Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

No ten jest chyba najbardziej znany... :-( Tancze chyba juz sama przytulajac sie do pyska mojego konia..:-O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ennkaa
Ja tez Was wszystkie馃憚 I co zlego to nie ja , przysiegam,ze nikogo nie chcialam obrazic:) Wiec potraktujmy to za wspaniala zabawe.... Przyznam,ze poprawil mi sie humor i dawno juz tak wspaniale sie nie ubabawilam.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hehehehe belvu艣...dobre to by艂o...co za czasy...konik na imprezie dobrze si臋 trzyma a panom chyba zaszkodzi艂o czy co艣...i nie ta艅cz膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ennkaa
Belvo, podoba mi sie twoj styl bycia i sadze, ze jestes wspaniala osoba... Sadze,zejesli mnie nie pognacie to wpadne tu jeszcze:) Tak trzymac dziewczyny:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Chyba z tym koniem lepiej mi sie tanczy niz z tymi naszymi panami.... ;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No wiesz.... Jak my moglybysmy cie pognac.... Cos ty!! My nie jestesmy z tego rodzaju... Tylko dobrze by bylo gdyby ta blizniaczka jakos inaczej sie nazwala bo mylisz nam sie z nia troche. :-O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
oj padam poma艂u wi臋c naprawd臋 czas na mnie...belvu艣...szkoda, 偶e funkcjonujesz w innym czasie...ale by艣my pota艅cowa艂y馃尰 馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚...wszystkim kole偶ankom i kolegom 偶ycz臋 spokojnej nocy.Dla konika ode mnie buziak!Bardzo kocham koniki! Iskiereczko jak ty to rano przeczytasz to prosz臋 nie p艂acz...ze 艣miechu!馃憚馃憚馃憚!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ennkaa
Nojka Ty tez jestes bardzo wesola i znasz sie na zartach, ze nie wspomne tu mojej blizniaczki:)To wulkan dziewczyna:) Dobranoc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ennkaa
BELWUS , POMYSLE NAD NIKIEM:) obiecuje PaPa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jaki mily topik. Dopiero dzis na niego trafilam, ale nie wiem czy mnie przyjmiecie, bo do 50 to mi jeszcze 4 latka brakuja. Ale pozdrawiam wszystkie Panie i bede tu zagladac.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rajanko, pewnie ze bedzie nam milo :-) Wpadaj wpadaj jak najczesciej.. Odmlodzisz nasz klub :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Belva skarbie i inne panie witam po dluzszej przetwie. Mame odwiozlam w ostatnia sobote na lotnisko, odleciala do Europy. Dzisiaj bede wiedziala, jak Jej minela podroz i mam nadzieje, ze wszystko dobrze. Moja Coreczka tez wrocila z Maroka gdzie spedzala wakacje (przerwa na uczelni) do Walii i zadowolona ze wszystkiego. Miala juz rozmowe o prace, dostala skadis tam jakies stypendium. Bedzie brala udzial w jakiejs konferencji. Ano duzo sie dzieje wokol mnie. Mam jednak nadzieje, ze czescie bede tu zerkac, cos pisac. Pozdrawiam i jak najlepszego tygodnia zycze :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Aniu !! :-) Witaj Juz chcialam do ciebie napisac i zapytac sie gdzie sie podziewasz.. Czy twoja corka bedzie juz teraz z wami czy znowu gdzies jedzie? Jak dlugo byla z wami mama?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czesc Belva. Mama byla tu od konca listopada 2006. Zawsze tak mniej wiecej przyjezdza, zeby byc z nami w czasie naszej wiosny i lata i nie byc narazona na slizgawice, niepogode w Polsce. Mama juz ma 86 lat. Dziecko jest w Europie w angielskiej Walii na uniwersytecie w Aberystwyth. Kiedy przyleci do Australii nie wiem. Zwlaszcza gdyby dostala prace w Europie, a moze Stanach. To sie pewnie juz niedlugo rozstrzygnie :) Narazie musi sie skupic na pisaniu pracy dyplomowej, ktora musi oddac we wrzesniu. Chcialam juz tez do Ciebie pisac, bo sie do mnie nie odzywasz. Serdecznosci-Anka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie moje kochane , Ja te偶 zycze mi艂ego i spokojnelgo dnia. To s膮 moje ostatnie 3 dni kiedzy jeszcze moge pozwolic sobie na siedzenie w internecie kiedy chce... s艂uchania mojego kochanego Garou... spania do kiedy chce i cieszeniem sie kazdym promyczkiem s艂onca(cho膰by na balkonie), w czwartek ide do pracy po prawie 3 tygodniowym zwolnieniu. I to na ranna zmiane. Bardzonie lubie wstawac rano .Kiedy艣 mi to nie przeszkadza艂o teraz- bardzo! Chyba ju偶 sie bardzo starzej臋 Widz臋 to w lustrze , chyba b臋d臋 musia艂a i艣膰 i zakry膰 te siwe kud艂y, bo wygl膮dam jak baba-jaga.Tylko mam dylemat-czy po 2 tygodniowej kuracji antybiotykowej moge sobie zafundowc jak膮艣 farb臋? Chyba z tym b臋d臋 musia艂a sobie da膰 na wstzrymanie jaki艣 nast臋opne 2 tyg. Jednym okiem zerkam czy na skypie pojawi艂 sie moj braciszek .Chyba jeszcze 艣pi.Dopiero kilka miesiecy temu zobaczy艂am go, po blisko 18 latach. Wyjecha艂 z Polski i zatzrasn膮艂 za sob膮 drzwi , na tyle mocno , ze ju偶 chyba nie przyjedzie tutaj.Dobrze ,ze ten cud techniki jakim jest internet pozwala chociaz po cz臋sci zrekompensowa膰 nasz膮 roz艂膮k臋. Tak bardzo za nim t臋skni臋.Ale tego faktu nie toleruje MM.Chc膮c uj膮膰 to jednym s艂owem -nienawidza sie szczerze i do b贸lu. No co偶, jestem mi臋dzy m艂otem a kowad艂em.Po kazdej rozmowie z bratem, w domu jest burza z piorunami.Wiem , taka sytuacja jest chora.MM nie rozumie tego-bo ca艂a swoj膮 rodzine ma w zasiegu r臋ki. Ja niestety nie mam nikogo bliskiego z rodziny .Wszyscy sie gdzie艣 poroz艂azili po 艣wiecie. Ale sie rozgada艂am ... co? Id臋 pzrygotowa膰 co艣 na z膮b dla MM jak przyjedzie z pracy... a nie omieszkam zerkac na nasza stron臋..... to do zobaczyska

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czesc babaeczki w poniedzialkowy ranek !! Dzisiaj przychodza zreperowac mi parkan na ktory spadlo olbrzymie drzewo i przygniotlo prawie do samej ziemi... Moje psy jeszcze nie odkryly tej dziury na szczescie.. W sobote nie mialam takiego wspanialego wieczoru jakby sie wydawalo bo musialam latac po calym sasiedctwie i szukac mojego laciatka.... Jakis zly czlowiek otworzyl brame... Chodzilam szukalam wolalam plakalam a ten skubaniec nic.... jak kamien w wode.. Juz myslalam.... ech nawet wam nie powiem jakie mialam czarne mysli.... To byla kara za moje lenistwo aby nie pojsc na party z lubym? Chyba nie bo to nie bylo tylko lenistwo jako ze bolaly mnie okropnie plecy ( i dotychczas mnie bola)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
...WITAJCIE MOJE S艂ONECZKA...czytam Was i smutno, 偶e takie r贸偶ne problemy nagle si臋 pojawiaj膮.Belvo ...to nie Twoja wina...偶e nie posz艂a艣 z lubym...s膮dz臋, 偶e nawet lepiej, 偶e zosta艂a艣...mog艂a艣 tego incydentu dopilnowa膰.Czy wszystkie zwierzaki s膮 ju偶 w kupie?Plecy jak bol膮 to najcz臋艣ciej od kr臋gos艂upa cho膰 te偶 od stres贸w...tak wyczyta艂am.W nich zbiera si臋 ca艂a z艂o艣膰 i nie za艂atwione sprawy.Mam nadziej臋, 偶e rych艂o to przejdzie.Ja wczoraj troszk臋 si臋 wyluzowa艂am a dzi艣 s艂onko a mnie boli serce i trz臋s臋 si臋 w 艣rodku.W dodatku mam zaburzenie widzenia dlatego ograniczam si臋 do jednego topiku...cho膰 na innym pozosat艂y osoby, kt贸re lubi臋 a nie s膮 zdecydowane by膰 tu z nami...maj膮 jakie艣 swoje opory i w膮tpliwo艣ci jak ka偶da, kt贸r膮 spotka co艣 niemi艂ego. Szarooka...wiem jak si臋 czujesz...ranki coraz ci臋偶sze do wstawania.Mia艂am par臋 lat temu tak stresuj膮c膮 prac臋 i tak ma艂o p艂atn膮 jak na to wszystko...偶e dzie艅 w dzie艅 przed wyj艣ciem gor膮co si臋 modli艂am o przetrwanie ka偶dego dnia w zdrowiu psychicznym a jeszcze by艂a wyczerpuj膮ca i musia艂am codziennie pilnowa膰, 偶eby 艂ykn膮膰 gar艣膰 witamin, magnezu...偶eby si臋 nie przewr贸ci膰.Nie zapomn臋 co tam do艣wiadczy艂am...dlatego niestety musz臋 szuka膰 pracy w mniejszej spo艂eczno艣ci i nie w handlu...kt贸ry by艂a dla mnie nowym do艣wiadczeniem, przez kt贸re ledwo usz艂am z 偶yciem.Jeszcze do tej pory odchorowuj臋 w mniejszym lub wi臋kszym stopniu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
...dzi臋kuj臋 za Garu...mi艂a muzyka.Zrobi艂am obiad i pora wyruszy膰 na drobne zakupy bo lod贸wka pusta.Troch臋 ogarn臋艂am, pozmywa艂am gary, zrobi艂am pranie i my艣l臋 co mam do za艂atwienia bo nie powiem...zawali艂am troch臋 spraw przez siedzenie przy komputerze. ...aha belvu艣...w czwartki chodz臋 na kurs komputerowy...to Ci m贸wi艂am.W czerwcu si臋 ko艅czy...Mamy tak wspania艂膮 wyk艂adowczyni臋, 偶e jak kto艣 nie by艂 z jakich艣 powod贸w na zaj臋ciach...ona powtarza do ty艂u program i nie jest zawistna czy w艣cibska.Rozumie jakie jest 偶ycie i 偶e nagle co艣 mo偶e wypa艣膰.Uwielbiam j膮 za tak膮 postaw臋 i m膮dro艣膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
...a gdzie podzia艂o si臋 towarzystwo...pewnie pracujecie kochani jak zwykle...wi臋c i ja wezm臋 si臋 za robot臋 tym razem tw贸rcz膮.Roz艂o偶臋 zaraz p艂贸tno...ogromniaste, farby, p臋dzle, szmaty i do dzie艂a.Mia艂am d艂u偶sz膮 przerw臋 wi臋c trema spora jakbym to robi艂a pierwszy raz.Zakupy zrobione wi臋c mam co podjada膰 w chwilach stresu.B臋d臋 w pobli偶u komputera wi臋c nie wykluczam, 偶e w chwilach przerwy...zajrz臋 do Was.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam wszystkie mi艂e klubowiczki,馃槏 Wczoraj wr贸ci艂am zbyt p贸藕no zeby do Was zajrze膰 , ale musz臋 sie z Wami podzielic wrazeniami. Tato , a w艂a艣ciwie te艣膰 ma 82 lata, ale daj Bo偶e zdrowie mie膰 taki umys艂 , humor i m艂odo艣膰 w duszy. Nie mam natomiast dobrego zdania nt. filmu \"Wakacje Jasia Fasoli\" Nie powali艂 mnie na kolana i nie musia艂am biegn膮膰 do ubikacji czym predzej. Jednak dzie艅 byl mi艂y i bardzo radosny. Pozdrawiam wszystkie mile Panie i do wieczorka... Widz臋 ,偶e bawi艂y艣cie sie znakomicie!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam Was ponownie moje kochane. Jestem w艂asnie po rozmowie z moim bratem. Jak patrze na niego to mi serce p臋ka. W艂osy ma jak mleko, twarz ogorza艂a, poorana g艂臋bokimi zmarchami.Ju偶 nie pami臋ta kiedy mia艂 urlop.Pracuje jezdz膮c du偶ymi ci臋偶arowkami po ca艂ej Kanadzie i Stanach.W艂a艣nie sie szykowa艂 w nast臋pn膮 drog臋 , ktora zapewne b臋dzie trwa艂a mo偶e jakie艣 5-6 tygodni..Do domu zawita dopiero gdzie艣 w czerwcu.Czasami mi przesy艂a na skypa zdj臋cia z miejsc , w korych by艂. S膮 rzeczywi艣cie urokliwe.Zastanawiam si臋, co on ma tak dla siebie? Praktycznie nic.Bo nawet nie pomieszka w swoim domu jak Bog przykaza艂, tylko jak ten Cygan -zawsz w drodze i gdzi艣 pod obcym niebem. jako艣Widz臋 sama , ze mam jaki艣 zwichni臋ty humor, nie wiem , czy nie pojde na rower. przejazdzki jako艣 koj膮co dzia艂aj膮 na mnie. a tak a \'propo rowerku--- dla poprawienia humorkuhttp://filmiki24.pl/2649/Piosenka_o_Mietku_Zulu/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przeja偶dzka nie uda艂a sie - bo zimo!Chyba bede musia艂a zrobi膰 jakiegos grza艅ca !MO偶e skusicie sie na 艂yczek czego艣 gor膮cego ...zapraszam.NIe chce pi膰 tego sama , bo skutki mog膮 by膰 op艂akane (jak na wrzutce z Mieciem _powy偶ej)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
...ej...Szarooka...walcz臋 z obrazem ale na chwilk臋...potowarzysz臋 Ci...mam wisielczy nastr贸j...bo idzie niezbyt sprawnie.A co proponujesz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×