Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Zofinko 馃憚 Jolusiu 馃憚 Belvo 馃憚 copertko 馃憚 Legwanku 馃憚 CHISSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!! YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grania 180
przepraszam was dziewczyny ale jakas wiedzma sie podpisala wczoraj podemnie jak sie przyjzycia temu pomaranczoeemu wpisowi to sie rozni szerokoscia liter! Jest mi nie przyjemnie bo tyle co Was poznlam i zaczelam z wami pisac to ktos taki bezczelny.Po co bym Wam pisala o sobie jezeli jesli bym pozniej Was tak krytykowala ja dopier teraz weszlam bo naprawde tesknie za wami a tu takie hamstwo!Dlaczego nie pokazesz swej twarzy!!!zofinko! ja juz pisalam ze jestescie mi bliskie bo ponoc jestescie ze stron lubinia i polkowc a te strony mi sie dobrze kojarza i teraz bym cie miala krytykowac ze chodzisz po innych topikach.Ja sama wczodze na inne bo sluchajac nnych przezyc to duzo sie ucze ze nieraz inni maja gorzej i wtedy tak nie rozczulam sie nad soba !!dlaczego masz nie wchodzic na inne topiki!przeciez nikogo tym nie ranisz !zolza z tej nieznajomej!Przysiegam na ten NOWY ROK ze to nie ja!!jesli nie wierzycie to trudno!poprostu mi przykro!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 艂 ... ... ... ..
podszywacza skasowano wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Chyba jeszcze 艣picie po nocnych szale艅stwach? Kawusi臋 zaparzy艂am , na podgrzewaczu stawiam , by by艂a na d艂u偶ej gor膮ca :) Aspiryn臋 te偶 po艂o偶y艂am , bo mo偶e kogo艣 g艂贸wka boli? hihihhi grania 180 wszystkiego najlepszego 馃槏 sofka 馃槝 Jola? wszystko ok? 馃槝 belvo 馃槝 copertko 馃槏 Legwanku 馃槏 mam jeszcze butl臋 szampana, mo偶e wypijemy ? hihihihhihi 艂... dzi臋ki za interwencj臋 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 doJoli
Miniony rok nie byl przestepny, dopiero obecny taki jest. A przy okazji te zyczenia ewki to raczej po g贸ralsku?????? Coperta dlaczego piszesz wszedzie to samo? To troche bez sensu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grania 180
wszystkiego dobrego i dziekuje za mile przyjecie.Zofinko,jestes sliczna kobieta:D.Na razie tyle,jeszcze raz dziekuje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzi臋kuj臋 za komplemeny, grania180, tym bardziej , 偶e od kobiety :) cho膰 ja jestem innego zdania o sobie :P Dobranoc :) do艣膰 na dzisiaj , czas odespa膰 poprzedni膮 noc :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
heja..heja...hej..ja jeszcze 艣piewam...tak si臋 wy艣piewa艂am i pogra艂am z innymi na trzy b臋bny do podk艂ad贸w muzycznych.Mia艂am te偶 przytulany taniec z m艂odym m臋偶czyzn膮...grek z pochodzenia o urodzie indianina...super! By艂y ta艅ce i rozmowy...bardzo fajna impreza w m艂odszym towarzystwie ale i j czu艂a si臋 艣wietnie wi臋c i na fotkach wida膰 to doskonale. Id臋 spa膰,bo jestem wczorajsza.Ca艂uski!馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grania180
witam !to ja prawdziwa!Ta wiedzma Znow sie podszywa!Wczoraj o godz 20 z minutami to wcale ja nie pisalam ! ja nie wchodzilam bo byly przez caly dzien u mnie dzieci wieczorkiem w koscioku a pozniej juz corka przygotowywla sie do szkoly i wogole nie bylam na kompie!ta.... sie znow podpisala podemnie i te slowa do zofinki tez napisala dziewczyny ona ma ciensze literrki te pomaranczowe u mnie sa szerokoscia grubsze.To juz robi sie dla mnie meczace tak ciagle sie tlumaczyc!Chcialabym Wami korespondowac Ale ta... sie wtraca i bruzdzi!BARDZO CI SIE TO TAK PODOBA!!!!JESTES Z SIEBIE ZADOWOLONA!!!CZY NIE POTRAFISZ NORMALNIE ROZMAWIAC!!!BAWI CIE BYC BEZCZELNA!!!DZIEWCZYNY ZYCZE WAM SAMYCH ZDROWYCH I POGODNYCH DNI W TYM 2008ROKU.Ja wlasnie pije kawke i opiekuje sie wnusia .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grania180
przyjzyjcie sie nawet tej pisowni czarnymi literami tez sie roznia od mojej ja mam bardziej scisniete!wkurzasz mnie!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kole偶anki kochane.pom贸偶cie mi HELP!Chcia艂am dzi艣 wys艂a膰 maila do allegro z wyja艣nieniem,偶e wp艂aci艂am zaleg艂o艣膰 z poczty przekazem i nie mog臋 wys艂a膰,skrzynka pocztowa nie dzia艂a a pokazuje si臋 napis 偶e jestem na czarnej li艣cie euro....co艣 tam(polityka antyspamowa) a wy dobrze mnie znacie,偶e ja nie posy艂a艂am 偶adnych spam贸w.Musz臋 szuka膰 pracy na portalach,odpisywa膰 na maile i jestem uziemiona, nie wiem co jest grane czy kto艣 podszywa si臋 za mnie czy co?Z poczty pisa艂am do pojedynczych os贸b czy firm,偶yczenia 艣wi膮teczne dla ka偶dego inne i nie rozumiem o co chodzi z tym wszystkim.? help!Co mam robi膰?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grania180
wlasnie nakarmilam julke ipolozylam spac.mam troche wolnego .Jak wstanie to poodkurzam i obiadek szykowac.A wy co zadnej nie ma ja pozniej nie wchodze bo becia sie uczy musimy sie dzilic pokojem bo u niej jest komputer.Podajcie mi swo adres mailowy to tam bede pisac bo ta..bedzie sie wtracala w nasze rozmowy.u8 nas pada snieg nawet kurzy,mialam zamiar wyjsc z julka na spacerek jak wstanie ale nie da rady boza mocno kurzy.ODEZWIJCIE SIE BO TAK SAMEJ TO MI SIE NIE CHCE PISAC pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grania180
ja jestem jolka ale Cia nie pomoge bo ja nigdy nie korzystalam z alegro moje corki tak ale nie ma zadnej .moze kos cie slucha i ci pomoze!pozdrawiam buziaczki!paJolka49

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Grania je艣li nie chcesz , by kto艣 podszywa艂 si臋 pod ciebie , wejd偶 w preferencje , na g贸rze strony g艂贸wnej i zarezerwuj nick! Jedyne utrudnienie to to , 偶e musisz wpisywa膰 has艂o, ale za to nikt si臋 pod ciebie nie podszyje , bo bedziesz na czarno!!!! I t艂umaczy膰 si臋 nie b臋dziesz musia艂a!!! pozdrawiam :) Jola, jedyne wyj艣cie to musisz za艂ozy膰 sobie nowe konto , na onecie lub interii, bo co艣 ci si臋 z tamtym porobi艂o!!! Nawet has艂a nie musisz wymy艣la膰 , tylko nie powinna艣 nikomu go zdradza膰!!! 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grania 180
Zofinko,dzieki.Wlasnie tak zrobie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
艁adnie Ci w czerni Graniu! Witam wszystkie panie w Nowym Roku. Przespa艂am ca艂y wczorajszy dzie艅, bo przy tych ta艅cach z wygibusami co艣 mi przeskoczy艂o w biodrze i boliiiii. Dzisiaj ju偶 nieco lepiej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
legwanku...zajzyj na poczte..to sie wlasnie dzieje w tym momencie...jak pisze ten post.. :-O Cuda czy co??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 polowy
pr贸ba

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grania 180 prawdziwa
nie daje rady to dna znow odpisywala w moim imieniu do zdfinki a w czerni tez nie jestem to ta wiedzma!!!kuz tak robie jak zofinka polecila.sziekuje zobaczyny czy sie uwolnie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam ! Teraz mam nowy nick grania2508 zamiast grania180 Dzieki Zofinka z porade ;)! pozdrawiam :);)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witaj grania w czarnej kiecce!!! do twarzy ci :) Jola? co wymysli艂as z poczta? Legwanku mam nadziej臋 , 偶e przestanie bole膰 :) Moze to tylko zakwasy po ta艅cach-wywija艅cach? belvo :) 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
I b膮d偶 tu m膮dry i pisz wiersze!!! ;) Jak rozpozna膰 , ktora jest kt贸ra? Czy mam rozumie膰, 偶e mamy dwie granie? i obie czarne? hihhihihihi jak was odr贸zni膰?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Chyba moja przesladowczyni dala sobie spokoj馃憚.Dzisiaj tylko zagladam z doskoku,wrocilam do pracy i troszke mam zaleglosci.Moze dam rade jutro na poranna kawe.Dobranoc:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witajcie moje klubowiczki!wreszcie nie podszyje sie podemnie niech sobie pisze na ten stary nik bo widze ze nie potrafi usapic!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
to ja pierwsza mialam ten nik ale widocznie bardzo jej sie spodobal zmienilam na grania2508 ale jesli mi nie wierzycie to trudno widze ze ona nadal pisze ale pod grania180 to niech pisze ja nie pracuja ona napisala ze wrocila do pracy!jak tam jolka poradzilas sobie z tym alegro!a legwan boli biodro bo cos sie z nim dzieje to nie sa zakwasy w biodrze nie ma zakwasow musisz uwazac nie przeciazac go bo pewno jet juz slabsze wybacz ze tak Ci nawijam ale z wlasnego doswiadczeni.Ja jestem po operacji biodra!nie mam jeszcze protezy uratowal mnie prof z Otwocka jestem mu wdzieczna chociaz w przyszlosci i tak mnie czeka protezka pewnie masz wyrobiona panewke i przy wysilku tanecznym odezwalo Ci sie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×