Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

czytalyscie moze ten artykul??? szalenie ciekawy no i niestety WSTRZASAJACY!!!! dajacy wiele do myslenia bo w sumie czlowiek kupuje to co lepsze i rekomendowane przez lekarzy a tak na prawde wychodzi ze cala te rekomendacje mozna o kant tylka potluc http://przekroj.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1507&Itemid=48&limit=1&limitstart=0 polecam uwazna lekture!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) dawno mnie nie bylo na forum i mam takie zaleglosci ze chyba nie nie zdaze wszystkiego przeczytac:( ale za to widzialam wasze zdjecia, niezle te brzuchy a zwlaszcza to ze kazdy inny :) moj jest jeszcze inny, ale za to tez wielgachny, niestety nie mam przy sobi zdjec by wkleic. od poczatku maja jestem na l4, siedze sobie w domciu i robie to co mi sie podoba hehe najwiekszy minus tego to to ze w domu nie mam neta, i troche to jeszcze potrwa i dlatego nie moge was czytac:( wyprawke mam juz czesciowo skompletowana a dokladnie ciuszki dzieciece, posciel, reczniki koszule nocne. obeszlam juz wszystkie sklepy w miescie na tym wolnym :) czuje sie bardzo dobrze, nic mi nie dolega, nawet zgag nie mam :) mam 13kg na plusie, a male szaleje ile wlezie i coraz czesciej mam czkawki ktore akurat nie przypadaja mi do gustu. dzidzia nadal jest ulozona poprzecznie a to juz 33tc. mysle ze ostatecznie (mam nadzieje) wybralismy juz wozek casualplay s4 wyglada tak: http://www.bobowozki.pl/product_info.php?products_id=689 no nie bede was zanudzac zbytnio, pozdrawiam wszystkie mamuski i dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! I juz po grilku. Ale sobie podjedlismy z maluszkiem. Aneczka tak jak sobie to wstepnie obliczylam to jak urodze w terminie czyli okolo 18 lipca do do pracy po doliczeniu do macierzynskiego i wakacji i pozniej wszystkich przerw z feriami itak dalej do do pracy musialbym wrocic gdzies na koncowke lutego wiec do konca roku zostanie tylko 3 i pol miesiaca wiec to nie tak strasznie dlugo. Nie wiem jeszce jak to dokladnie wykombinowac ale jak sie nie da to biore wychowawczy bo do pracy na pewno na te 3 miechy nie wroce bo chce byc co najmniej rok z dzieciaczkiem w domu pobyc a dziewczyna ktora mnie zastapi bedzie miala przynajmniej prace przez caly rok. Ok szybki prysznic i do wyrka bo oczka mi sie kleja! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie niedzielnie... wstawac spiochy!!! dla naszej corki to nie ma weekendow ani swiat ona wstaje tak jakby szla do przedszkola czyli 6.45 takze ja juz od godzinki na nogach i wlasnie wcinam activie na 1 snaidanko. dzionek zapowiada sie przecudnie i juz jest 21stopni wiec znowu mam nadzieje spacerkowa i ze nic mnie bolesciowego nie dopadnie. Pestka - jak ty to wyliczylas z tak dlugim macierzynskim? na 1 dziecko (a tak chyba jest u ciebie) jest 18tygodni i 6 urlopu mozesz dodac ale tylko jesli bylam na L4 w ferie bo jesli nie to musisz teraz zwolnienie do dnia porodu ciagnac i za wakacje dostaniesz juz tylko 4tygodnie (pytalam i kadrowej i ksiegowej o to). Ja jak liczylam ze urodze ok 5lipca to do szkoly bym musiala wrocic od stycznia przy 20tyg macierzynskiego (bo to 2 dziecko) i 4tyg za wakacje (bo w ferie na zwolnieniu nie bylam) no a pozniejsze swieta (np przerwa bozonarodzeniowa) ktore przypadaja na macierzynski sie juz nie odliczaja takze biorac pod uwage ze ty masz te 2 tyg mniej a 2 tyg pozniej masz termin to tobie tez cos termin powrotu kolo tego wychodzi... sprawdz jeszcze dokladniej zebys sie nie przeliczyla z tymi tygodniami... Blada - pozazdroscic super samopoczucia i sil witalnych :) wpadaj do nas jak znajdziesz chwilke. czy wy kupujecie tylko spacerowke czy i do tego wozka mozna gondolke dokupic? Marylka no jeszcze w lotka mozesz wygrac, wtedy podniesiecie gore i beda pokoiki nawet dla 2 czy 3 szkrabow :) ja mam w zyciu dewize ktorej sie trzymam - marzenia sie spelniaja wystarczy tylko bardzo chciec i ku ich spelnieniom dazyc. moja kolezanka naparla sie na wozek CONECO bo zakochana w quinny a na ten nie ma kasy wiec chciala cos podobnego http://allegro.pl/item197531553_v_3_coneco_gleboko_spacerowy_alu_w_0zl_prezent.html no i byla zdecydowana ze go kupi ale sprzedawca odradzil im.... przez raczke teleskopowa, poweidzial ze to jest bardzo czesto reklamowane a nie podlega reklamacji :O nie bardzo rozumiem o co chodzi ale ponoc sie tam cos wyrabia i po jakims czasie nie idzie przestawiac regulacji raczki (ona niziustka 155 a jej maz 190 wiec wiadomo ciagle by regulowali jej wysokosc) czy wy o czyms takim slyszalyscie?? wczoraj mi buczala w sluchawke z pol godziny wiec mialam poczytac i popytac wiec to robie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten artykul o danonkach
mna wstrzasnal:( i co tu dawac dzieciom? jesli okazuje sie ze nawet deserki znanych firm dla maluchow oszukuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten artykul o danonkach
mialo byc producent deserkow oszukuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale łądnie dzisiaj! zaplanowałam wypad na miasto z mamą. małżonek pracuje, to chcielismy pojechac do Arboretum do Wojsławic. podobno wszystko juz kwitnie i park jest przepiekny. no ale mam dzisiaj zajecia i chyba poczucie obowiązku zwycięży, choc wcale nie musi ;) anulka26 śliczne mebelki i wóżek bardzo fajny :) a ciekawe co piszesz o cenach, bo moja kuzynka znowu przyjechała po całą wyprawkę do nas do Wrocławia, bo mówi, ze u nas duzo taniej :) ceny są pewnie zblizone, to zależy gdzie sie szuka, a super, ze znalazłas pare fajnych rzeczy po świetnej cenie :) podoba mi sie ta mata. sama zastanawiałam sie nad taką, ale u nikogo nie widziałam. polecił ci ją ktos? zdaje egzamin na niemowlaczkach? aneczko ja tez mam pobudke 6:45 jak w zegarku, ale to od mojej kici, która stanowczo domaga sie pieszczot i wypuszczenia na korytarz :) to oczywiscie nie to samo, ale jak człowiek sie rozbudzi, to trudno mu potem zasnać (no chyba, ze rzecz dotyczy m,ojego małżonka, który zaśnie w każdej pozycji o każdej porze ;)) dzisiaj zaprotestowałam i po moim stanowczym \"spokój\" mała obraziła sie i poszłą spac :):):) my tez nie planujemy zakupu mebelek do pokoju dla małego. tylko łóżeczko, komoda z naszego starego mieszkania i taki duzy stolik, na którym położymy przewijak (kupiłąm sporych gabarytów, wiec musi miec jakis stały kącik). jak mały troche podrosnie, to pomyslimy o czyms na dłużej zreszta i tak przez pierwsze 2 miesiace po porodzie bedizemy mieszkac u moich rodziców, a mieszkanko urządzac bedziemy później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie denerwuje ta reklama H&M obok Witajcie :) No ilez mozna spac!! - mowa o moim M. ;) Chyba musze go obudzic bo glodek nadchodzi... ;) Basia- kilka osob wlasnie chwalilo ta mate. Dzieciaczki i tak czesto kladzie sie na kocyku, np. na podlodze i one sie tak fajnie bawia a ta mata ma zabawki, pozytywke i jest fajna, mieciutka. Tzn. to nie musi byc akurat taka, chodzi mi wogole o mate edukacyjna :) MILEGO DZIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez mam brzuszkowa rewolucje!!! normalnie takie excesy tam odchodza ze az podskakuje :) ale to dobrze przynajmniej sie nie zamartwiam ze jest za duzy sopkoj :) Anulka ta reklama jest dobijajaca i zeby ten kostium byl za darmo rozdawany to mi tak juz zbrzydl ze bym go nie wziela!!! Basiu popieram Anulke jesli idzie o maty, u mnie znajome kupowaly albo tiny love albo fisher price (nowe w komisach uzywane na allegro roznie) no i swszystkie byly zadowolone. sis mi powiedziala ze i mata edukacyjna i karuzela tiny love ta z muzyka powazna juz kupiona i tylko spakowac i wyslac ma takze chociaz takie wydatki mam z glowy. dla corci mielismy tzw przyrzad gimnastyczny ktory stawialismy na kocyku i tez jej mega radoche sprawial ale niestety pozyczylam kolezance i im \"niechcacy\" sie polamal... to bylo cos takiego: http://www.allegro.pl/item195625070_stojak_gimnastyczny_fisher_price_0_nowy_od_ss_.html sporo tanszy od maty i w sumie sie sprawdzil a jego olbrzymia zaleta byla mozliwosc postawienia go przy foteliku samochodowym i wtedy malec mogl nozkami fikac i dotykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko u mnie w brzuszku też szał już od samego ranka,kopankoi stukanko do mamusi :) Pogoda u nas równie przepiękan,pewnie jest tak w całej polsce.Marze by do lata już tak zostało 🌻. Dzisiaj postaram sie nadrobi moje brzuszkowe zaległości i prześle wam mój goły i wielce wielgachny brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny ja sie dzis czuje fatalnie w nocy spalam z 3 godziny gora ,po pierwsze mocna zgaga ,mdlosci az wrecz do tego okropny bol brzucha stwardnial mi wzielam nospe fote i nic nie pomoglo ,herbatke z kopru wloskiego tez nic az mnie zarzynalo i chcialo mi sie prutac ale kubki nie bylam w stanie zrobic mala w brzuchu szalal czulam jak uciska mi narzady -niestety noc spedzilam u faceta on przezemnie tez nie spal bo sie omnie martwil:( wrocilam nad ranem do domu zjadlam lekkie sniadanko polozylam sie zeby odespac noc godzina 11:30 wstalam z okropnym bolem brzucha i sprobowalam oddac kupke wrecz na sile ja wyciskalam ale nie byla twarda raczej rzadka (ale nie jak przy rozwolnieniu) nie wiem dziewczyny co to moze byc czy wy tez tak macie? sobie nawkrecalam ze mam grype zolodkowa ,salmonele toksoplazmoze i inne choroby..bo jeszcze nie mialam tak nieprzespanej nocy z powodu brzucha.Teraz po dodaniu kalu czuje sie odrobine lejpiej ale boje sie o dzidzie ze cos jej jest ,sluz mam normalny bialy,czesto chodze sikac to normalne objawy dziewczyny co mam zrobic? boje sie ze kolejna noc nie przespie..w ogole apetytu nie mam co do mnie jest nie podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wpadlam tylko na chwile i mykam na swieze powietrze. Aneczka ja tam juz nie wiem jak to jest bo dla mnie czarna magia ale patrze tez troche na kolezanke z pracy ktora rodzila pierwsze dziecko mniej wiecej tak jak ja rok temu i tak jakos wrocila w polowie lutego do pracy no ale to jeszcze zalezy od terminu ferii w danym wojewodztwie bo u nas byly w tym roku w pierwszej turze wiec jej to tez troche wiecej wolnego dalo. Ja w te ferie bylam na zwolnieniu ( tak jak zreszta z przerwami wieksza czesc pierwszego trymestru bo mialam male problemy) wiec chyba bede mogla sobie te ferie tez doliczyc. Masz racje spytam jeszcze ksiegowa niech mi to wyliczy. Tak czy siak do pracy nie wroce. Jak nie da sie inaczej to bedzie wychowawczy.Mam to szczescie z maz ma bardzo dobrze platna prace tak ze bez problemu obejdziemy sie bez mojej pensji (marnej zreszta) przez te kilka miesiecy. ok mykam na sloneczko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylko a co jest nie tak z tymi wodami,ja niestety nie miałam okazju oglądac tego programy,pije wode żywiec niegazowaną i niesmakową czy o tej wodzie tez była mowa????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa uważaj na siebie ,przedwczesny poród to nic dobrego ani dla matki ani dla dziecka,ja pierwsze tez urodziłam w 8miesiącu ale nikomu tego nie życze,przymaj sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam lenia i do tego mega placzliwy nastroj, pojechalismy tylko po zakupy zeby kupic mineralke i jakies owoce ale nastroju sobie zupelnie nie poprawilam. naparlam sie na arbuza mimo ze kg ponad 4zl ale tak mi sie strasznie zachcialo ze bym ze skelpu nie wyszla ;) slodki owszem ale jeszcze nie tak soczysty jak lubie, na kolejne arbuzowe szalenstwo zaczekam wiec do lipca. zbieramy sie do mamuski na kapustkowy obiadek srednio mi sie chce znowu 4 pietro zaliczac ale przynajmniej gotowac nie bylo trzeba :) Marylka a co bylo o tych wodach bo nie ogladalam?? a co do tygodni to leca jak diabli, u mnie lada moment konczy sie 34 i juz wielki dzien sie zbliza co raz wiekszymi krokami, mysle ze zaczynam miec stresa!!! Nowa ja mysle ze te bole brzucha to byly po prostu na skutek zjedzenia czegos ciezkostrawnego lub czegos co ci nie podpasowalo. maluch mial malo miejsca i dodatkowo jeszcze uciskal. mysle ze activia owocki i herbata a kopru powinny cos zdzialac. przy grypie zoladkowej wymiotujesz i masz mega biegunke wiec to z pewnoscia nie to. kup sobie na takie awaryjne syt. czopki glicerynowe, ulzy ci i nie bedziesz sie stresowala Pestka no fakt ferie tez duzo zmieniaja. jesli bylas na L4 w okresie ferii zimowych to ci \'oddadza\' cale 6tyg urlopowego w sumie bedziesz miala 24tyg z malenstwem, tylko pamietaj pilnuj zeby miec zwolnienie do dnia faktycznego porodu a nie tylko planowanego bo jak ci gin nie przedluzy to od terminu wg OM bedzie ci juz lecial macierzynski!. pojdz jeszcze do kadrowej to ci wszystko powie co i jak. zycze zeby sie udalo jak najdluzej!! ja przy corci musialam wrocic po macierzynskim 16tyg mimo ze przypadal on na wakacje i mialam L4 w ferie, gdybym od 1wrzesnia nie wrocila to by mi przepadl caly staz... a no a jesli idzie o wychowawczy to zobacz czy wam sie nie bedzie platny nalezal - za 2006rok pensja meza (na reke) dzielona na was 3 nie moglaby przekroczyc 506zl na osobe. Dominisia o wodzie zywiec bylo w tym artykule ktory wklejalam. pisali ze ilosc bakterii przekracza iluskrotnie dopuszczalna norme i jest gorsza niz kranowka :O przejrzyj posty z wczoraj wieczorem tam bedzie link to sama poczytasz i zobaczysz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lipcóweczki, na co dzień jestem w topiku czerwcówki, bo termin wg OM wypada mi na 27 czerwca, ale niewykluczone, że jednak dzidzia zechce przyjść do nas w lipcu. Dlatego czasami podczytuję was tez jednym okiem ;) Dziewczyny, macie bloga, żeby można pooglądać lipcowe brzuszki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Mogę dołączyć do Waszego grona? Wprawdzie termin mam na 30 czerwca a wg usg na 24 ale Wasz topik jest mi bliższy (sama niewiem dlaczego). Jeszcze pracuję więc nie miałam czasu za bardzo dyskutować, ale regularnie Was czytuję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczyny...a ja już po przeprowadzce do legnicy..narazie mieszkamy u teściów ,troche nie mogę się przyzwyczaić ,bo zawssze sami mieszkalismy...chcę troszkę zaoszczędzić,a poza tym niedługo kupujem mieszkanie...ale w stanie deweloperskim,więc trochę minie za nim tam się w prowadzimy.. jeśli chodzi o legnice to jeszcze sie wacham,między wojewódzkim szpitalem a femina wlubinie... powiem szczerze czuję się nieswojo mieszkać z teściami....nawet na golasa polatać nie będę mogła...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj obylo sie bez rodzinnych scysji bo mama stwierdzila ze corci widac lepiej nie draznic i az mnie smieszylo to ze prawie na kazdym kroku ustapic mi chciala :) czasami mysle ze dobrze jest powiedziec co lezy na watrobie bo to atmosfere z lekka oczyszcza... u nas 25stopni ale spacerowe plany nie wypalily bo raz ze brzuch dokucza a dwa cos mnie oczy pieka (alergie na trawy mam) i wolalam do odmu szybko uciec i kropelki sobie zaaplikowac Malwinistka moze i bedzie z tymi tesciami ciezko na poczatku ale przynajmniej masz meza obok no i suma sumarum po porodzie bedzie ci komu pomoc a i pieniazkow wam sie uda na mieszkanko troszke odlozyc. takze zagryz zeby i jakos wytrzymacie. a jak chcecie poganiac na golasa to zafundujcie tesciom weekend w gospodarstwie agroturystycznym albo jakis bilet do teatru ;) Jutka i Katia Majka witajcie u nas :) bloga nie mamy ale brzuszku wrzucalysmy bodajze w piatek wiec musialybyscie przez nasze wpisy \'przeleciec\' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko ale cisowianka tzn ze dobra czy zla? ja w sumie najchetniej pijam lekko gazowana cisowianke lub piwniczanke. inne mi totalnie nie podchodza. tylko fakt dla mnie i woda bezsmakowa musi miec jakis smak bo rpzeciez zlopie tego 3 butle dziennie :) czy wy dokupujecie moskiteiry do wozeczkow? bo ja sie wlasnie nad tym zastanawiam. oryginaly sa po diable drogie ale uniwersalne na allegro juz od 7zl widzialam. folie przeciwdeszczowa kupie na bank bo przy corce nas nie raz ratowala ale z ta moskiteira to sie troche zastanawiam... ogordka nie mam wiec dzieciatka wystawiala nie bede a mam wrazenie ze w parne lato spacerek i wozek moskitiera zakryty to przy duza duchota, jakie sa wasze opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzien z głowy:) był całkiem symaptyczny, najpierw zajecia, potem pyszny obiadek z mężem w knajpce, potem wycieczka do rodziców, po jakies filmy ciekawe z sieci na wieczór, potem krótki wypad na pogotowie z moją siostrą, bo miała zwichnieta noge i wyglada coraz gorzej, no a jutro strajki, a teraz wieczór przed kompem i telewizorem :) moja promotor zapytałą sie mnie, czy nie chciałąbym pierwsza sie bronic i oczywiscie chetnie skorzystam :) w ogóle powiedziałą, ze jakby cos sie działo, to mam sie nie martwic, bede sie bronic, kiedy bedzie mi pasowac, ze wszystkim pójdą mi na reke :) to bardzo miłe :) no i jak na razie jestem jedyną osobą, któa napisała prace, a obrona 13 czerwca :):) aneczko ja też uwielbiam Cisowianke i okazała sie w rankingu najlepsza :) zawsze piłąm Żywca, ale chyba podziekuje, poza tym lubie gazowaną, a tam gazu jest straszna ilość :) ostatnio zasmakowałam w Dobrawie, szczególnie tej lekko gazowanej :) Ogladałam program w TVN i tam było tylko o wodach smakowych, ale mysle ze przekłada sie to na jakosc wód naturalnych równiez :) a co do moskitiery to sama nie wiem, czy jest taka potrzeba. mysle ze jezeli zajdzie taka potzeba, to najwyzej dokupie, ale widziałąm, ze sporo babeczek po prostu czesc wózeczka pieluszką osłania. podobno swietnie sie sprawdza. malwinistka my mamy podobną sytuację. poród w lipcu, a mieszkanie w stanie surowym otrzyamy pod koniec sierpnia, wiec przeprowadzamy sie do mojch rodziców, o mieszkamy teraz w jednym pokoju w Hotelu Asystenta, gdzie nie ma warunków na maleństwo. A rodzice bedą mieszkac budynek w budynek. na szczescie maja spore, dwupoziomowe mieszkanie (górny poziom bedize dla nas) i w ogóle są kochani :) ja akurat sie ciesze, ze bede miała pomoc mojej mamy przy małym, bo wiem na 100% ze w jej przypadku bedzie ona nieoceniona :) no zobaczymy jak to sie sprawdzi, ale mysle ze i u mnie i u ciebie bedzie ok :) jut_ka, katia majka, izabela 84 super że do nas dołączyłyście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mi sie dzisiaj bosko snalo, a jakie sny mialam hohooooo... maz sie smial ze przynajmniej w nocy sie odstresowalam i chyba ma racje bo po wczorajszym przeplakanym wspolnie wieczorze i obawach o jutro (wizyta i usg po miesiacu!!!) wlasnie sny sprawily ze dzisiaj wstalam w miare usmiechnieta. rodzinka zaczela obstawianie czy jutro jeszcze wroce czy juz mnie zostawia. na wszelki wypadek zabieram ze soba torbe!!! Izabelko witaj u nas Marylko no jesli masz domek i ogordek to sprawa od razu wyglada inaczej bo przeciez mozesz sie opalac czy cos kolo domku robic a maluszek sobie spokojnie spac bedzie mogl. Moja kolezanka kupila sobie specjalnie kojec zeby malca nie wystawiac w wozku no i musze przyznac ze bardzo jej sie w wakacje sprawdzil. praktycznie caly czas brzdac byl na dworzu :) Basiu bede w takim razie za szczesliwa 13 trzymala kciuki, obrona to juz ponoc tylko formalnosc ;) ale ale... lubisz cisowianke lekko gazowana? u nas jest ja najciezej dostac i jak bierzemy to ze 3 zgrzewki zawsze a i tak przy moim \'wodopochlanianiu\' jej nie starcza na tydzien :) a ja dzisiaj lece do fryzjera, obciacham sie na krociutko tak na wszelki wypadek jakbym jutro miala juz zostac, zreszta z reguly nosze krotkie wloski tyle ze teraz beda baaardzo krotkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przypyszna pogoda dzisiaj! tylko dobrze, ze w pracy mam stare mury, upał jest przyjemny, jak nie trzeba siedziec w pracy w gorących i dusznych pomieszczeniach ;) te tygodnie tak lecą, ze zaczynam miec małego stresika przed lipcem :) wczoraj zaczełam 31 tc i z trwogą uświadomiłam sobie, ze 41 juz nuie bedzie (mam przynajmniej taką nadzieję) :) wczoraj maluszek tak sie ułożył, ze wystawił do nas całe plecki. mozna było wyczuc główke i cały kręgosłup :) mó mąż był zachwycony! ja troche mniej, bo miałam wrażenie, ze zaaz mi skóre przebuje z taką siłą sie odpychał, ale widok był zabawny :) aneczko jutro bedzie dzizeń dobrych wiadomosci, zobaczysz :) sama mówisz, ze twoje maleństwo kopie aż miło, pewnie chce ci e uspokoic :) zafunduj sobie śliczną fryzurkę i nie denewuj sie :) przynajmniej bedziesz miałą odrobine wiecej pewnosci jutro :) a co do snów, to mi tez śnią sie co noc jakies cuda. dzisiaj śniło mi sie, ze mały tak wystawił nóżke, ze mogłam policzyc paluszki, ale przedwczoraj sny były mniej miłe, aż sie obudziłam przestraszona w nocy. podświadomość płąta nam teraz różne figle, chyab po prostu musimy nauczyc sie ją oswajac, nie ma innego wyjścia. u nas też wode cisowianke lekkogazowaną trudno spotkac, dlatego uwielbiam tą z gazikiem, ale Dobrawa lekko gazowana mi tak smakuje, ze nawet jak uzupełnie gazowaną Cisowianką to jest ok :) jednak niby woda t owoda, ale każda inna :) zupełnie jak nasze brzuszki ;) miłęgo dnia dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo :) U mnie noc nawet przespana. Wczoraj pojechaliśmy do supermarketu po kosmetyki. Była tak wielka kolejka i strasznie duszno, że poraz pierwszy postanowiłam skorzystać z kasy pierszeństwa. O dziwo nie słyszałam komentarzy! Byliśmy tez na rynku bo chciałam kupić truskawki. Niestety cena mi się nie spodobała i postanowiłam szukać dalej. A ze okazało się ze to jedyne stanowisko z truskawkami to wróciliśmy po nie i... już ich nie było :( Aneczka trzymam mocno kciuki za jutrzejszą wizytę. Na którą jesteś umówiona??? A tak w ogóle, to jak Ty będziesz w Warszawie to nawet nie będziemy wiedziały co u Ciebie :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez jestem uradowana!!!! sprawdzilam wlasnie na necie i okazalo sie ze IMiDziecka strajkuje tylko godzine dziennie takze jutro bez obaw bedziemy mogli jechac na wizyte... na wszelki wyapdek wrzucam wam link na liste szpitali ktore beda strajkowac jakby ktoras z was sie do lekarza wybierala: http://www.tvn24.pl/-1,1507189,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerknęłam na tą listę strajkujacych i jest wymieniony \"mój\" szpital, ale obok jest napisane -urlop na żądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×