Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

yeah;D u mnie dzisiaj wypasiony karton. a w nim z PiSu granatowy piórnik z wyposażeniem, 20 balonów, 5 długopsiów, koszulkę i zakładkę do ksiązki. Bardzo się ciesze. po raz pierwszy dostałm taka przesyłke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie dzisiaj też fajna porzesyłka tak zwany zestaw do geometrii:P a w nim 3 linijki 15 cm, 20 cm i 30 cm, 2 ekierki i kątomierzździwiłam się:PJeśli chce ktoś do nich adres to niech piszę na ola.ola0@vp.pl bo nie chcę żeby odrazu 1000 osób napisało i zadna nie dostała więc piszcie:) Napiszcie swój nick;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to gratki serdeczne Dziewczeta :) Marti, ale ja to PISem nie przepadam - to pisac do nich nie bede... :) No, ale to nie temat o polityce, hehe... Milo, ze przeslali ciekawe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc 'za PISem...'' No, a u mnie wypasione pustki dzisiaj w skrzynce...zaczynam powatpiewac w to moje \'mailowanie\'...ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumpela z pokoju*
Ludu Dulog ..hah.. Szukałam, gberałam aż znalazłam i oto mam.. Uuuu a co? Coś! Adres e-mail do PIS haahh..a to debile hahaa No nic podam..jak sie zastanowię.. A to macie: webmaster@pis.org.pl Miłego e-mailowania Kochane.. :* Kocham :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Tak, wiem, ze dzisiaj niedziela ( w dodatku calkiem pogodna ), ale musze o czyms napisac ;) Nie bylo u mnie wczoraj pani \'pocztowki\' - niestety w soboty nie pracuje... ale odwiedzila mnie ciocia. I dostalam od cioci maskare marki SHISEIDO I krem nawilzajacy IWOSTIN :) No nie powiem, ucieszylam sie bardzo :) Moze jutro bede sie cieszyc z wizyty pani \'pocztowki\'...mam przynajmniej taka nadzieje :) Pzdr 4All

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byloby zbyt piekne, gdyby nasi wygrali... A tak juz ponad wszystko sportowcy naszej narodowosci nie maja szczescia, niestety...a i porazke mamy w genach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, biorac pod uwage porazki kilku ostatnich lat, wicemistrzostwo - to osiagniecie niebywale... W koncu cos musialo im wyjsc ( prawie do konca ). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) A coz tutaj taka cisza nastala ? Hm ? U mnie dzisiaj pusto, nawet tego nie komentuje... Tyle ze dostalam dwa pozytywy na e - poczte :) Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pul
Dziewczyny a ile czekałyście na pierwszą przesyłkę? Bo ja tydzień temu zaczełam wysyłać i nic jeszcze nie przyszło...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak wysłałam moje pierwsze mejle to dostałam po dwóch dniach, ale zależy gdziesię pisze:) Dziś kartka z Lacoste [mam już ich duuużą kolekcję^^], z jakiegos miasta przesyłka, ale tylko naklejka i z Senatu interesujące materiały, naklejki, zakładki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilutka
A ja dziś dostałam 5 próbek z Mincera w tym katalog i cennik, naprawde fajne, czekałam ok. 2 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salwe, Dziewczeta :) Do Kumpela z pokoju* :) http://www.winiary.pl/klub_zasady.aspx - to link na strone Winiar tak zwanych; ja przynaleze do Klubu WINIARY juz nie wiem ile lat ( na pewno ponad 5 ) i nie narzekam. Cztery razy do roku otrzymuje magazyn \' Kuchnia Od Kuchni \' z produktem ( np. zupa, sosem, przyprawa, etc. ). Dostalam rowniez w prezencie drewniana deseczke do krojenia z logo firmy :) Jest tez sklepik, w ktorym kody z produktow Winiar mozna wymienic na rozne przedmioty / gadzety / drobne AGD. W grudniu oprocz magazynu dostaje takze ladny kalendarz nascienny o tematyce kulinarnej, no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A testery perfum ?? Uuu, bida z nedza po skrzynce mej pedza ;) Raz dostalam mala probke od firmy Pharma CF Sp. z o.o. - info@pharmacf.com.pl - to meski zapach byl, ale to taka woda brzozowa, zaden tam Dior ;) No i kartki zapachowe, ale takich trza by bylo ze 100. sztuk jednorazowo dostac, zeby czlowiek cos wycisnal, tak sadze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na Mincera, DAXa, Bielende i Ziaje raczej sie nie doczekam...pisze to chyba po raz n - ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elanette
KATjen25 - nie wiem pod jaki e-mail wysyłasz do Ziai, bo ja od nich dostałam trochę próbek, a niedawno również i moja szwagierka i to dość szybko. Jeśli Chcesz ten e-mail napisz do mnie: lilianach@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elanette, mam rozumiec, ze to adres zwiazany z testerami od Ziaji, czy tak ?? Dziekuje, sprobuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elanette
Witam Dostałam wczoraj "TiTD" - też ani jednego testerka, w ub.r. do każdego magazynu było coś dołączone, niestety tym razem nic... Jak zwykle proponują tam trochę konkursów, ale nie wiem czy wezmę udział, gdyż w tamtym roku i w b.r. miałam mało szczęścia. KATjen25 - w zasadzie mogłabym ten adres podać tu na forum, ale boję się, że jak wszyscy zaczną pisać pod ten adres, to zwyczajnie braknie im tych próbek i nikt nie dostanie. Odniosłam wrażenie, że nie wysyłają wszystkim i nie wszystkimi próbkami dysponują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie narazie nic...jestem chora mam temperature:(...Na forum jest najgorsze to, że 1000 osób nic nie pisze tylko czyta...i dlatego teraz jak coś dostanę to napiszę swojego meila i będę adres z którego dostanę wysyłała meilem, tylko tym osobą które piszą na forum...choć z tymi linijkami to napisało sporo osób i nie napisały nicka więc nie wysłałam meila do nich..Więc jeśli ktoś z dziewczyn piszących na forum chce adres na linijki to niech napiszę mi meila wraz ze swoim nickiem...na inne meile nie reaguję...mój meil: ola.ola0@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*/*/* Ola */*/*, nie jestes sama...ja mecze sie z zapaleniem zatok ( pierwszy raz w moim zyciu zatoki mnie zaatakowaly... ) od trzech chyba tygodni, eh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elanette
Hej Dziewczyny, tak nie można...zaraz podam e-mail do ZIAI pod który ja pisałam i dostałam próbki, bo inaczej to forum faktycznie będzie bez sensu - będziemy się wymieniać e-mailami a nie adresami firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×