Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Diva

Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Polecane posty

U mnie 3 dzień stosowania.jestem zadowolona. Cera świeci się zdecydowanie mniej, ale nie wogóle. Poza tym oliwka pachnie bosko :) Kupie sobie jeszcze kremik z Hipp\'a bo Babydream mi nie pasował za bardzo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha21
czy używacie tej oliwki ZAMIAST toniku? tak chyba nie można. wiec: żel, OLIWKA, tonik, krem matujący, podlład? taka kolejność? czy wywalić ten tonik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonik wywal
po oliwce nie trzeba nawet kremu. wystarczy umyc twarz a na to oliwka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonik wywal
bez sensu po oliwce uzywac toniku, bo tylko zetrzesz oliwke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec mi HIPP-ek :) dobrze nawilza i cera sie nie przetluszcza tak,potrzebuje tylko 1 dziennie przylozyc chusteczke zeby loj sie wchlonal;( ale tak jest super! ja mam mieszano-tlustawa cere i jestem zadowolona z hippa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umyj buzię, przetrzyj wacikiem nasączonym oliwką, nadmiar zbierz chusteczką, na koniec krem, całą resztę odstaw - żadnych toników a kremów matujących tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiii
ale fajnie, ze te kosmetyki pomagaja tym bardzej ze nie maja zbednej chemii w skladzie. natura gora!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z włosami
??????? odpowie mi ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogol sie na pale bedzie
prosciej i oliwka lepiej sie wchlonie i zadziala:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja smaruje się ta oliwka tylko jak jestem w domu, a wtedy nosze wlosy zwiazane, wiec nie odpowiem ci na to pytanie, bo nie wiem czy sie przetluszczaja od dotykania \"wyoliwkowanej\" twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jak się dotknie ręką twarzy to zostaje tłusty ślad, to gdy włosy będą dotykać twarzy to się też przetłuszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o fajnie lece kupic ten krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noszę rozpuszczone włosy i nie zauważyłam żeby się przez oliwkę jakoś nadmiernie przetłuszczały. Jeśli twoje się przetłuszczą to najwyżej je \"nadprogramowo\" umyjesz - nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guanabanakumkwatpersymonasalak
niekoniecznie musza sie przetluszczac wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 200 postów jes jes jes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kremie tez jest dobrze nawilzona i nie trzeba sie martwic ze wlosy sie przetluszcza! no i kremik jest tanszy! super pod makijaz !!!polacam!!!:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myję włosy codziennie
więc "nadprogramowe mycie" odpada natomiast normalnie buzia bardzo mi się przetłuszcza i wiem, że włosy od tego też dlatego chętnie przerzuciłabym się na tę oliwkę, gdybym miała świadomość, że włosy nie będą się tłuściły od twarzy po posmarowaniu oliwką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj, oliwka nie jest droga, jeśli ci nie będzie pasować to zawsze możesz użyć jej do ciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myję włosy codziennie
no chyba spróbuję:) dam znać co i jak tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jus-tyna
Diva jesteś boska dzięki za tę radę, bo jest super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka na murku
Dziś kupiłam tą oliwkę i zobaczymy co z tego wyjdzie:) mam nadzieję że to koniec mojego problemu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pobieglam do Rossmana a tu nic, wszystko wykupione..ekspedientka do mnie podchodzi i z usmiechem, ze ostatnio cos bardzo popularna jest ta oliwka. heheh.. powiedzialam no tak:D ale oliwki nie mam!! okropne wredoty z was..wszystko wykupic:D:D:D:D No nic..narazie mam kremik, ale skladowo to widze, ze on ma sporo skladnikow..ehmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELF82
Cześć ja tu po raz pierwszy więc najpierw grzecznie się przywitam :) . Co prawda nie am jeszcze oliwki (ale po przeczytaniu tego wątku napewno i w nią sie zaopatrze) na razie od kilku dni urzywam kremu HIPP i jest super. Wchłania się cały świetnie nawilża i nic sie nie świeci, oby tak dalej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o oliwkę to stosuje ją tylko na noc - dziele sobie płatek kosmetyczny na dwie warstwy - jedną nakładam oliwkę (wcześniej myję twarz tylko żelem Babydream + demakijaż oczu oczywiscie :P), a drugą ścieram nadmiar. Bezpośrednio po nałożeniu skóra jest tłusta gdy się ją dotknie ale wygląda matowo. Rano po umyciu w/w żelem nakładam krem Hipp, na niego tylko puder (bez podkładu) i do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtby65 7
dlaczego kosmetyki dla dzieci sa lepsze od tych dla nas??? skoro tamte sa dobre dla wszystkich to po co inne produkuja a my kupujemy -to co dla dzieci dobre i dla nas -? napewno kosmetyki bez chemi sa lepsze od normalnych drogich -ja juz nic nie rozomiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociak22
czesc, mam cere matową, lepiej bedzie dla mnie jesli zaczne uzywac tylko tej oliwki czy kremu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza pani
czesc dziewczyny, z ta oliwka mialyscie swietny pomysl. ona rzeczywiscie ma bardzo prosty sklad i nie jest nafaszerowana chemia. ja sobie kupilam olejek migdalowy , taki tloczony na zimno i smaruje nim twarz , szyje, rece i paznokcie, nawet rzesy na wzmocnienie. od ponad roku nie uzywalam zadnych kremow, bo po kazdym sie swiecilam. teraz skore mam super nawilzona i co najwazniejsze - nie swieci sie. wyglad moich dloni zdecydowanie sie poprawil - chyba byly bardzo zniszczone. nie bede juz uzywala zadnych kremow ani odzywek do paznokci - olejki naturalne sa najlepsze. skora sie nie zatyka , swobodnie oddycha i doskonale nawilza - dla mnie bomba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz matową cerę, to oliwka wystarczy. Kupiłam ten kremik HiPP-a bo mnie namówiłyście (właśnie wysmarowałam się nim po raz pierwszy) ale nie jestem taka zachwycona jak Wy. :o Oliwka owszem rzuciła mnie na kolana, ale z kremem gorzej. Słabo nawilża. Musiałam nałożyć bardzo grubą warstwę, a mimo to czuję, że skóra jest lekko ściągnięta i napięta. Krem ma taką jakby \"suchą\" konsystencję, ale to dobry znak, że nie zawiera tłuszczu. Ale obawiam się, że na mróz ten krem będzie za słaby. Jak narazie cera jest matowa, ale nadal lekko ściągnięta. Nie wiem co o nim myśleć :o Chyba jednak za słabo nawilża. Ale poużywam jeszcze i potem napiszę, może zmienię zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×