Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

siemanko!!!Oj to ja widze ze kolezanka Asiuniaaaaa1990 ma podwójne szczescie!!ja wlasnie dzis dostalam przesyłeczke z bekko, dlugopis, i odswiezacz...ciagle mysle co z nim zrobic:P A jesli chodzi o tresc meila to pisz ze chcesz gadzety, nie musisz uzasadniac, ja zazwyczaj pisze ze bedzie mi bardzo milo jak cos od nich dostane, i tyle...zazwyczaj skutkuje...:)Pozdrawiam i powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabiolka 1982
wezcie tego grzesia z tego forum!sorki ale nie daje rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alincia hoooo
popieram fabiolcia!niech spada ten grzessssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis dostalam probki z ziololeku(nareszcie) ,a moja siostra dostala probki z Kolastyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela1991
Ja jak narazie dostałam tylko informator o studiach w poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dostałam plan lekcji od parku wodnego ,olotki od jakiejs firmy mleczarskiej i awizo(ciekawe co to bedzie:D:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Aneczka155 a wysłali Ci maila ze przysla ten plan? bo ja do nich pisalam troche temu i ani widu ani slychu.. a u mnie dzis jedynie kartka zapachowa z Always Fresh, wczoraj z Beko pzresylka juz drugi raz, z YR tezz, i katolog cos tam boutiqe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) :) :) po dluuugiej nieobecnosci. Dziekuję Ani, ktora przysłala mi zaproszenie z Nivea, zarejestrowalam sie, wysłałam zaproszenie do kolezanek. brakuje mi tylko dwóch potwierdzeń zeby otrzymać Żel antyllulite, wart ok 36zl. Jeśli któras z was jest tym zainteresowana niech smialo pisze do mnie na mail: mrufciaz1@wp.pl wyśle zaproszenie do każdej chetnej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dott, dziękuję za zaproszenie. A skąd wiesz ile trzeba mieć żeby dostać ten żel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena22
Ja tez dziękuję za zaproszenie :) Jesli ktos chciałby je otrzymac to piszcie na atena20@poczta.onet.pl to wysle zainteresowanym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam informacje zawarte na stronie nivea, bylo tam wspomniane ze po wyslaniu zaproszenia 10 osobom otrzymuje sie ten zel. jest tez informacja o ekspertkach- czyli osobach wybranych i wysylajacych zaproszenia, po potwierzeniu 10 osob otrzymuja one zel zobaczymy co z tego bedzie, gdyby ktoś był jeszcze zainteresowany zaproszeniem niech pisze na moj mail mrufciaz1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuniaaaaa1990 tak wyslali mi mejla ze przyslą.a skoro tobie nie przysylają mejla to moze znudzilo im sie odpisywanie?!nie martw napewno niedlugo dostaniesz ten plan:D A to awizo to byla znowu paczuszka z nutrici.Niewiem czemu oni ciagle mi je przysylają jak ja do nich pisalam tylko dwa razy a to juz 4 paczuszka od nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja wczoraj po raz drugi dostałam próbki z JOICO, tym razem 3 szt i znowu rabat 25%, którego nie mam gdzie zrealizować. Po za tym to dość dawno dostałam potwierdzenie od KIA, że przyślą gadżety, ale nic jeszcze nie dostałam. Kolejny pozytyw to plan lekcji z AQUAPARKU z Krakowa, następnie od SŁAWEX. Negatyw od Urzędu Miasta w Kluczborku i od TVN7 - a niedawno jeszcze wysyłali, bo czytałam na Forumowisku. Prawda taka, że musi być nas strasznie dużo i w pewnym momencie przerasta to ich, a by najmniej wyczerpują pewien limit na reklamę i promocję. Dostałam też od którejś firmy bezczelnego negatywa, tzn. pani odpisała mi , że już nie wysyłają gadżetów i bym tą informację przekazała dalej - szkoda, że go wykasowałam, bo teraz nie pamiętam od kogo to było. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena22
Jeśli chciałaby któraś z Was otrzymać zaproszenie do portalu Nivea to piszcie na: atena20@poczta.onet.pl chętnie wyśle:) Wystarczy że się tam zarejestrujecie i zaprosicie 10 koleżanek ktore sie tez zarejestruja a wtedy otrzymacie żela antycellulitowy NIVEA body Good-bye Cellulite 200ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaa1
a u mnie dzis pusto moze cos w poniedaziałek przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena23
U mnie tez nic ostatnio moze w przyszłym tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bardzo chce dołaczyć do was. To naprawdę wciaga, juz powysyłałam maile na rózne adresy co tu i na starym forum znalazłam-zobaczymy To co mnie dziwi to nowi którzy chcą tu dołączyć i ich pytanie o tresć maila- przecież to zależy gdzie i o co sie prosi trzeba tylko troche inwencji, a nie czekać na gotowe. Ja sobie poradziłam. Juz czuje ten dreszczyk...chyba polubię swoją skrzynkę Żeby sie wkupić podam to co znalazłam oprócz tych co było do tej pory Może je już znacie a jak nie to polecam: http://www.bluenote.com/paste/Thankyou.html - płyta jazz http://www.frantoiorinaldi.it/ - oliwa z oliwek http://www.hugofragrances.com/index.php - kartki zapachowe http://www.emolienty.pl/index.php?ps=formularz - próbki kremów http://www.gratisproben.com/kontakt.php - różnie nawet stringi http://www.mara-mara.de/kontakt/kontakt_n.html - jedzenie dla psa lub kota POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej MALWINA. możesz napisać do mnie na maila : ewaa19@o2.pl ? pozdrawiam - chce zapytać o jedną promocje - ale nie na forum :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karika
Hejka próbmaniaczki:) Niedawno przypadkiem natrafiłam na to forum i oczywiście już wszystkie moje psiapsióły już o nim wiedzą. Bardzo spodobało mi się to co robicie i wysłałam juz bardzo dużo meili o próbki:) Mam nadzieję że przygarniecie mnie:) Ps.Mam ogromną prośbę czy ktoś mógłby mi napisać jak ma brzmieć meil do tej firmy co pilniczki przysyłają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Zobaczymy czy dzisiaj coś przyjdzie. Ja dostałam w piątek pilniczki-wiec wysyłają - ale czekałam długo A co do przychodzących maili od firm to widziałam że mam z 5 nowych wiadomości ale w spamie i mój zapobiegliwy maż mi je wykasował- bo przecież to SPAM -tek mi powiedział .Myslałam że go zabiję. Zauważyłam że prawie wszystkie maile z zagranicy lezą mi na spama. No i takim sposobem to nie wiem czy cos dostanę czy nie, ale trudno mam nauczkę i dzis zmieniam hasło na swoją poczte-a co co mi będzie mężuś grzebał. Postaram sie wkleić dziś jakieś fajne linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez mogę wysłac takie zaproszenie, brakuje mi jeszcze jednej osoby... http://www.papermate.com.pl/ podobno przychodzi paczka z długopisami, notesikami etc. wartości koło 30 zł.. :D i naprawdę fajne rzeczy :D ja się dziś zapisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie negatywy od: lavera joco ziaja ni i jeszcze trochę innych nawet nie pamiętam. Ale nawysyłałam sie troche moze jednak coś przyjdzie-mam taką nadzieję cichutką. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×