Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

cześć dziewczyny! witam nowe forumowiczki:) tryzmam kciuki, żeby to forum przyniosło wam szcęście - małutkie szcęście - bo to szczęśliwe forum jest, ja tak czuej! Lidzia nie przejmuj się telefonami - sprubójcie namierzyć tę babę, ale wobec mężula postaraj się być ok, bo on to pewnie jeszcze bardziej przeżywa, takie głupie żarty,a przecież nie masz podstaw żeby mu nie wierzyć. też pamiętam jak kiedyś czytałam z nim maila który przysłała jego kolezanka, która w pewnym miejscu nazwała go gejem - ja go wyśmiałam, a on zachodził w głowę dlaczego - potem sobie przypomniał że stara kumpela kiedyś wymysliła taki zart. Tłumaczy mu, ale niesmak już pozostał. a u mnie dziewczyny dziwne rzeczy - wczoraj krwawienie ustało, ale tak całkiem. zawsze kiedy przychodził okres to trwał u mnie nawet 8 dni, przy czym konkretne krwawienie to było 5 dni, a po jeszcze takie resztówki. A tym razem okres zaczał się w sobotę popołudniu lekkim plamieniem, w niedzielę już miałam krwawienie mocne, w poniedziałek słabsze, a wieczoremn ustało całkowicie i nie mam juz ani kropli - krwi, zabrudzonego śluzu - nic! do tego zmierzyłam tempkę rano - 37,00 jutro idę do gina - zobaczymy co powie miłego dzionka ja dziś zostaję w domku - mam taki dziwny kaszel, a poza tym potzrebuje odpoczynku od tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
NICK...........WIEK ....MIASTO...........@............strata.........start 100krocia.......25.......Rybnik.............06.12.......7tc_06.09.....styczeń tiki_tak.........27.......Wroc/Legn........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn................?............8_tc_23.09....sty/lut ma-lenka20......20..ok.Jastrzębie Zdr....25.11........13tc_20.10...styczeń/lut Peppetti........30....ok. Łodzi.............14 12......24tc_01.08.....luty Lidka79........27....Białystok...............4.12..........11tc_02.10...grudzień. Mania78.......28.......Lublin................22.11........7_tc13.o9.......styczeń/luty EvaWer.......34.....Częstochowa.........23.11..........7tc_26.10............? joka...........30.......Ełk.............12.11.........5tc_13.09.....styczeń? Celica.........36......Krasnystaw.........?.............11tc_18.10............? Madzia79.....27.....Kraków......... 16.12...........10tc_23.10.....?? Agapa........22....Płock.................???............12tc..12.04.2006. Alekto....... 27....... Galway .......................31 tc...05.03.2006 Gablis ....... 25 ....... Poznań ......... 27.11 ........8tc... 25.09.06 Anula1304.....25....Częstochowa...?....11tc...27.11.06...marzec 07 betty82.......24 Radlin(okol. Rybnika) 11tc...19.11.06..marzec07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giblis, uciekaj do lekarza. JEsteś po ciąży pozamacicznej i raczej nie powinnaś tak szybko być znowu w ciąży. Jeśli jednak jesteś, to musisz być ścisłą pod kontrolą lekarza. betty82 :) właśnie kupujemy mamie mieszkanie w Radlinie :) TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO........@.........strata..........start 100krocia.........25.........Rybnik.........06.12...7tc_06.09...styczeń tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr..25.11..13tc_20.10.....sty/lut Peppetti.......30......ok.Łodzi..........19.11.....24tc_01.08....luty Lidka79........27......Białystok..........4.12.....11tc_02.10..grudzień Mania78.......28......Lublin..............22.11.....7tc_13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.11......7tc_26.10..........? joka............30.........Ełk...........12.11......5tc_13.09....styczeń? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........16.12.....10tc_23.10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???...........12tc_12.04.2006. Alekto........27........Galway...........................31 tc...05.03.2006 Gablis........25........Poznań............27.11............8tc....25.09.06 -Marta77....29........Lublin.............29.11..........9tc_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....?.....11tc_27.11.06.....marzec 07 betty82.......24 Radlin(okol. Rybnika) 11tc...19.11.06..marzec07 -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO.......@........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec.....12.11.....9tc_22.02......maj\'06 gawit_27...27.........Luton........7.11......6_7tc.10.03...październik niuuusia.....21.......Częstochowa..27.11...9tc_12.08.....listopad Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03.06...listopad Gablis...........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.06....grudzień Lidka79.......27.....Białystok.......4.12......11tc_02.10......grudzień Anula1304.....25...Częstochowa...?........11tc_27.11.06....marzec07 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL.Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegalia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe --------------------------------------------------------------------------------------- Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskopia mania78......................................toxo,różyczka TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwko kardiolipinie Gablis.....nie wiadomo co(ciąża pozamaciczna) -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick.............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@.....TERMIN ewa-marchewa..22....białystok......17.X.2006........27.VII.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
100krocia:-) w miarespokojne miasto:-)Ja pracowalam w Rybniku teraz akurat mam zastepstwo w wodzisalwiu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!!! Telefony od wczoraj milczą!!!! Może kretynka stwierdził, że jej żarty nikogo nie ruszają, nie wiem. Za to noc fatalna bo strasznie mnie brzuch bolał. No słuchajcie te bóle brzucha były zbliżone do tych przed skurczowych...także sobie popłakałam, bo źle mi sie kojarzy taki ból brzucha. Ale dzis już jak rękął odjął przynajmniej w tej chwili. Za to nigdy takiej obfitej @ nie miałam. O matko jakaś tragedia! W sumię to się nie dziwie, ze mnie brzuch boli :) . Ale jak nas już dużo się zrobiło. Dobrze. To ja na jakiś czas znikam na kawę, ale poyem pewnie wpadnę bo to forum przyciąga jak magnes :) Miłego dnia życzę wszystkim!!! a ty gablis chyba powinnas iść szybko do lekarza. bo to faktycznie dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ wam! Anula jesteś z Częstochowy? A na jakim osiedlu mieszkasz. Juz jesteśmy tutaj trzy z Częstochowy. No dzis dzień pakowania prezentów i podkładania pod poduszkę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że już nie boli Lidka Wiem Betty, bo mam działkę na Obszarach i babia mieszka na Findera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Stęskniłam się za Wami troszeczkę :) Weekend minął pracowicie. Zamiast leniuchować to my wykańczaliśmy pokój naszego synka. Mój mąż wymieniał kaloryfer, montował karnisz, a ja siedziałam i szyłam firanki i zasłonki. Trochę to męczące było przy naszym szkrabie, ale warto było, bo jestem zachwycona efektem. Okno w pokoiku ma piękne!!!! :) Trochę też posiedziałam w kuchni. Jak nigdy!!! Robiłam eksperymenty - na obiadek w niedzielę pulpeciki zapiekane z kalafiorem na białym winie. Nawet dobre to było. A wieczorem napadła mnie chęć na sałatkę. Zrobiłam całą misę!! I już nie ma!!!!!! :( EwaMarchewa - ja też podziwiam Cię, że umiesz trzymać język za zębami. Ja, na Twoim miejscu, już dawno wyklepałabym nie tylko mężowi ale i całemu światu!! monikapie - to mieszkamy w jednym województwie. Ja mieszkam w Bełchatowie, ale wszystko załatwiam w Łodzi - tam chodzę do kina, na piwko, na zakupy, do gina i do szpitala. Ale Ty masz jeszcze lepszy komfort ode mnie, bo masz dwa duuże miasta koło siebie. CELICA - uśmiechu na twarzy!!!!! Zaitrygowałaś mnie tym kursem. Będziemy trzymać kciuki, ale!! Pod warunkiem, że potem nam powiesz, za co trzymałyśmy kciuki! :P Co do mojego nicka, to było tak. Rejestrowałam się na Allegro -chciałam \'pepe\' (tak mówili na mnie gdy byłam mała). Niestety zajęty. No i tak siedziałam i myślałam. Akurat robiłam spaggetti na obiad. Pomyślałam \"a może pepe po włosku?????\" i tak wyszło peppetti. Teraz używam go prawie wszędzie. niuuusia - gratuluję autka. Zadowolona??? ewa-marchewa1984 - pomniczek śliczny. Mój synuś leży w grobie z moim Tatą, więc już pomnik jest. Ciągle szukam jakiegoś kamieniarza artysty, który zrobiłby mi dużą rzeźbę anioła. Chcę postawić na grobie, by choć trochę było widać, że leży tam ciałko maleńkiego dziecka.... Prawdę mówiąc gdzieś przegapiłam Twoją historię....... EvaWer - nawet nie przyszło mi do głowy, że Ty taka drobniusia jesteś. Z tekstów wynika, że jesteś silną i mocną kobietą. No proszę. Ta moc zamknięta jest w takim filigranowej postaci. :) Co do wyobrażania sobie Was to, pewnie przez ten nick, ewaMarchewa w moich oczach jest dziewczyną o długich, prostych pomarańczowych włosach!!! Jak to jest z Twoimi włosami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co? w tv nic nie ma więc z kawą przyszłam do was! Własnie zrobiłam przelew na lodówkę i będzie za kilka dni, a jutro przywiozą płytę gazową...tylko mebli kuchennych jeszcze nie ma :( . To i ja już mogę robić aktualizację wpisu do tabelki! TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO........@.........strata..........start 100krocia.........25.........Rybnik.........06.12...7tc_06.09...styczeń tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr..25.11..13tc_20.10.....sty/lut Peppetti.......30......ok.Łodzi..........19.11.....24tc_01.08....luty Lidka79........27......Białystok..........2.01.....11tc_02.10..grudzień Mania78.......28......Lublin..............22.11.....7tc_13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.11......7tc_26.10..........? joka............30.........Ełk...........12.11......5tc_13.09....styczeń? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........16.12.....10tc_23.10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???...........12tc_12.04.2006. Alekto........27........Galway...........................31 tc...05.03.2006 Gablis........25........Poznań............27.11............8tc....25.09.06 -Marta77....29........Lublin.............29.11..........9tc_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....?.....11tc_27.11.06.....marzec 07 betty82.......24 Radlin(okol. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....marzec07 -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO.......@........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec.....12.11.....9tc_22.02......maj\'06 gawit_27...27.........Luton........7.11......6_7tc.10.03...październik niuuusia.....21.......Częstochowa..27.11...9tc_12.08.....listopad Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03.06...listopad Gablis...........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.06....grudzień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01......11tc_02.10.....grudzień Anula1304.....25...Częstochowa...?........11tc_27.11.06....marzec07 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL.Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegalia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe --------------------------------------------------------------------------------------- Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskopia mania78......................................toxo,różyczka TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwko kardiolipinie Gablis.....nie wiadomo co(ciąża pozamaciczna) -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick.............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@.....TERMIN ewa-marchewa..22....białystok......17.X.2006........27.VII.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny!!! Jak ja bym chciała pojechać w góry!! ALe się rozmarzyłam.... Dziewczyny, jeśli macie @ inną niż zazwyczaj, to możliwe że jesteście w ciąży. Mogło to po prostu być krwawienie w ciąży, tyle że zbiegło się z @. Uważajcie na siebie. AniaBiałystok, alekto - gdy rodziłam swojego synka, jedna pani doktor mimo, że pracowała na rano, została do czasu aż urodzę. Urodziłam o 21.30. Była ze mną cały czas. Potem mój mąż ją widział na korytarzu jak płakała. Co do mszy, to różni się ona tym, że ksiądz nie prosi o modlitwę za duszę dzieciątka, tylko za rodziców, by mieli siłę żyć dalej. Za dzieciątko się nie modli, bo przecież One są już w niebie, są aniołami, nie popełniły grzechu. Ja też mam zdjęcia swojego synka, takie z usg i normalne. Niestety zrobione kilka dni po śmierci. Śmierć już zdążyła wyryć swoje piętno na Jego twarzy. Łukasz był bardzo podobny do Kamila..... Czasem oglądam jego zdjęcia, wtedy jest mi lżej....... gablis - mam nadzieję, że to nie było wczesne poronienie. Lidka - ten Twój @ i wszystkie te objawy też dziwnie wyglądają. Lidka - współczuję afery telefonicznej. Musicie teraz być silni i mocno wierzyć w siebie!!! CELICA -dała świetny pomysł, jak sprawdzić tego babsztyla! Madusia - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te tabelki nam się rozjeżdzają. Znów poprawiam swoje dane, bo ktoś skopiował starą tabelkę :) TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO........@.........strata..........start 100krocia.........25.........Rybnik.........06.12...7tc_06.09...styczeń tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr..25.11..13tc_20.10.....sty/lut Peppetti.......30......ok.Łodzi..........14 12.....24tc_01.08....luty Lidka79........27......Białystok..........2.01.....11tc_02.10..grudzień Mania78.......28......Lublin..............22.11.....7tc_13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.11......7tc_26.10..........? joka............30.........Ełk...........12.11......5tc_13.09....styczeń? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........16.12.....10tc_23.10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???...........12tc_12.04.2006. Alekto........27........Galway...........................31 tc...05.03.2006 Gablis........25........Poznań............27.11............8tc....25.09.06 -Marta77....29........Lublin.............29.11..........9tc_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....?.....11tc_27.11.06.....marzec 07 betty82.......24 Radlin(okol. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....marzec07 -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO.......@........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec.....12.11.....9tc_22.02......maj\'06 gawit_27...27.........Luton........7.11......6_7tc.10.03...październik niuuusia.....21.......Częstochowa..27.11...9tc_12.08.....listopad Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03.06...listopad Gablis...........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.06....grudzień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01......11tc_02.10.....grudzień Anula1304.....25...Częstochowa...?........11tc_27.11.06....marzec07 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL.Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegalia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskopia mania78......................................toxo,różyczka --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwko kardiolipinie Gablis.....nie wiadomo co(ciąża pozamaciczna) -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick.............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@.....TERMIN ewa-marchewa..22....białystok......17.X.2006........27.VII.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti w sumie mam jestem jakaś zaniepokojona tym @. Niby jest o czasie (po 29 dniach od pierwszego), ale to bóle i taka ilość - jak nigdy. Poza tym czasem mnie mdli. Uważam to za normalną @. Wydaje mi się, ze jak jest ciaża i występują krwawienia (w dniach kiedy powinna być @) to są one małe, raczej plamienia. Mam nadzieję, ze to normalna @. Zaczęłam już nową tabelkę i jeśli chodzi o temp. to jest ok - 36,4 . Więc tu przynajmniej jest jasność. Żałuję, że przed poprzednią ciążą nie mierzyłam temperatury, wiedziałabym jak się mój organizm zachowuje w tej kwestii. No cóż mam testy owulacyjne, więc z niuuusią będę działać :) . A u niej chyba miłość kwitnie, bo nie ma na nas czasu :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidzia - ja w trzecim miesiacu ciąży dostałam takiego krwawienia, że podpaska wystarczała mi na godzinę, lało się ze mnie ciurkiem. Gdy pojechałam do szpitala to lekarz, po zbadaniu mnie, stwierdził, że szanse na uratowanie ciąży są bliskie zeru. Jakie było jego zdziwienie gdy zobaczył fikającego maluszka na usg. Krwawiłam tak mocno przez 6 dni. Dzidziuś wyszedł z tego cało. Szkoda, że później mu się nie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, też że u Ciebie mogło również wystąpić wczesne samoistne poronienie. Może warto szybko zrobić bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki Ja tu zaglądam głównie w porze pracy, ponieważ nie chce aby mój mężuś dotarł do tej stronki i zobaczył co ja tu wypisuje.Na pewno nie miałby problemów aby się domyśleć, ze ja to ja. Marta77 ja mieszkam na Czechowie, rok temu kupiliśmy w bardzo promocyjnej cenie mieszkanie na Czechowie bezpośrednio od Spółdzielni. Byliśmy w takim okresie, ze oboje mieliśmy umowę na czas nieokreślony i jakimś cudem dostaliśmy kredyt. Teraz byłoby to niemożliwe. Ja też byłam w szpitalu na Jaczeskiego i byłam bardzo zadowolona z opieki, mimo, że nie znałam tam żadnych lekarzy.Teraz będe chodzić do z-cy ordynatora ze Staszica. Czy możesz nam tu zdradzic w jakiej restauracji pracujesz??, moze rzeczywiście sie kiedyś spotkałyśmy. Celicia ale mnie ubawiłaś swoim śledztwem, mógłby być z Ciebie dobry Detektyw. Lidzia, nie przejmuj sie tymi telefonami. Moja mama też była w podobnej sytuacji i gość dał jej spokój, najważniesze, ze ufasz swojemu mężowi. Pewnie jest mu przykro. W związku ztym, ze lubię tu zaglądać to zaglądam bardzo czesto. Obiecuje sobie, że zajrze tu dopiero po południu. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gablis i Lidka rzeczywiście lepiej to sprawdzić. Gablis na twoim miejscu nie czekałabym nawet minuty z pójściem do lekarza. Tak jak pisałam wczoraj w nagłym przypadku lekarz ma obowiązek przyjać, a ty masz dosyć dziwne objawy. W każdym razie bądzcie dobrej mysli. Do zobaczenia po południu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój lekarz ma swój gabinet razem z ojcem i przyjmuje tylko w poniedziałki i środy - wiem że jak do niego dziś zadzwonie to powie mi że mam spokojnie leżeć i przyjechać jutro i będzie mnie uspakajał. myślicie, że powinnam zrobić test ciążowy? może on by wskazał rozwiązania choć robiłąm go w niedzielę rano i wyszła mi po czasie ok 10 minut czekania druga kreska, ale słabiutka - dużo słabsza niż na tym teście robionym tydzień temu. to wszystko mi się złożyło w jakąś przeze mnie zinterpretowaną całość, że to pewnie było wczesne poronienie - ciąża której nie czekając na dziecko nigdy bym nie zauważyła. na to złożyło się kilka objawów: bolące piersi z boku, zwłaszcza jedna, ale też nie cały czas tylko okresowo (tzn codziennie, ale czasem mocniej rano, czasem mocniej wieczorem), swędzą mnie sutki i wydaje mi sie że są zasinione, co prawda to zasinienie mam jeszcze od poprzedniej ciązy, ale wydaje mi sie, że jest teraz mocniejsze. no i jeszce fakt, że czuje badając się w środku że jest tam znacznie mniej miejsca. gdy sie kochaliśmy ostatnio, to mój mą wyraźnie stwierdzi, że jest jakoś inaczej, tak ciaśniej, jakby pochwa się zrobiła jakby krótsza i szersza, taka bańka. dziewczyny - chyba dobrze zrobiłam że zostałam dzisiaj w domu, moze jutro też jeszcze zostanę (jeśli w pracy nie będą mnie wzywać - dobrze że nie mam jutro żadnych rozpraw) - już nawet nie myślę o tej ciąży, oby tylko lekarz powiedzia że wszysko jest ok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabils, testy sikane w twojej sytuacji nic dokładnego ci nie powiedzą. Wynik po 10 min raczej nie jest poprawnym wynikiem. Idź na betaHCG!!!! i jak pozytywne to powtórz po 48 godz, żeby sprawdzić, czy wzrost prawidłowy. U ciebie jest zwiększone prawdopodobieństwo kolejnej ciąży pozamacicznej, a to trzeba koniecznie wykluczyć. Szoruj do przychodni lub szpitala na badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia - wiem że masz rację, ale tak jakoś sobie w tej głowie zakodowałam że jutro jest ta wizyta i nic do jutra i tak się nie zmieni, nic się nie rozwiąze, a skoro krwawienie ustało, to tym bardziej - już sama nie wiem, ale jakoś nie chce jechać do innego lekarza, a tym bardziej do szpitala- i tak zresztą musiałabym zadwonić do swojego lekarza, a ja tak strasznie nie lubie wyjaśniac szczegółów prze telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie ta ciąża to nigdy bym nie myślała, że ten @ jest dziwny! Teraz wszystko śledzę i może az za bardzo, bo wyobrażam sobie różne rzeczy. Nie wiem słuchajcie, ale może te moje mdłości są poprostu jakimś wymysłem! A może mam lamblie-od nich tez podobno występują mdłości...i migreny, a ja przeciez je mam! Z drugiej strony połowa społeczeństwa ma lamblie i niewielki % o tym wie. Natomiast na miejscu gablis poszłabym na bhcg-skoro te testy ci różnie wychodziły... Znowu brzuch mnie zaczyna boleć! A ciebie ewa-marchewa czemu brzuch boli? Ja jak byłam w ciąży to nie wiedziałam jaki ból brzucha jest dobry a jaki zły i musze się przyznac, że nadal nnie wiem. W pierwszym miesiącu to bolał mnie jak na @, potem sporadycznie tak pobolewał, a i czasem cos mnie zakłuło w okolicach jajnika....nie wiem czy to było normalne, ale teraz to chyba będę z każdym dziwnym bólem biegła do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti a czy lekarz te twoje długie krwawienie w ciązy jakoś wytłumaczył? Czym to mogło byc spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
ewa-marchewa. Mnie tez w ciazy bolal brzuch i to nuie mialo nic wspolnego z choroba mojego synka. Pytallam lekarza czy jak w nastepnej ciazy bedzie mnie bolal to czy mam sie tym martwic, bo przeciez nie bede za kazdym razem jechala do W-wy. A on powiedzial, ze paradoksalnie mozna sie z tego cieszyc, bo to swiadczy o pracy jajnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Madusia -ciesze sie, ze jestes tu z nami. ja mam popsute gg to znaczy nie dochodza do mnie czyjes wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Gin tez mi powiedział jak byłam w ciąży że ból brzucha to normalna sprawa bo macica się dostosowuje i rozciąga... Ale Ewciu -Marchewciu ja masz obawy to idź do lekarza:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_31
Hej dziewczynki czytalam wczoraj Wasze stare wpisy do pozna w nocy dzis nietomna chodze zaraz ide do lekarza z wynkami krwi zobaczymy co tam dobrego mi powie buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dawno mnie tu nie było... w moim życiu nie działo się nic szczególnego... w międzyczasie dostałam drugą @ licząc od zabiegu... kolejna-jeszcze prze świętami... ale starania chyba przełożymy na luty-marzec (pisałam wcześniej skąd ta decyzja)... smutno mi, bo po zabiegu, a minęło już prawie 3 miesiące- prawie w ogóle nie mam ochoty na seks... przez ten czas nie kochaliśmy się ani razu... mój mąż zawsze miał mniejsze potrzeby niż ja, a teraz to szkoda gadać... nie szczędzimy sobie czułości, ale nie uprawiamy seksu:( gumek oboje nie lubimy, ze stosunkiem przerywanym wolę nie ryzykować... a do tego ten prawie całkowity brak ochoty:( Poprawiam tabelkę: TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO........@.........strata..........start 100krocia.........25.........Rybnik.........06.12...7tc_06.09...styczeń tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr..25.11..13tc_20.10.....sty/lut Peppetti.......30......ok.Łodzi..........14 12.....24tc_01.08....luty Lidka79........27......Białystok..........2.01.....11tc_02.10..grudzień Mania78.......28......Lublin..............22.11.....7tc_13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.11......7tc_26.10..........? joka............30.........Ełk...........10.12......5tc_13.09....styczeń? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........16.12.....10tc_23.10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???...........12tc_12.04.2006. Alekto........27........Galway...........................31 tc...05.03.2006 Gablis........25........Poznań............27.11............8tc....25.09.06 -Marta77....29........Lublin.............29.11..........9tc_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....?.....11tc_27.11.06.....marzec 07 betty82.......24 Radlin(okol. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....marzec07 -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO.......@........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec.....12.11.....9tc_22.02......maj\'06 gawit_27...27.........Luton........7.11......6_7tc.10.03...październik niuuusia.....21.......Częstochowa..27.11...9tc_12.08.....listopad Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03.06...listopad Gablis...........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.06....grudzień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01......11tc_02.10.....grudzień Anula1304.....25...Częstochowa...?........11tc_27.11.06....marzec07 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL.Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegalia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskopia mania78......................................toxo,różyczka --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwko kardiolipinie Gablis.....nie wiadomo co(ciąża pozamaciczna) -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick.............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@.....TERMIN ewa-marchewa..22....białystok......17.X.2006........27.VII.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny Kochane Po pierwze tak mi przykro, ze Wam sie to przytrafilo, ale teraz musi sie udac. Pisze bo potrzebuje Waszej pomocy. Ostatni @ milam 30 pazdziernika.W tym cyklu staralismy sie po raz kolejny o dzidzie. Pierwszy raz w zyciu zobaczylam pozytywny testale druga kreska byla duzo slabsza aczkolwiek widoczna.Za ok 4 dni powtorzylam test i wyszedl identycznie.Trzeci test wyszedl jednak negatywny a wczoraj dostalam @. Nie wiem czy ja poronilam czy testy klamamy .Mialam wszystkie objawy tak uwazalamzeby nic sie nie stalo. Okres przyszedl w 35 dc. CZy ja powinnam isc do ginekologa czyzrobic bete? A jesli isc do ginekologa to kiedy dzisiaj czy jak mi sie skonczy @. Czy ja musze miec robiony jakis zabieg.Czy moge ponowic starania w nastepnym cyklu. Kochane pomozcie , tyle rzeczy mnie nurtuje. Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lea, jeśli to było poronienie, to bardzo wcześniutkie. Dla pewności możesz zrobić betę. Sądzę, że zabiegu nie musisz mieć. Miesiączka sóźniła Ci się tydzień, gdybyś nie planowała, to nawet pewnie nie wiedziałabyś, że byłaś w ciąży. Jeśli chodzisz do gina prywatnie to może zadzwoń do niego, a on Ci powie, czy masz przyjść, czy nie. Jak teraz będzie normalna @, to nie ma potrzeby przerywać staranek :) Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje 100 krociu za odpowiedz. Ja jestem w Meksyku i jeszcze nie mam lekarza i nie wiem czy powinnam isc do niego dzisiaj czy jak mi sie skonczy @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×