Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

ennkoo...musisz wejść na pocztę czyli kliknąć taką ikonkę na pulpicie komputera.jak wejdziesz a przejedziesz myszką w górnym rzędzie powoli,trafisz na wyświetlający się napis \"nowy\"lub utrórz nowy email...coś w tym stylu, to będzie to samo...wtedy klikasz w tą ikonkę i pokaże Ci się jakby kartka z napisami i migający znacznik.Klikając w linijkę \"wpisz adres\" najeżdżasz tam myszką i z klawiatury przepisujesz mój emai, ayoa@wp.pl, w temacie piszesz cokolwiek a na kartce treść do mnie.Potem jedziesz myszką na pomarańczową strzałkę na ikonce i powinien wyświetlić się napis \"wyślij natychmiast\".klikasz w to i po wszystkim.Pisanie znasz skoro piszesz na forum...a głąbem nie jesteś tylko osobą początkującą jak ja cztery miesiące temu.Ważne,że się zdecydowałaś poznać komputer a to się ceni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja przyłączam się do podziękowania za zaproszenie....przyznam,że również troszkę Was poczytuję jak mam czas lecz ostatnio coraz mniej.Dopiero w luce między plenerami...będzie taka możliwość a więc w środku maja.Napewno zajrzę...jeszcze raz dziękuję i życzę koleżance emerce...wszystkiego dobrego! Belvus...opowiedz o tej misji...nie mogłam doczekać się już od dwóch dni. ennkaa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Nojeczko z rady skorzystam moze innym razem bo teraz mam sporo roboty a to wymaga koncentracji i wypoczetego umyslu:) Wiesz kochana musze zaraz marynowac miesko na jutrzejszego grila i to na jakie 8 a nawet 10 osob....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo.następna kuchara...ja tak lubię mięsko marynowane a nie robiłam ale za to dziś sobie takie kupiłam!:D Muszę na chwilę wrócić do obowiązków ale będę tu kukać co jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jutro u nas wielkie grilowanie i swieto ogrodkow.... Kazdy przystraja swoj ogrod na kolorowo i baluje sie do rana... Ja tez sobie kupilam na te okazje sliczna sukieneczke ... Bo jutro o 20:00 idziemy na ogrodowa zabawe , to znaczy ja z MM i moje zaproszone towarzystwo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przykro mi:( takie z WAS pisarki ze nie jestem w stanie wszystkiego przeczytac , wpadam pozdrowić WAS serdecznie i popatrzeć poczytac co nie co w necie , odpowiedziec na maile itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
copertko...❤️...miło, że zajrzałaś.Poczytaj...bo mnie nie będzie i żebyś nie myślała sobie cokolwiek innego hehehe ennkko...no widzisz kochana...to dopiero się pobawisz...czyli będzie co opowiadać jak się tu zejdziemy...hehe Belvuś...iskiereczko...wychodźcie ze schronów do nas...:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam ta piosenke... hihi :-) Dobrze zes mi ja przypomiala 7. Już kąpiesz się nie dla mnie wyk. Wiesław Michnikowski i Kalina Jędrusik Już kąpiesz się nie dla mnie w pieszczocie pian nie dla mnie już przy wannie odkręcasz kran Nie dla mnie już natryskiem zraszasz czary swe wszystkie Wiem że czeka aż wyschniesz już inny pan Korzystasz już nie dla mnie ze stacji pomp Lecz choć ból w otchłań pcha mnie Ty kąp się kąp Chcę by schludność Twa kwitła kąpiel Tobie nie stygła Choć podcięłas mi skrzydła straciłaś w głąb I tylko pomyśl sobie w dogodniejszej porze o tym co już przez Ciebie kąpać się nie może Boże... Już kąpiel Twa nie dla mnie nie dla mnie plusk każda kropla w Twej wannie mój drąży mózg Smukłe ciało trąc frottem nie pamiętasz już potem Jak czekałem z łopotem spragnionych ust To nie do wiary ze niedawno tak to bylo w słuchawce głos: Kochanie dzwonisz jak to miło A gdy spytałem czy to z kranu gdzieś tak siąpie mowiłaś: tak bo ja się często kąpię Tak jeszcze wczoraj powiedziałabyś Tak jeszcze wczoraj bo już dziś: Ty kąpiesz się nie dla mnie w pieszczocie pian nie dla mnie już przy wannie odkręcasz kran Nie dla mnie już natryskiem zraszasz czary swe wszystkie Wiem że czeka aż wyschniesz juz inny pan Korzystasz już nie dla mnie ze stacji pomp Lecz choć ból w otchłań pcha mnie Ty kąp się kąp Chcę by schludność Twa kwitła kąpiel Tobie nie stygła Choć podcięłaś mi skrzydła strąciłaś w głąb I tylko pomyśl sobie w dogodniejszej porze o tym co już przez Ciebie kąpać się nie może Boże... Już kąpiel Twa nie dla mnie nie dla mnie plusk każda kropla w Twej wannie moj drąży mózg Smukłe ciało trąc frottem nie pamiętasz już potem Jak czekałem z łopotem spragnionych ust --------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belva to jedna z moich ulubionych piosenek. Mam dyskietki ze wszystkimi nagraniami kabaretu Starszych Panow i czasami sobie slucham, przypominam. Odcielo mnie od komputera, ale mam nadzieje, ze juz wszystko jest z nim dobrze. Oby. Zycze Wszystkim wspanialej soboty, weekendu i awansem nadchodzacego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Witajcie kobiety kochane!❤️❤️❤️🌻 Witaj Anna V...cieszę się że masz taki zbiór...te dawne piosenki były takie wdzięczne belvo...witaj❤️...tyle wysiłku włożyłaś...znalazłaś...napisałaś...bravo! Piję kawkę jeszcze więc mam chwilkę dla Was...ale późnej...duuuużo spraw W razie gdybyście tu nie zajrzały...życzę Wam z całego serca wielkiej dawki słońca i radości.Wypocznijcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane moje 😍 😍 😘 Nojeczko przeczytałam , o tym że pijesz kawunię i biegiem ruszyłam do kuchni, ponieważ przzypomniałam sobie że dawno, dawno temu..... postawilam wodę na kawę. Niestety.... spalony kolejny czajnik !!! Do tej pory korzystałam z elektrycznego i nawet jak przegapiłam to się sam wyłączał, ale kiedy stwierdziłam że płacę mniej o 20 pln korzystając z tradycyjnego no to zamieniiłam czajniki. Ale czy napewno?? trzeba kupic nowy a ten kosztuje wiecej niż 20 pln Chyba kupię Geriavit forte.... A feeeeee, ale brzydka woda z niego leci..... Kończę kochane biegnę do sklepu po jedzonko i czajnik Nojka napiję Twojej kawuni, OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[kwiat❤️iskiereczko❤️🌻 ...jasne...już Ci zaparzam...napij się ze mną. Ja już też kiedyś....wlewa się do środka chyba ocet i sól i gotuje na małym ogniu aż odejdzie kamień i spalenizna.Spróbuj...kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...WSZYSTKIE WAS CAłUJE...👄👄👄 Nie wiem czy Różyczka nas poczytuje ale chcę Ci różyczko powiedzieć, że pamiętam cały czas i tęsknię za Tobą.Miło by było gdybyś nas odwiedziła tutaj!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geriavit owszem dobry w naszym wieku ale mnie bardziej przydaje sie Bilobil :D skuteczniejszy na pamiec polecam tym co spalili no powiedzmy 3 czajniki :D wesołego i pogodnego tygodnia kochane czytelniczki i wracajcie całe i zdrowe 🖐️🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czy ten bilobil ... coperto...jest skuteczny na pamięć?...Pewnie dość drogi?Z tą pamięcią różnie bywa...lecz to chyba normalne mam nadzieję...kryzys...i... wzwyżka.Miałam cudowny okres do grudnia...później pewne wydarzenia...stres...i zaburzenia gotowe.Napisz coperto jak to działa, ile kosztuje i jak szybko jest poprawa...pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskiereczko...a ty nie na łonie natury...bo ja to mam tu sprawy organizacyjne przed wyjazdem.Czy ten bilobil na spirytusie???...bo jeśli tak, to może zamiast lekarstw po prostu trzeba rurki przeczyścić...alkoholem...hehe?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moje drogie babki... wrocilismy z fajnej kolacyjki u przyjaciol... Bylo milo.. Gospodarze ona Polka od dziecka tutaj w Stanach on Wloch z pochodzenia... Sami swoi w kazdym razie... nawet jedzonko nie bylo zle... Spiewalismy wloskie opery bo byl tez z nami eks spiewak operowy , nasz stary przyjaciel i tak sie nam zeszlo az do 12 wieczorem... Troche spiewu troche tanga i do chaty.... A teraz do was pisze...ale coz moje oczy widza? Nikogo tu nie bylo wieczorem!!! Ech! pewnie tez gdzies balowalyscie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a to ostatnie podrygi smażonej ostrygi...czyli...niebawem zamykam kompa i ostatnie przygotowania do wyjazdu. Witam..jak jesteście przez chwilkę to zapraszam na kawkę...choć pewnie już wypita?❤️❤️❤️:D Belvo a ja Ci coś wysłałam...dostałaś?...a wy dziewczynki? Belvo ...bardzo mnie to cieszy jak Wam jest dobrze...świat taki radosny wtedy...w każdym wieku coś sympatycznego się wydarza...i to jest to!!! Bawcie się grzecznie i pokibicujcie mi....bo trochę się boję tego zimna i braku nasłonecznionego miejsca do malowania.Tobołków będzie znacznie więcej niż zwykle...ma w dodatku padać a ten zamek jest na szczycie góry więc będzie wiało.Czajnik nawet trzeba zabrać żeby tam nie przepłacać za herbaty i kawy w miejscowym sklepiku. Męska połowa szykuje jakieś rozgrzewacze.Po powrocie mam nadzieję wkleić ładne fotki...bo byłam tam parę razy...jest pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam...Belvę...coperte...cztery mendle...iskiereczkę...ennkęę...szaooką...iwę...kajtkę... ...niepomarańczową...stefka bawidamka...Aleks...emerkę...❤️🌻:classic_cool: oraz...wszystkie dziewczęta ze starszego topiku!❤️🌻:classic_cool:!!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane dziewczyny . Jak wiecie pracowałam, rowiniez w sobote. Jak przyszłam do domu to nie wiedziala , czy najpierw cos zjeść , czy położyc sie i odpoczać . Katastrofa!Rano myslałam sobie , ze po pracy w taką piekna pogode pojde na rower. Guzik z pętelką! Okazało sie , ze tego co chce to tylko świety spokoj.Chciałam sie po prostu wyciszyć. Ale cisnienie podniosła mi moja koleżanka.Znamy sie od pieluch. Dawno nie miałysmy ze sobą kontaktu.Zaczęła wypytywać mnie jakie mam plany na wakacje i takie tm pierdoły. A ja -jak taka głupiutka, mała dziewczynka powiedziałam jej, ze nie wiem bo mieliśmy duze wydatk z racji kupionego sprzetu Tv, a szykuje sie jeszcze man kapitalny remont kuchni.Skuwanie starych kafelkow zakup pieca , zlewozmywaka, wymiane okan na plastikowe ,no nie mowiąc już o meblach , ktore bedziemy robic\"na miare\". Zapytała mnie czy juz mam jakies kafelkki \"na oku\". Tak -odpowiedziąłm . Upatrzyłam sobie w kolorze piskowym z małymi miniaturkami (dekorami), 5x10 cm , na ktorych są piramidy na tle zachodzącego słońca. -i tu usłuszałam sarkastyczny śmich. -to co , robisz sobie kuchnie jak sarkofag hehhehehh! -jak skonczysz to cyba zrobisz otwarcie \"tego sarkofagu\"? tyle jadu było w tej wypowiedzi, ale mogłam sie tego spodziewać.Jest bardzo zawista osobą Była by szczęsliwa ,gdybym odpowiedziała , ze moj mąż ma problemy akoholowe, syna zwolnili z pracy, a nam nie spadło 7 plag egipskich.Zapomniałam, ze nie powinnam odkrywac sie przy tak zazdrosnej i zawistnej osobie.Do tej pory czuje niesmaki Ide smażyc udka kurczka na obiad, bo niemam leprzego pomysłu.Bede na doskoku, i jednym okiem patrzec , czy ktoras z was jest na czcie. do zobaczyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane !!!!!! Dopiero wstalam po wszorajszej imprezie:) Jeszcze szumi mi w glowie ale nie po winku, tylkopo tej glosnej muzyce... Tanczyc lubie, ale juz te wolniejsze kawalki nie mnie sie rownac z mlodzieza a towarzycho bylo mieszane wiec i zmuzyka bylo roznie... Bevelo, ja juz od dawna nie mieszkam w polsce.:) a od dawna mieszkam w Europie :) Nojka, baluj kochana i wypoczywaj jestes mloda i Tobie tez od zycia sie cos nalezy:) Szarooka, widzisz kochana jaka to zazdrosna meda z tej Twojej kolezanki:). mowie Ci kochana ludzie sie strasznie zmienili, w rodzinach sobie zazdroszcza, a co dopiero \"obcy\". Miej to w nosie i nie przejmuj sie:) Pozdrawiam Was wszystkie I zycze milego dnia ... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie, Szarooka, a czego się spodziewałaś skoro wiesz ,że jest zawistna. Ja tez mam taką w otoczeniu , ale unikam ja jak ognia , bo jest bardzo t o k s y c z n a !!! Dla jej dobrego samopoczucia nie warto z męża robić alkoholika itd.... Niech spada z tym swoim jadem gdzie indziej.:P Ennkaa z radością rzuciłam sie na lody, bo to moja wielka słabość-dziękuję.🌼 Nojeczko kiedy wyjeżdżasz? 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was moje kochane .Enneczko dziekuje za oslodzenie mi troche mojego chwilowego dolka. Ciesze sie, ze po południu moze bedziecie miały troche czasu i pogadamy sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×