Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

oj naprawdę zazdroszczę Wam, też bym tak chciała że 1 wizyta - wyciski i zdjęcie 2 - plan leczenia 3- separatory 4- aparat, u mnie niestety bardziej skomplikowanie jest eh, bo będzie i jest tak 1 wizyta - wyciski i zdjęcie 2- plan leczenia 3- wyciski do hyraxu 4- założenie hyraxu i odebranie maski twarzowej teraz będzie pare wizyt kontrolnych co około 2 m-ce i po w najgorszym wypadku 9 miesiącach dopiero aparat stały górny łuk, czyli przewiduje na kwiecień 2009 damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx_aparatka --->no wiesz wg ciebie moje zabki moga ci sie podobac a wg mnie sa male niedoskonalosci typu: prawa jedynka gorna nachodzi troche na lewa gorna jedynke (na zdjeciu tego nie widac), prawy kiel odstaje, lewy tez troche, na dole spora szczelinka i pewnie sie jeszcze orto dopatrzy. jeszcze nie bylam u orto na 1 wizytce i wszystko sie okaze ;) ps.ja kiedys bylam u tej samej orto co we wrzesniu ide i kiedys nosilam aparat ruchomy u niej robiony ale nie dawal efektow... peppa07 --->tak wiem niektorzy maja gorsze wady ale te niedoskonalosci co ja mam to chcialabym zlikwidowac. roxien--->rozumiem.ale wiesz po zdjeciu aparatu to na pewno bedziesz miec prostsze niz ja mam dotychczas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0405
witam:) umówiłam sie na pierwszą wizyte:) ale niestety dopiero na 21 października;/ no trudno, poczekam jeszcze te 2 miesiące powiedzcie mi co orto robi na pierwszej wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia14102---> doskonale Ciebie rozumiem, przeciez kazdy chcialby miec idealne zabki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak zamilkliscie??? wiecie co nie bedzie mnie w piatek sobote i niedziele bo wyjezdzam w gory... pozdrowienia dla wszystkich!!!! 3majcie sie, pa ;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wcale nie zamilkliśmy:D ja już czuję się świetnie z moim aparatem:d mam go od poniedziałku a czuję się jak by był w moich ustach od zawsze, w ogóle go nie zauważam, ani nie czuję:D uśmiecham się od ucha do ucha tylko żeby wszyscy go dobrze widzieli:P w ogóle uwielbiam go i nie wiem czy dam go sobie ściągnąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spin
a ja załozyłem wczoraj :) widzicie i juz mam ładniejszy uśmiech wczoraj sie troche męczyłem z jedzeniem, ale dzis juz nie zwazam nawet na ból, cieszy mnie również fakt iż nie musiałem usuwać zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiaa00
Monis87, Zadrutowana,Czarne Oczka--> wlasnie wrocilam do wirtualnego swiata:P w poniedzialek wywialo mnie na totalne odludzie bez zasiegu i cywilizacji i po 4 dniach wrocilam:P mniej wiecej poczytalam co piszecie i juz odpisuje:P po weekendzie stuknie nam miesiac heheh:D:D u mnie bardzo dobrze nic mnie nie boli ogolnie kompletnie nic;p czasami jak zle spie to obetre polika czy jezor;p no i wiadomo sa dni kiedy nawet moge gryzc przodem a sa takie ze jakos mocniej bola i musze dalej rwac i kroic ale wtedy wiadomka znak ze sie przesuwaja :P:P ogolnie to baaardzo sie przyzwyczailam i wogole mi on juz nie rpzeszkadza;p wszystko weszlo w nawyk takie czeste mycie zebow pielegnowanie itp;p wszystko zupelnie normalne ale czuje 2 sprzecznosci i jakbym byla z nim od zawsze i pamietam dzien zakaldania i czuje jakby to bylo wczoraj:D a co do gumeczek to ja nie bede miala nigdy bo ja mam aparat bezligaturowy ten damon:P a wy wszystkie macie z kolrowymi??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spin
ile płaciliście za - aparat - miesięczne wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spin
myjecie zeby po kazdym posilku czy rano i wieczor no i czasami po obiedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wyjezdzam, jutro, na tydzien..wlasciwie na calych 10 dni :))) Urlopy sa wspaniale ;)) Pozdrawiam wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yo Yo, u mnie wakacje w pełni, od poniedziałku były Czechy, od nastepnego poniedziałku Władysławowo. U mnie juz tez lepiej, bola nadal zeby ale tylko przy nacisku, ogólnie dalej staram sie nie jeśc. Za to zaczełam pić kawę :P Martwi mnie to co dzisiaj przeczytałam, mianowicie że u osób z zaburzeniami hormonalnymi mogą sie nie prostować zeby, a ja mam zaburzenia hormonalne, może wymyślam a moze coś w tym jest. Ogolem wydaje mi sie, że coś się rusza tam skoro bolą... Ja mam szare gumeczki, nikt mi sie nie pytał jakie je chce, ale mnie i tak sie podobaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spin ja myję zeby po każdym posiłku który wymaga jakiegoś tam gryzienia. ogólnie za dwa łuki płace 3 tys. Za wizyty jeszcze nie wiem bo nie miałam ale chyba coś koło stówki. Aaa po jedzeniu typu jogurt, kefir, kawa płukam płynem do jamy ustnej (Colgate Plax). I to na tyle, nie ma co przesadnie szorowac bo to chyba nie jest za dobre a stanie sie paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>spin za jeden luk place 1500 zl (aparat metalowy), a za wizyte 100 zl (wizyta z RTG - 200 zl). Natomiast nie place za wizyte, podczas ktorej orto zaklada mi aparat. Place "tylko" za aparat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia ja sie dopatrzylam tych wad :D nie chcialam sie wywyzszac... :D ja sie tego dopatrzylam :D pozdrawiam idealne zeby to moj cel :D i chyba wszystkich na tym forum buz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, całe życie chciałam mieć takie zeby :) Ale z własnego doświadczenia wiem, że mimo tego że ludzie Ci mówią "Masz ładne zęby, nic nie rób" Ty i tak wiesz swoje, że coś jest nie tak. Wyprostują Ci się bardzo szybko, a widać że masz uśmiech ładny więc bedziesz miała jeszcze ładniejszy :) Pozdrawiam i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teofilka ->> Nooo dzięki za odpowiedź :D Już myślałam że nikt nie wie :) Filip widze, że już pełne przezwyczajenie do aparatu :D Ja to w sumie teeeeż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the truth
Ja miałam tak: 1. pokazałam stare zdjęcia i wyciski, dostałam skierowanie na zdjęcia i ogólny plan leczenia. leczyłam długo zęby, zrobiłam zdjęcia 2. dostarczenie zdjęć nie wiem tylko kiedy wyciski, chyba na trzeciej wizycie 3. dokładny plan leczenia 4. założenie aparatu. A myję zęby praktycznie po każdym posiłku, bo jem tylko 2 razy dziennie... Chyba że zjem jakiegoś żelka, no to wtedy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka_pl ---> ja już 2go dnia czułem jak bym go miał cała wieczność:d super jest:D uwielbiam go:D w 1wszy dzień dziwnie mi się jadło;d ale teraz to w ogóle nie wiem że go mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a ja sie nazarlem jogurta z makiem i teraz musze iść go powyciągać z pomiędzy zębów LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj ... długo już tu u Was nie byłam ;p aa tu tyle nowych osób ;d ;d ;d ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioleq3
roxien==> świetne efekty (ogl. zdjęcia) madzia14102- do pytania ' i jak ?' ==> dobrze, tylko przez ten jeden kieł trochę brzydko wygląda,ale to szybko da się skorygować xD czarne oczka ==> jaki masz kolor gumek? srebrny czy szary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×