Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczaca sie wszystkiego

angielski - pare pytan z prosba o wytlumaczenie

Polecane posty

Gość uczaca sie wszystkiego
Kochane witajcie, nie zapomnialam o Was, NIE, NIE, NIE, NIE ma mowy :) Mam nadzieje, ze jeszcze czasem tu zagladacie - Boze spraw, zeby tak bylo ;) Musze sie z Wami czyms podzielic - dwa dni temu wrocilam z wakacji w Egipcie. z Sharm,oczywiscie bylo wspaniale itd. ale najwazniejsza rzecz to taka, ze w miare poradzilam sobie z angielskim, w zasadzie lepiej niz sie spodziewalam i to do tego stopnia, ze jeden egipcjanin pochwalil mnie, ze mowie ladnie po angielsku - Boze, jak sie cieszylam, od razu przed oczami mialam Was, to forum i wyrzuty sumienia, ze z braku czasu tu nie zagladam :( ale jak widzicie o Was mysle i ciagleeeeeeeeeeee jestem Wam wdzieczna za pomoc - barrywhite i Violci :) Jakie to bylo cudownie uczucie to uslyszec, jak bylo cudownie wreszcie sie przelamac i zaczac cos mowic - Jejku ale sie ciesze, zwlaszcza, ze uczylam sie sama tzn. z Wami Kochane, ale bez korepetytorow, jedynie kurs multimedialny, ktory okazal sie dla mnie idealny :) Prosze odezwijcie sie, dajcie znac co u Was ?! :) buziaczki Kochane :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
no i nie ma Was 😭 😭 😭 Obyscie kiedys tu jeszcze zajrzaly ...... WROCCIEEEEEEEEEE :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
barrywhite - nikt nie mogl mi zrobic wiekszej niespodzianki :) jeszcze Violcia, zeby sie odezwala i mamy komplet ;) Mam nadzieje, ze podbijajac ten topic ktos jeszcze z niego skorzysta, bo jest fantastycznie wszystko wytlumaczone i sama jeszcze raz od poczatku go przejrze, bo sentyment ogromny, no i jak znow bede miala watpliwosci, to wiem, ze jak zadam tutaj pytanie to bede mogla znow liczyc na profesjonalna pomoc :) Cudownie, ze wrocilas :) Violcia odezwij sie 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolkooooolll
Może mi ktoś przetłumaczyć to zdanie? ,,A mighty fine cat it is i bet''. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demokracja w usa
potezny,piekny kot .... i nie wiem co dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha ii ach
Zalożę się, że to wielki, potężny kocur :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha ii ach
poprawka; nie wileki tylko świetny, albo wspaniały (fine)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwalnykameruczyk
Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J. ul. Żurawia 10/12/1 60-860 Poznań Wielkopolska Tel.: +48601581400, +48661623700, +48618476716 info@wypozyczalnia-samochodow.com https://wypozyczalnia-borexpo.pl/ Tani wynajem aut osobowych, dostawczych, busów!Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J. ul. Żurawia 10/12/1 60-860 Poznań Wielkopolska Tel.: +48601581400, +48661623700, +48618476716 info@wypozyczalnia-samochodow.com https://wypozyczalnia-borexpo.pl/ Tani wynajem aut osobowych, dostawczych, busów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×