak, żeby małej wystarczyło, a ze mnie szybko schodziło:P Jeszcze mam kupę kg do zrzucenia, no ale teraz już mogę, już nie muszę uważać z ćwiczeniami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×