Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Go艣膰 ajajajjajaaaaaaaaa
nie ma Szarookiej, Nojeczki , Libry ___________SZKODA PADA ____TOPIK

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 libraa i szarokaa
pozegnaly was wola lepsze towarzystwo!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hahahahahihihihihi
a nojka no coz pomyslcie same ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Belvus ! Dziekuje za slichne fotki! 馃憚 Dziwnie sie tu porobilo, te naloty pomaranchowe sa talke podle i natretne, moze to wszystko ukartowaly by ten topik rozwalc ... Ale to mnie wcale nie ziebi ani grzeje... Teraz na Coperte nalot... mam tego dosc... BelVo, nojko, medelku, Coperto, szarooka Zofinko i Iskiereczko... Bardzo Was polubilam i jak czas pozwoli odezwe sie do Was na @ Opuszczam ten statek, by w koncu zapanowal tu spokoj... Jak wiecie kocham poezje,ksiazki i kwiatyi mysle , ze odnalazlam taki magiczny topik..... \"Magia czterech por roku\"... Topik ten podoba mi sie bo ma swoja anonimowosc a tego teraz mi wlasnie potrzeba.. Dlaczego tak ironichnie czepiacie sie Nojki ? Jak tak mozna , ta kobieta wam nic zlego nie trobila... Dzis jest pierwszy dzien jesieni i spacerujac z Charlim zromilam :) Pani JESIENI fotk:) http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2610.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2616.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2633.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2625.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2593.jpg Dowidzenia 馃憚 馃憚 馃憚 馃憚 馃憚 馃憚 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ojjj copertoooo
a co to ?????????????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ojjj copertoooo
dla kogo te pikne roze???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a moze dla mnie lubie
cie coperto! 馃憚 i nie zapominaj o nas!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kochana Alisario
Kochana Alisario tak mi smutno! Nie b臋dzie ju偶 Alibabek! Klub jest smutny i bedzie smutny bez Ciebie...:(:(:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Klub jest smutny bo wcinaj膮 si臋 tu wredne pomara艅cze..... Alisario , jak dobrze , 偶e mamy 艂膮czno艣膰 na maila :) Copertko :) my te偶 si臋 kontaktujemy poza pomara艅czami! Moga nam naskoczy膰!!!! Belvo? nie zra偶aj si臋 , mam nadziej臋 , 偶e wreszcie te ma艂py w pomara艅czowym dorosn膮!!! 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej hej Dziewczyny!!! Jestem i wcale sie nie zrazam niczymm Wczoraj rece mi omdlewaly od .....scinania drzew pila lancuchowa.. wiec nie mialam sily klikac.. Potem musialam sie jakos ohedorzyc i poszlam do kosciola.. Potem poplywalam i teraz juz rece mniej bola ale bola.. Taki ze mnie drwal na schwal!!! Dzisiaj zrobie tarte ze sliwkami ( wegierkami) U nas wegierki rzadko sa w sklepach wiec kupilam ich .... trzy tony... he he he he he ! Jestem pewna ze Alisaria bedzie sie u nsa pokazywala mimo ze znalazla inny topik.. Przeciez i tak odziedziczylysmy ja po sasiadkach kawowiczkach ... Dobrze ze sie chociaz pozegnala .. czego nie mozna powiedziec o innych uczestniczkach .. np. Gabi, Sara, Sama gdzie sie podzialyscie dziewczyny>>??? Zofinko ty nasz zolnierzu ...zawsze na ciebie mozna liczyc.. Pozdrawiam Olenke, Marynie i Anie..Nojke Calusy馃憚 i 馃尰 A gdzie Iskiereczka???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No nie wiem czy to nie powinno byc ochedozyc Hi hi hi :-D Akurat na odwrot... Wybaczcie biednej analfabetce!! :-O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lato02
Belvuniu :) iskiereczka jest na wycieczce w Egipcie..... tak mi ostatnio by艂o wiadomo.... :) Alisaria..... przesz艂as na inny topik , kochana? tak na zawsze? Gdzie mam ci臋 szukac? pogubi艂y si臋 dziewczyny..... Ale mo偶e wr贸ca? udaj臋 si臋 do mojego pokoju kapielowego..... mam tak膮 potrzeb臋 ;) 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam was , moje mi艂e ! Belvo? to niemo偶liwe...... tylko my dwie tu s膮 ? czemu copertka nie chce pisac z nami? a co z Alisari膮? Po kt贸rym topiku lata? 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ta sama slodka Belva!!! Moja Ty piekna niebieskooka bladynko, nie mogle Ciebie tak bez odpowiedzi zostawic... Wlasnie patrze na twoja sliczna Fotoke.. Na ta drobniutka, mloda buzke o twarzyczce Aniola i lzy ciekna mi ciurkiem jak groch... Uczynil to Twoj spontaniczn wpis, lubie i szanuje takich ludzi ... \" CO W SERCU TO NA JEZYKU \" Belvo馃憚 Medelku馃憚 Nojeczko馃憚 Coperto馃憚 Szarooka馃憚 Iskiereczko馃憚 Zofinko馃憚 Juz zawste zostaniecie Moimi Kochanymi ALIBABKAMI鉂わ笍 Sle moc goracych pozdrowien:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zgubiony tancerz zwi臋d艂y suknie i wachlarz z pi贸r strusich czas opada jak chmura szara艅czy wszystko ko艅czy si臋 pr臋dzej ni偶 musi gra muzyka lecz nie ma z kim ta艅czy膰 tancerz mi艂y odszed艂 w dalsz膮 drog臋 gdzie jest nie wiem ani wy nie wiecie je艣li tu go odszuka膰 nie mog臋 jak偶e znajd臋 go w wielkim wszech艣wiecie M. Pawlikowska Jasnorzewska Pozdrawiam milusio!鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jesie艅 idzie Raz staruszek, spaceruj膮c w lesie, Ujrza艂 listek przywi臋d艂y i blady I pomy艣la艂: - Znowu idzie jesie艅, Jesie艅 idzie, nie ma na to rady! I podrepta艂 do chaty po dr贸偶ce, I oznajmi艂, stan膮wszy przed chat膮, Swojej 偶onie, tak samo staruszce: - Jesie艅 idzie, nie ma rady na to! A staruszka zmartwi艂a si臋 szczerze, Zamachn臋艂a r臋kami obiema: - Musisz zacz膮膰 chodzi膰 w pulowerze. Jesie艅 idzie, rady na to nie ma! Mo偶e zrobi膰 si臋 ch艂odno ju偶 jutro Lub pojutrze, a mo偶e za tydzie艅 Trzeba b臋dzie wyj膮膰 z kufra futro, Nie ma rady. Jesie艅, jesie艅 idzie! A by艂 sierpie艅. Pogoda prze艣liczna. Wszystko w z艂ocie trwa艂o i w zieleni, Pr贸cz staruszk贸w nikt chyba nie my艣la艂 O maj膮cej nast膮pi膰 jesieni. Ale c贸偶, oni 偶yli najd艂u偶ej. Mieli swoje staruszkowie zasady I wiedzieli, 偶e pr臋dzej czy p贸藕niej Jesie艅 przyjdzie. Nie ma na to rady. A.Walig贸rski ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam i pozdrawiam wszystkie mozna ( jak kto chce) dok艂adnie przyjrzec sie moim wpisom najcze艣ciej albo zawsze 1 wpis dnia jest tutaj , na tym temacie potem wchodze kawe oczywi艣cie z kaw膮 :P zawsze jest tam ktos z kim moge wypi膰 j膮 :P cho膰by wirtualnie :) mi艂ego wieczorku

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jestescie naprawde kochane 鉂わ笍 Dziekuje wamm za wszystko:-) Dzisiaj bardziej sie zmeczylam tym pieczeniem i gotowaniem niz wczoraj zcinaniem drzew.. A tu jeszcze trzeba tyle spraw zalatwic ...i do pracy jeszcze.. Tak sobie bym powagarowala ale nie moge bo na mojej lepetynie tyle wisi.. Ja k luby przyjedzie to sobie pozwole na wolny dzien.. Podnosze kiece i lece :-D pa do wieczora..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ale偶 Ba艣ko!!! Nie mam ci za z艂e , tego , co wiesz , bo to nie zabronione..... ja ci臋 po prostu zapyta艂am , gdzie ci臋 szuka膰!!!! Lubi臋 jak piszesz, lubi臋 ci臋 czyta膰 , po prostu!! 馃槝 ca艂uj臋 gor膮co , wszystkie babeczki i lec臋 do sasiadki po ..... marchewk臋 :) Obieca艂a mi ca艂e wiaderko!! I co ja z ni膮 zrobi臋? 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zofinko zrob marchewke po mazursku.. przypomina mi moje dziecinstwo.. mniam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
belvuniu..... po mazursku???????? a jak si臋 j膮 robi??????? pierwsze s艂ysze!! 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oj zofinko zofinko a co

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
P O B U D K A !!!!!! S艂oneczko wysoko a tu nikt klubu nie otworzy艂? Nikt nie wietrzy porannym powietrzem? Wstawa膰 !! szkoda dnia !! St贸艂 zastawiony , jest wszystko , co sobie zamarzysz, wi臋c cz臋stujcie si臋 i pijcie kaw臋 gorac膮 i mocn膮 , tak膮 na obudzenia! Nowy , wielki express do kawy na stole w k膮cie postawi艂am , zapraszam!!! Mi艂ego dnia!! 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Alibabki ! Pozdrawiam Was serdecznie i zycze sloneczka:) Zosiu przebacz:( 馃憚 Sorrki! Zle to zrozumialam... Zle postapilam \"wale sie z calej sily w cycki \" moja wina, moja wina, moja wina.................................................................................. Medelku馃憚 Belvuniu馃憚 Copertko馃憚 Szarooka馃憚 Nojeczko馃憚 Iskiereczko馃憚 ZAJRZYJMY DO NASZEJ JESIENI Zajrzyjmy do naszej jesieni, zg贸d藕my, 偶e zima nastanie, czekajmy na wiosny uroki, i letnie po pla偶y bieganie. Wszystko po sobie nastaje, wszystko ma swoje uroki, by艣my z nich mogli korzysta膰, dostrze偶my przyjazne otoki. Przepyszne owoce jesieni, zape艂niaj膮ce ogrody, wrzosy miodowo kwitn膮ce, aby jej doda膰 urody. Ubierzmy jesie艅 w kalosze, oraz jesionk臋 na ch艂ody, dodajmy parasol do r臋ki, wed艂ug prognozy pogody. Chciejmy si臋 do niej u艣miechn膮膰, by nasz膮 przyja藕艅 dostrzeg艂a, s艂onkiem nas uraczy艂a, po Babie Lato pobieg艂a. Krzysztof Roszczyk http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2628.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2631.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2632.jpg

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alisario_______
kochasz?_______odchodzisz ?______zastan贸w?_____dziwna jeste艣!_

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×