Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość Smutasek36
Mam! Biję rekord ,,ginesa"- najwięcej wpisów pod rząd na naszym topiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Aha! Gorączki to ja nie mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Chyba, że emocjonalną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Oho, serwer sie wkurzył!!! Każe mi pisać po minucie. Tu cię mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Ciekawe która z Was to zajrzy w czasie wieczornych seriali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Pytanko, czy za to mnie nie wywalą- wywalicie z topiku! Ups?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
No, dobr poddaję się! Idę na tV, ale jeśli nic nie ma( 90%) JA Tu Wrócę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1304
Smmutasek widze że brakuje Ci towarzystwa:) a ostatnio jakoś każdy w biegu utaj wskakuje.Ja tez pomału ide się kąpać i ide spać bo jutro pierwszy dzien do pracy po 2 m-cznej przerwie......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Ale Wy piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
A gdzie pracujesz- rodzaj robótki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1304
Pracuje w CCC i mam system 12 godzinny wiec chyba bedzie mi troche cięzko jutro wystać po takim czasie przerwy.....i pewnie mam miliony spraw do załatwienia.Nie jestem sprzedawcą wiec obowiazki wzywaja i zaległosci rosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek, ja ogladam na HBO \"Opowiesci z Narnii\" razem z synem zresztą który nie śpi. Mąż w pracy niestety.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Hej! Załapalam się na Arnolda Schwarzeneggera - Egzekutora. Zresztą, chyba po raz dziesiąty, jeśli nie setny! Jest tak prosty w swej konstrukcji i oklepany, ze sceny znam prawie na pamięć, ale czasem takie banałki, które nie angazują mnie i nie stresują pomagają mi sie jakby wyciszyć. Zresztą często o tej porze czytam w wyrku albo kimam, więc na lepsze filmy, które są później po prostu się nie łapię. Dlatego często co ciekawsze filmy nocne nagrywamy na stare video i oglądam za dnia. No i oczywiście reklamy czadowo przewijamy na podglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Teraz przejrzę jeszcze program. A jeśli nic mi nie wpadnie w oko to oddam się w ręce wymarzonej niani - lekturce, bo mam parę fajnych książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po K.Daukszewiczu - fajnie było, choć przysypiało mi się, nie żebym sie nudziła, ale też jakos ostatnio zmęczona mocno jestem. zaraz jakąś kolacyjke z mężem trzasne - choć kuna od 3 tygodni się ostro trzymałam z dietowaniem, to ostatni sobie folguje kolacjam, chlebem, ziemniakami, łech:o nii mężulek właśnie wyszedł po flaszeczke, będzie małe drinkowanie w domciu - trzeba neta opić:) a po drinkach to ho ho mój ukochany ma tyle wigoru:P Smutasku - co tam ciekawego w TV oglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest tu jeszcze taki maniak sera - głównie żółtego? ot cała moja przyczyna dietowych niepowodzeń, wszystkiegu umiem sobie odmówić oprócz SERA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc, bo widze, że tu dziś nie będzie nicnego gadania. do niedzieli wieczór, bo jutro jade na wekednd do rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki dawo nic nie pisalam bo nastrój mialam okropy w ostatnim czasie. zreszta ciągle mam.... zaglądam tu po kilkanascie razy dziennie i nie wiem co napisac. w ostatnim czasie moja tragedia wraca do mnie w każdej wolnej chwili.... co wieczór łzy a myslalam ze juz sobie z tym radze. na dodatek wczoraj bylismy u ksiegowej mojego rafala, naszej dobrej znajomej i rozpromieniona powiedziala ze im sie rodzina powiekszy. jest w 5 miesiacu. a mnie scisnelo cos w gardle i nie chcialo puscic, łzy litrami pedzily do oczu ale jakos do konca spotkania musialam zachowac pozory...az wyszlam i wybuchnełam. dziewczyny kiedy to sie skonczy??? kiedy ja zaczne normalni zyc?? a do tego pokłócilam sie z rafalem. od 3 dni ciągle sie kłóocimy. zero zrozumienia. dzisiejsza noc spedzil w salonie. czasami czuje jakby w nim tkwilo 2 facetów. jeden czuly i kochany a drugi typowy drań. wątpie czy dzisiejszy dzien bedzie upływał w miłej atmosferze.... dzis moja temperatura wzrosła do 37....mialam nie mierzyc ale jednak mierze.jak to jest z ta owulacją?? juz byla jest cz dopiero bedzie...sorki za głupie pytanie ale nie wiem.. a śluz chyba jeszcze nie \"ten\". udanej soboty życze buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Niuusia z tą temperaturą to wydaje mi się, ze owulacja jest dwa dni przed wzrostem i dzień po. Nie jestem pewna ale dziewczyny mnie tu sprostują. Lidka miałaś pecha, ze spotkała w pracy tego dyrektora z polbanku, to brzmi trochę ja csena z filmu. Ja czekam na 3@ i nie moge się doczekać, mam nadzieje, że nie będzie się opóźniać tak jak ostatnio i na Sylwestra będe miała spokój. My jedziemy w Tatry Słowackie na narty i nie moge się już doczekac. W domciu czeka dzisiaj wielkie sprzątanie, więc zabieram się do dzieła. Mam strasznie dużo enegrii, może to przez to słońce za oknem, zeby tylko śneg spadł bo na świętach bo też chciałam pojeźdć na nartach u rodziców a nie siedzieć przed telewizorem. Pozdrawiam Was weekendowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj trochę nieskładnie napisałam moze przez to, ze mam 10 myśli naraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) miałam mieć ciężki dzionek i zacząć od sprzątania i robienia obiadku, ale że sobie troszkę pospałam dopiero wstałam..toobiad już tata zdążył zrobić i posprząątać mi połowę meiszkania:-P poza tym to do dwóch dni będę mieć owulację, bo strasznie napiernicza mi lewy jajnik:/z tego co doktor mówił w czwt to w ndz powinna być wulacja-więc się wszystko zgadza:-D hmm..chyba będzie trzeba spróbować męża do łóżka zwabić:-D:-P tiki..ja również:-D pyszny świerzy razowy chlebek z żółtym serem:-D niuuusia ja sobie powiedziałam, albo łzy albo starania o nastepne. fakt, że jeszcze troszke to wszystko bol i wraca(zwłaszcza jak po zabiegu weszłam znów na fotel u gina:/), ale wiem, że nie mogę się poddawać!! a tą siłę to chyba mi mąż daje, bo sama już dawno bym się strasznie załamała..aż się nie poznaję:-D Mania miłęgo wyjazdu:-) a w ogóle w górach jest śnieg:-D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! niuuusia mi się wydaje, ze owulacja jest jak wzrasta temp. Przynajmniej było tak u mnie miesiąc temu. I jak wzrosła do prawie 37 to zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny. A ja tez mierzę i cały czas mam 36,3 albo 36,4 - także czekam na wzrost...a potem nie wiem co będzie. A tymi sprzeczkami się nie zamartwiaj. No cóz one chyba musza być, zeby po nich było w związku super! Smutasek, ale wpisów...chyba faktycznie pobiłaś rekord. Ja wczoraj padłam wczesnie spać. tiki ja z mężem tez jestesmy serowymi potworami, a mąż szczególnie. Nie pamiętam soboty kiedy mogłam sobie pozwolic na spanie do 10ej...ten remont zmusza do wczesnego wstawania. dziś o 9ej już mieliśmy zapłaconą fakturę za panele. Jeszcze dziś mają je przywieźć i może od poniedziałku robotnicy nasi zaczną je układać!!! Byłoby super! W białymstoku pogoda bardzo ładna. Mój pies wygrzewa się na schodach, bo tam akurat słoneczko swieci i nie ma wiatru - chętnie polożyłabym się obok niej i skorzystała z takiej słonecznej kąpieli. Niestety trzeba coś robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nie wiem jaka pogoda..szczerze to nie zajrzałam jeszcze:-P siedze u brata, który ma jeszcze rolety zaciągnięte i się wygrzewa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
niuuusia,ja też nie mogę przestać płakać.Nie wiem kiedy to sie skończy.Wczoraj dostałam @,to już druga teraz po 30 dniach dostałam i zamiast się cieszyc to płacze bo jak wszystko było by ok,to jej nie powinno teraz być!!Bo byłabym w 5tym miesiącu!!:(:(:(Jestem tak ,,rozbita,,chodzę jak cień,nic nie potrafię robić,o niczym rozmawiac,w nocy mam koszmary.Mobilizuję się chwilami jak mam gdzieś wyjśc,ale to potem się na mnie jeszcze gorzej odbija,bo wpadam w jeszcze wiekszą rozpacz,bo to zachowanie niby normalne jest takie sztuczne,wymuszone.Ja tak nie umiem udawac.Ja muszę się przyznać,jest ze mną zle. Narazie spadam,bo właśnie wybieram się na kurs.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasic
Do Lidka79 Hej Lidziu jestem z zambrowa wiec jestesmy sasiadkami. mam do ciebie pytanko widze (tzn. czytam) ze masz pieska czy rozmawialas o tym z ginekologiem i co ci na ten temat powiedzial. ja w tej chwili mam w domu tylko psa ( piekna "owczarke" niemiecka) ale przez moj domek przewinely sie tez inne zwierzeta (psy, koty, papuga i niestety nieproszone myszy polne). moja pani ginekolog powiedziala zeby zrobic testy w kierunku toksoplazmozy czy ty tez takie robilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo wszystkim! Wiecie co - wściekłam się, może nie z samego rana, ale po przeczytaniu art. na go2.pl Temat? \"Zmusić kobiety do rodzenia\" Jak wynika z tego,co przeczytałam, problemem dla którego nie mamy dzieci jest po prostu KASA, albo to,że antykoncepcja prowadzi do bezpłodności. JEZU -ja nigdy nie stosowałam antykoncepcji hormonalnej i co? Niech mi dadzą 1000, 2000, czy 50 tys,a ja i tak nie mogę zajść w ciążę, czy znowu poronię. Może pomogliby np. chociaż w badaniach dla nas, nie? Może ktoś tam o nas zapomniał, kiedy widzi tylko PRZYROST NATURALNY i niż demograficzny? Dajcie mi coś na uspokojenie, bo zniszczę komputer, help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Witam, od niedawna jestem wzbogacona o stały dostęp do neta i chciałabym skorzystać z jego dobrodziejstw, ale słabo mi idzie. Może macie większe doświadczenie i wiecie, co zrobić, gdy nie słychać głosu w teledyskach? w komputerze dźwięk jest. Ściągnęłam nowszą wersję Media Player i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutase36 a masz w ustawieniu głośności (prawa dół) włączone, nie wyciszoe WAVE? Sprawdź! A inną muzykę, nie teledyski odtwarzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek36
Nata, w prawej głośnosci wszystkie przyciski otwarte vawe też, ale rzeczywiście muzykę straciłam wszelką, ani cd, ani mojej ulubionej stronki, gdzie była w tle muzyczka teraz nie słyszę i to chyba ja dziś to skonociłam bo wcześniej było. Ups! Próbuję dalej, ale z wskazówki dzięki i proszę o wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
kasic,wprawdzie pytanie skierowałaś do Lidki,ale jeśli moge to chciałabym powiedziec cos na temat toxoplazmozy.To,że masz zwierzeta to wcale nie znaczy,że możesz się od nich zarazic,bo wcale nie jest powiedziane,ze sa nosicielami toxo.Ja mam kota z którym śpie i nie mam toxo bo robiłam badania.Wprawdzie dosyć istotne jest,że mój kot nie łazi po ,,dachach,,tylko jest typowym kotem domowym.Skąd więc miałby sie zarazić? A my możemy złapac tego cholernego pierwotniaka nie myjąc rąk po krojeniu surowego miesa,albo robiąc cos na grządce w ogródku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×