Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

ja też jestem i zaglądam:) Ale podobnie jak 100 krocia - duzo pracy:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki..mam dzisiaj ustny z marketingu- z najgorszą babą jaka mogła się na roku trafić:-P miłego dnia zyczę🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepeptti
czesc Na razie nie ma @!!!! Zazwyczaj nie spóŸnia się!! Jak okaże się że organizm mnie oszukuje i zwodzi to chyba się poryczę. Czy rzeczywiœcie gotowoœć psychiczna idzie w parze z gotowoœciš fizycznš??? Tak własciwie to poœpieszyłam się o 2 miesišce. Lekarz powiedział mi, że po lutowej @, a ja być może zaszłam po grudniowej. gablis - ja w poprzedniej ciaży po raz pierwszy byłam w 5 tygodniu cišży, widziałam już bicie serduszka, ale moje maleństwo było wtedy duże jak na 6 tydzień. Miał być z niego wielki chłop!!!! Wiem, że w 5-6 tyg często nie widać jeszcze serducha. Na pewno wszystki będzie dobrze! LIDKA - hop hop, gdzie jesteœ??????? Pewnie jest w cišży i zaniemówiła na widok dwóch kreseczek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was Wszystkie, w ten... wiosenny wtorek;) Pepetti , Kochana śądzę, że te dwa miesiące ,,falstartu\" to Twój najmniejszy problem, 6 miesięcy to prawie maksimum! Są dzieciaczki udane po miesiącu, czy dwóch. A Twój będzie napewno zdrowy i prześliczny. A może i podwójnie zdrowy i prześliczny;) Mam też nadzieję, że dbasz o siebie? To najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia-marchewcia, ja się mogę z Tobą odchudzać!!! Ale od jutra! Bo muszę się zważyć rano, gdyż spałaszowałam furę makaronu i może jeszcze dojem.:(:(:( I mam jeszcze draże chińskie :( A najgorsza to ta słaba wola i uzależnienie od słodyczy:( Ale chęci mam, a jakże:):):) Schudnąć trochę mogę i czynię takie zabiegi, ale niestety czynię też takie żeby nie schudnąć ------ czyt. powyżej + mochanko+staranko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepetti, ja jak w styczniu tamtego roku dostałam@ taki słaby to odrazu pomyślałam, że jestem w ciąży, a test to oczywiście potwierdził. Tyle, że dziewczyny piszą, że te objawy co w pierwszej wcale nie muszą powtórzyć się w drugiej, czy kolejnej. Weź głęboki oddech, wyjdź na spacer i dotleń się. Nie nakręcaj się, bo czy w tym miesiącu, czy w przyszłym to i tak chcesz być mamusią. Zachowuj się właśnie tak i bierz od życia co Ci da. A sądzę, że należy Ci się co tylko sobie wymarzysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki, :D Dzięki za ten link z gestami. Już na nim byłam, ale wcześniej i ,,uciekł mi z historii\" , a nie mogłam znaleźć srony, gdzie go podałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie oczywiœcie, że dbam o siebie - nie piję, nie palę i pewnie zaraz też nie będę robić tej trzeciej \"rzeczy\" na \"P\" A tak poważnie dbam o siebie, staram się jeœć zdrowo, piję kawkę zbozowš, jem witaminki. Widzisz, mój lekarz uważał że 6 miesięcy to minimum. Boję się, że moje ciało nie wróciło jeszcze do równowagi po porodzie. Gdyby to było wczesne poronienie to nie martwiłabym się tak bardzo, bo przecież przez te 6-10 tc nie zaszło wiele zmian w organizmie. Ale ja byłam już grubaœna, z piersi leciało mi mleczko. Ale ja oczywiœcie najpierw robię potem myœlę!! Gdzie były moje obawy przed mochaniem???? Teraz to już muszę się martwić o to bym była w cišży, a potem o to by dzidzia była zdrowa i szczęœliwie sie urodziła. Właœnie zjadłam obiadek - sajgonki z sałatkš z kapusty i teraz chce mi sie okropnie spać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie, wszystkie pracują jak te pszczółki, albo mróweczki, a ja się byczę, choć kolejna poooracja sprawdzianów czeka na sprawdzenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepetti, ja mam to samo! Że po czasie oceniam, iż o czymś nie pomyślałam, że nie zadbałam. Ale w naszym wypadku wynika to z tego, że nie jesteśmy niedbałe, czy nierozsądne, ale dlatego, że jesteśmy na tym punkcie przewrażliwione i działamy niemal książkowo, a czasem na wyrost !!! Dajmy na luz!!! Obie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie - kochaniutka z Ciebie babka ❤️ W pierwszej cišży także miałam takie plamienie, natomiast w drugiej nic nie było. Teraz też nie było nawet plamki krwi. Jutro będę testować, zobaczymy... chociaż wiecie co, wczoraj jak wynosiłam œmieci do kosza to zauważyłam ten mój stary test z przed czterech dni, spojrzałam na niego i zobaczyłam dwie kreski. Drugš takš jaœniuteńkš, bardzo jaœniutkš!!Poleciałam do mojego M i powiedział mi, że ja już zwariowałam, bo on tam nic nie widzi!! A ja widzę - taki delikatny cień!! No dobra, za radš Celavie, biore głęboki oddech i przestaję myœleć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti ale Ci zazdroszczę - a szczególnie tego że mozesz sie iść położyć spać;) Kurcze ale byłoby fajosko gdyby i Peppetti i Lidak zaciążyły - juz by się gromadka przyszłych mamus zrobiła:) A ja w pracy jeszcze godzine -oj oj oj - Juz mam dość Jeszcze zajrzę - obiecuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze - wy tak mówicie o tych plamkach w ciąży na początku zamiast okresu.... Bo zacznę się nakręcać!!!! Ja dziś rano tak mialam a teraz nic i brzuch nie boli i spać mi się chce... ha ha ha. No ale sprowadzam się na ziemię - mój @ ma byc dopiero 12 sty. Więc czekam grzecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie - ja jestem tu cały czas, ale jestem w pracy i tutejszy internet doœć wolno chodzi, no i czasami musze poudawać, że coœ robię, dlatego odpisuję z opóŸnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia - nie moge położyć sie spać. Jestem w pracy!! Również pracuję do 16. Chociaż za wiele dziœ nie zrobiłam, to też mam doœć. A może też jesteœ 2w1????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale byłyby jaja - ale sie nie nakręcam... Peppetti sorry - cos mi się krzywo przeczytało z tym spaniem;) Ale dzis to chyba jest taki dzień że wszyscy o niczym nie mówią tylko o tym że im się spać chce:) To buziaczki i żebyśmy wytrzymały do tej 16!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam! Peppetti nie powinnas sie martwić tym 1 miesiacem. I tak czekałas długo. Ale wam laski zazdroszczę. Gablis i Peppetti - jak sie okaże ze jesteś- super sprawa! Naprawdę superzasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pisałyście o plamieniach... ja po zabiegu też niestety mam je... wczesniej jak miała mi się zacząć @, to poprostu się zaczynała, a teraz- to już zgłupiałam do reszty... plamię od soboty wieczór... wczoraj to się nawet \"zapieluszkowałam\' idąc do pracy i okazało się, ze niepotrzebnie... i wcale mi się to nie podobna, w tabelce tez się pospieszyłam, i naniosłam już zmiany- a tu lipa:( dziwne to... trzymam kciuki za wszystkie z was, które podejrzewają, że moga być w ciąży- oby wszystko było ok! 🌻 Peppetti-> po kilku dniach wynik testu nie jest już wazny, chyba nawet jest to napisane w ulotce. Pamiętam, że kiedyś zrobiłam test, była jedna kreska, a następnego dnia pojawiła się druga... w ciąży nie byłam... zrób poprostu nowy test i się przekonasz- życzę Ci dwóch kresek;) troszkę z zazdrością czytam o waszych podejrzeniach, że być może się udało... ja niestety- muszę poczekać... mój mąż ma jakieś problemy z wątrobą, wyniki dokładniejszych badań będą w piątek:( nie wiem, czy w tej sytuacji możemy w ogóle starac się o dziecko (pomijając problemy seksualne, choć być może ich powodem może tez być tak chora wątroba)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepetti, domyślam się, że nie Ty jedna jesteć w pracy. Więc cierpliwie czekam na Wasze wpisy. Nie marnuję też czasu i siedzę w ,,Avanti\". Zwykle bardzo mało lub wcale o siebie nie dbam. Ale ostatnio co chwycę jakiś ,,wiatr w żagle\" to robię coś dla siebie. Czasami chęci to za mało, więc uzupełniam swoją wiedzę na ,,fachowej\" stronce. I tak sobie marzę... :) Gdyby okazało się, że u mnie pojawią się dwie kreski( chwilami myślę, że będą na 100% ;), a chwilami, że to byłby cud---na który oczywiście jestem otwarta :) to też skrupulatnie zadbam o siebie. Teraz jednak jestem jak w maraźmie. Odczekam parę dni. Może jeszcze jakieś ,,uzupełniające" mochanko. A potem strzelę teścik! Przecież do miesiączki nie muszę czekać, prawda? Ale mówiąc poważnie muszę stale sobie przypominać, że test to jedno, a miesiączka też moze wystąpić mimo kresek :(. Trzeba cierpliwości, dużo cierpliwości... To radość, że mamy siebie i tak się nakręcamy, ale trzeba, żebyśmy zachowały też życiowy rozsądek. To znaczy idziemy na całość, ale jesteśmy racjonalne! Blleeee! A czy wogóle tak się da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Ja dzisiaj natomiast byłam bardzo zapracowana uffff.Na koniec dnia mam luuuuz i zaraz idę na pyszny obiadek do teściów. Trzymam kciuki za oczekujące dwóch kresek. Ciekawe czy ja też pod koniec cyklu będe się nakręcać, ze jestem w ciąży, bo jak narazie przechodzę to co miesiąc :D. Takie już jesteśmy my kobiety pragnące zostać mamami;-);-);-). Życzę Wam miłego popołudnia, może przestane się przejmować mężem i zajrzę tu wieczorem. Wiecie co ja myślę, ze już niedługo, ostatnia tabelka wydłuży się kosztem pierwszej. Ja ze strankami poczekam jednak do mraca i zrobię wszystkie badanka, których na początku miałam nie robić. echh............... 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wiem że wczesniej niz lipiec, sierpien planowac nie bede bo wczesniej mam kupe pracy i stres moze mi tylko zaszkodzic. Wiec ja mysle racjonalnie ale...........gdybym tak wpadła w czesniej to bym wpadła i już. Chociaz mnie lekarka dała zielone światło dopiero od kwietnia. Póki co uwazamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, żeby nie być gołosłowną, że tak dbam o siebie, że się odchudzam, że wogóle... to biorę się za mieszkanie-ruch!!!, za kwiaty-ruch!!!, za prysznic- ja:), za garderobę-ja:), za fryz-ja!!!!!!! A że plany rozległe, a mąż na horyzoncie to się uwijam. Jak wróci to już wszystko przerywam, bo nie możemy się nagadać, a potem już jestem betka;( Jak ,,zasłużę\" to tu wrócę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też juz zmykam:) A co !! urywam sie te kilka minutek - mam juz dość na dzisiaj . Siedze przed tym kompem tyle godzin.... że powoli mnie to oslabia:( Buziaki i do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka trzymam kciuki za twojego męża aby szybko wyzdrowiał no i czoywiście rozwiązania problemów z mochaniem. Jeśli chodzi o plamienia to ostatnio miałam jeden dzień przed @. Myślę natomiast, że takie dłuższe plamienie trzeba skonsultować lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
gablis -mysle, ze nie powinnas sie martwic. %/6 tydzien to jeszcze bardzo wczesnie. Peppeti - az mi normalnie adrenalinka skoczyla. i zgadzam sie z Eva, ze miesiac w ta czy w ta to niewielka roznica. Ja juz sie wdrozylam do pracy. Skonczylam korki o 15 i nie wiem co ze soba zrobic. juz mam wolne. ciesze ale dziwnie mi jakos bo normalnie pracuje do wieczora. najgorsze mam srody i piatki - do 19.30 :-( w przyszlym roku nie biore zadnej grupy prywatnej ale z ta musze juz wytrwac. Eva- a ja wrocilam po polrocznym zwolnieniu i wcale nie odkladam. olewam wszystko i jak bedzie mi zle to znow pojde. ale musze przyznac, ze gdzies tam klebily mi sie mysli, zeby czekac do wakacji. decyzje jednak juz podjelam. nie bede sie poswiecac bo i tak nikt tego nie doceni. czy pojde na zwolnienie czy nie to i tak zaraz wszyscy zapomna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
najgorsze mam srody i czwartki. piatki sa ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×