Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaasia27

praca w sądzie

Polecane posty

Gość gość
Dobrzy ludzie odradzają ci pracę w tej instytucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie daj sobie spokój z konkursem i marną pracą w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie bądźmy dla siebie mili, uczynni, miejmy więcej empatii, nie sprzedawajmy się, nie kablujmy jeden na drugiego. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie. Ale to trzeba skierować do sędziów głównie ! bo to oni nie umieją się zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziobro Ty się zajmij sekretarzami sądowymi, na ich plecach stoją sądy, to grupa ludzi wykorzystywanych przez sędziów i ministerstwo sprawiedliwości, ich wynagrodzenia uwłaczają godności sekretarzy sądowych płaca sekretarza sąd = bieda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak ! Wstyd żeby takie zarobki w sądach mieli sekretarze i pracownicy, 13 razy więcej niż sędzia. Żenada !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj był protest pracowników sądownictwa. I bardzo dobrze, niech każdy wie, że w sądzie są koszmarne zarobki ! Oby to coś dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rząd chce nam zamrozić podwyżki, stąd protest. A sędziowie co roku dostają ogromne pieniądze. Skandal !!!! My przy nich mamy jałmużnę. Nie wiem czemu nikt tego nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie: czy ktoś wie jak wygląda w konkursie test na kasjera do sądu? Jakie sąd pytania z zakresu finansów i rachunkowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam w sądzie stanowiska "kasjer". Jest praca w księgowości, albo w kasie, ale to nie jest stanowisko kasjer, Kasjer to jest w sklepie. a co do pytań, to nie mam zielonego pojęcia, gdyż jak byłam przyjmowana to idiotycznych konkursów jeszcze nie było. Konkurs jest z góry obstawiony i wiadomo kto się dostanie do pracy. wiec to jest żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym, jeśli chodzi o pracę w kasie, to siedzi tam tylko jedna osoba, a nie kilka, wiec złudne nadzieje na dostanie się na takie jedno stanowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W BIPie można szukać (Biuletyn Informacji Publicznej), który jest dostepny w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście odradzam pracę w sądzie. Dorobić się można nerwicy i garba, a praca żmudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze długów, bo z takiej pensji żyć się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanki i koledzy, Solidarność Sądowa, każdy z pracowników dostał pismo podpisane przez dyrektora i prezesa, że mamy mało obowiązków ciągle narzekamy, podwyżek wynagrodzenia nie będzie, a jak się nie podoba, można złożyć wypowiedzenie, więc po co protesty, demonstracje, jak tak jesteśmy traktowani, po co!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przyszłym roku podwyżki dla sędziów, prokuratorów , nie ma nic na temat obsługi ( sekretarzy sąd), a szkoda, bo to oni odwalają czarną robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co by się stało jakby wszystkie sekretarki się rozchorowały i nie miałby kto chodzić na rozprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, też pomyślałam o tym już kilka lat temu, tylko żeby wszyscy nie przyszli, trzeba się zgrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dyrektorzy sądów g... robią i mają fikcyjne stanowiska, a zarobki duże,. jak w ogóle mozna mówić, ze mamy mało obowiązków ?? szczyt wszystkiego !!!! a prezesi sądów zarabiają jeszcze wiecej wiec ot chamstwo tak wogóle mówić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zamrozić podwyżki dożywotnio i pracować charytatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
były u Was może nagrody już w tym roku? u nas podobno coś było, ale dostali nieliczni.... tej indeksacji też nie mieliśmy.. :(... bieda u nas straszna i zamordyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nagrody były pod koniec lipca i każdy dostał. Tylko to zależne od pensji, kto ma wyższą pensje wiadomo - dostał więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze są nagrody pod koniec listopada jeszcze. W grudniu coś chyba też jest, ale już tylko dla wybrańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za informację.. :) , smutne to, że u nas poza tym , że dzielą jak napisałam wyżej, to jeszcze mamy taką kierowniczkę, która nigdy nie broni urzędników. Sędziowie są dokładnie tacy, jak opisywali inni wcześniej. Chamstwo, bezczelność, obciążanie swoimi obowiązkami itp. Niektóre panie to istne dziwaczki (!). Stroje z gołymi plecami, kwiaty we włosach, mini tak krótkie, że majtki widać - to standard. Pracownicy wzywani są na dywanik nawet jeśli zbyt cicho powiedzą dzień dobry..... :( Panie Ministrze - polecam wejście tutaj i zapoznanie się z realiami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wszystkim się wydaje, że praca w sądzie jest łatwa lekka i przyjemna i jeszcze za grube pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wam nie odpowiada tego rodzaju praca, to zawsze można pomyśleć o zmianie. Ja mieszkam we Wrocławiu i teraz ofert pracy jest całkiem sporo http://dolnoslaskie-praca.pl/ . Moim zdaniem to niezły moment na zmiany…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam w Rzeszowie i niestety z pracą kiepsko. mam 41 lat i kto mnie teraz gdziekolwiek przyjmie - "marzenie ściętej głowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w okręgu zielonogórskim nie było żadnych nagród, żadnych podwyżek w tym roku, chyba że do rejonów one nie dotarły, za to zabierają etaty i powierzają obowiązki pozostałym pracownikom a za tym nic nie idzie, chyba że bieda. Sędziowie i kuratorzy dostali podwyżki na początku roku, pozostali nic nic!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam też jestem z okręgu zielonogórskiego nic nie było w tym roku ani podwyżki, ani nagrody ani rekompensaty, nic, nic, oprócz natłoku obowiązków i zero szacunku dla as sekretarzy sądowych od sędziów i ministra, zero od wielu, wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×