Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Przepijemy naszej babci domek mały Domek mały, domek mały I kalosze i bambosze i sandały jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś Przepijemy nasze babci majty w kratę Majty w kratę majty w kratę Takie duże, barchanowe i włochate Jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś Przepijemy naszej babci kredens stary kredens stary, kredens stary I dywany i nocniczek oraz gary Jeszcze dziś, jeszcze dziś, jeszcze dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi hi dobrze ze ja moich gaci nie zasuszylam w ksiazce :-D Jeszczeby wylecialy pod nogi mojemu ginekologowi ze studiow :-D :-D Nojko a ty nie maialas isc spac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..brzuch mnie ze śmiechu boli...pakuję się...w tempie żółwia ja mawiał mój psych......hehehehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam winko ale zaraz trzeba wstawać a ja nie spakowana i jeszcze z niewyspania zapomnę spakować majtek albo skarpet...jak ostatnio mi się przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już jest koniec, nie ma już nic Jesteśmy wolni, możemy iść To już jest koniec, możemy iść Jesteśmy wolni, bo nie ma już nic Robaczek w swej dziurce, jak docent za biurkiem I pszczółka na kwiatku, jak kontrol w tramwaju Tak dłubie i gmera, napisze, wymyśli Obejdzie wokoło, zabrudzi, wyczyści I krzaczek przy drodze, i brat przy maszynie Jak noga w skarpecie, sprzedawca w kantynie Kamyczek na polu i strażnik na straży Lodówka wciąż ziębi, kuchenka wciąż parzy A po co, a po co tak dłubie i dłubie A za co, a za co tak myśli i skubie I tak się przykłada, i mówi z ekranu I bredzi latami, wieczorem i rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie rybki śpią w jeziorze, tiu la la, tiu la la la Moja Nojka spać nie może tiu, la, la, tiu, la, la, la A ty stary nie kręć gitary tiu la, la, tiu la, la, la Nie zawracaj kontramary tiu la, la tiu, la, la, la Pytała się pani młodego doktora Czy lepiej dać z rana, czy lepiej z wieczora Najlepiej z wieczora, by się dobrze spało A rano poprawić, by się pamiętało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwóch rywalizujących o mnie samców na plenerze, żeby się wyeliminować...przysrywali sobie po przyjacielsku na głos.Pomysły mieli przeróżne i przyznaję, że świetne ale repertuar w końcu się wyczerpał i ten jeden zaczyna popisywać się jak włada językiem angielskim....drudi był w tym słabszy....więc ze złości zaczął dukać....ty...ty...twój angielski to taki jakbyś wyszedł prosto od logopedy....hehehehhe...pół roku się z tego śmiałam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,witam!! wszystkie klubowiczki ❤️...dzięki za pamięć!czuje sie lepiej !bydzie ok !!...musi nie ma innej obcji !!Nojko ❤️Belvo ❤️ Zofinko ❤️jesteście prawdziwe kumpele !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofciuuuuu !!! Witaj!! I jak sie czujesz?? Napisalam do ciebie kilka slow TAm ( no wiesz) ale nie wiem czy widzialas? No dziewczyny ja zamykam biznes i ide sie z wami napic winka Dzisiaj idziemy na kolacyjke do przyjaciol to nie moge sie upic przed.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety .!!!!!!!..Nojka mi gużdżbora nabiła!!!...copertko witaj kofaniutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coperto tak sie ciesze ze jestes nareszcie soba!! Wszystkie powinnysmy byc soba.. prawda? Dla Coperty 🌻 i dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Słońce zaszło gdzieś za lasem I nastała ciemna noc A ja tutaj przy ognisku Śpiewam tobie: dobranoc. Ref. Dobranoc, dobranoc! Jaka piękna jest ta noc. Takiej nocy życzę tobie przyjacielu - dobranoc. 2. Życie to nie jest jeszcze życiorys, Życie się mieści w brudnopisie. Korzystajmy z wszystkiego powoli, By starczyło na całe życie. DOBRANOC KOFANE 🖐️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojde juz do domu.. bo musze sie jeszcze zrobic na pieknosc ..przed wyjsciem... Chyba zaloze na dzisiejszy wieczor te lepsze gacie.. :-D nigdy nie wiadomo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się spakowałam...oglądam film\"Januszek\"...niezły gamoń z tego Januszka.Całuję Was mocno! Sofcia...trzymaj się jakoś! Macie mieć dobry humor...:D CHLAPNę LAMPKę WINKA...MOżE USNę jakoś choć na cztery godzinki. Do zobaczenia za tydzień...opisujcie swoje historie...ja się dzisiaj nieźle uśmiałam!!!!:D:D:D pa!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wASZE HISTORIE BARDZO mnie ubawiły...belvuś...ty potrafisz opisać to tak...że choć historia zdarzająca się często...to jednak wracam do niej i ryję jak głupek ze śmiechu.Z tym ginekologiem też niezła...miałam podobną...a nawet lepszą ale o tym po powrocie.No teraz to już naprawdę idę do łóżka!pa!copertko rożśpiewana...czujesz blusa jak ja do śpiewania...pośpiewamy kiedyś na żywca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe...a mój M JAK GO ZAPYTAłAM gdzie są te myszki miki...powiedział...w zeszycie ale ci nie dam bo zgubisz!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefek bawidamek
Oj Dziewczyny co tu sie dzialo!!! Historie .ha,ha,,ha! zabawne Bevelo chcialbym zobaczyc te piekne majtki... Liblo, biedulek ten twoj malzonek, dodrze,ze chociaz mial cieplo ha,ha! Nojka to nasza rozrabiaka , bedzie nam jej brakowalo.. Enkao, napisz czy lepiej sie czujesz? Cztery medle i wspaniala Coperto przekazujcie nam poezje to tak koi stara dusze..Moze kogos nie wymienilem wybaczcie skleroza..Caluje raczki milych PAN!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie klubowiczki, Chciałam się tylko przywitać, widzę że poszlałyście dziewczynki wczoraj oj, poszalałyscie. Tyle nasze, życzę miłego dnia, zero stresow , mnóstwo radosnych niespodzianek. Enneczka jak Twoje zdrowko? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam stefek , iskiereczkapozdrawiam🌼 eneczko teraz ja za Tobą tesknie belvo, Anno V ,cztery mendle 👄❤️ pozostałe które z racji sklerozy trudno mi spamietac ale równie serdecznie pozdrawiam 🌼 Kolory tęczy i złoto zbóż, Srebro księżyca i zapach róż… Dla ciebie wszystko Nie pójdziesz dalej nawet krok, Gdy stoisz w miejscu-to na pewno. Nie czekaj cudów, przecież wiesz: Życie upływa, a masz jedno. autora nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawidamku!! Czesc z samego rana!! 🖐️ Nojka pojechala to teraz naszej Copercie przyjdzie nami sie tu opiekowac.. W koncu zostalas wybrana na opiekunke topiku, pamietasz? Wiersze piekne nigdy ich nie mam dosyc.. Wiec poniewaz naszego discjokeja dzisiaj niema to wysle wam moja ulubiona piosenke Paolo Conte a wlasciwie jej kawalek ten super kawalek http://www.youtube.com/watch?v=aE6vA7SYrDU to dla bawidamka.. :-) Iskiereczko piekna kobieto :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane Alibabki!! Witam Was i bardzo mocno przytulam do serca [ serca] Czuje sie duzo lepiej, ale jeszcze zostane troszke w domu.. Bo pomimo roznych lekow i domowych syropkow mam okoropny meczacy, suchy kaszel. Widze, ze wszystko powrocilo do normy jest tak jak dawniej.. Znaczy to, ze widze Was razem, pisalam juz, ze jestescie mi druga rodzina. Uwiezcie lubie Was wszystkie, ciesze sie radosciami a smutkami martwie.. Copertko- wiersze ktore wpisalas, piekne ale troszke smutne nawet uronilam lze! Czy ty kochana nie jestes przypadkiem troszke zakochana:) Zaspiewaj mu piosenke S. Przybylskiej Prosze pana, prosze pana taka jestem zakochana\" Tylko na milosc Boska nie obraz sie ja tylko tak zartuje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam! Napisze pozniej, bo kaszel mnie dopadl :) Pozdrawiam wszystkie i caluje mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki czy Wy tez jestescie w plenerze?!Tak jak NOjka:) Cdn. Mendelku- Piekna poezja !!!!!Kocham ja i czytam kazdy wiersz z wielka przyjemnoscj👄 Bevelo-Twoja historia traca troszke erotyka:) Superr👄 Liblo-oj usmialam sie, doprawdy to Wam sie przytrafilo...Taka nocna rozlaka po balu:-D👄 Iskiereczko troszke malo Ciebie na topiku ...👄 Pewno jestes bardzo zajeta:) Szarooka-tez ma pelne rece roboty !? Bo w szpitalu trzeba sie nalatac!! To piekna praca bo z ludzmi i dla ludzi, ale jakze ciezka i odpowiedzialna!!👄 Nojka- wiadomo z jakich powodow usprawiedliwiona:) Panie Stefanie milo mi, ze o mnie tez pan pamieta:) Ja rowniez zycze Panu duzo zdrowia Coperto👄 I cala reszta👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Eneczko wygrzewaj sie w lózku i pij syropki ja zmeczona odpoczne tez po pracy na działeczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nieee belvo kochana nie mogę znaleźć , bo chciałam sobie przypomieć wybory gospodarza ale nie ja nim zostałam jak mnie pamiec nie myli zdaje sie ze mendelek czyniła wtedy honory gospodyni i niech tak zostanie bo jej to nalezy sie zgodzisz sie ze mna napewno no ja nie umiem byc dysdżokejem ale taksty owszem te które wpadły mi choć raz w ucho:) Myslovitz I nawet kiedy będę sam Nie zmienię się to nie mój świat. Przede mną droga, która znam I którą ja wybrałem sam. Tak, zawsze genialny, idealny muszę być I muszę chcieć Super luz i już setki bzdur i już to nie ja Wiesz, lubię wieczory, lubię się schować na jakiś czas I jakoś tak nienaturalnie, trochę przesadnie pobyć sam Wejść na drzewo i patrzeć w niebo Tak zwyczajnie tylko, że Tutaj też, wiem kolejny raz Nie mam szans być kim chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzionek kobitki !!! Witajcie słonecznie , pozdrawiam wszystkie , które tu przyjdą w drodze do swoich innych zajęć ! bo mam nadzieję że zajrzą choć na chwilkę ! :) Coperto - dzięki za wiesze i teksty piosenek :) i nie miewaj chandry , nie zapijaj winkiem..... chcesz wpaść w nałoga???? :) Belvo? jak tam z .... okazja pokazania fajnych majtochów? Ja na takie rózne wyjścia bez majtków chodzę !!! hihihiihhhi Nojka pewnie dobrze się bawi.... eneczka wracaj szybko do zdrowia :) iskiereczko 😘 cztery mendle 😘 miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooo na otwarcie strony : zimne piwko dziś polecam :) dla tych co nie moga dzban mrożonej herbaty :) może stefek-bawidamek piwka ze mną się napije? już stawiam dodatkowe krzesełko i mam ładny kufel..... no , chyba że z butelki wprost? ja tak lubię. Zapraszam !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra 47
Dzień dobry w ten niedzielny poranek!!!! Właśnie jestem cała szczęśliwa - mam w domu miłych gosci,syna i synówkę - chyba duzo się wyjaśnilo z moimi problemami.I jak to mamuśka - pichcę,dogadzam,siedzę cicho aby ogli sę wyspać.Pogoda piękna,ptaszki w koło słychać. Za to w moim ogrodzie mam niespodziankę,sadzilam,że straciłam węch,pietruszka siana w marcu pięknie wzeszla - tylko coś nie miala zapachu - jak podrosła to okazało się,że to marchewka.No cóż,mam 2 razy zasianą marchew.To na razie na tyle.Milego wypoczynku dla wszystkich Pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×