Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Hej Omga, to chyba naprawdę przez tą wichurę wszystkich wywiało :-) U mnie teraz pada śieg, jak tak dalej bedzie sypać to do wieczora będzie biało :-( Pozdrawiam kobietki was wszystkie i życzę miłej niedzieli, pojawie sie później, bo pichcę obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie!! zgadałyście się na innym topicu? i ja nic o tym nie wiem? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, jak sie przeniosly to ja tez o tym nie wiem :( Odmeldowywuje sie i zaraz jade robic podejscie do drugie do wozka ;) Mam nadzieje, ze maja je na stanie :) Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba naprawdę strajk??? :( Wróciłam z pracy z nadzieją, ze troszkę więcej dzisiaj się odzywałyście a tu cisza :( Omega - ja jestem usprawiedliwiona, że nie dawałam znaku życia ;) Surfitka - Ty to jesteś jednak przezorna :D Na starcie oswoisz Michasię z czerwonym i dziewczyna nie będzie miała takich problemów jak my ;) Nikt z moich znajomych nie ma wózka trójkołowego i zastanawiam się jak to cudo się prowadzi? A może jest lżejszy niż tradycyjny? Malolepsza- nie mów, że imprezujesz kolejny dzień, to nie sprawiedliwe ;) Voltare - nie myśl sobie, ze jak nie zajrzysz na kafe to się wymigasz od tych gofrów, ja ciągle czekam :D Czy u Was też takie szaleństwo pogodowe? Rano jak jechałam do pracy +7C, słoneczko a w drodze powrotnej atak zimy, wszystko zasypane śniegiem. Szkoda tylko,z e temperatura +1 i będzie z tego tylko chlapa :O Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny mam duuuuzy problem mam zapisane tabletki o nazwie clomifene lekarz kazal mi je brac od 2 do 6 dnia cyklu czyli 5 dni zaczelam je brac od zeszlego miesiaca i bylo ok w tym miesiacu @ zaczela sie 23 stycznia czyli wzielam planowo tabletki 24,25,26,27 jutro powinnam wziasc ostatnia tabletke ale.... skonczyl mi sie @ i nie wiem co teraz czy wziasc ta ostatnia tabletke jutro mimo iz nie mam juz @ czy nie brac pomozcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem! A u mnie nie było kataklizmu tylko deszcz i śnieg i lenistwo - nie mam wytłumaczenia na swoją nieobecność - po prostu cały weekend miałam jakiś \"lewy\":P Jagoda - gofrów nie było - może jak się zmobilizuję, to jutro wyprawię K. na po południu do pracy a sama poeksperymentuję - chodzą za mną już tak, że normalnie prawie ich zapach czuję:P Jakby mi ktoś zrobił...:P Surfitka - no sama się zastanawiałam jak się taki wózek sprawuje przy takim np. bardziej żywym dzieciaczku - czy jest on na tyle stabilny, żeby mały wiercipięta z niego nie wyleciał razem z całym wyposażeniem... Ale jak się na taki zdecydujesz, przetestujesz, to wszystko będzie jasne;) A kolorek bardzo ładny:) ani - może obejdzie się bez Warszawy. Ja myślałam też jeszcze o Wrocławiu albo o Śląsku, ale póki co próbuję u siebie... Zobaczę - narazie się coś ruszyło - więc dopóki nie spostrzegę, że ponownie utknęliśmy w miejscu to to co się da zrobimy w Opolu... Buziaki dla wszystkich - zmykam pod prysznic i do wyrka - wcale mi się jutro nie chce do pracy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko a co ma do tego @? Skoro gin kazał brać w kolejnych dniach cyklu to tego się trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare - o Wrocławiu też słyszałam (raczej czytałam) pochlebne opinie, a na Śląsku? Provita w Katowicach ma dobry marketing ale też mam wątpliwości co do skuteczności :( dobranocka ja dzisiaj ide spać wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do gofrow to tak sie nakręciłam że dzisaj nawet zrobiłam na śniadanie, jak zwykle przepis \"na oko\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wozek zaaprobowany :D Tata tak zaaferowany wybieraniem wozka, za az w jednokierunkowa pod prad skrecil ;) Tez mialam watpliwosci co do statecznosci wozka, ale pojezdzilam jednym i drugim, poogladalm z wszystkich stron i w sumie nie widze roznicy..moze ten trzykolkowy jest lzejszy :) No i z 4 kolkami nie ma mozliwosci wybrac czerwonego :P Tak wyglada czterokolkowiec tej firmy http://www.strollers.com/Mia-Moda-1500-OXF-MIA1032.html i jedynie ten kolor jest sensowny. Ja dzis w sklepie tez ogladalam tylko czarne..nie widze celowosci robienia czarnych wozkow dla dzieci, ale co kraj to obyczaj :) Poki co odkladamy zakup na jakies 3 miesiace :) Michalinka musi do wozka podrosnac, bo jest on dosc szeroki, ale na szczescie aluminowy i lekki :D:D:D I to glowny powod ze sie na niego uparlam :) Ani, a co z ta klinika w Bytomiu, jedna z pierwszych w Polsce. Dobra jest? Voltare koniec laby, co? Ach jak ja nie lubie wracac do pracy po wolnym :( Jagoda, a ty sesjujesz ?? Przypomnial mi sie pewnien dowcip z czasow studenckich...:) Pan Bog zeslal aniola na poczatku semestru zeby zobaczyl co robia studenci. Aniol wraca i mowi: Studenci na Medycynie sie ucza, na Pedagogicznej sie bawia, na Polibudzie chleja... W polowie semestru znowu Bog poslal Aniola : Medycy sie ucza dosc mocno, Pedagodzy zaczynaja sie uczyc, Polibuda dalej chleje. 2 dni przed sesja ta sama historia, Bog jest ciekaw co robia studenci..Aniol mowi: Medycy nie spia od tygodnia tylko sie ucza, Pedagodzy tez...a Studenci Politechniki sie.... modla... - I ci ostatni zdadza - odparl Bog ;) Voltare, cos wiemy na ten temat :P:P:P:P:P:P:P:P Kochane wy pewnie juz spicie to wam zycze dobrej koncowki nocy ;) Jutro mam nadzieje na wiesci od pozostalych kolezanek :) Pozdrawiam serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody dziekuje serdecznie za odp juz mi lzej na duszy wezme dzis ostatnia tabletke 🌼 dla Ciebie(biedroneczka to ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, wczoraj wichura wywiała wszystkie, a dziś co????? Zmowa milczenia?????? Wracać panienki na topik, bo jak nie.... to.....:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Tak to chyba nigdy jeszcze nie bylo :( Gdzie jestescie ????? malolepsza, bo sie martwie :( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Omega - ja niedawno wróciłam z pracy więc moje milczenie jest usprawiedliwione ale co z resztą to nie mam pojęcia ??? Ani - to Ty o 22 piszesz, że robiłaś rano gofry?????? A nas nie zaprosiłaś, oj :P Malolepsza - kobieto odezwij się bo ja tu osiwieję, od dwóch dni śnią mi się jakieś dziwnie rzeczy z małymi dziećmi w roli głównej, a to nie jest normalne :( Surfitka - wg mnie wózek dla maluszka nie powinien być czarny. Jak kiedyś dostąpię zaszczytu bycia mamą to na pewno wybiorę coś kolorowego. Jedna z moich koleżanek miała taki ciepły odcień pomarańczowego - super to wyglądało :) Aż sie sama buzia do takiej rajdówki uśmiechała :D A ten na czterech kółkach już nie wygląda tak wesoło jak ten pokazany poprzednio - czerwony ;) Co do sesji dziennych to już za mną, teraz jestem na etapie zjazdu zaocznych. Słoneczko - dobrze, ze napisałaś, ze to biedroneczka bo zupełnie nie skojarzyłam, nie nadążam za Twoją zmianą nikow. Rozumiem, że ten lek ma stymulować jajeczkowanie skoro brany jest w pierwszych dniach cyklu? Voltare - jak tam dzisiaj Twój weekendowy leń ;) poszedł w odstawkę? Ja też właśnie liczę, że ktoś mi te gofry zrobi, ale coś mi się wydaje, ze umiesz liczyć, licz na siebie :D Miłego popołudnia wszystkim życzę i odmeldowuję się do kuchni bo niedługo M wróci z pracy i pierwsze o co zapyta to co jest dzisiaj na obiad ;) Przecież mu nie powiem, że kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za brak zaproszenia na gofry przepraszam, ale w piekarniku mam zapiekanke warzywną jak macie ochotę, to zapraszam... tylko kogo, jak się wszystkie przeniosłyście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, alleeeeee tu pustki dziewczyny gdzie sie podziewacie Ani_ ja sie pisze na zapiekane warzywna, ale mi zrobiłas smaka, zreszta mam ostatnio wilczy apetyt, więc co tylko nie bedziecie miały na obiad to pewnie chetnie bym zjadła :-) :-) :-) Jak tak dalej bedę jeść to z kruszynka, jaką zawsze byłam stanie sie tylko mitem :-) Malolepsza_odezwij sie bo sie martwimy co z tobą??? Zresztą wszystkie sie odezwijcie, przez te wiatry wam może net nie działa??? meldujcie sie dziewczynki :-) Surfi_wózeczek sliczniutki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, ja sie nie przenioslam nigdzie i jak najbardziej na zapiekanke wpadne :) Ja to ostatnio wszystkozerna jestem ;) jagody, nie ty jedna nie zlapalas kto to jest sloneczko :) Biedroneczka, przepraszam :) I tak Jagody napislaa, clo nie ma nic wspolnego z @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Jakoś przeżyłam:P Pierwszy dzień w pracy po urlopie ma to do siebie, że bardzo szybko mija:D Ale żeby tak całkiem nie było za różowo to dzisiaj od razu zaspałam!:D Nastawiłam sobie budzik pół godziny szybciej niż zwykle, żeby się spokojnie przygotować, zebrać, jakąś kawkę z rana... A tu otwieram oczy 6:20, a o 6:40 autobus:D Bez śniadania, kawy, makijażu:P - dobrze, że chociaż ciuchy wieczorem naszykowałam i torebkę! Ale zdążyłam:D malolepsza - mam nadzieję, że masz naprawdę ważny powód swojej nieobecności! No wracaj już!!! Surfitka - no z tym dowcipem i egzaminami to prawda - ci co się uczciwie uczyli, rzadko na tym dobrze wychodzili:P Raz miałam taką sytuację z egzaminem z matmy, że nie zdążyłam z nauką. Nie uczyłam się wcześniej nic a nic - zabrałam się do nauki dzień przed egzaminem - wieczorem. Spokojnie, przy muzyczce... ryłam całą noc (to była jedna, jedyna zarwana noc przez calutkie studia) i na 16pkt dostałam 14,5pkt, ale to nic - najlepszy był komentarz profesorka - że ci co się łudzili, że uda im się tego nauczyć w 3 dni to się mylili - i że od razu widać kto się uczył systematycznie - i jako przykład dał moją pracę:P:P:P Tak, że modlitwa + odrobina szczęścia są w stanie uczynić cuda! ani - a ja Twoją zapiekankę sobie dzisiaj odpuszczam, ale tylko dlatego, że miałam swoją:P Zostanie więcej dla reszty, bo widzę chętnych nie brakuje. Za to piszę się na resztkę gofrów jak zostały - bo w tej chwili to już padam na twarz i poza obiadem na jutro nie mam zamiaru na jakiekolwiek inne eksperymenty. jagoda - zatem jak widzisz, niehumanitarnie jest się tak od razu rzucać w wir wszelakiej pracy! Gofry nie zające:P - tylko coraz bardziej się na nie nakręcam;) Miłego wieczoru! 🖐️ Dzisiaj mam kompa na wyłączność, więc mam nadzieję, że będę zaglądać w miarę systematycznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - niehumanitarnie mówisz :P?????? Ale z tymi egzaminami to tak już jest. Systematyczność, systematycznością ale trzeba też mieś szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka kobitki! usprawiedliwiam swą nieobecność podczas weekendu....... - w piątek pojechałam do rodziców na weekend z moim Kochanym, a przy okazji miałam zjazd na uczelni więc nie miałam nawet jak wejść i zobaczyć co tu u was słychować...dziś po o 5:30 rano mieliśmy pks do domu i koło 8 byliśmy na miejscu w domu, nie wyspana połozyłam się spać....a w tym tygodniu zaczynam pracę więc może być tak, że nie będzie mnie zbyt często..;( ... z tego wszystkiego nie zrobiłam testu >:[ a teraz jeszcze mam tyle do zrobienia :[ - za 2 tygodnie znów zjazd i muszę oddać pracę dyplomową promotorowi...masakra - nie wiem jak ja się wyrobię ...bo mam lenia totalnego...;[ i zgadzam się z Wami - jakbyśmy były lekkomyślnymi małolatami to pewnie kazda z nas miałaby teraz po 5 dzieci i chodzilybśmy po domu z papilotami jak Halinka Kiepska.... ....a koleżanka mi mówiła, że takie czary dzidziusiowe - robią się jak ktoś Wam da w prezencie figurkę bociana...stawia sie ja w sypialni i czary sie robią...przynajmniej tak było w jej przypadku...dziś ma ponad roczną śliczną córeczkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka, a moze cos w tym jest....dostalam bociana z tortu mojej chrzesnicy :D:D:D:D:D Co prawda nie od razu przyniosl dzidzia, ale grunt ze przyniosl :) Ale do mnie pierwszej z wszystkich obecnych gosci na chrzcinach :) A co do studentow..to szczeolnie studenci uczelni technicznych "nie musza" sie tyle uczyc. Ja w ciagu 5 lat tez tylko raz zarwalam noc z powodu egzaminu, do wiekszosci egzaminow uczylam sie nie wiecej niz 1-2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja słyszałam, że szczęście przynoszą dobre anioły - i mam kilka figurek, ale póki co nic się nie dzieje - chyba muszę się rozejrzeć dodatkowo za jakimś bocianem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka - tobie pierwszej przyniósł, bo jak mówisz ty go dostałaś z tego tortu - to dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare - anioły chyba są przereklamowane - ja tez mam sporo ich figurek i lipa :( trzeba orgaznizować figurki bocianie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×