Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

postanowiłam - robię deser z tego serka homogenizowanego. Tylko muszę do sklepu jechać....tu jest problem, ale tak mi ślinka leci, że nie wytrzymam. Ewa-marchewa jak to mleko? Dziś przed 11tą urodziła się mojemu bratu ciotecznemu córka. 3kg i 54 cm. Było cięcie bo ułożona była pośladkowo...ale jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowiłam - robię deser z tego serka homogenizowanego. Tylko muszę do sklepu jechać....tu jest problem, ale tak mi ślinka leci, że nie wytrzymam. Ewa-marchewa jak to mleko? Dziś przed 11tą urodziła się mojemu bratu ciotecznemu córka. 3kg i 54 cm. Było cięcie bo ułożona była pośladkowo...ale jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikapie już to kiedyś widziałam...dziwne rzeczy się przytrafiają...najbardziej mnie ciekawi kto był ojcem (ile miał lat)! A ten lekarz wygląda psychopatycznie na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dziewczynki ❤️ narazie tak przelotem bo duzo przedslubnych przygotowań...ale po ślubie zagoszcze na stałe :) i będe się wreszcie starać ;) Mam suknie ślubną :) jest przesliczna i ta jedyna :) narazie się nie pochwalę.Niech to bedzie niespodzianka jak bedziecie oglądac zdjąta ślubne ;) całuję😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps/jak macie ochote wpadnijcie do mnie na bloga i powiedzcie które zaproszenia sa ładniejsze bo się zdecydowac nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę - @ cały czas nie ma a ja powoli bziukuję - macam swoje cycuszki średnio co kwadrans i latam do łazienki sprawdzić czy na pewno @ nie przyszła :P Koniec tych cyrków nastąpi jutro rano!! Postanowione No a termin to na pewno byłby na styczeń hi hi hi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Agapka, to pytanie o zaproszenia to nie do mnie ;) Ja jakbym miała jedno też bym miała problem z wyborem ;) Ale takie mam wrażenie, że oba są eleganckie. To w czerwieni, czy wbordo jest bardziej wyraziste...kojarzysię z uczuciem, prezentem, niespodzianką. To jasne zaś jest eleganckie i stonowane... No i oczywiście każde znajdzie swój gust ;) Małymi kroczkami uprzątnełam nieco papierków i odkurzyłam biureczko... Na spacer nie mam szans, bo mąż urządził sobie drzemkę... Jutro do pracy... Ideałem byłoby dosprawdzać zaległe sprawdziany i napisać parę rzeczy. Ale do ideału mi tak daleko... Więc chyba oddam sie w ręce sumienia-niech mnie dreczy! A ja poczekam, aż zmobilizuje mnie... ostatnia chwila... Brrrrrrry! A metoda małych kroczków to chyba jedyne wyjście na mój dołek i lenistwo w jednym... Jutro pogonię siebie i dzieci do pracy... Wezmę na weekend coś do sprawdzania... Skoczę do biblioteki... Pomyślę o odnowieniu przedpokoju i balkonu... Jak jest zadanie to może bedzie i realizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, jak Wy, ale ja bardzo lubię czytać ,,złote myśli\". I mam tu na myśli ta najkrótsze: powiedzenia, przysłowia, czy ważne słowa znanych ludzi, ale również dłuższe, jak wiersze, fragmenty tekstów, piosenek... Dzięki takim ,,myślom\" można zatrzymać się... A w życiu takie przystanki są dla mnie bardzo ważne... I nie istotne jest to, że zaraz idę dalej, że może wchodzę w codzienność i nie pamiętam o czym wówczas myślałam i co planowałam. Ważny jest...przystanek! Przez moment zamiast żyć... uświadamiam sobie, że żyję... I to wystarcza... Zauważyć, że się jest... A może czasem coś więcej, a czasem mniej.... A tu ....................................................................... ........ jest miejsce na wiersz Ks. Twardowskiego z blogu Agapki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Dziś @ przylazła na dobre:( Poprawiam więc tabelkę: TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA NICK...........WIEK.....MIASTO..........@. ......strata..............start niusieniek.....26.......Olsztyn...........?.........8tc _23.09.........sty/lut 07 Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....15.02...7tc_26.10 ..........? Agapa......……22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ……Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 monikapie.....28.......Skierniewice..............16tc_31 .10.06 .. .sty/luty07 alekto..........27.......Galway....................31tc. .05.03.06....kwi07 Lidka79........27.......Białystok.........05.05....13tc_ 02.1 0. 06..kwi07 Caroline_24...24.......ok.Wrocławia...28.03...9tc_16.11. 06. ...maj07 Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 asiab...........26.......Doncaster.......??.........21tc _10.02.07...maj/czer07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście................20tc_1 8.03 ......czerwiec/07 ANKA0079.....27.......Dortmund....03.04.07...10/11tc_05. 02.07....czerwiec 07 ewa-marchewa...22....Białystok....16.04.07....3x .....lipiec/sierpień --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..............WIEK...MIASTO....... @..........strata...............starania_od tiki*..............27......Wroc/Legn.. ?............11tc_ 06.09.. .....marzec 07 OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad Zaba22...........24......Kraków........28.12.... .13tc_ 29.05.06....sierpień marta77........30......Lublin..........03.02......9tc.. 22.09 .........maj-czerwiec Madzia79........28......Kraków.........03.04.....10tc_23 .10. . . ....styczeń 07 joka..............30......Ełk..............03.05.....5 tc_13.09.2006....luty07 rudi26............26......Częstochowa...21.04.....11tc_2 7 .11.06 .....marzec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........warfarin,deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.brak..............................toxo ---------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia......macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyż szon a_PRL,cysta Agapa..........zespół antyfosfolipinowy. Alekto.........NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Mania.... przeciwciała p/plemnikowe ----------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK.....MIASTO.........OSTATNIA@ ....TERMIN kacuska .......23 .......Gdańsk..........15.08.2006......22.05.2007 Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007 gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006...........0 9.2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś rozsypała się trochę ta tabelka, spróbuję poprawić: TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA NICK...........WIEK.....MIASTO..........@. ......strata..............start niusieniek.....26.......Olsztyn...........?.........8tc _23.09.........sty/lut 07 Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....15.02...7tc_26.10 ..........? Agapa......……22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ……Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 monikapie.....28.......Skierniewice..............16tc_31 .10.06 .. .sty/luty07 alekto..........27.......Galway....................31tc. .05.03.06....kwi07 Lidka79........27.......Białystok.........05.05....13tc_ 02.1 0. 06..kwi07 Caroline_24...24.......ok.Wrocławia...28.03...9tc_16.11. 06. ...maj07 Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 asiab...........26.......Doncaster.......??.........21tc _10.02.07...maj/czer07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście................20tc_1 8.03 ......czerwiec/07 ANKA0079.....27.......Dortmund....03.04.07...10/11tc_05. 02.07....czerwiec 07 ewa-marchewa...22....Białystok....16.04.07....3x .....lipiec/sierpień --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..............WIEK...MIASTO....... @..........strata...............starania_od tiki*..............27......Wroc/Legn.. ?............11tc_ 06.09.. .....marzec 07 OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad Zaba22...........24......Kraków........28.12.... .13tc_ 29.05.06....sierpień marta77........30......Lublin..........03.02......9tc.. 22.09 .........maj-czerwiec Madzia79........28......Kraków.........03.04.....10tc_23 .10. . . ....styczeń 07 joka..............30......Ełk..............03.05.....5 tc_13.09.2006....luty07 rudi26............26......Częstochowa...21.04.....11tc_2 7 .11.06 .....marzec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........warfarin,deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.brak..............................toxo ---------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia......macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyż szon a_PRL,cysta Agapa..........zespół antyfosfolipinowy. Alekto.........NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Mania.... przeciwciała p/plemnikowe ----------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK.....MIASTO.........OSTATNIA@ ....TERMIN kacuska .......23 .......Gdańsk..........15.08.2006......22.05.2007 Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007 gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006...........0 9.2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........ Mam nadzieję, ze teraz ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, nie wiem czemu tak się wszystko popsuło...:( My dzisiaj zrobiliśmy sobie wycieczkę do Twierdzy Osowiec, pozwiedzaliśmy sobie forty obronne, zebrała się grupa ok. 30 osób i pozwiedzaliśmy z przewodnikiem. Fajnie czasem tak gdzieś się wybrać... Madzia-> trzymam kciuki, mam nadzieję, że przynajmniej Twój test będzie pozytywny:) Mam nadzieję, ze w maju zdążymy zadziałać przed pójściem męża do szpitala... Zaraz wybieramy się ze znajomymi na bilard:) Co prawda grać za bardzo nie umiem, ale co tam... Miłego popołudnia:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja to nic nie moge bez przygod zrobic okazalo sie ze ten moj osiolek za mala sukienke uszyl jutro bede biegac z kumpela po miescie i cos znajdziemy przy okzji jej slubna tez wybierzemy.Stresa mialam dzis niesamowitego ale na szczescie juz wszystko jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusia już bardzo mało czasu wam zostało, wspaniały dzień, później brakuje tego zalatania, załatwiania i urwania głowy:) K braciszek po przywitaniu żucił tekst obadawszy mnie wzrokiem...no bardzo się poprawiłas bratowa, jak na koniec dociekałam co miał na myśli...to ten jak typowy facet przejechał mnie wzrokiem (aż mnie dreszcze przeszły) nakreślił coś dłońmi i sie uśmiechną-może on myśli że jestem w ciąży? bo jak się ostatnio widzieliśmy to było w październiku na naszym ślubie, a teraz jak juz mówiłam rozjechałam sie wagowo:P Wracając do roweru.Ostanimi czas rozglądaliśmy sie za rowerem dla mnie, ale to był plan na dalsze jutro. 2dni temu zawołał mnie do piwnicy gdzie sąsiad trzyma swój rower i stał tam rower, on żucił text: To uczymy sie jeździć? a ja na to...popatrzyłam na ten rower i sie krzywo uśmiechnełam: daj spokój toż nie będe rysowała nowego roweru dla sąsiada, no i wyszliśmy....idąc juz po schodach na górę przeszła mi jedna myśl...sąsiad jeździ na damce???-eh może to jakaś nowość sportowa. A mój biedny mąż męczył się 2dni i w końcu nie wytrzymał...i powiedział że ten rower to prezent urodzinowy, że juz nie mógł wytrzymać, że ja taka spostrzegawcza że nie zwróiłam uwagi że to damka itd, mówi, że normalnie rył 2dni ze mnie. I jak mam go nie zabić? rower kosztowł bardzo dużo, na głowie mamy pomniczek który pod koniec mies przyjedzie, ja staram się pozbyć wszystkich zobowiązań finansowych, chcę poleczyć swoje zęby by od sierpnia zacząć staranka a on tu taki zakup robi bez konsultacji ze mną, eh z jednej strony jest kochany a z drugiej bezmyślny...musze chyba się z tym przespać...najlepsze w tym wszystkim jest to że ja nie umiem jeździć😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie ponieważ nei mam do Ciebie żądnego e-mailu tutaj wpisuję kilka złotych myśli dla Ciebie zgodnie z którymi ja staram się postępować, co prawda jest tego więcej ale nie będę tutaj tym \"Zaśmiecać\" forum Choćby Ci na drodze do wytkniętego celu waliły się kłody pod nogi a ciernie krwawiły stopy nie ustawaj! Tylko wytrwałość czyni ludzi wielkimi. Cofanie się z drogi jest cechą słabych. Dzięki marzeniom idziemy do przodu. Nie rezygnuj Nie rezygnuj gdy przypływ jest mały ponieważ to tylko chwilka Nie rezygnuj zawsze szukać i pytać Ponieważ zawsze możesz się czegoś nauczyć Nie rezygnuj gdy noc jest najciemniejsza Ponieważ za chwilkę się rozjaśni Nie rezygnuj gdy pobiegłeś najszybciej Ponieważ Twój wyścig jest prawie wygrany Nie rezygnuj gdy szczyt jest wysoki Ponieważ Twój cel jest już tak blisko Nie rezygnuj ponieważ nie jesteś przegrany Dopóki nie przestałeś próbować Marzcie na dużą skalę Gorsze jest od tęsknoty to kiedy tęsknić nie mamy już za kim Miejcie przed oczami swoje marzenia Wszystko co mnie nie zabije, umocni mnie Damy rady wszystko w życiu pozmieniać jeżeli uwierzymy i zaczniemy działać \"My z drugiej połowy XX wieku\" Małgorzata Hillar My z drugiej połowy XX wieku rozbijający atomy zdobywający księżyca wstydzimy się miękkich gestów czułych spojrzeń ciepłych uśmiechów Kiedy cierpimy wykrzywiamy lekceważąco wargi Kiedy przychodzi miłość wzruszamy pogardliwie ramionami Silni, cyniczni z ironicznie zmrużonymi oczami Dopiero późną nocą przy szczelnie zasłoniętych oknach gryziemy z bólu ręce umieramy z miłości. Nie szukaj wady u kogoś tylko coś dobrego. Znajdź u kogoś coś dobrego. Bo nie możesz mocą żadną wykrzyczanych cofnąć słów. Wy również wierzcie w siebie. Dobre dni warto przeżyć, w dobre dni trzeba wierzyć! Nie ważne wzrost, wykształcenie, nie ważne co masz tylko ważne gdzie chcesz być. Popatrz gdzie chcesz być za dwa-trzy lata. Zapisz to sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wię będę dzić pierwsza i to jeszcze z taka nowiną: Dwie kreski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Strasznie się cieszę ale jeszcze bardziej boję.... Do lekarza dopiero po weekendzie - mam nadzieję że do tego czasu wszystko będzie ok :) Dziewczyny jestem szczęśliwa!!! ps czyli grzybek był pierwszym objawem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) tadam tadam tadam tadam tadam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to są fanfary z okazji dwóch kreseczek Madzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki za wspaniałe 9 miesięcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Mam nadzieję, Madziu, że teraz nie przestaniesz się tutaj udzielać, tak jak zrobiły niektóre dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, ale wspaniała wiadomość z samego rana:-) GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia-> ale Ci zazdroszczę :( oczywiście- gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne wspaniałe wieści :D Madzia79 - z serca gratuluję! 🌻 Dbaj o siebie ❤️ Cieszę się razem z Tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia graruluje ale sie ciesze.Monika wszystkiego naj z okazji imienin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia Gratulacje :):):):) Trzymam kciukasy :) Dziewczyny, teraz na pewno szybko się kolejne do ostatniej części tabelki dopiszą ;) A mnie normalnie rozerwie. Strasznie mnie bolą więzadła, rano mam trudności ze wstaniem z łóżka. Gin mówi, że to normalne, bo Mała się rozrasta (teraz szybko przybiera na wadze) i miednica musi się do tego dostosować. Przy przekręcaniu się z boku na bok jęczę i stękam :D Niedługo pewnie M. będzie musiał skonstruować jakiś dźwig do podnoszenia mnie rano z wyrka :D Czego i Wam życzę, bo niby dlaczego tylko ja mam być taka ciężko doświadczona przez los :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu alez sobie niespodzianke zrobiłas w dzień imienin (jeśli dzis obchodzisz:D Moje GRATULACJE:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D No i wszystkiego naj naj naj: wielkiego brzuchola, obfitych piersi i sterczącego tyłeczka:D A to piękne wieści z samego rańca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - dołączam się do życzeń :) Niech wszystkie Twoje marzenia spełniają się. Bądź spełniona, bądź szczęśliwa! Wszystkiego Najlepszego! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia b
Madzia gratuluje a nie mówiłam, ja tez własnie na samym poczatku złapałam ta infekcje. Ciesze sie razem z tobą. Grono ciężarówek nam sie powieksza cudownie:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×