Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tery

ponownie zaczynam skuteczną dietę mm

Polecane posty

Gość defi
witam was dzieki za kciuki.Kenko makaron z maki durum bez jajek to jest makaron ktory powinnysmy jesc od zwyklego rozni sie tylko tym ze jest lepszy.Podpowiem Ci makaron kupuje w Biedronce nazywa sie PASTANI jest jako spagetti,rurki,swiderki pyszny al dente.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak tu gwarno sie zrobiło cuuudnie. Teraz nie mogę bo komp zajęty ale wpadne później pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka71
dziewczyny ja przegladalam tabelki z indexem glikemicznym i nie ma tam miesa np interesuje mnie jak sie przestawia sprawa z drobiowa watrobka*-prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie No i dopiero wpadłam jak już nikogo nie ma a pogadać by się chciało. Defi jestem posłuszna co do mojego motta – wykonałam i od razu mi lepiej Goodlife dzięki że wierzyłaś że przyjdę no i miałaś rację wspólnie będzie większa motywacja żeby Ciebie i Defi gonić a będzie ciężko bo za daleko uciekłyście. Kenko dołączaj do nas życzymy Ci zdrówka dla synka podaję tu ciekawą stronkę też z jadłospisami http://leslawa-ignaszewska.com/monti/monti.htm znalazłam jak szukałam o wątróbce. kasienka71 a oto interesująca Cię sprawa wątróbek to znalazłam; Główne zasady diety Montignaca Nie wolno łączyć produktów o wysokim IG z tłuszczami w jednym posiłku, Należy unikać jedzenia produktów węglowodanowo-tłuszczowych (pełne mleko, czekolada, awokado, wątróbka, orzechy laskowe, herbatniki), Inezka34 też Cię pozdrawiamy a luknij sobie luknij na nasz topik i dołączenie mile widziane Ahaaaa zapraszamy jeszcze raz Brakuje nam jeszcze Agi i Eli nie wiem może kogoś ominęłam jeśli tak proszę się odezwać. No to może w sobotę zrobimy tabelkę z wagą wyjściową poniedziałkową - no właśnie jak zrobimy bo Defi i Goodlife to weteranki można by je tak nazwać może same coś zaproponują? Dziś na obiad do posiłku tłuszczowego miałam lody truskawkowe własnej produkcji zamieszczę je na naszym drugim topiku dla nowych dziewczyn podaję http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3344365&start=90. A teraz idę spać z czystym sumieniem. Kolorowych snów życzę wszystkim. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM? Fajna dietka,w sumie to nawet nie dietka,ale mądre odżywianie,poczytam coś więcej na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wychodzi na to że ja to tylko rano i wieczorem (późnym). Spróbuje dostać się do kompa później. Ja jeszcze wrócę do tych wątróbek pewnie one mają wysoki IG skoro są wymienione w zasadach mm że należy ich unikać a faktycznie nigdzie nie mogłam znaleźć IG. Przy okazji znalazłam fajną stronkę jeszcze raz wkleję ponieważ wyżej jest taka mało czytelna ; http://leslawa-ignaszewska.com/monti/monti.htm U mnie na śniadanie był granulat sojowy z mlekiem + seler naciowy a na obiad będzie zupa krem z brokułów zabielana śmietanką i ryba w maśle + surówka Na deser polecam jeszcze raz lody truskawkowe Zostałam sama w domu ciężki dzień nie wiadomo za co się zabrać chyba napiszę sobie plan. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W \'ulubionych stronach\' pod powyższym adresem jest ciekawa rozmowa z Montignac\'em na czacie zobaczcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mm-owiczki:) Na MM miałam efekty,ale chwila nieuwagi i wróciły kiloski,zresztą jak po każdej diecie.Myślałam ,ze po mm efektu jojo nie będzie. Teraz za namową koleżanki z innego topiku,zaczęłam stosować inną dietkę.Mam książkę,mam dużo rad, wskazówek.Jest to zdrowa dieta i chcę sobie dać troszkę czasu na nią.MM mi odpowiada,ale jak to ja ,najlepiej zwalić na coś innego niz na samą siebię.Szukam chyba dziury w całym,bo gdybym ,no własnie gdybym nie zboczyła z MM,to wagę docelową,miałabym już osiągniętą a tak? Dalej szukam....... Będę Was tu podczytywać i kto wie,moze się do Was wkrótce przyłącze? Wiem,że Tery mobilizowała mnie bardzo. Nie chcę Wam tu mieszać,ale przyznam się Wam ,ze ja teraz jestem na Lutzu,nie chodzę głodna,dobrze się czuję,zjadam wskazaną ilośc węglowodanów,ale waga niestety prawie nie spada. Przeczytałaam w ksiązce,ze potrzeba troszkę czasu,że to nie jest dieta dla niecierpliwych.Ja niestety jestem z tych niecierpliwych,ale chcę spróbować. Pozdrawiam Was serdecznie i zyczę powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Może kogoś sie doczekam. Dietkę trzymam i tak z ciekawości zważyłam się wieczorem po kolacji, od soboty ubyło 0,90kg cieszę się może to i dla Was będzie jakaś zachęta. Dietka trzymana nie wiem ale mam zapotrzebowanie na tłuste śniadania ograniczam się ale coś mnie do nich ciągnie. Dziś jajecznica na chudej kiełbasce, warzywko +kawka anatol. Czekam na Was kochaniutkie Tymczasem stawiam wszystkim kawkę. Miłego dzionka. Ps. Chciałam się wytłumaczyć że wczoraj się nie odezwałam ale po pierwsze komp zajęty po drugie rozbierałam rąbankę a Wiecie ile z tym roboty. Może dziś będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga czy Twoja dieta to jest podobna do Kwaśniewskiego bo trochę o niej czytałam w necie? Zobaczysz jak Ci będzie szło wiadomo chodzi o efekty niezależnie jaka to dieta. Zaglądaj tutaj do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka71
dziekuje za odpowiedzi ja ostatnio zainteresowalam sie ta dieta nawet w TPani Domu na jej temat ostatnio napisano-wydaje mi sie fajna ,ale z tego co czytalam w tym linku,ktory wkleila Tery podobno na wszystkich ta dieta nie dzial-na tych ktorzy maja problemy z trzustka owszem a jesli chodzi o watrobke to nie rozumiem przeciez to jest posilek wg mnie bialkowo trzustkowy a nie weglowodanowo tluszcziowy a ile mozna zjesc czekolady gorzkiej dziennie i czy mozna zjesc batony musli ze zdrowej zywnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Agaa40 powodzenia w dietowaniu.Tery,dzieki za kawe ..chetnie sie napije.Ja raczej jem tluszczowe obiady,sniadania to chlebek Mestermacher,twarog ,dzem Mm(bez cukru),mleko 0% z platkami owsianymi i oczywiscie do tego warzywa. Kasienka71,jezeli chodzi o mnie ja na pierwszej fazie czekolady w ogole nie polecam(moze hamowac chudniecie),jezeli juz musisz to kosteczke po tluszczach(nie jestem ekspertem-moze Tery wie lepiej).Batony muesli...hmm.,pewnie maja cukier lub cos w tym rodzaju(zobacz sklad),wiec nie polecalabym. Tery ,rabanka?-rzeczywiscie niemalo z tym roboty. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Tery,w tej dietce tłuszcze jemy bez ograniczeń,ale ograniczamy węglowodany.Możemy zjeść węglowodanów w ciągu doby 72g. Jest łatwiejsza jak Kwaśniewskiego. Goodlife,gratuluję Ci szczerze takiego wyniku 🌻. Patrząc na Twoją stopkę to można tylko pozazdrościć.Zaczynałyśmy w tym samym czasie,z taką samą wagą i Ty już jesteś bliska celu.Trwaj tak dalej i nie rób żadnego odstępstwa,nawet jeden raz.Jestem takim przykładem,ze na chwilkę zboczyłam i zbłądziłam. Cieszę sie z tego,ze jestem znów na dobrej drodze.Czy tak do końca na dobrej to nie jestem pewna,ale wyszłam z dołka ,chcę dalej walczyć :) Tak jak pisałam MM mi odpowiadał,ładnie chudłam i kuszę sie ponownie.Tak mi chodzi po głowie,zeby połączyć może te dwie diety?Z drugiej strony myślę,po co łączyć jak się stosowałam zasad MM przecież traciłam wagę? Mam ksiązkę Lutza i jak się naczytam,to znowu dylemat,że to taka zdrowa dieta,tylu ludzi pozegnało sie z różnymi dolegliwościami i tak to ja się mam. GłoWA MI SIE NAMYśLI,EFEKTóW JAK NARAZIE NIEMA Dam sobie jeszcze troszkę czasu i zobaczę. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie znowu jestm spóźniona. Połozyłam się zdrzemnąć popołudniem i zasnęlam, trochę odpoczęłam nie można przestawić organizmu do zmiany czasu, ale powoli pójdzie. Dietka trzymana na obiad-chuda wieprzowina duszona z cebulką i śmietanką oraz z dużą ilością papryki (sporo zamroziłam), a na kolację kluski razowe(dziś zakupiłam w zdrowej żywnosci) + jogurt 0% + tarta marchewka a jutro śniadanie tradycyjnie a z obiadem będzie problem bo jestem w podróży chyba kupię kabanosy i ser do tego jakieś warzywko. Aga powodzenia a co do Goodlife idefi to fakt można im pozazdrościć - ja za pierwszym razem schudłam 22kg czułam się wspaniale wyobrażam sobie co dziewczyny czują oby tak dalej. Chciałam coś powiedzieć o jojo-mimo wszystko u mnie nie nastąpił zawsze po innych dietach było o 5 kg więcej niż waga wyjściowa a teraz brakowało 12kg do wagi wyjściowej, mimo wszystko to sukces. Ważyłam 104kg schudłam 22kg po diecie przytyłam 10kg Ostatno odrobiłam 2kg - ale to zagmatwane. Batonów musli też nie jadłam bo za bardzo przetworzone wolałam zjeść cząstkę czekolady a jak była silna chęć na słodycze(chociaż b. rzadko) to Wam powiem zjadłam i kilka cząstek lepsze to niż jakieś ciacho. To co dziewczyny śpijcie dobrze i wpisujcie się kolorowych snów Dobrej nocy pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
Witam:)Tery masz racje jemy jak najmniej przetworzone rzeczy.Co do czekolady to ja jej jem duzo ale nie ma to jakiegos wiekszego "zlego" wplywu na moje chudniecie.Moze chudlabym szybciej ale bez przesady!!!Tery nie wychwalaj mnie tak bardzo :) teraz moja waga bbbbaaaaarddddzzzzzooo pomalutku spada bo tak naprawde to juz jest ok.Chociaz chcialabym jeszcze kilo.Powiedz mi czy Ty przytylas dlatego bo zaczelas laczyc wegle z tluszczami?Ale mialas swietny wynik 22 kg.A ze mamy gorsze dni no coz jestesmy przeciez tylko ludzmi.Trzymaj sie bedzie dobrze.Jak do nas wrocilas to weselej na tym topiku sie zrobilo.Tyle werwy tu wprowadzilas,ze to my wygladamy jakbysmy mialy dola.:-oPozdrawiam was wszystkie,milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w pogodny dzień. Defi to chyba kontakt z Wami i ta pogoda zaczęła pozytywnie wpływać na mnie. Pytasz dlaczego przytyłam otóż śniadania były mm bo proste obiad różnie i łączenie też było, najwięcej po południu było grzeszków. Uwielbiam lody i to one mnie zgubiły i po południu miałam większy apetyt, grilowanie a jake smaczne są grilowane potrawy z jasnym pieczywem +musztarda czy kieczup potem jakieś winko czy piwko niekiedy ciastka i tak poszło. A szkoda, bardzo szkoda chociaż nie było dużych wyżeczeń podczas diety. Defi prawie doszłas do celu i chwała Ci za to teraz będziesz mogła powoli łączyć produkty o niskim IG a jojo napewno nie będzie. Jeśli nawet przytyjesz 1 czy 2 kg to tylko lepiej sie poczujesz przynajmniej tak u mnie jest. Trzymaj się. Dziewczyny gdzie Was wymiotło odzywajcie się czy robicie porządki, u mnie też jeszcze sporo do zrobienia. Miłego dnia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygonila mnie tery do tego watku wiec sie melduje, witam i od razu pytam :) Mianowicie: jaka jest zaleznosc pomiedzy IG a wielkoscia porcji? Czy jak zjem pol kilo produktu X o IG=40 albo 1 kg tego samego produktu to czy w kwestii IG wyjdzie na to samo? A pytanie drugie: czy IG poszczegolnych skladnikow potrawy sie sumuja? Z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NoSpa sory ale muszę wyjść czas goni. Później ok. Wagowo możesz dużo byle o niskim IG i nie łączyć w I fazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam wróciliśmy z podróży myślałam że wszyscy się ugotujemy tak gorąco było i jeszcze te korki, niestety nie mamy klimatyzacji w aucie. Na obiadek była \"odtłuszczona \" obsmażana z cebulką kiełbaska biała i ogóreczek - też tak może być- zjedzone w aucie troche niewygodnie ale cóż. NoSpa IG poszczegolnych skladnikow potrawy nie sumuje sie. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli upewnie sie - nie ukrywam ze z radoscia :) - moge zjesc 100 g albo 600 g produktu a w kwestii IG wciaz bede liczyla np 40? Pytam dociekliwie poniewaz w tabelce IG podana jest takze masa wiec to mnei mocno zastanowilo. A jaki IG ma np. jablko z wisnia? rowne sumie IG jablka i IG wisni? czy jak? bo tego wciaz nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jablko - 28-40 Gruszka - 33 Sliwki - 24 Truskawki ~ 40 wiśnie - 22 Aby IG byl mniejszy nie nalezy jesc przedojrzalych owoców, lepsze będą niedojrzałe albo winne w smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nospa,nieważne,jeśli zjesz jedno jabłko,lub dwa to IG się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze coś tu ściągnęłam dla Ciebie NoSpa :) Indeks glikemiczny (IG) to lista produktów uszeregowanych ze względu na poziom glukozy we krwi po ich spożyciu. Indeks glikemiczny dotyczy tylko węglowodanów, ponieważ tłuszcze i białka nie powodują wysokiego wzrostu poziomu glukozy. Im wyższa wartość IG danego produktu, tym wyższy poziom cukru we krwi, po spożyciu tego produktu. Produkty o wysokim indeksie powodują zarówno wysoki poziom cukru we krwi, jak i utrzymanie się podwyższonego poziomu cukru przez dłuższy czas. Powolne przyswajanie i stopniowy wzrost oraz spadek poziomu cukru we krwi po spożyciu produktów o niskim indeksie glikemicznym, ułatwia kontrolę poziomu cukru we krwi u osób chorych na cukrzycę. Jest to również zalecane dla osób zdrowych, ponieważ powoduje mniejsze wydzielanie hormonu insuliny i pozwala ograniczyć napady głodu. Najkorzystniejsze do spożycia są produkty, których IG nie przekracza 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
czesc, uzupelnie troche wiadomosci... jednorazowo mozna zjesc tylko 100 g weglowodanow takich jak makaron,ryz,kasza oczywiscie wazymy 100 g przed ugotowaniem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wpisałam że można jeśc dużo a to dlatego, że sama tego nie przestrzegałam jak byłam głodna jadłam do syta i nie zważałam na wagę produktów mówię to nawet w oparciu o ten tydzień. Własnie zeszłam z wagi i co sie okazało że z 92kg jakie ważyłam w sobotę dziś wieczorem waga wskazuje 89,9kg tak więc schudłam 2.1kg i jeszcze sie przyznam jadłam po posiłku tłuszczowym 2 razy czekoladę 90% zaw. kakao i to nie jedną kostkę bo miałam ochotę, mąż w tym czasie schudł 2.5kg ważył sie dziś rano. Myslę że to jest też indywidualna sprawa organizmu ale co dziewczyny mówia wszystko sie zgadza takie są zasady. Troche odpoczęłam a wogóle czy i u Was tak gorąco? bo u nas jest bardzo ciepło. Miłego wieczoru pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defi
ja tez jem do syta nieraz chodze jak bak ze kolacji mi sie nie chce ale trzeba cos zjesc,ale makaronu zawsze 100g tego sie trzymam.Miecha duzzo.Czekolade uwielbiam i tez jej sobie nigdy nie zalowalam dzis zjadlam 4 kostki(bo tyle mi zostalo).Bardzo tez lubie orzeszki w puszce z biedronki te bez soli.Uwielbiam lody ale przez 4 miesiace odmawialam sobie teraz sprobuje zrobic te z przepisu Tery no i sorbet tez bedzie ok.Takze nie ma zle nawet dla lakomczuchow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×