Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Iskiereczko dziękujemy za wieści od Nojki. Też tęsknimy i czekamy niecierpliwie na powrót. Zofinko? Czyżbyś miała urodzinki?👄 Belvo, tylko Ty nie znikaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario, jak dobrze,że chociaż Ty tryskasz humorem. Boli mnie dzisiaj głowa, ale to pewnie przez tę pogodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie po tak długiej przerwie..niestety przyczyna przerwy była prozaiczna ,a mianowicie komputer padł , tylko nie mnie , ale siostrzencowi MM...usdostępnił wieć swoj router(nie wiem jak to sie pisze po angolsku?)to taka czarna skrzyneczka, na ktorej migają wszystkie swiatełka.... krótko mowiąc byłam oderwana siłą od cyca... TRAGEDIA!!!! no cóż , chłopisko musiało sie uczyc do egzaminow... no to niech sie uczy. dopiero wczoraj dostaliśmy ta magiczną skrzynke i moglismy podłaczyc komputerek nasz kochany... walka o pierszenstwo do kompa byłą straszna , ale drogą negocjacji uzgodnilismy , ze ja bede \"dopuszczona\" jutro rano...co niniejszym czynie ... spragniona tego cudu techniki całuje WAS WSZYSTKIE mocno👄👄👄👄👄👄👄👄👄 i pozdrawiam🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ zagłebiam sie w zaległe wpisy .. oj nazbierało sie tego duzo!! kiedy ja to nadrobie biedunka!:O w niedziele wyjezdzam juz na zasłuzony odpoczynek nad morze do Strzeżewka wiec czeka mnie szykowanie w weekend jezeli tylko mi czas pozwoli bede wpadac choc na chwile, zeby z wami pogadulcowac... nie wyobrazacie sobie jak za wami sie stęskniłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie miłe moje !!!! DZISIAJ PIĄTEK, 13-TEGO !!!!! :) uwazajmy więc na siebie , kto przesądny to przez lewe ramię trzy razy splunąc nalezy hihihihhi i na czarne koty trzeba uważać!! :) a poza tym : zrób dzisiaj wszystko , byatmosfera w kregu twoich bliskich była jak najlepsza.Jest dziś księzyc w znaku Raka więc dominująca dziś energia Wenus ułatwią nadrobienie czasu straconego na rozmowach i..... poczujesz się dopieszczona. :) No i dziś są dobre wiadomości dla łakomczuchów: kawałek czekolady wieczorem , przed umyciem zebówzapobiega tworzeniu się kamieni żółciowych !W dniach , kiedy księżycznajduje się w znaku Raka, żółć wydziela się ze wzmożoną intensywnośćią, więc postaraj się o zapas łakoci. Kolor na dzisiaj to zielony wszystkich odcieni , dla ogrodników: dziś jest dzień Liścia i Wody , którymi ten znak zawiaduje,i jest to dzień najczęściej wilgotny, bielizna wówczas żle schnie , rośliny natomiast bardzo dobrze wchłaniają w tych dniach wodę z podlewania. :) Tyle mądrości na dziś , zapraszam na wodę minerakną , kawę i herbatę , wszystko stoi na stole i czeka na was, miłe kolezanki :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane Alibabki! Witam Was kochane kolezanki i ciesze sie, ze sie odzywacie: ) Szarooka, czy pamietasz jeszcze te nasze morskie wyprawy:) Bawilysmy sie tak wspaniale jak dzieci:) Belvo , co u Ciebie nowego? Medelku, czy glowka juz nie boli? Coperto Ciebie tez witam milutko:) Jeszcze brak tu Iskiereczki: wtedy tez z nam dzielnie brala udzial w wyprawach:) Wiem, ze Nojki brak , ale dzieki Copertce i Iskiereczce jestesmy o jej losach informowani:) Ja z Zofinka codziennie wpadamy do Was, a to dowod na to jak bardzo jestesmy do Was przywiazane:) Rozia, pewnie tez bardzo zajeta a moze na urlop wyjechala? Ja tez wyjezdzam 26 lipca i mam nadzieje , ze sie wypogodzi:) Pozdrawiam WbW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szarooka! Czesc Zofinko! Całą noc przemęczyłam sie usiłując zasnąć. Udało mi się to dopiero nad ranem i skutkiem tego dopiero wstałam :( Może to ten księżyc i brak czekolady? Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario , ale się wepchałaś tuż przede mnną! hihihi:D Buźka! 👄 Już znowu opustoszeje topik, bo wszystkie na wakacje wyjeżdżają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie Alisario : Kotwico złota... kotwico złota w morzu zielonym, źródło jasnośći nadprzyrodzone, ręko podana w wieczornym chłodzie, piosnko na mrozie, śmiechu o głodzie, niebo kaukaskie, piosenko zurny, pieszczot ogrodzie słodko pochmurny, żywota mego złoty pokarmie, piąstko maleńka, mocna nad armie, nocy majowa, witaj, Królowa, Natalia! Z tobą tańczę, z tobą cierpię, z tobą słońce, z tobą mgła, bo ty jesteś Euterpe i liryka, i muzyka... K.I.G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie przyjechał wnuk. Jego mama pracuje w szpitalu i tam z powodu biegunki zamknięto już jeden oddział...więc,żeby ustrzec malucha, przywieziono go do babci!! Idziemy na plac zabaw!...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomdab
mam ochote na dojrzała kobiete 40-50 lat zasponsoruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem dojrzała
i potrzebuję Toyoty Lexusa oraz wyjazdu na Bali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiersz dla Ales_555 Aidith - wiersze Motylek Lata sobie po kwiatkach wesoły motylek Trzepoce skrzydełkami, a wdzięku przy tym tyle I piękna ma ten motylek. A ty tego nie widzisz. Popatrzysz później, masz przecież tyle czasu! A on? Dla tego małego motylka Ważna jest każda przeżyta chwilka, Każda kropelka rosy Czy świerszczyków głosy. On się z niczym nie spieszy ze wszystkiego się cieszy, i każdy promyk słońca traktuje jak ostatni w swoim krótkim życiu. I ty naucz się tak żyć. Spraw by ważna była każda chwilka. By była piękna i niezapomniana Tak jak dla tego motylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medelku! Dla wnusia:) PRÓŻNIACZEK Idzie Grześ przez wieś. Słyszy: kują u kowala... Przygląda się pracy z dala. - Witaj Grzesiu! - Grześ jak trusia... - Gdzie to idziesz? - Do dziadusia. - A co słychać, powiedz, skrzacie, u was w chacie? - Mama sprząta sama; tata wory łata; Jasiek krowy pasie; Ewka rąbie drewka... - A ty? - A ja sobie nic nie robię!... Idzie Grześ przez wieś. Przy staweczku niewiast sporo, poszeweczki białe pióra. - Witaj, Grzesiu! - Grześ jak trusia... - A gdzie idziesz? - Do dziadusia. - A co słychać, powiedz, skrzacie, u was w chacie? - Mama sprząta sama; tata wory łata; Jasiek krowy pasie; Ewka rąbie drewka... - A ty? - A ja sobie nic nie robię!... Idzie Grześ przez wieś. Na ustroniu górka, zbocze... Stoi wiatrak i terkocze: \"Mama sprząta sama - ter, ter, ter! Tata wory łata - ter, ter, ter! Jasiek krowy pasie - ter, ter, ter! Ewka rabie drewka - ter, ter, ter! Ty próżnujesz - więc ci, smyku, utnę głowę i... po krzyku! Ter, ter, ter!\"... A Grześ w nogi! Do dom wraca: - Czy jest dla mnie jaka praca?... PROSIACZEK Prosi prosiaczek mamę-świnkę: - Poświęć mi czasu odrobinkę! I powiedz, czemu Jędrki, Zosie wołają na mnie \"małe prosię\"? - Rozlewasz zupkę dookoła, jakżeż inaczej będą wołać? Plami cię jeszcze wada brzydka - wchodzisz nóżkami do korytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochani za dobre slowa.. Nie jestem w depresji ale mi jakos nie tak bo sie zakochalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooooo..... Belvuniu... jesli zakochałaś się w tym , o kim myslę , czyli we wnusi to masz prze..... ;) do końca życia ta miłośc będzie cię trzymać!!! :) Aleks_555 nie wpadaj do doła , spójrz , wyciagam do ciebie dłoń , złap , podtrzymam cię , złap , proszę!... :) a do tomdab - nie będe bardzo wymagająca , poproszę o mercedesika terenowego i zapas paliwka na rok!! I masz co chcesz !! ;) mendelku 😘 Alisario 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i o WASZE zdrówko pytam belvo, mendelku, zofinko, alisario, szarooka , alex , stefku bawidamku sporo WAS ciesze sie Nojka wierze , ze kiedys tu zawita i serdecznie pozdrawia WAS i moooocno całuje pisze mi esemeski , ze teskni za nami 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynom Zmęczone już jesteście. Wasze oczy ciemne Słodki zmierzch wytęskniły dziewczęcą tęsknotą. Słońce kona daleko... O, żale daremne Dnia, co próżno odganiał zórz czerwone złoto! Idźcie do domów swoich. Świec nie zapalajcie, Bo wam miesiąc osrebrzy łagodnie świetlice. Smutkom, bladym kochankom, nocą się oddajcie, Dziewczyny mojej duszy, dziwne Tajemnice! I śnijcie... A gdy rankiem zadrży brzask różowy, Wdziejcie szare i proste, ze lnu tkane szaty, Pomódlcie się dobrymi, dziewczęcymi słowy I podlejcie w ogródkach swych zakwitłe kwiaty. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świątynia przyjaźni Świątynie przyjaźni trzeba wznosić nieustanie Upada ona i rozbija się na kawałki jeśli kazdego poranka nie rozpoczyna się pracy na nowo. Za każdym razem,gdy wstaje słońce trzeba darzyć przyjaciela, nową miłością, patrzeć na niego ze świeżą uwagą przebaczać mu z nową wyrozumałością aby dotrzymać mu kroku trzeba sie przemieniać należy otworzyć okna duszy by powiew wiatru usunał kurz utartych przyzwyczajeń. Autor nieznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnych napitków dziś nie mam..... tylko mineralkę i.... smażony chlebek , taki w rozbełtanym jajku zanurzony i usmażony..... proszę , częstujcie się :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Jak ja KOCHAM WIERSZE! MEDELKU ! Bardzo dziekuje za wiersz 👄 ❤️ Masz taka pogodna nature, wogole jestes bardzo mila i bardzo Cie lubie nie bede ukrywac.... Zreszta wszystkie dziewczyny ktore mam na fotkach staja mi sie coraz blizsze.... Jestescie Super! Copertko 👄 Zofinko👄 Belvus , ale Ciebie ten smutek ogarnol, wiem ciezkie sa takie rozstania👄 PS: Copertko przeslij NOJCE calusy odemnie, bardzo cIe prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrna!..... za moich czasów takich kopert nie było! Kazali jeżdzić po placu hihihihhi copertko , fajne to :) idę spac panienki , ja mam jutro dzień gospodarczy , więc same rozuniecie , nie? spokojnej nocy , miłe moje jutro wpadnę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×