Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

Go艣膰 Na_zakrecie_zycia
Dziekuje Ci bardzo Wrozko!!! 馃尲 A czy mozesz mi jeszcze powiedziec co czeka Ja? Bardzo sie o Nia martwie:( Jej data urodzenia:13.03.1969

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Diana24
Pani wr贸偶ko..pyta艂am o dziecko-czy b臋dziemy mieli- Ja-26.01.1982 On-08.03.1982 Prosz臋!!!! Tylko to pytanie mnie najbardzie interesuje!!!!!b艂agam, napisa艂am o tym ale ty odp. tylko na cze艣膰 mojego pytania!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 liquid silk
agawo, ja bardzo serdecznie dziekuje za cierpliowsc w stosunku do mojej upierdliwej osoby i ze znalazlas czas by mi odpowiedzic na dodatkowe pytanie, zostane na Twoim topiku i bede go podnosic :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Diana24
Pani wr贸偶ko..pyta艂am o dziecko-czy b臋dziemy mieli i kedy?!- Ja-26.01.1982 On-08.03.1982 Prosz臋!!!! Tylko to pytanie mnie najbardzie interesuje!!!!!b艂agam, napisa艂am o tym ale ty odp. tylko na cze艣膰 mojego pytania!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Krateczka
Droga wrozko? Kiedy mog臋 sie spodziewa膰 odpowiedzi na nurtuj膮ce mnie pytania? Aha i jak ju偶 b臋dziesz stawia膰 mi karty to ...albo nie tego nie chc臋 wiedzie膰 ... Ale czy wyjd臋 za m膮偶 i b臋d臋 mia艂a dziecie to chc臋! czekam na odpowied藕! 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wr贸偶ki o ja chyba juz nie spotkam :( a gdzie Tomek sie zagubi艂? a koloradka?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Diana24
Pani wr贸偶ko..pyta艂am o dziecko-czy b臋dziemy mieli i kedy?!- Ja-26.01.1982 On-08.03.1982 Prosz臋!!!! Tylko to pytanie mnie najbardzie interesuje!!!!!b艂agam, napisa艂am o tym ale ty odp. tylko na cze艣膰 mojego pytania!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Diana24 Pani wr贸偶ko..pyta艂am o dziecko-czy b臋dziemy mieli- Ja-26.01.1982 On-08.03.1982 Prosz臋!!!! Tylko to pytanie mnie najbardzie interesuje!!!!!b艂agam, napisa艂am o tym ale ty odp. tylko na cze艣膰 mojego pytania!! nie widze dziecka w ciagu 3 lat, on bedzie sie bal odpowiedzialnosci... troche stchorzy duze spiecia, klotnie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Na_zakrecie_zycia
Dziekuje Ci bardzo Wrozko!!!馃尲 A czy mozesz mi jeszcze powiedziec co czeka Ja? Bardzo sie o Nia martwie:( jesli bede wiedzial to wyjade spokojny... Jej data urodzenia:13.03.1969

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Diana24
dzi臋kuj臋...:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Krateczka
wro偶ko? ...a mo偶e nie odpowiadasz bo ja nie mam przed sob膮 偶adnej przysz艂o艣ci? :( ani sama? ani z kim艣??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Krateczka To ja ponawiam moj膮 pro艣b臋 z wczoraj: 20:35 Krateczka Droga wr贸偶ko Urodzi艂am si臋 14.12.1977 Czy wyjd臋 za m膮偶 czy zostan膮 star膮 zrz臋dliw膮 panna? i czy b臋d臋 mia艂a dzieci? Bardzo prosze o odpowied藕 i tu sie obawialam pisac... pani pragnie zalozyc rodzine, byc kochana a czuje sie bardzo samotna... nie widze wsrod otoczenia kogos dla pani odpowiedniego.. swieta beda czasem zadumy, refleksji ale tez czasem na bolesne mysli o samotnosci nie widze nikogo w ciagu 2 lat. Natomiast pojawi sie przyjaciel i tu prosze najpierw zaufac temu czlowiekowi. To nie bedzie milosc ale ta znajomosc pozowli pani odbudowac swoja ja, poczucie wartosci a to poprowadiz do zmian na lepsze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kofanaaaaa
moja data urodzenia (15.12.1987) partnera(8.12.1985) czy bedziemy juz na zawsze razem ? ile dzieci bedziemy miec? czy bedzie szczesliwy zwiazek? czy cossie wydarzy? ... mam nadzieje ze sie zalapalam na wrozenie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kofanaaaaa
moja data urodzenia (15.12.1987) partnera(8.12.1985) czy bedziemy juz na zawsze razem ? ile dzieci bedziemy miec? czy bedzie szczesliwy zwiazek? czy cossie wydarzy? ... mam nadzieje ze sie zalapalam na wrozenie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kofanaaaaa
Ile mam czekac na wrozenie juz chyba 4 dzien czekam i nic ... zawsze na godzine sie patrze zeby sie zalapac i nic nie ma heh ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kofanaaaaa
moja data urodzenia (15.12.1987) partnera(8.12.1985) czy bedziemy juz na zawsze razem ? ile dzieci bedziemy miec? czy bedzie szczesliwy zwiazek? czy cossie wydarzy? ... mam nadzieje ze sie zalapalam na wrozenie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 DROGA WR脫ZKO
izunia 123456 ostatnio sie zmie艣ci艂am ale nie poda艂am daty urodzienia m臋偶a wi臋c podaje Prosz臋 bardzo to dla mnie wa偶ne. 14.01.1962-moja data. jak w sprawach uczuciowych , nie uk艂ada m si臋 z m臋偶em (15.03.1959), czy szykuj膮 si臋 jakie艣 zmiany, czy znaj d臋 prac臋?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 DROGA WR脫ZKO
izunia 123456 ostatnio sie zmie艣ci艂am ale nie poda艂am daty urodzienia m臋偶a wi臋c podaje Prosz臋 bardzo to dla mnie wa偶ne. 14.01.1962-moja data. jak w sprawach uczuciowych , nie uk艂ada mi si臋 z m臋偶em (15.03.1959), czy szykuj膮 si臋 jakie艣 zmiany, czy znajd臋 prac臋?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 izabel1
ja 26.11 1978 , on 26. 10 .1980 wrozko dziekuje bardzo i moje ostanie pytanie czy potrafisz wywrozyc kiedy wyjde za maz i czy wogole czy mezczyzna z ktorym bede bedzie starszy a moze mlodszy ode mnie czy to bedzie milosc obopolna czy bede szczesliwa w zwiazku

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 22.01.1984
1)chcia艂abym wiedzie膰 czy mojej mamie gro偶膮 jakie艣 powa偶niejsze choroby-mama urodzona 25.02.1964 2)kiedy spotkam swoj膮 druga po艂贸wk臋? 22.01.1984

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 DROGA WR脫ZKO
izunia 123456 ostatnio sie zmie艣ci艂am ale nie poda艂am daty urodzienia m臋偶a wi臋c podaje Prosz臋 bardzo to dla mnie wa偶ne. 14.01.1962-moja data. jak w sprawach uczuciowych , nie uk艂ada m si臋 z m臋偶em (15.03.1959), czy szykuj膮 si臋 jakie艣 zmiany, czy znaj d臋 prac臋?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kofanaaaaa
moja data urodzenia (15.12.1987) partnera(8.12.1985) czy bedziemy juz na zawsze razem ? ile dzieci bedziemy miec? czy bedzie szczesliwy zwiazek? czy cossie wydarzy? ... mam nadzieje ze sie zalapalam na wrozenie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kredka kolrowa
Czy ten m臋偶czyzna kiedy艣 co艣 do mnie czu艂 -ni3e jeste艣my ju偶 razem ale chcia艂abym wiedzie膰 ja 02.10.1985 on 13.10.1983

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Krateczka
Bardzo dzi臋kuj臋 :) napisa艂a艣 o dw贸ch latach ...mam nadziej臋, 偶e mnie potem co艣 mi艂ego spotka :) Ciesz臋 si臋, 偶e nie napisa艂a艣 o ca艂ym 偶yciu nawet je艣li faktycznie zawsze mam by膰 sama ...lepiej 偶y膰 nadziej膮 偶e si臋 kogo艣 spotka, 偶e z kim艣 uwije si臋 gniazdko. 艢wi臋ta faktycznie b臋d膮 refleksyjne, bo to pierwsze 艣wieta bez ojczyma... 馃尲 dla Ciebie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wr贸偶ko co dalej
z moim 偶yciem???? 27 01 1979

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 koda
Droga wr贸偶ko! Wiem, 偶e ju偶 mi wr贸偶y艂a艣, ale mam dylemat, dla mnie powa偶ny. Bardzo Ci臋 prosz臋 o wr贸偶b臋 dla mnie, bo nie wiem czy to ma sens. Mianowicie. Czy mam wyjecha膰 z kraju? Czy mo偶e zosta膰 a wszystko si臋 jako艣 u艂o偶y? moja data 21,07,1979, jego 12,10,1978 Z g贸ry bardzo dzi臋kuj臋!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Droga Pani Wr贸偶ko, je艣li znajdziesz czas to prosz臋 o wr贸偶b臋. Moja data urodzenia to: 25.06.1979 A moje pytanie to:czy powinnam wraca膰 do naszego kraju? co z moim 偶yciem zawodowym? Echh jest wiele pyta艅, ale nie wiem jaka by by艂a odpowied藕 wi臋c lepiej nie pytam,bo potem b臋d臋 za du偶o my艣le膰, a te kt贸re zada艂am s膮 bezpieczne dla mojej g艂owy. Dzi臋kuj臋 z g贸ry i 偶ycz臋 mi艂ego weekendu x x x

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×