Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

z tego co sie orjetuje to ten jest najlepszy .a az tak zle to niejest z tym czasem.moze na usg sie niezgadza bo niema takiej potrzeby poza moim kaprysem :) ale czego sie nierobi dla kobiety w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - a mnie właśnie nic nie "łupie" - tylko brzuch boli - jak zaczął tak ze 2 dni przed planowanym terminem, tak do dzisiaj nie przestaje. No i ta tempka... I jestem mega śpiąca - ale akurat do tego "objawu" :P to bym ostrożnie podchodziła, bo mi zazwyczaj szkoda wieczorów, chodzę późno spać, wcześnie wstaję i przez to nigdy się nie mogę wyspać. Jedno co mnie zastanawia - mam cały czas wrażenie, że coś ze mnie leci - biegam tylko co chwilę "profilaktycznie":P do toalety i sprawdzam, ale to fałszywy alarm. Piersi pobolewają ale lekko - więc się nie liczy, a poza tym czuję się napompowana jak balon i ociężała - jakbym ważyła ze 120kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj voltare...:D no ja też latam spraewdzać bo też mam takie wrażenie jakby mi coś leciało i myslę wtedy, że to wiedźma...ale narazie czysto... brzuchalek nie boli mnie raz czy dwa zakłują jajniki a tak od czasu do czasu jest takie odczucie jakby tam jakieś elfy łaskotały, ale to nie boli... no do mojej senności tez nie podchodzę ze zbytnim nastawieniem na objaw bo mi jak tobie szkoda wieczorów i późno spać chodzę, późno wstaję co zreszta wiecie :P hehhe no ale dziś koło 13 pospałam godzinkę z moim T. po przytulankach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare nie chcę zapeszać ale maiałam dokładnie takie same objawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez :D:D:D:D:D:D I tez spac na boku nie moglam jak ty fasolko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 👄 dla Mimi i 👄 dla surfitki :) hahah Voltare ty też łap 👄 nie zapeszajcie tylko czarujcie tam ! :P i dla Voltare i dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 łapię i zmykam do kuchni powalczyć z jakimś obiadem na jutro - oczywiście "w przerwach" będę zaglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolko czaruję :D:D:D:D mam nadzieję, że dobra ze mnie czarownica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wku.....bo mi zezarlo mega posta troche sie zniechecilam, ale sprobuje jeszcze raz Voltare___nieustannie trzymam kciuki,zeby to co kazda mysli sobie w glowie okazalo sie wreszcie potwierdzonym faktem......mam nadzieje,ze juz jutro Mimi___jak milo cie wiedziec, jak zwykle szczesliwa, pelna ciepla, usmiechnieta, poprostu nasza kochana szczesliwa Mimi, zstesknilam sie za twoimi postami Betty___ja tam jestem wredna i za kazdym razem wymuszam usg na moim doktorku, ktory jak mniemma troche sie mnie boi i dobrze.....w sprawach najwazniejszych potrafie byc ostra, chociaz jak zwykle mila:Pteraz juz sie nie moge doczekac jak zobacze fikajacego Grosia i prawda jest taka, ze jakby mnie bylo stac to sama bym sobie takie usg kupila i podgladala Grosia codziennie Fasolka____zaklinam i czaruje, im wiecej radosci na topiku tym lepiej, mam nadzieje,ze zaczniecie wszytkie w zawrotnym tempie spadac do drugiej tabelki, przepilam wlasnie to zyczenie toastem z marchewki:) Surfitka_____tradycyjnie gilganie po pietce krolewwny👄 Justa___jestes w PL i pewnie jestes zalatana, ale nie mow,ze na chwile chcoiaz nie mozesz sie odezwac....jak idzie????? Jagoda___jak ci wspolczuje tych migren:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jestem z powrotem. Poszalałam trochę na Allegro:P:P:P, kupiłam sobie bluzkę, staremu portfel (bo on potwór portfelowy:P) i może ich mieć tyle, co majtek (a ma ich całkiem sporo):P:P:P Dziewczyny, zbastujcie, mnie dzisiaj kręgosłup połamał, jak ja tyle wnucząt naraz udźwgnę?:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na wyniki czarów waszych, a póki co idę się napić, piję jak smok wawelski ostatnio nawet w nocy mnie suszy :P hehe ....nie wiem czemu? ...na troszkę zniknę, poczytam książkę jakąś... ale wpadnę do was później dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza dziękuję za miłe słowa🌻 Ja jak byłam w ciąży to też ciągle chciałam Natalke oglądać i nawet chciałam kupić detektor tętna płodu, czy jakoś tak;) ale nawet na to mnie nie było stać (koszt na allegro ok.800 zł więc wolałam coś malutkiej kupić). Więc jak widzisz dokładnie wiem co czujesz kochana! Podglądnełam Cię na naszej klasie-ślicznie wyglądasz! Betty musisz być stanowcza i na następnej wizycie wymusić usg na doktorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za nic nie mogę otworzyć teraz naszej klasy powinni coś zrobić z tymi serwerami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dorzuce troche wiruskow, niech sie mieszanka robi a w te walentynki cuda niech sie dzieja. ❤️❤️❤️ Tez jestem czarownica, i mam nadzieja ze ta dobra 😘😘😘😘😘 i czuje w kosciach ze wkrotce czekaja nas imprezy na topiku :D:D:D:D:D Mimi, Natalka jest przesliczna 😘 dla malej krolewny. Malolepsza, poglaskaj Groszke ;) A mezatka to czemu sie nie odzywa? Aisza? monis? A dla wszystkich staraczek duuuuzo 😘 Omega, mozemy sobie podac reke :) Ja tez mojemu kupilam na walentynki portfel :) Dokupie serduszko czekoladek i dam buzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na moment:) zauważyłyście jak tu dziś całuśnie na naszym topiku ?? :D heh ale to obrze może wiruski bedą dobre!! uciekam do książki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don_kichotka
Hej, hej! Wpadam jak po ogień. Dawno mnie nie było - net mi się zepsuł. Dorwałam się na chwilkę u siostry. Zaskakujące - Voltare trzymam kciuki! Toż to szok! Małolepsza uściski dla Ciebie i Twojego Bąbla! Dbajcie o siebie! Ja zmieniłam gina. Mam troszkę podwyższoną prolaktynę, ale nie jest najgorzej. Zmieniłam duphaston na luteinę, bo znów mi się cykle rozjechały. Ale - w 10dc miałam ładny pęcherzyk! Czyli - coś ruszyło. Choć zaczyna mnie zniechęcenie brać... Może to nadmiar progesteronu. Całuję Was - już walentynkowo - bo pewnie znów chwilę mnie nie będzie. Zajrzę za kilka dni - z czystej babskiej ciekawości! Voltare - trzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie powiem ze mnie narazy kluje w dole mimo ze biore luteine 2*2 tabl.jak pojde to bedzie 12 tydz to chyba powinien mi zrobic usg i zobaczyc jak dzidzia sie rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Oj jak tu gwarno:)Fajnie jest tak miec co poczytac jak sie wroci z pracy-no nie z samej pracy bo po drodze wpadlam jeszcze do sklepu-zeby kupic prezent T na Walentynki-kupilam mu wode Bossa -Soul i oczywiscie bokserki-pewnie jakby ich nie dostal to by sie zdziwil bo zawsze mu kupuje:P No i sobie .......tez zrobilam prezent na Walentynki przy okazji-kupilam jasna torebke na lato, po czym powiadomilam meza przez telefon ze juz mi prezent kupil;) Za oknem sypie snieg-jutro ma lac deszcz-aura super. Voltare-mam nadzieje i mocno zacisniete kciuki ze @ zapomniala o Tobie z wiadomego powodu .Musi byc dobrze i chucham na ten Twoj termometr zeby tempka nie spadla:) Fasolka-oby tez nie [przyszla. Betty-no nareszcie sie odezwalas-wozki super-juz nawet zawolalam mame i stweirdzilam ze jak zajde w ciaze to mi taki przywiezie z POlski bo te tutejsze mi sie nie podobaja.Podoba mi sie ten wlasnie zielony i taki drugi-oliwka +pomarancz.No i dobrze ze wyniki w normie. Jagody-znowu glowa?Oj ty to masz-no ale znam to z autopsji. Mimi-to dobrze ze juz wypracowalyscie rytm dnia-latwiej nad wszystkim zapanowac i bez zbednego balaganu cieszyc sie wspolnymi chwilami.Choc znajc Twoj talent do organizacji nie watpie ze i tak bys panowala nad sytuacja. Omega-no widzisz imie masz super i juz potencjalna wnuczka bedzie je nosic.No i dbaj o plecy bo grafik grafikiem a jak Ci sie wszystkie wnuczeta zwala na glowe to i Pudzian by nie podolal:D Malolepsza-Groszek ma teraz pelno miejsca na fikolki to pewnie jak odziedziczyl energie po mamusi to pewnie sie buja od watroby po nerke i pecherz:D Surfitka ty skarbnico wiedzy_wlasnie poczytalam sobie twoj wpis o temperaturkach i zrobilam powtorke z wiedzy-nie ma to jak dobra sciaga.Poglaszcz Michalinke. Aisza-mam nadzieje ze spadek formy tylko chwilowy. Nelcia🌼 No i dla nowych kolezanek po 🌼-witajcie Buzki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie na spokojnie moge wam popisac. Ostatnio mi ciagle czasu brakuje, jestem wogole zdezorganizoana i chyba nigdy w zyciu nie czulam sie tak slamazarnie :o Telesforka, ty zdrajco !!!! Wozka z Polski ci sie zachciewa ??? ;) Wypowiem sie tak bo kupowalam w Polsce wozek z siostra..wozki w PL sa sliczne, ale nie na kieszen Polakow :O Tutaj wozki w sklepach serri Baby\'us czy Toys\'us ( chyba tak sie to pisze ) sa ohydne. Gdybym miala cos tam wybrac to zalamka..sa ciezkie i dominuje firma Graco i Chicco. Ale wystarczy sie przejsc do mniejszych sklepow i otwieraja sie oczy na inne cudenka :) A ceny o polowe mniejsze niz w PL. A buciki calkiem, calkiem..ale mam uraz do tej firmy. No i dziekuje za komplement.😘 Betty, no w koncu cos piszesz :) A wozeczek fajniutki, ale poczekaj jeszcze...masz duzo czasu :) A usg lekarz ci zrobi okolo 12-13 tc. Don kichotka, no pisz, pisz. Szkoda, ze tak rzadko jestes :( Fasolka na topiku calusnie no bo i calusne swieto przed nami ❤️ Mimi, na nasza klase ja wchodze o 21 mojego czasu i wtedy jak burza chodza nowe serwery :D:D:D A w dzien zapominam ze taka strona istnieje. Voltare, jutro z rana od razu zamiast do roboty bede na topiku :) A kciuki wciz zacisniete..z wrazenia moja corka sie chyba odwrocila, bo teraz nie obklada mi juz pecherza tylko gore brzuszka :) Jagody, ach ty masz z ta glowa :( Ale obrobka zdjec na nk boska :D Nelcia, milo w koncu poznac :D Rybka, a jednak znowu ubiegasz sie o nagrode pracownika miesiaca. Moze powinnysmy jakies kary wprowadzac za przepracowywanie sie? ;) A komedia \"Pracownik miesiaca\" jest calkiem sympatyczna :D Wszystkim niewymienionym sle 🌻🌻🌻 U nas wszystko normalnie, dzien za dniem plynie spokojnie. Czasem dorwie zgaga, czasem sennosc, a czasem jak sie juz klade do lozka to mala nagle sie budzi i przystepuje do psotow ;) - byle mama za szybko spac nie poszla :P Ale tak naprawde bycie w ciazy jest cudownym okresem w zyciu :D I wkrotce nie bedzie tu staraczek na tym topiku 😘😘😘😘😘😘..oczywiscie nie dlatego ze sie wyniesiecie :P: Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo babolki przepraszam ze mnie wczoraj nie bylo ale jakos nie za specjalnie sie czulam rano byla u mnie nelcia i pozniej juz mi bylo troszke lepiej ale jednak w pracy nie bylam - jedne dzien wolnego jakos przezyli potrzebne mi bylo takie odsapniecie od tych wszystkich spraw zawodowych i dzisiaj jestem mega wyspana zwarta i gotowa :) ja oczywiscie dalej trzymam kciuki takze raczej dzisiaj za duzo nie popracuje :P ta tempka jest bardzo ale to bardzo na tak a jesli chodzi o to ze biegniuesz do wc bo myslisz ze @ przyszla a tu nic to ja tez tak mialam....reszte sobie dopowiedz ogolnie to u nas juz wszystko oki dzidzia wczoraj spokojna byla ale normalnie widac bylo w ktorym mniej wiecej jest miejscu bo mialam taki nierowny brzuszek :):):) dzisiaj dzidziolek jeszcze spi a jutro 18tc zaczynamy :) ale mi to leci :) no faktycznie dobrze ze sie nelcia zrehabilitowala i wreszcie na naszej klasie jakies zdjatka sa :):) fajna mam mamuskie nie? :P betty fajny wozeczek tez go przegladalam na allegro :) a co do butow to tez sie musze wtakie na wiosne zaopatrzyc jak bedziemy z M do praku na spacerki chodzic :):):) buziolki dla wszystkich moich babolek :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ale moj dzidziolek sie pulchniutki zrobil :) - calkiem jak jego mamusia :) aha zapomnialam wam napisac snilo mi sie ze bedzie synus :) no ale zobaczymy ja w sumie zawsze mialam na odwrot tzn jak np snilam ze zdam egzamin to zawsze oblewalam i na odwrot zobaczymy jak bedzie teraz :):) to w sumie ja juz ta tabeleczke zmienie jak tylko ja znajde :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13........ ..............22.02 Ryba_lufa............32........................13.... . ................22.02 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 Fasolka81............26..................... ...2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................22......... .............14.06.08 Aisza..............23...........................18 .... .................23.07.08 moniś.............27...........................11 ......................01.08.08 mezatka..........24..........................11...... .. ..........ok.20.08.08 malolepsza.......32...........................13........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................11.......... . ... .ok.22.08-10.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że Wy więcej piszecie wieczorkiem, ja stukam z pracy, bo w domu po południu mnóstwo zawsze spraw waznych i najważniejszych. Tak sobie myślę że z moją niecierpliwościa daleko nie zajdę...i w ciążę też. Jest mi smutno ..17 dc a tempka ani drgnie ciągle 36,6. Mam wrażenie że w tym cyklu nic sie nie wydarzy:-(( Skąd brać optymizm? Ech! mam do Was pytanie , błagam tylko sie nie śmiejcie- czy jak się skończycie kochać to należy zachować pozycję leżącą...no wiecie ....czy może nogi do góry?hahaha:-)) VOLTARE ...coś jest na rzeczy, czuję to...i mocno trzymam kciuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki Przepraszam że nie pisałm już długo, ale tak jakoś nie ma kiedy, a teraz jestem chora przeraźliwie zresztą i ledwo żyje. Idę dzisiaj do gina i czuję, że bez antybiotyków się nie obejdzie :-( Już 4 dzień utzrymuje mi sie wysoka gorączka (tak ok.38.5) Mam tylko nadzieję, że z dzidziolkiem wszystko w porzadku. Trzymajcie kciuki o 16.30 :-) Voltare widzę, że czekamy na wieści od ciebie, trzymam mocno kciuki. A swoją drogą anielska masz cierpliwość :-) Jak poczuję sie lepiej to nadrobię zaległości w czytaniu i napiszę wiecej, ide dalej leżeć, trzymajcie sie cieplutko, papa Pozdrawiam i witam nowe dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×