Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość Czerwona medo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgnily Pomaranczu
Czepiasz sie naszej nojki, coperty Alisari a sama gowno potrafisz... Czep sie tramwaja, albo palnij se w tem gupi leb i nie denerwuj moich kolezanek... Zglosilam juz by zainteresowano sie toba, przyjdzie kryska na matyska... zdejma ci ta maske przyzekam ze napewno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisario
Nie zniżaj się do poziomu tej piszącej to zwyczajny, Tchórz Tchórz Tchórz Tchórz Tchórz... My tez CIe KOCHAMY👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane! Zofinko marchewka po mazursku: Troche cebuli zeszklic ( moze byc na boczku), dodac pokrojona marchewke i kartofle.. Dusic pod pokrywka dolewajac wody.. az ugotuje sie marchewka.. Kartofle ugotuja sie troche wczesniej i stworza cos w rodzaju kremu.. mozna dodac koperku .. Uwielbialam ta potrawe jak bylam mala.. wydawala mi sie o niebo lepsza niz marchewka z groszkiem.. Dziewczyny jednak jest KTOS kto mnie tam w gorze proteguje!! Wczoraj o maly wlos nie mialabym kompletniej powodzi w domu.. Gdzies tak o 10 wieczorem uslyszalam jakby brzek grubej porcelany... a to gejzer wybuchl w spluczce w lazience i pod cisnieniem wypchnal porcelanowa gruba przykrywe... Jeszcze 5 minut i caly dom bylby po kostki w wodzie.. Cud ze ja nie udalam sie do moich \"apartamentow\" bo nie uslyszalabym tego brzeku.. Na dodatek to zdarzyloby sie w najgorsza susze jaka nas tu spotkala w NC... Nie pada juz miesiacami.. Rolnicy oglosili KATASTROFE NARODOWA a ja.... mialabym powodz ... Rano obudzilabym sie w wodzie.... Alisario.. Badz z nami.. Uwielbiam Twoje piekne wiersze i fotki z ogrodu... i pamietam jak opowiadalas ze spedzilas dziecinstwo w ZOO.. Nie przejmuj sie dogryzaniem jakis zakompleksionych anonimow.. Pisz gdzie chcesz i ile chcesz bo jestes na pewno mile widziana i lubiana wszedzie.. Ide dziewczyny... podziekowac Bogu ze mnie ocalil od niewatpliwego wielkiego problemu.. Zajze pozniej .. jak zawsze.. Mendelku to dla ciebie .... [url=http://img264.imageshack.us/my.php?image=hummingbirdonmyhandfs4.jpg][img=http://img264.imageshack.us/img264/520/hummingbirdonmyhandfs4.th.jpg]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo dziękuję! Słodki i jaki spokojny...czuje, że nic mu nie grozi:classic_cool: Jadę dzisiaj na tydzień do córki i mojego malutkiego wnuczka . Nie wiem, czy będę miała czas na internet. Całuski i nie dawajcie sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo przemiła babico!! :) Dziękuję za przepis , już go sobie skopiowałam , jutro spróbuję zrobić :) lubię ziemniaki , lubię marchew , więc napewno będzie pychota!!! Alisario , miła duszyczko 😘 Mendelku baw się dobrze z wnusią , ucałuj ją od topikowych babć!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Alibabki!!! caluje WAs wszystkie👄 A pomaranczki niech gadaja, Mnie to wisi kolo posi:-D Ich troje - A niech gadają każdy dobrze wiedział, że każdy choć przypuszczać chciał że coś z Tobą jest nie tak no cóż, a niech gadają jeśli innym jesteś kimś i wyróżniasz się wśród mas to koleżków wkurzasz co no cóż, a niech gadają niech gadają a Ty dalej rób co chcesz dlatego, że to inne jest być może nawet dziwne jest zostań sobą chciej nie daj zmienić się każdy jest coś wart takim jakim jest niemoralny życia styl absurdalne wal to w ryj nago chcesz tu z nami stać więc stój, a niech gadają chcesz czerwone włosy mieć chcesz zakolczykować twarz Twoje prawo Ty z tym żyj a jak, a niech gadają niech gadają a ty dalej rób co chcesz dlatego, że to inne jest być może nawet dziwne jest zostań sobą chciej nie daj zmienić się każdy jest coś wart takim jakim jest a ty dalej rób co chcesz Dlatego, że to inne jest być może nawet dziwne jest zostań sobą chciej nie daj zmienić się każdy jest coś wart takim jakim jest a ty dalej rób co chcesz dlatego, że to inne jest być może nawet dziwne jest zostań sobą chciej nie daj zmienić się każdy jest coś wart takim jakim jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkie ALIBABKI !!! Zycze milego dnia👄 Zapisek jesienny Plącze się jesień za oknami Późne lato odchodzi Warkocz ognia snuje się w oddali Jabłko spada niedaleko od jabłoni Babie lato faluje nad głowami Spiżarnia dar jesieni wita Rdzawi się tren lata Coraz więcej szronu na szybach Czesław M. Szczepaniak http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2590.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2587.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2585.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2579.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2606.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam Was-pozdrawiam
Belvo pomyłka.... to nie Alisaria..... w Zoo mieszkala ,,,,Zofinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze ale gafa!! :-( No coz skleroza!! Zofinko Alisario przyjmijcie moje przeprosiny..! Wiecie tam u sasiadek jest tak duzo ludzi ze czlowiek moze sie pomylic.. W kazdym razie .. przepraszam jeszcze raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvus, nic sie nie stalo ja czytajac w pospiechu nawet nie zauwazylam... Alibabki ! Zycze Wam wszystkim milych i kolorowych snow... Caluje Was[usta ] Mam jeszcze gosci, moja siostra swietuje dzis urodziny:) Ta kolysanka Jest Dla Was:) Sumptuastic » Kołysanka Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwierz tak bardzo ...... Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwierz tak bardzo Kocham Cię Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwierz tak bardzo Kocham Cię A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Twym aniołem, twym aniołem Twym aniołem, twym aniołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Bozenki
Dla Bozenki Pani Bożenka Gdy ostry głód wali Cię z nóg, to w chwilach tych pomoże Ci pani Bożenka. Gdy marsza kiszki grają Twe walcząc o słuszne prawa swe, pani Bożenka. Gdy nie masz sił, by dalej iść, bo w brzuchu rwie wierci i ssie, pani Bożenka ukoi ból, znów będzie cool, złagodzi głód i zniknie chłód, nie będziesz sam. Gdy nie chcesz żyć, bo chce się pić kroplę Ci z życia swego da pani Bożenka. Gdy znowu suszy Cię na duszy, łaski deszcz wymodli Ci pani Bożenka. Gdy żywej wody braknie Ci, a w oczach znowu widać łzy, pani Bożenka pragnienie zaspokoi Twe, nim się obejrzysz otrze łzę, nie będziesz sam. Ref. Bożenko! Dla Ciebie wiosna kwiatami okrywa oblicze swe. Bożenko! Dla Ciebie ptaki na skrzydłach przynoszą anielską pieśń. Bez Ciebie gwiazd jest mniej na niebie. Bez Ciebie o chlebie i wodzie żyć przyjdzie nam. Bez Ciebie usycham w potrzebie. Bez Ciebie naprawdę świat nie jest ten sam. Gdy w Twojej głowie myśli sobie smutny dom budują znów, pani Bożenka. Gdy raz kolejny w beznadziejny sposób dobrych braknie słów, pani Bożenka. Gdy ciepła brak i wszystko w spak i nie wiesz kiedy, gdzie i jak, pani Bożenka otworzy serca swego drzwi, przytuli, pocałuje i nie będziesz sam. Gdy zdarzy się za jakiś czas, że już nie będzie razem nas, pani Bożenko. Gdy swoją drogą w wielki świat wyruszą siostry, każdy brat, pani Bożenko. Gdy błękit nieba skryje się, tęskonota dotknie serce Twe, pani Bożenko. Znów rozwiń wspomnień barwny szal, słońcu roztopić pozwól żal, będziemy tam. Ref. Bożenko! Dla Ciebie wiosna... ------------------------------ Autor.SylwesterLaskowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie! ja w tygodniu mam tylko 2 razy seks, czy to dużo czy mało? a jak wygląda u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silicowa jesli piszesz \"tylko\" dwa razy , to znaczy że ci mało? To czemu nie używasz więcej? Dosiadaj konia i ....w drogę!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia glodnemu chlebna mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobikti kochane.. Dziekuje za wyrozumialosc :-) Silicowo hi hi hi nie martw sie ..moze znajdziesz sobie jakiegos ogiera ktory bedzie mial wieksze potrzeby.. :-D Na razie zadowol sie tym klapouchem ktorego masz.. Po 50 juz tak jest niestety.. U nas caly czas susza.. Smutne to.. Teraz wyszlo zarzadzenie ze nie wolno podlewac trawy nawet w nocy.. Kwiatki tylko recznie.. Dobra strona tego jest ze nie ma tych potwornych huraganow ktore niszcza wszystko.. Jesien czuje sie tylko dlatego ze w nocy nie ma upalow i o 6 rano jest jeszcze ciemnawo.. Ide podlewac recznie balkon bo z moich slicznych miniaturowych bukszpanow ktorych miala 10 ..zostalo tylko 3.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo jasne że mi chleb na myśli!! Każda zdrowa kobita myśli o seksie przynajmniej raz dziennie..... Ty tak nie masz? Biedactwo..... stara już pewnie bardzo jesteś!.... Belvo witaj :) Masz problem z tą wodą , nie? szkoda kwiatków :( lecę włączyć pralkę .... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co ty z tym fantem robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toonia
a co tu be be be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toonia
podnioslo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kolezanki mile.. 🖐️ A co tu za puchy???:-( Dzisiaj sa pierwsze urodzinki mojej pierwszej wnusi... Szkoda ze jestem tak daleko.. U nas sucho... wiatr goracy dyszy.. Strach mnie ogarnia... Ma juz wizje przed oczami naszej kuli ziemskiej bez wody i roslinnosci.. To bylby juz chyba koniec swiata.. :-O Boje sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deszcz ci się marzy , Belvuniu..... to taka piękna muzyka dla uszu!.... ale wiesz , że na to wpływu nie mamy , prawda? szkoda, że nie ma dziewczyn..... :( skoczę do sklepiku po piwko..... napijesz się Asiu? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alibabki!!! Caluje Was wszystkie i pozdrawiam serdecznie👄 Piekna jesienna pogoda sprzyja porzadkom ogrodowym... Danusia lubi w taka pogode. cos podlubac na ogrodku... Wyciaga mnie z domu, tam smazymy sobie kielbaski i pstragi na grillu... A moj MM cieszy sie, ze ma towarzystwo, zarelko i jest mu wesolo... Miedzy 15 a 20 pazdziernikiem wybieramy sie do Polski odwiezc siostrzyczke do domu... Jutro jak bedzie tak jak dzisiaj ladnie to wypiore firany i planujemy pomyc okna... Wiem, ze ostatnio malo udzielam sie na topiku nie zagladam na Skrypa i nie odpisuje na @.... Sorry, wybaczcie mi jak bede miala czas to sie odezwie napewno.... Dziekuje Wam wstystkim za piekne i ciekawe maile]👄 Belvo to rzeczywiscie straszny problem z ta woda... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko dziekuje za piwko.. A jakie to piwko?? Czy znacie opowiadanie o \"piwowarce\"? No to siup!! Powyciagalam te \"pocace\" sie weze ogrodowe bo tylko takimi mozna podlewac.. Z okna widze jak ptaszki sie kolo tych kropli kszataja.. biedactwa.. Zar z nieba bucha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo piwko \"Porter\" fajne , ciemne i mocne :) a z tym żarem.....zapakuj w paczkę kilka kg tego ciepła i podeślij do mnie !! Baaardzo lubię ciepło , więc mnie podgrzejesz :) Alisario wybierasz się do Polski.... w jaki rejon kraju? Może jakaś biedronka maleńka? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze chyba nie ma sensu juz ciagnac tego topiku... Jestem zmeczona ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Alibabki ! Pozdrawiam Was goraco W b W! I przesylam caluski... Belvus, wcale sie nie dziwie, ze masz juz dosyc... Jesli mam byc szczera to tez mam wszystkiego pomalu dosc... Powiem inaczej i bardziej wyrazniej , ze ja po tych zajsciach na sasiednim topiku nie potrafie sie juz tak normalnie otwierac i smiac... Gdzies ulotnil mi sie caly wigor. I radosc jaka byla zawsze we mnie przygasla... Ciezko pisac o tym jak ktos z zimna krwia i podstepna psychologia moze zrazic czlowieka nawet do wirtualnego swiatu... Ale na to sa podatni tylko wrazliwi ludzie, widocznie ja tez do takich osob naleze... Zosiu, Medelku,Copertko, lamio dziekuje za@ Zosiuniu! Jezeli sie nic nie zmieni i moj szwagier dostanie tydzien urlopu to jedziemy na pomorze a dokladnie do mojego kochanego Malborka... A gdyby nie dostal urlopu to odwieziemy siostre do Poznania bo szwagier tam pracuje ... Ja osobiscie wolalabym do Malborka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×