Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Pepetti ale wszystkim dalas \"rebusa\" ;) nikt juz nic nie pisze a wszyscy sie zastanawiaja jak rozwiazac zagadke... podpowiem ze rozwiazanie istnieje i zamyka sie w 17 ruchach powodzenia! :) ciekawe czy moge w Japonii starac sie o prace? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peppetti:-) hehe mi szybko leci neidawno wziełam ślub a już dwa miesące po:-P Ty to już stara starzem jesteś:-D ja sie czuję jakbym zmoim mężem była już wieki..od zawsze:-) a kocham coraz bardziej:-) dziewczyny ale mnie choróbsko złapało:-(całe zatoki mam zatkane i powiększone migdały:-(a zaraz mam jechać po Małego do Teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Wstałam dziś z lepszym samopoczuciem. Mimo tego, że od rana bieganie po budowach!!! Ale za to świeci słońce i mąż w domu a nie w pracy! Poza tym wczoraj wieczorem zadzwonili do mnie z banku (byłam tam na pierwszej rozmowie) i zaprosili na drugą, jeszcze termin nie jest znany, ale chyba dzieki temu powróciłam do świata żywych! Cały czas jeszcze boję się o psa. Generalnie to z nią wszystko ok, apetyt ma, jest wesoła, tylko te czerwone koła na skórze jak przy boleriozie-czeka ją długa kuracja antybiotykowa. Słuchajcie co się dzieje z ewą-marchewą? To zaczyna być bardzo niepokojące! Mam nadzieję, że śpi całymi dniami i dlatego tu nie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1304
witajcie. A ja dzisiaj jestem w złym humorze. Z samego rana pokłóciłam sie z moim Krzysiem Tak mnie wkurzył ze myślałam ze go wkońcu trzepne!!!!!!!!!!!Faceci sa czasami okropni i beznadziejni,zachowuja się gorzej niż dzieci a pożniej udają ze nic się nie stało. Ehhhhhhh.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula to prawda, że faceci potrafią doprowadzić do białej gorączki...a potem patrzą na nas jak na wariatki i zupełnie nie wiedzą czemu my się tak denerwujemy... Siedze i pilnuję robotników. Mieliśmy dziś z mężem jechać do sklepu i ostatecznie wybrac panele - niestety nie ma jak. Będę jutro robic zdjęcia (bo ja wszystko fotografuję \"ku pamięci\") także będziecie mogły zobaczyć jak się wszystko posuwa do przodu. Być może dzisiaj jeden pokoik będzie pomalowany (pierwszą warstwą). Zamówiłam zmywarkę (będzie do zabudowy) tylko nie wiem po co nam ona skoro narazie mamy tylko 6 kubków...:), ale już nie moge doczekac się kompletowania talerzy, sztućców i tych innych przyjemnych pierdół. I wiecie co? Nadal mam mdłosci. Już zastanawiam się czy testu nie robić. Co prawda @ jeszcze mam, poczekam do końca i jak będzie mdliło nadal to chyba zrobię. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1304
Nie wytrzymam!!!!!!! Po wielkiej awanturze( o niewyprasowana koszulke i spodnie które sobie sam wkońcy wyprasował) przyszedł do domu jakby nigdy nic i mówi "kochanie kupiłem Ci coś słodkiego..." myślałam ze mnie krew zaleje.Zwariować mozna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula dobrze, że myśli o tobie...gorzej gdyby po przyjściu do domu zapytał gdzie obiad, :) . Nie jest źle. Ja natomiast własnie umyłam dwa okna u rodziców. Zdęłam żaluzje i szorowałam je szczoteczką...lubię żaluzje, ale jeśli chodzi o utrzymanie je w czystości to jest to jedna z gorszych rzeczy w domu. Z mężem zwinęliśmy tez duuuży dywan i zawiesliliśmy go na trzepaku w celu wytrzepania oczywiście. Było bardzo cieżko i jakie było nasze zdziwienie kiedy to nie mogliśmy znaleźc trzepaczki. Teraz dywan wisi i czeka aż przyjedzie nowa trzepaczka! Jestem już tak zmęczona, że mogłabym iść spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam dzisiaj w Kleopatrze na szaormie z mężem, synkiem i siostrą męża. Poza tym nastwiłam pranie poscieli, odkurzyłam i wytarłam troche kurzy. Ale z porzadkami przedświatecznymi nie wariuję. Boli mnie za to gardło jak cholera , chyba mnie zawiało. Biore jakies świństwo na to gardło ale boje sie ze mi nie przejdzie do poniedziałku. A jak sie w Krakowie bardziej zaprawię? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
A ja dzisiaj jak zwykle w sobote ciężko pracowałam.Potem pilnowałam robotników którzy mi drzewo znosili do piwnicy,a że im szło bardzo powoli to sama też zaczęłam znosić.Na to jeden mówi do mnie:Niech pani nie dzwiga,bo kobieta nie może dzwigać ciężarów bo to zle wpływa na zdrowie kobiety,wie pani no...Boziu az mnie ścięło tak mi to powiedział dziwnie... A u sasiadów sie kilka dni temu urodziło 3cie dziecko chłopczyk(mieli już 2 dziewczynki)hmm...:) ona to ma chyba tyle lat co ja...:( i jej się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1304
celica Tobie tez sie uda,zobaczysz. Oby do szczęsliwego Nowego 2007 Roku. Uda sie Tobie ,mnie i wszystkim mamusia które chcą mieć dzidziusia. Trzymajcie się i wierzcie w to że się uda. ewa-marchewa odezwij się,czekamy na wieści co u Was słychać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki A u mnie sobota upływa nadzwyczaj leniwie;) znowu jestem u teściów w Kościelisku i troszkę wypoczywam... Rano byliśmy z mężem na zakupach w Zakopcu i aż trudno uwierzyć jak tutaj jest ciepło:) W piątek natomiast wiał strasznie silny halny - nawet jakieś szkody porobił - oj dzieje się dzieje - klimat nam się zmienia:) A wczoraj byli u nas znajomi prosić na wesele - w styczniu! i tak się optymistycznie zrobiło bo Kasia (przyszła żona) powiedziała mi że planują dzidzię i koniecznie chce żebyśmy razem chodziły w ciąży:) Fajnie by było - zobaczymy... Buziaki ps Ewa Marchewa gdzie jesteś???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to gardło mnie coraz bardziej boli. Ewa marchewka faktycznie by mogła dać jakis znak. Mam nadzieję że wszystko u niej w porzadku. Idę sobie film na HBO poogladać, bo mąż mówi ze fajny. Zobaczymy. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Anula,ja też czekam na ten 2007!!Wierzę,że przyniesie nam wszystkim dużo radości.Tak szczerze to w tym roku robie sobie taki wielki rachunek sumienia.Bo czuję,że tak trzeba.Sporo sie juz w moim życiu wydarzyło,troche złego i dobrego i wiem ,że czasem mogłam czemuś zapobiec,a tego nie zrobiłam,mogłam czegoś nie zrobić,a jednak ...itd...Chce to wszystko zostawić razem z tym kończacym się 2006 za sobą,ale nie dlatego,że ten rok był taki...,że straciłam ANIOŁKA,bo nie tylko mnie się to przytrafiło- WY wszystkie też to przeszłyście.Chce ten rok i te wszystkie wydarzenia potraktować jak ogromną lekcję życia...,tak żeby spróbować nie popełnic juz nigdy więcej tych samych błędów i przede wszystkim,nigdy nikogo już nie zranić tak jak to kiedyś dawno zrobiłam.:( EvaWer weż sobie tantum verde w tabletkach na to gardło,bo ono tak znieczula i leczy.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ja też miałam bardzo pracowity dzień. Umyłam okna, wyprałam firanki, składaliśmy meble do pokoju Kamila i mnóstwo innych rzeczy robiliśmy. Aż bolą mnie plecy. Ale jestem z siebie zadowolona. Odnośnie mojej zagadki - rozwiązanie istnieje, nie wiem ile ruchów, rozwiązanie tego zajęło mi około 2-3 minut. ma-lenka20, EvaWer - zdrowiejcie szybciutko Lidka79 - trzymam kciuki za pieska. Na pewno będzie dobrze. No i też trzymam kciuki za rozmowę w sprawie pracy. anula1304 - z facetami to trzy światy.. a oni narzekają na nas, że my takie skomplikowane :) Celica - napewno się uda Pozdrawiam i zmykam spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest 3.17 w nocy. Nie moge spać, gardło mnie boli.Własnie wypiłam kubek rosołu. Na dodatek mąż chrapie jak nigdy i szlag mnie zaraz trafi. Wszystko mnie boli. I chyba mi się dół zaczyna, bo nie mogę spac a wszystkie złe wydarzenia wracają za każdym razem jak zamknę oczy i przyłożę się do poduszki. Już by moglo być rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwaWer doskonale Cię rozumiem..u mnie już dzisiaj troszkę lepiej:-D powiem Ci ze sex pomaga w chorobie:-D tylko kataru nie wiem jak się pozbyć:/ wiecie co mi teśćiowa powiedziała..że po poronieniu jak zaszła w ciążę musiała co dwa tyg chodzić na wizyty kontrolne do ginekologa:| a teraz pytaniez innej beczki:-) używa może któraś z Was jakiś ciekawych olejków do kąpieli luz płynów, które bosko pachną? bo nie umiem nic ciekawego znaleźć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę, że po kolei każdą z nas doły dopadają. Jednej minie, to następna dostaje. EvaWer może faktycznie sex cię na wyżyny wzniesie...i pomaga w odetkaniu nosa podczas kataru, przynajmniej na mnie tak działa. malenka może zobacz te kosmetyki http://www.yves-rocher.pl/index.php?k=98 kiedyś często kupowałam, ostatnio dałam koleżance płyn do kąpieli aroma i jest bardzo zadowolona. Może ci cos podpasuje. A ja to bardziej prysznicowa jestem. Długie nasiadówki w wannie mnie męczą i się nudze. Słuchajcie dziwnie się czuję. Mdłości są nadal, może już nie takie jak przed @, ale są. Poza tym mam jeszcze @ i bolą mnie chyba jajniki i do tego od wczoraj mam bóle brzucha jak na @. Nic z tego nie rozumiem. Wybrałabym sie do lekarza, ale strach mnie ogarnia na samą myśl o wizycie. No i co się dzieje z ewą? Już kilka dni nie mamy żadnej wiadomości od niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Liduś za linka:-) już tam zaglądam. wiesz co ja dzisiaj miałam takie okropne skurcze macicy, jak dzień po zabiegu łyżeczkowania:/ aż się przestraszyłam..muszę iść jak najszybciej na tą kontrolę i zobaczyć czy wszystko naprawdę jest ok! Ty też powinnaś się wybrać! ale tu dzisiaj cicho:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to malenka musimy iść do lekarza!!! Faktycznie dziś spokojnie tutaj. Podaję link dla zainteresowanych postępami w remoncie. Od strony 7 (tam gdzie są zdjęcia remontowe) zaczynają się nowe fotki już prawie skończonej łazienki. http://community.webshots.com/user/Lidka79 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zaczynam oglądać zdjęcia z remontu:-)..normalnie jakaś dziwna pogoda, albo nie wiem co..leżałam chwile przed tv i zasnęło mi sie.. teraz znów bym spała:-P a po męża muszę na studia zajechać po 20:00:/ Lidka ja dzwonię we wtorek i mam zmaiar się na wtorek albo na czwartek umówić..bo nie mogę zwlekać:-) zwłaszcza, że nie możemy sie doczekać kiedy bedziemy mogli zacząć się starać pełną parą:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny strasznie tu dzisiaj cichutko...wszystkie tak zapracowane czy staranka trwają :) czy któras z was ma kontakt z ewa marchewa?? co z nią?? ja ostatnio wogóle nie mam na nic czasu. caly tydzien musze byc w pracy bo ludzi ogarnal szal zakupów. masakra ile jest ludzi. a wieczory zazwyczaj spedzamy gdzies poza domem wiec czas szybko leci. pogoda zaskakuje mnie coraz bardziej...połowa grudnia prawie a nawet mrozu nie ma.... ciekawe. tylko ze ta pogoda gdzies nastraja mnie nie bardzo... łapie doła za dołem... a jesli chodzi o wasze nudnosci i bóle brzucha to wydaje mi sie ze nie ma co sie zastanawiac tylko czym predzej gnac do lekarza... spokojnej nocki zycze buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Przyszłe Mamuśki Czytałam cały czas forum ale nic nie pisałam bo u mnie stara bieda. Zrobiłam sobie w międzyczasie badania na CMV i wyszło mi IgM ujemny oraz IgG 32.8 IU/ml. To IgG jest za wysokie i chyba tez nie dawno przechodziłam cytomegalię. W każdym razie zapytam sie lekarza. W piątek spotkałam się z moimi kumpelami w knajpie, które są na 6 roku wydziału lekraskiego i powiedziały mi to samo co większość lekarzy.Przyczyną 80% poronień są wady zarodka i dlatego nie zaleca się żadnych badań. Niuusia gratuluje fury, ja tez marzę o własnym samochodziku ale narazie odkładam kasę na szafę wnękową, bo juz ubrania nam sie nie mieszczą, natomiast mój mąż odkłada kase na meble do dużego pokoju. Lidka widzę, że Twój dom jest coraz ładniejszy. Dla odmiany teraz ja mam doła. Widzę, że aktywność na forum spadła, no i zaczynam sie martwić o Ewe Marchewę,mam nadzieje, ze u niej wszystko ok. Pozdrawiam Was przedświątecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelę o moje nowe badanie. Nowe forumkowiczki dopiszcie się do tabelki TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO........@.........strata..........start 100krocia.........25.........Rybnik.........02.01...7tc_06.09...styczeń tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr..01.12..13tc_20.10.....sty/lut Peppetti.......30......ok.Łodzi..........14 12.....24tc_01.08....luty Lidka79........27......Białystok..........2.01.....11tc_02.10..grudzień Mania78.......28......Lublin..............22.11.....7tc_13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.11......7tc_26.10..........? joka............30.........Ełk...........10.12......5tc_13.09....styczeń? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........16.12.....10tc_23.10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???...........12tc_12.04.2006. Alekto........27........Galway...........................31 tc...05.03.2006 Gablis........25........Poznań............27.11............8tc....25.09.06 -Marta77....29........Lublin.............29.11..........9tc_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....?.....11tc_27.11.06.....marzec 07 betty82.......24 Radlin(okol. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....marzec07 monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06...styczen/luty -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO.......@........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec.....12.11.....9tc_22.02......maj\'06 gawit_27...27.........Luton........7.11......6_7tc.10.03...październik niuuusia.....21.......Częstochowa..27.11...9tc_12.08.....listopad Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03.06...listopad Gablis...........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.06....grudzień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01......11tc_02.10.....grudzień Anula1304.....25...Częstochowa...?........11tc_27.11.06....marzec07 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL.Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegalia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskopia mania78......................................toxo,różyczka, CMV --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwko kardiolipinie Gablis.....nie wiadomo co(ciąża pozamaciczna) -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick.............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@.....TERMIN ewa-marchewa..22....białystok......17.X.2006........27.VII.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki Łączę się w bólu gardła - z Ewą Wer - straszne to jest nie mogłam spać pół nocy a teraz na dodatek z nosa mi się leje... Nie ma mrozu i wszystkie zarazki które zawszę o tej porze są juz wymrożone fruwają w powietrzu i zarażają wszystkie zdrowe istotki... To taka moja osobista teoria:) Ja tez bardzo martwię się o Ewę Marchewę... Al emusimy być dobrej myśli... A jeśli chodzi o aktywność na forum to może po prostu mamy duzo zajęć przedświątecznych i mniej czasu na pisanie... W każdym bądź razie ja zaglądam tu regularnie i czytam dokładnie wszystkie wpisy - i dobrze mi z tym!! Lidka - gratuluję łazienki i domku w ogóle - a u mnie na razie dziura w ziemi - ha ha ha!! Ale na wiosnę może się coś ruszy:) W ogóle mam nadzieję że 2007 będzie nasz!!! Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania w weekendy zawsze aktywność spada :) . Niuuusia szał przedświąteczny jest niesamowity. Wczoraj z mezem chcieliśmy zajechac do auchan zobaczyć w euro agd expresy ciśnieniowe (postanowiliśmy wydac troszkę kasy na rodziców bo tyle co dla nas zrobili....) i nie mieliśmy gdzie zaparkowac! Udało nam się na tychał sklepu, przy śmietniku. A wracaliśmy w wielkim korku...przyznam, ze byłam w szoku. No i my teraz zbieramy na szafu wnękowe. Naszczęście mamy namiar na kolesia, który pracował w Komandorze i teraz robi szafy, kuchnie na własną rękę. Mówię na szczęście bo robi z tych samym materiałów co Komandor tylko, że cena jest dużo mniejsza. A planuję zrobić przynajmniej jedną szafę, bo my nie mamy gdzie ubrań wepchnąć. A resztę zrobię z czasem (a mam miejsce na jeszcze dwie duże szafy). Ewa-marchewa odezwij się bo zaczynamy mieć złe myśli. Pozdrawiam z szarego Białegostoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia - to suuper sprawa z tym łóżkiem - my nabylismy takie łoże małżeńskie we wrześniu - i do dzisiaj nie możemy się nacieszyć;) Fajny sobie robicie prezent gwiazdkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to fakt, dobre, duże i wygodne łóżko to świetna sprawa. My takie kupiliśmy w marcu, ale od lipca śpimy niestety na rozkładanej sofie. Nasze łóżko lezy rozkręcone pod fortepianem u rodziców...i czeka na koniec remontu. Słuchajcie do Wigilii zostało 14 dni, a do Sylwestra 20!!!! To już szybko zleci. Dzis postanowiłam kupic test ciażowy. Wiem, że to troche bez sensu, bo wczoraj @ mi się kończył. Ja jednak się tak dziwnie czuję, że musze to sprawdzić. Nadal mam mdłości, dziś znowu podczas ycia zębów, kawa mi już tak nie smakuje, palić też zabardzo nie dam rady. Raczej palę, żeby sprawdzac czy dam radę czy nie...Z temperatury ciążę można wykluczyć, ale objawy są. Od wczoraj, czyli na koniec @ zaczęły mnie troszkę piersi boleć. Pobolewa mnie podbrzusze no i chyba jajniki - ja chyba zwariowałam i mam jakąś urojoną ciązę. A w tym cyklu mało myślałam o ciaży, nie nakręcałam się, nawet był moment że sie bałam zajść. Nie wiem o co tu chodzi, zrobię test i przynajmniej będę spokojna, może jak zobaczę jedną kreskę to i mdłości mi przejdą!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze, że nigdy nie miałam mdłości (poza ciazą) ani podczas owulacji, ani przed i w trakcie @. To naprawdę jest dziwne, może jestem na coś chora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×