Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Witaj Nojeczko :) Jak miło cię widzieć :) Macham łapką wszystkim , które zawitają w progi naszej kawiarenki i spadam do zajęć..... odpalam miotłe moją wysłużoną i lecę po pyry bede potem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Klubowiczki.... Piękne te Wasze filmiki i zdjęcia..... teraz kawka....wypijam ją z Wami i pośpiewam wczorajszy utwór, który w wykonaniu myszki dedykowałam Nojeczko Tobie. http://www.castlemountains.net/flashmar/A_Cup_ Of_Joy.swf przy tej myszce nabieram siły do życia.:D....może się nie otworzyła myszka i nie śpiewała? Milusińskiego dnia dla Was życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczko...witaj...myszka otworzyła się i zaśpiewała dla mnie...śmialiśmy się w domu z niej...zapomniałam tylko podziękować za nią co czynię teraz...dziękuję.Latam między kompem a kuchnią stąd przerwy w pisaniu.Miło Cię widzieć kochana....a gdzie reszta?!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki.. juz jestem po kawie i czekam aby mi kafeina weszla do krwi... Dzisiaj jest dzien wielkiego party.. Kupa narodu przyjdzie wieczorem.. Musze przyznac ze moja przyjaciolka jest mi bardzo pomocna.. natomiast jej maz len nad leniami.. nic tylko siedzialby przy komputerze i w dodatku pozyczajac mojego kabla ....wiec ja nie moglam wczoraj do was nawet napisac w wolnych momentach.. Dzisiaj zapedze go do przygotowania grila i pomocy mojemu lubemu w zakupach picia i targania butelek... Wczoraj z moja przyjaciolka przytargalysmy same zakupy.. On nawet nie ruszyl butem aby pomoc... Wiecie co? Przyszla mi wczoraj taka refleksja Nie wiem czy sie zgadzacie ze mna.... Mezczyzna jezeli musi utrzymac rodzine i ma ja na glowie.. jest pracowity bo czuje ta odpowiedzialnosc jak szpade nad karkiem .. ale jak tylko zaczyna liczyc na pieniadze zony, robi sie z niego najprawdziwszy TRUTEN i przestaje sie do czegokolwiek nadawac.. Ten nasz przyjaciel Paolo jest NAJPRAWDZIWSZYM NA SWIECIE GENIUSZEM . Wyobrazcie sobie ze ma az 60 patentow na swoje wynalazki... I co?? I g.....o. Nie chce mu sie sprezyc i znalezc sobie jakiejs pracy...Bo jemu nie chce sie codziennie wstac, wykapac, ubrac w garnitur i krawat, wziazc teczke i pojsc do jakies pracy.... Po co? Przeciez i tak zyja i nie sa glodni..Dzieki pieniadzom zony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Rozyczko,potowarzysze Ci przy stoliku...pozwolisz,ze przysiade sie do Ciebie... Zofinko,Nojko,pozdrawiam Dolny Slask! belva,masz racje z tymi leniami.Wspanialego weekendu! Dla alisarii mam muzyczna dedykacje!Ciesze,ze podobal Ci sie utwor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Babeczki i Pozdrawiam goraco! Wczoraj zaprawialam sezonowe owoce, a dzis odpoczywam:) Upieklam dzisiaj duza blaszke placka z wisniami, wyszedl pycha, a z bita smietana poprostu wysmienity:) Odpalajcie miotly i zapraszam do ogrodka!!! Dziewczyny z mojego topiku tez beda:) ..... Powiem Wam cichutko na uszko, ze one to takie Damulki :-D I napewno przyjada na swoich chronocyklach:-D Zrobimy tez grilla !!!! Dobrze ze sie wszystkie znamy prawda??? Oj bedzie sie dzialo. pomyslcie taki zjazd samych fajowych Bab:-D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede juz na Was czekala, na parkplacu z miotla w reku:) Poznacie mnie po kasku czerwonym:-D Do zobaczyska👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu się zjawiłyscie..oczywiście jesteście usprawiedliwione...macie ręce pełne roboty...i ja za chwilkę ruszam do dzieła.Teraz siedzę z odżywką na włosach z jajka, cytryny i nafty...więc mogę popisać.Dziś jak wiecie...jadę na koncert do małego miasteczka.Próbuję upodobnić się do ludzi...tak się zaniedbałam. Belvuś..niektórzy faceci są tacy jak piszesz...na szczęście to nie twój mąż i nie Twój problem....nie mieć go...źle i mieć też nie zawsze dobrze.Znam to.Pasożytów nie brakuje...dobrze mieć ich na muszce. Liczę, że dobra zabawa wynagrodzi Ci niesmak.Obiecujesz dobrze się bawić?????:D myszka rozbrajająca.Nie udało mi się znależć coś dla Ciebie...a są takie śmieszki interaktywne. alsario...ja do Ciebie...bardzo chętnie...na miotle niskiego lotu...bo mam lęk wysokości...ale jak już odpalę to zabawa będzie na sto dwa. różyczko...kruszynko....macham do Was...piszcie więcej...mnie już łapka boli.Obiecuję czytać i skorobnąć w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przylec na tej swojej, bede czekac:) Troszke mi smutno :(, ze znowu wyjezdrzasz, ale mimo wszystko , zycze Ci pogody i wspanialej zabawy:) Wracaj do nas zdrowa i usmiechnieta 👄 Pewnie jedziesz na tydzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę tylko na koncert ...w nocy wrócę.Wyjazd tygodniowy...mam od poniedziałku chyba...bo w niedzielę nie ma chętnych...będą odsypiali wesela.U nas ciepło i słonecznie....co za upalne miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę z przyjaciółką i jej znajomym alisario...mój nie jeździ prawie ze mną...z wielu sobie znanych powodów.Moźe to i lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie , ze lepiej , bedziesz bardziej na luzie bez niego..... Ja osobiscie tez wole takie wryprawy , bez ogona:-D Kruszynko jestem zasluchana super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×