Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Miła 2 w dół, dzięki, że nam przybliżyłaś swoją osobę. Internet ma to do siebie, że każdy pisze co mu w sercu gra. Ty miałaś problem, z którym zwróciłaś się do nas a my, na tyle na ile potrafiłyśmy, odpowiedziałyśmy... Teraz na naszym temacie pustki, ale mam nadzieję, że ożyje jeszcze :)) Pojawiam się tu, żebyśmy nie zniknęły całkiem i czekam na założycielkę topiku i na inne klubowiczki, ale życie układa nam swoje scenariusze i nie zawsze można być tam, gdzie nas oczekują. Dlatego jak masz czas i ochotę,żeby się czymś podzielić, to zapraszam serdecznie! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emerka56
Droga "Cztery mendle", dobrze że jesteś i pilnujesz topiku, bo rzeczywiście troszkę pusto tu teraz.Bardzo Cię podziwiam , masz dla wszystkich czas, napewno jesteś mądrą osobą, potrafisz znaleźć wszystko na stronach internetowych, i te wierze na każdą okazję.No super z Ciebie "babeczka" Nie kadzę Ci, piszę co czuję.Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 w dół
Dzisiaj mam wyjątkowo trochę czasu :) więc tw sieci pobuszuję:classic_cool: Dzięki za miłe słowa:) A ja będę wpadać tu na chwilę , kiedy tylko będę mogła. W tej chwili nigdzie nie pracuję . Muszę poukładać wszystkie moje sprawy , a potem pomyślę czy pracować w Polsce czy za granicą Jeśli chodzi o mnie czasem robię dłędy ort. wybaczcie:classic_cool: Taka moja przypadłość nie od dzisiaj Trzymajcie się pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emerka56
2 w dół a jak to zrobiłaś że jesteś czarna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam gdzie sa nagłówki : Spis tematów , Nowy temat , szukaj Są też PREFERENCJE według wskazuwek zrobisz sie na czarno. Kliknij Preferencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cztery mendle
❤️ 🌼 Dobrej Nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, weszłam by podpisać tzw.\"listę obecności\".Pozdrawiam wszystkie panie i czytające i piszące.U mnie za oknem pogoda \"barowa\" .Mimo to patrze za to okno optymistycznie, no bo przecież niedługo wiosna nie?Dziś spotkałam znajomą , która niosła ze sklepu skrzyneczki na pelargonie.Pytam: to już?Ona mówi: no tak, trzeba się przygotować.A ma już ponad 75 lat.Bo (mówi dalej) póki człowiek żyje, to trzeba coś robić żeby nie zwariować.To zdarzenie pobudziło moją wyobraźnię, pomyślałam że życie jest piękne.I te kwiatki w skrzyneczkach też są jego częścią. Pozdrawiam. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emerka ładnie Ci w tej czerni:) To już marzec, jak dobrze, tylko pogoda cos nie taka ;o raz słonko raz deszcz, ta huśtawka dobija ;) Ja to tulipany mam w doniczkach , ale w domu :) Ciekawa jestem, kiedy zakwitną 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny> nic nie czyram nic nie piszę ,bo okularu straciła,!. Jka zronię nowe,to się odezwę, papa Aybaczcie mi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam witam może ja zaczne dyżurowac ale tez dopiero za kilka dni belvo skarbie steskniłam sie za Tobą 👄 cztery mendle bardzo bardzo jesteś ok 👄 pozostałe kobietki miło i serdecznie witam 1 w dól jak tez 8 lat musze do 60 niestety chyba ze zmienią sie znów przepisy lat pracy mam już 30 ale za młoda:( :D:D:D oby jak najdłużej za młoda lubie swoją prace, grunt to zdrowie i czekam , ze w końcu ozdrowieje tez nasza służba zdrowia , bo wszedzie tyle gorzkich i niemiłych słów w tym temacie POZDRAWIAM MIłO WSZYSTKICH 🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie mile panie. Wstałam dziś pokręcona, nie mogę się schylić żeby założyć buty.Mam nadzieję że później się rozchodzę.Czasem odzywa się to zwyrodnienie kręgosłupa.No ale tak już jest i będzie.Może nie powinnam o tym pisać, ale tak jakoś nie wiedziałam od czego zacząć.Pogoda mokra, nawet mój piesek nie miał ochoty na dłuższy spacerek.Wyszli z mężem i za chwilę byli z powrotem.Droga coperto, pozdrawiam serdecznie, życzę zdrówka i miło czytać że ktoś lubi swoją pracę, powodzenia zatem. 2 w dół Ciebie też pozdrawiam serdecznie, Chciałabym poznać Was bliżej ale nie wiem jak bo tak na ogólnym to trochę niezręcznie pisać szczególy o sobie. A może to zły pomysł? ... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, wrocilam juz przedwczoraj ale jestem co nieco przestawiona w czasie. Na dodatek jeszcze wczoraj mialam gosci na kolacje.Caly dzien robilam zakupy i gotowalam... U nas juz Wiooooooosna!!!! kwitna helleborusy, zonkile, chiacynty i niektore drzewa :-) :-) Widze ze przybylo nam milych nowych pan..!! Witajcie w progach klubu!! Cztery Mendle , dziekuje ci ze podtrzymywalas bochatersko topik . Szkoda ze zgubilas okulary akurat wtedy kiedy ja przyjechalam...Ja nieraz tez pisze bez okularow... co od razu widac.. Copertko , milo ze jestes... Ma troche komentarzy apropos twojej pracy ale to pozniej.. Nowym Paniom 🌻 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam emerytko56 wcale niezły pomysł i masz racje tu na forum szczegóły nie wskazane , zapraszam na poczte adres po nickiem , kiedy tylko znjade czas odpisuje :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem dlaczego jest tak tu pusto? Caly dzien dzis przeplakalam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belwa jestem, czemu płakałaś? Nie płacz już, życie jest trudne, ale nie trzeba się dawać.pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coperto chciałam napisać do ciebie ale nie widzę adresu obok nicka. Teraz ja zrobiłam sobie maila . Zapraszam panie do popisania. Moze poznamy się bliżej Bardzo bym chciała. 🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄🌼 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże belva; jeśli \'chyba\' to może nie ma i tylko tak myśl kochana. W tym miejscu co by nie powiedzieć, to nie zabrzmi to właściwie. Mogę tylko trzymać kciuki, żeby to się nie sprawdziło.Narazie bądź dobrej myśli.Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan
I co się srało?? Co mam czytać?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan
Poproszę o dalsze historie o kotkach, pieskach, papużkach , konikach i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie wszyscy gdzies pouciekali.... moze na inne topiki albo im sie internet zepsul? Taka cisza nic a nic mi nie pomaga w mojej depresji. Aleks... Jezeli tu od czasu do czasu wpadasz to chcialam ci powiedziec ze wyslalam ci maila w odpowiedzi na twojego cudownego ze zdjeciem .. ale nie wiem czy go dostalas... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan
ktoś tu obiecywał dyżurować! I co?? I co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan
Dla Belvy, Miłość ci wszystko wybaczy smutek zamieni ci w śmiech miłość tak pięknie tłumaczy zdradę i kłamstwo i grzech.... Choćbyś ją przeklął w rozpaczy że jest okrutna i zła miłość ci wszystko wybaczy, bo miłość, mój miły, to ja ... Gdy pokochasz tak mocno, jak ja tak tkliwie, żarliwie, tak wiesz ... do ostatka, do szału, do dna, to zdradzaj mnie wtedy i grzesz. Bo miłość ci wszystko wybaczy ... J. Tuwim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Tuwima!! :-) Nawet nie wiedzialam ze ta piosenke napisal J Tuwim. Znam ja tylko z wykonania Ordonki w filmie szpieg w masce zdaje sie... Jak milo zes mi ja wyslal Fanie...:-) Oko juz mnie mniej boli ( nadzialam sie na patyk w ogrodzie) Gdybym byla w lepszym humorze to z checia bym podyzurowala. Szkoda naszego kochanego topiku Cztery Mendle wracaj szybko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belva 🌻...dostałam ,dziękuję..odpiszę przy okazji z miłą chęcią :) A akurat w sobotę był film o ogierze imieniem Seabiscuit.To on był dawcą imienia tego konia,którego zdjęcie Ci wysłałam. Poza tym na wygląd prawie identyczny.I też jest naszą wielką miłością. Marzy mi się,aby zamieszkał bliżej.Może ....jeszcze...nie jest za późno ? Abym i ja spróbowała jazdy ? Zaglądam tu niekiedy,ale rzadko.. Prawie codziennie jeżdżę do Matki..Jest nieznośna i nic jej nie jest.Ale jest bardzo stara i coraz gorzej widzi.. Coś się kończy.Tylko chyba dla mnie już nic się nie zaczyna.. A Twój brat ? Bardzo przykro,jak ktoś odchodzi.Ktoś z kim się wychowałaś.Jeden z moich braci też już odszedł.Jakoś tak luźniej się robi koło mnie,ale jednocześnie przybywają nowi ludzie. Jutro spotkanie grupy znajomych ,od niedawna,ale jakże sympatycznych.Cieszę się bardzo... Pozdrawiam wszystkich - Aleks.. ps.Bardzo wzruszyła mnie kobietka o nicku Cztery mendle,jak po zgubieniu okularów ,trochę nieporadnie dawała sygnał życia swoim forumowiczkom.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie jest za pozno.... Jeszcze kiedys moze pojezdzimy razem... Jak przyjade do Polski tylko dla przyjemnosci :-) Nie dlatego ze ktos chory, nie dlatego ze ktos umiera, nie dlatego ze ktos cos, gdzies, musi sprzedac.. Przyjade aby odwiedzic stare katy, starych i nowych przyjaciol, wachac bzy i czeremchy i moze pojezdzic konno po sosnowym lesie.. Teraz jak jest zle z moim bratem to i pustka po moich rodzicach robi sie prawdziwa i bardzo bolaca. Przypomnial mi sie wierszyk Anno V czy pamietasz ten lasek na Dunajcem tuz za ogrodem? Byl pelem tych zoltych pierwiosnkow... PIERWIOSNEK Z niebieskich najrańszą piosnek Ledwie zadzwonił skowronek, Najrańszy kwiatek pierwiosnek Błysnął ze złotych obsłonek. Ja Za wcześnie, kwiatku, za wcześnie, Jeszcze północ mrozem dmucha, Z gór białe nie zeszły pleśnie, Dąbrowa jeszcze nie sucha. Przymruż złociste światełka, Ukryj się pod matki rąbek, Nim cię zgubi śronu ząbek Lub chłodnej rosy perełka. Kwiatek Dni nasze jak dni motylka, Życiem wschód, śmiercią południe; Lepsza w kwietniu jedna chwilka Niż w jesieni całe grudnie. Czy dla bogów szukasz datku, Czy dla druha lub kochanki, Upleć wianek z mego kwiatku, Wianek to będzie nad wianki. Ja W podlej trawce, w dzikim lasku Urosleś, o kwiatku luby! Mało wzrostu, mało blasku, Cóż ci daje tyle chluby? Ni to kolory jutrzenki, Ni zawoje tulipana, Ni lilijowe sukienki, Ni róży pierś malowana. Uplatam ciebie do wianka; Lecz skądże ufności tyle! Przyjaciele i kochanka Czy cię powitają mile? Kwiatek Powitają przyjaciele Mnie, wiosny młodej aniołka; Przyjaźń ma blasku niewiele I cień lubi jak me ziołka. Czym kochanki godzien rączek, Powiedz, niebieska Marylko! Za pierwszy młodości pączek Zyskam pierwszą... ach! łzę tylko. -------------------------------------------------------------------------------- SPIS WIERSZY -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×