Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Tori gratuluję pierscionka. Jak Ci sie tylko podoba to nie żałuj sobie!!! Gawit no to Ci niedługo napiszemy: WITAJ W POLSCE! Rudi - fakt: remont trwa. A co w koncu z tym srajkiem? Bo dzisiaj na TV ORION widziałam że Parkitka juz nie strajkuje. A ty gdzie bedziesz rodzic? niebiesko-pomranczowa żmijo: w ogóle lata mi to kto i co tu pisze. - dla Twojej informacji. Co do forum które przygotowuje Balbinka to jestem za. Ale to tez mogłoby zostac. Boli mnie brzuch bo dostałam @. Znowu co do joty. Regularnie. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieebieeeska
niebiesko-pomranczowa żmijo: w ogóle lata mi to kto i co tu pisze. - dla Twojej informacji A co to taka nerwowa?jak ci lata to sie nie powtarzaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieebieeeska
bu hahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieebieeeska
policjaaaaaaaaaaaaaa!! Na mnie oczywiście !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jest normalne
kilka dni temu poroniłam w 9 tygodniu. drugiego dnia nie krwawilam w ogole, teraz pojawia sie duzo sluzu zabarwionego krwia...natomiast typowe samo krwawienie nie wystepuje w ogole. nie wiem czy "to dobrze",niepokoi mnie ten sluz i jego ilosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prawdopodobne że macica sie oczyszcza i stad ten zabarwiony krwia śluz. Oczywiscie najlepiej zglosic sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny \"pomarańczowa\" to musi być jedna z nas :( Musiała znac hasło, bo zdjęć Raari z mikrofonem to nawet ja wcześniej nie widziałam, dopiero dziś :( Fakt, faktem ja zaglądam na blooga żadko, ale teraz poprostu brak mi słów :( Dziewczyno ujawnij się!powiedz czemu nas aż tak nienawidzisz?co Ci zrobiłyśmy?Miej trochę odwagi i powiedz kim jesteś! Nie no po co ja to wogóle pisze jak i tak wiadomo, że się nie przyznasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit ja tez podejrzewam ze to niestety któras z nas. Nawet z Balbinka na ten temat rozmawiałam. Smutne to ale chyba prawdziwe. Któras z nas pisze podwójnie. Tylko niewiem po co?Jaki sens to ma? Zmykam spac, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit - spokojnie, moje zdjęcie z mikrofonem było tam od dawna, może po prostu nie zwróciłyście uwagi na to, że to jest mikrofon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowo się znowu zrobiło... a ja Wam chciałam powiedzieć tylko dobranoc i uciekam do łóżeczka do mojego m:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka ja właśnie wróciłam z wypoczynku, ale dziękuję 🌻 Co do pomarańczowych powtarzam... NIE KARMIĆ TROLA ;) PS. Nie chce mi się snuć podejrzeń, ale czy przypadkiem któraś nie podrzuciła hasła z dobrego serca komuś z innego forum o podobnej tematyce? Bezsensowne są takie dywagacje i niepotrzebnie wprowadzają niezdrową atmosferę, najlepiej pomarańczowe omijać wzrokiem, a co niektóre kasować, w końcu dadzą spokój... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieebieeeska
hip hip!! jestem!tęsknicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieebieeeska
O ty Joka spoko jestes! fajna babka z ciebie . pisze mądrze i na temat i nikogo nie obrazasz jestes taka co to można jak sie mówi konie krasć! tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! przepraszam że się nie odzywałam, ale wczoraj mnie dopadł straszny ból kręgosłupa - dopiero dziś jakoś się wyprostowało. poza tym mam akcje jeżdżenia po sklepach i dokupywania wyprawki dla dzidzi. przeczytałam kilka ostatnich stron i widzę że znó mamy intruza! i to rzeczywiście musi byc któraś z dziewczyn! nie wiem jak chcecie rozwiązać ten problem. a może on by się rozwiązał sam, gdybyścmy nie wchodziły w dyskusję z pomaranczowymi - nic nie pisały na temat tego co ta osoba pisze, tak jakby jej nie było! w koncu się jej znudzi to pisanie w eter. wczoraj wieczorem nogi miałam jak balony - stopy mi spuchły straszliwie, aż usiadłam i płakałam. a tak sie dziwiłam, co to oznacza, że ciąża powinna się skonczyć w 36 tc, bo juz dłuiżej nie można wytrzymać :) całuje dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowe wpisy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowe wpisy......
dziewczyny!! Ta pomaranczowa,ma powazne zaburzenia psychiczne,to widac w sposobie jej wypowiadania się.Skończcie pisac na jej temat,kto to ,co to, bo to tak naprawde w tej chwili jest juz nieistotne.Dobrze jednak byłoby gdyby komus udało się ją namwic do pjoscia do dobrego psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dziś ja pierwsza, bo zaraz jadę do męża na giełdę... może auto w końcu sprzedamy... trzymajcie kciuki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Widze ze nie jestem pierwsza. Joka no to powodzenia z tym nieszczęsnym autem. Moze tym razem sie uda go sprzedac. Gablis ja pamietam ze mnie palce u rąk i stopy tez spuchły bardzo pod koniec ciazy. Ale juz niedługo. Jakos wytrzymasz. Pozdrawiam Ciebie i Peppetti szczególnie no bo to teraz wy bedziecie rodzic jako nastepne we wrzesniu, wiec juz lada moment. Dawna Justy jak tam dzidziuś? Wychodzisz na spacerki.Podsun nowe zdjęcia. Rudi a gdzie jedziesz za granicę? Balbinka - cieszymy sie obie z mieszkanka. Niedługo z remontami moze Tiki do nas dołączy. Narazie nie pochwaliła sie co to za mieszkanko co ma juz na oku???????? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer.......34........Częstochowa....28.07...7tc_26.10 ..........? Agapa.........22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ..Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........04.08....13tc_ 02.1 0.06..sierpNicolla...... ...26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28.......28.......Konin.......................33t c ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_05.07 ....../07 Mika23.........23......lubelskie........05.07.07...2x... ....lip/sierp gawit_27......28......Luton.......10.03.06/23.03.07...11 tc....w akacje2008 Agusia28.......28....Będzin........25.04.07.....9tyd...2 2.05.....wrzesie ń07 joka.............31........Ełk........23.07......5tc_13. 09.2006.........??? -------------------------------------------------------- --------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Heilsbronn.........03.02......9tc .. 22.09 .........maj-czerwiec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 Sysunia27...27...okGliwic............11.07.07...10tc_03. 04...lipiec 07 ewa-marchewa...23....Białystok....16.07.07....4x .....lipiec 07 -------------------------------------------------------- --------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania...........................................toxo,róż y cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23...........................................toxo,ge netyka,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,hormony, aTPO, aTG. -------------------------------------------------------- --------------------------------- TABELA IV -oczekujące dzidziusia Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.03.2007..... ..9.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07 Madzia79....28.......Kościelisko........03.04.2007...... ..08.01.2008 rudi26........26......Częstochowa......21.04.2007....... .29.01.2008 -------------------------------------------------------- -------------------------------- TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA Nick......Wiek....Miasto...Data porodu...Rodzaj porodu...Imię dziecka...Waga/Dł Dawna Justy..38.....Gdańsk..17.07.2007....CC....Matylda........... ......3550/56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer.......34........Częstochowa....28.07...7tc_26.10 ..........? Agapa.........22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ..Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........04.08....13tc_ 02.1 0.06..sierpNicolla...... ...26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28.......28.......Konin.......................33t c ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_05.07 ....../07 Mika23.........23......lubelskie........05.07.07...2x... ....lip/sierp gawit_27......28......Luton.......10.03.06/23.03.07...11 tc....w akacje2008 Agusia28.......28....Będzin........25.04.07.....9tyd...2 2.05.....wrzesie ń07 joka.............31........Ełk........23.07......5tc_13. 09.2006.........??? -------------------------------------------------------- --------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Heilsbronn.........03.02......9tc .. 22.09 .........maj-czerwiec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 Sysunia27...27...okGliwic............11.07.07...10tc_03. 04...lipiec 07 ewa-marchewa...23....Białystok....16.07.07....4x .....lipiec 07 -------------------------------------------------------- --------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania...........................................toxo,róż y cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23...........................................toxo,ge netyka,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,hormony, aTPO, aTG. aneczka12......brak.........................kontrola beta hcg --------------------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV -oczekujące dzidziusia Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.03.2007..... ..9.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07 Madzia79....28.......Kościelisko........03.04.2007...... ..08.01.2008 rudi26........26......Częstochowa......21.04.2007....... .29.01.2008 -------------------------------------------------------- -------------------------------- TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA Nick......Wiek....Miasto...Data porodu...Rodzaj porodu...Imię dziecka...Waga/Dł Dawna Justy..38.....Gdańsk..17.07.2007....CC....Matylda........... ......3550/56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki! dawno sie nie odzywalam, pamietacie mnie jeszcze, ja was podczytywalam i mniej wiecej wiem co u was slychac. i znowu nie bedzie mnie kawalek ale jak wroce to postaram sie juz byc regularnie i na bierzaco zz waszymni sprawami. tymczasem wszystkim kobietkom przesylam letnie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) wiecie co olejmy zupełnie te pomarańcze! nawet jeśli nas widziała na bloogu - to co ?????????????? trudno!! a teraz mysle ze napewno nie ma hasła - ściemnia! i ja nie wierze w to , że to jedna z nas - to niemożliwe! a moja dzidzia od wczoraj wieczorem strasznie rozbrykana :D w szoku jestem - nigdy jeszcze tak nie szalała, az mnie wnetrzności bola :o a wogóle od czwartku strasznie boli mnie stopa i druga juz doszła - chodzic nie moge :o tak z wierzchu mnie kuje w jednym miejscu - nie wiem co to mam isc dzisiaj z bratem do zoo - przyjechał do mnie ten mój 12 letni szkrab :) i nie wiem jak mam to zrobić - zęby zaciskać i juz bo nie moge mu odmówić, przyjechał do mnie na pare dni no i okupuje kompa wiec wybaczcie czestrze nieobecności. EvaWer - co do tego mieszkania i remontów to narazie nic nie mowie i nie zapeszam - musimy pojechac obejrzec na zywo bo narezie widzielismy tylko zdjecia - ale najszybciej mozemy pojechac 10 sierpnia wiec do tego czasu musze wytrzymac cisnienie, ale bardzo bym chciała zeby to było to! bo juz mamy wizje poremontową i lokalizacja mi odpowiada, zobaczymy............ wiecie - normalnie mam wyrzuty sumienia bo czesciej teraz myslimy o mieszkaniu, kredcie i remontach niz dzidzi :( zaniedbałam ją ale ja sie wypuszcze z Bartkiem po sklepach to musze jej kupić pozytywke i bedziemy sobie słuchać do snu :) miłej niedzieli kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziś sobie pospałam :) Jak to ja budziłam się nad ranem, ale szybko zasypiałam. Śniły mi się głupoty, a to znaczy, że zapadałam w głębszy sen. Ale mimo, ze jestem po kawie coś mi głowa się kiwa i słabo widzę, bo oczy mi się kleją. ??? Może się jeszcze kimnę ? Wczoraj zaczęłam porządkować regał. Przerobiłam pare półek z ksiązkami. Ale ponieważ wiele z ksiązek posegregowałam na różne opcje to w pokoju panuje nadal tajfun. Ale i tak się cieszę, bo te przerobione półeczki są lżejsze, odkurzone i zawierają moje książki- naj. Inne kurzo-łapki wydaję albo wyrzucę do kosza-może ktoś je przygarnie i jeszcze poczyta? Chciałam kiedyś dać do biblioteki publicznej, ale oni starych nie przyjmują! ???? Więc mogę zapytać w czytelni- tyle, że tam też nie ma gwarancji. Dlatego spakuję raczej w reklamówkę i położę na koszu. Mam nadzieję, że niedziela Wam miło mija? Dobrej pogody i dobrego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za chwilę jadę do mojej teściowej...bo przyjechała z Niemiec siostra mojego m...takie rodzinne spotkania nie napawają mnie entuzjazmem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka trzymam kciuki żebyście w końcu sprzedali to auto....życzę powodzenia...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki! u nas pakowanie, pakowanie i jeszcze raz pakowanie. w czwartek rano musimy opuscic mieszknaie. nastapila calkowita zmiana planow. wprowadzamy sie do mamy mojego mezczyzny na 3 tygodnie. wiem, ze moze zabrzmi to okrutnie, ale podreperujemy finanse zeby potem w nowym ieskzaiu nie przymierac glodem. poza tym odpoczne fizycznie, odpadnie mi pranie, gotowanie, bo ile razy chcialam to robic, to mi zabraniano no i troche znow poczuje sie rozpieszczana. mam tylko nadzieje ze agencja nam odda pieniazki za depozyt w tym mieskznaku, to w koncu 600 funtow. za godzinke znow do pracy a jestem taka zmeczona joka---- mam nadzieje ze sprzedacie w koncu samochod tiki--- jak ja ci zazdroszcze tej rozbrykanej dzidzi sysunia-- wiem co to za bol, te rodzinne spotkania. musze przyznac ze rodzina mojego meza doprowadzala mnie do stanow skrajnej rozpaczy, teraz jest lepiej:) ale Szkoci to zupelnie inne podjescie maja caluje Wszystkie goraco i zycze milej niedzieli ps wg kalkultorka dni plodne wypadaja od 07.08, zastanawiam sie jednak nad kupnem testow owulacyjnych.poprzednim razem sprawdzily sie w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×