Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

postaram sie skrobnać teraz więcej.... tak...przyznam sie od razu ze waga jest moja obsesją teraz i Jagoda ma racje to przez to że wisi nade mną presja ślubu za 1,5 miesiaca....:/ póki co efekty marne.... ale dla złagodzenia mojego doła poszłam dziś na solarium i planuje co tygodniowe wizyty co by chociaż kolor mieć taki jak zawsze na wesele...tym bardziej że w tym roku podczas lata pogoda taka piekna była a ja ni jak nie mogłam skorzystać ze słonecznych kąpieli, ze względu na ciążę ma sie rozumieć.... Jagoda- ja też tak miałam, że mi nacisał Gabryś na pęcherz- i wydawało sie że nie wiadomo ile litrów już tam mam do wysikania, a jak poszłam to kilka kropelek i zaraz od niowa scenariusz, męczace to zwłaszcza w nocy...tak że doskonale cie rozumiem, przejdzie kochana jak Michałek zmieni lokum :p a swoją droga chłopcy sie jakos tak układają, że kopią inaczej niz dziewczynki i inaczej naciskają na pęcherz i na zyły... I też mi było ciagle przeogromnie goraco ...teraz już zaczynam w domu spać w skarpetkch tak jak przed ciaża :P Gabrys właśnie próbuje zasnąc w łożeczku, jak mi nie uśnie podczas karmienia to kładę go do łożeczka i sam zasypia, chyba że naprwde ciezko mu usnąć to zaczyna być marudny w głos i wezme go wtedy na rece przytule - 5 minut i wtedy spi :) dziś mi tak siknął podczas przwijania że podogę zalał :P takie miał parcie :P , żałowałam tylko jednego -- bo kilka secund wczesniej w tym miejscu stał mój M. i wtedy mógł Gabryś siknąć...miaąłbym lepszy ubaw ;) Surfi---ty to jednak jesteś moją niezastąpioną doradczynią - a masz racje o kaszkach zapomniałąm zupełnie - chyba za bardzo chce dobrze i nie zuważam pewnych ulepszeń typu kaszka! Dobrze, że ty mnie zawsze do pionu ustawisz :) dziekuję Betty_to gratuluję 2 kilo na minusie - i odrobinke ci zazdroszcze.... Aisza---szkoda ze Bartusia tylko wieczorem doświadczysz :( --oto nasze państwo prorodzinne:( cholera by to wzięła...dali by ludziom takie zarobki że facet by mógł pracować a kobieta by z dzieckiem siedizała przynajmniej przez pierwsze 2 lata ....a tak co .... mnie o cycki to nie chodzi - bo był małe zawsze i sa nadal - w staniki z samego poczatku ciązy juz wchodze bez probemu - mnie jedynie o brzuch, dupsko i nogi sie rozchodzi 😭 one wyglądają jakby mi ktoś moje zabrał a przyszył jakieś wstrętnej grubej baby co nigdy nie dbaał o siebie😭 a przeciez człowiek sarował sie tonami kremów... cellulit to mi chyba nnigdy nie zejdzie... jedyne pocieszenie to to że na brzuchu mimo że był taki wielki nie zrobiły mi sie rozstepy...jedynie mam je przy pachwinach w wiadomym miejscu...a skad one tam nie mam pojecia :P ---co do wózeczka - ja bym sprzedała na twoim miejscu!! umów sie z nimi że do konca grudnia piojezdzi w nim jeszcze Bartuś a potem im oddasz !! I kupisz nowy, ja też na wiosne-lato kupie juz nowy a ten co mam sprzedam.... Mimi - cokolwiek postanowisz - my bedziemy cie wspierac w kazdej twoeje decyzji!! Ja też uzywam Sudocremu do pupki u Gabrysia u ma naprawde śliczną - warto zainwestować w tą maść! Pokemonowa---mam nadzieje, ze juz jesteś spoojniejsza.., a musze sie przyznać ze ja badań TOXO nie robiłam ani przed ciaża ani w trakcie jej trwania...zawsze miałam do czynieneia z psami i kotami, podczas ciazy też choć w znacznie okrojonym stopniu..podejrzewamże przezto juz dawno wyrobiły sie u mnie przecwiciała.... Justynka---dobrze ze nie mam dywanów...:P hhi ooo cisza...Gabryś zasnał bo już nie mruczy w łożeczku :) wczoraj dałam na NK zdjecie jak mój synuś kocha swego Misia :D zajrzyjcie!! Omega--co u ciebie?? Nelcia - jak tam ci mija czas z Bartulkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Fasolka____Gabrys z Miskiem sama slodycz. Duzy chlopak to i mleka chce duzo:D A jesli chodzi o zageszczanie mleka to tak jak mowi surfi, mozna zagescic to bedzie sie czul dluzej syty,trzeba pamietac ze takie mleczko ma wiecej kalorii, ja sie osobiscie balam wprowadzac szybko kaszke a nawet kleik mimo tego ze ten moj niejadek srednio przybiera na wadze. Wlasciwie kaszki teraz tez nie je, nie chce i koniec, plucie i nic wiecej, od dzis zaczelam dodawac jej do butli lyzeczke sinlacu, to taka kaszka po 4mscu dla alergikow a takze dla dzieciakow z niedoborami wagi, zaleicla mi moja doktor bo kaszka jest bardzo kaloryczna, narazie od rana nawet zjadla w kazdej butli, jak bedzie dalej zobaczymy. a co do wagi, daj spokoj wygladasz w porzadku🖐️ Jagoda_____taki tata to skarb, w ogole taki facet w domu to skarb, moj sie bardzo stara ale raczej prace domowe to dwie lewe rece, zobaczysz jak sie we wnuczku rozkocha, moj jest stracony, caly zakochany we wnuczce, wpada kilka razy dziennie zeby choc na nia spojrzec:P:P:P:P:P Ryba____co u was? Betty_____gratuluje, super wynik Aisza_____fajowy foltelik, jeszcze troche i my te bedziemy kupowac, narazie karmie mala w lezaczku, przez to ze to taki dlugas i chudzielec jeszcze mi sie troche wije jak jest bardziej w pionie Surfi_____zgadzam sie, mleko 2 powinno sie podawac po 6 mscu, ale jak juz wczesniej pisalam ze wzgledu na nadmierne tycie u niemowlakow dla ninki👄 Mimi___ja tez jak Justa wierze w sudocrem Justa___no to mlody sie popisal:D:D:D:D:D:D:Dsama slodycz, na silownie.....hm, moze ja tez zaczne chodzic na silownie, na basen za duzo zachodu, juz dwa razy bylam przez to chora:( caluje wszystkie i lece do mlodej, bo sie budzi🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Odparzenie powoli schodzi. Ja też na codzień używam sudokremu, więc pojęcia nie mam skąd to cholerstwo się wzięło. Mała pół dnia dziś latała z gołą pupą:D nie macie pojęcia jaka miała z tego frajdę. No i co za tym idzie sikała gdzie popadnie, nawet kupę zrobiła ale w odróżnieniu od justy ja nie mam nigdzie dywanów także kupa została sprzątnięta i nie ma strat;) Pokemonowa GRATULUJĘ🌻 Jagody zdolny ten twój tata-zazdroszczę. Co do nocnego biegania do toalety:D skąd ja to znam:) Pod koniec ciąży to powinnam spać na sedesie bo i tak tam spędzałam większą część nocy:D:D:D Aisza krzesełko do karmienia to jest super wynalazek! Teraz gdy mała biega po całym domu nie mam pojęcia jak bym ją nakarmiła gdyby nie krzesełko. A tak wogóle mamy bardzo podobne do waszego. Fasolka a może kup sobie te tabletki co betty? U niej działają. Ja co prawda nigdy nie stoswałam takich specyfików, ale spróbować warto. Dla pozostałych po👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babolki! U mnie wielkie pakowanie-najsmieszniejsz jest to ze mama bierze malutko swoich rzeczy a tyle nazbieralo sie prezentow-niedlugo chyba bede kolanem dopychac.Z nowosci to wlasnie sobie wymyslilam ze moze bym prace zmienila-nie mam jeszcze nic konkretnego na oku,ale ta ktora mam wiaze sie z tym ze gdybym zaszla w ciaze to raczej musialabym z niej zrezygnowac ze wzgledu na stres i takie tam inne rzeczy.Ha,ha-planuje sobie robote na wypadek ciazy a jej jak nie bylo tak nie ma. Nie rozpisuje sie dziewczyny do kazdej bo sporo jeszcze mam do zrobienia ale jak sie juz uporam z tym wyjazdem to sie udziele. Pozdrowienia dla Was i wszystkich dzieciaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Telesforka, jak jest jakas praca to zmieniaj :) Ale uwaga z tym, sporo sie slyszy , ze teraz to nie najlepszy czas na zmiane pracy. W kazdym razie najlepiej by bylo gdyby juz ta ciaza sie pojawila ;) Co dalej? Kiedy znowu do gina? Mimi, no to zafundowalas frajde Natalce. Moja tez uwielbia byc na golaska :D Justynka, no niezle Adrian narozrabial ;) A ja wlasnie dywanik kupilam, bo przeciez nie bedzie dziecko na golych dechach sie bawilo. A kocyk sie zwija pod moim pelzakiem. Malolepsza, ja wiem, ze u ciebie to dmienny przypadek, chociaz Marcela przybiera tak jak Nina. Jak miala 4 miesiace wazyla 6400, ale urodzila sie kilogram wieksza. Powiem ci, ze roznie dzieci rosna, a Ninki rowiesniczki tez waza czasem po 5,5, kg. I lekarze mowia, ze Ok. Fasolka, to sie ciesze, ze po cos sie przydajemy ;) Jagody, nie kupuj ciezkiego wozka !!! Serio, ciezki wozek jest niepraktyczny. No chyba ze chcesz na kilka miesiecy i potem kupisz spacerowke. Aisza, ja tez bym sprzedala na twoim miejscu. A moze planujesz rodzenstwo dla Bartusia, to warto zatrzymac ;) Betty, gratuluje malego sukcesu :) Musze sie pochwalic, ze Nince juz dwa razy udalo pmachac sie samej papa :D Pierwszy raz myslalm, ze przypadek, ale wczoraj znowu sama pomachala babci. Teraz na dywaniku ma raj, turla sie ile wlezie, kopie, pelza do tylu jak rak. Lapie sie palakow od play maty i chce wstawac, co jej oczywiscie nie wychodzi. No i ciagla gadanina..typowa baba. Buzia sie nie zamyka, tylko tata, tata, tata...Wczoraj idziemy spac, ja mowie cicho, no to ona szeptem tata, tata, tata..ja mowie, mama, ona znowu tata szepta. No i tak poprzekomarzalysmy sie pare minut zeby powiedziala mama, w koncu sie wkurzyla i jak nie krzyknela mama !! Ale mialam radosc :D Buziaczki dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baboliny:) jestem po silowni! wow to bylo cos:D siedzialysmy 2h! juz czuje jutrzejsze zakwasy;) ale tam w czwartek powtorka! mimi :D:D:D ale sie usmialam niezle te brzdace tyle ze faktycznie u ciebie latwiej z sprzataniem:D powiem w sekrecie ze malego cos nie cos coraz to intensywniej daje sie we znaki!:D moj maly po wykryciu delikatnej skazy bialkowej dostal od pana dr masci - advantan i protopic sa na recepte ale rewelacja na zaczerwienienia - wysypki itp no surfi masz dywanik to tylko czekaj na popisy;):P ale super uslyszec mama co:) malolepsza - polecam - tez mialam w planach basen bo wole ale na silownie mamy blizej:) fasolka ty sie nie przejmuj kazda ma jakis powod do narzekania ja juz pisalam na klate chetnie przyjme;) ....hahaha moze kiedys silikon:) telesforka jak masz miec latwiej w pracy w ciazy to zmieniaj - nie wiem czy pamietacie jak ja narzekalam, a stres to najgorsze co moze byc! lece zerkne jeszcze raz na film o 9/11 - o tym ze to wszystko sfingowane! szok - nie moge pojac az nie mozliwe ze to wszystko moglo byc ustalone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ruch, ze ho, ho:D:D:D Właśnie wróciłyśmy z Natalką ze sklepu. Pogoda paskudna, leje deszcz, wiatr i zimnica. W taką pogodę wybrać się z dzieckiem do supermarketu to dopiero wyczyn! No i pozatym Natalia odkąd chodzi nie bardzo lubi siedzieć w wóżku tylko chciałaby biegać po sklepie, a ja sama nie ogarnęłabym zakupów i biegania za nią. W efekcie wiła się w wóżku i płakała próbując uwolnić się z szelek:) No ale zakupy juz z nami, teraz moja księżniczka śpi. telesforka ja też myślę, że powinnaś zmienić pracę jak masz taką możliwość. Surfi ja nie zapomnę nigdy jak Natalka pierwszy raz powiedziała do mnie mama-niesamowite przeżycie. Justyna ja też regularnie uczęszczam na siłownie, nie powiem po pierwszym razie nie mogłam chodzić:) Pozdrawiam wszystkie niewymienione🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta, Zbieram się do kupy po traumatycznym odejściu. Telefony nadal są:( Pieniądze wypłacił, ale nadal szuka dziury w całym echhhh Ale już lepiej lepiej - uśmiecham się i całą rodziną chodzimy na spacery, lepimy pierniki, bawimy się - tak jest ok. Aktualizacja tabelki (może to teraz i lepiej że nie - dopiero byłby stres): staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33..........................20... . ....................... Ani77..................31..........................13... . ....................... Martuniadiablica.....32..........................9...... . . ..............28.12 mimi1981.............27...........................3..... ....................... A.N.N.A...............30.........................11..... ..................05.12 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Ryba_lufa........33............29............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............27...........(Michał)... ............09.03.09 Voltare..........31...............18.........(Ania/Marek ).........05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08 milla77...........Maciuś .......................3440...............17.10.2008 Agness28.......Roxanka.....................3300......... .......21.10.2008 Fasolka 81......Gabryś......................3820................22.1 0.2008 Zaczniemy znowu starania jak wszystko się unormuje. Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coz to za zmowa milczenia? Dziewczyny, to mama bylo, ale wiecie, ze jeszcze bez zrozumienia :( Ona chyba juz powiedziala wszystkie wyrazy we wszystkich jezykach swiata ;) ( nawet kiedys wyrwaley jej sie wyrazy zrozumiale -Anita, widzisz, nie, Ninia ) Jak jej sie buzia nie zamyka od rana to w sumie nie dziwne. Dzis za to chciala mi rano smoczka wetknac ;) A co, niech mamusia lepiej spi :P No i dzis od rana zanim wyszlam do pracy mama bylo kilka razy :D Martunia, grunt ze ci kase wyplacil, a telefony sie znudza. telesforka, dziewczyny maja racje. Jesli masz cos lepszego to zmieniaj. W sumie w ciazy spokoj jest bardzo wazny. MI chodzilo o to zeby nie ryzykowac jak nie jestes pewna pracy, bo dzis dosc ciazko o prace. Wiem ile moj maz szukal czegos normalnego.. Mimi, az sie boje tego okresu, kiedy dziecko ucieka w sklepach itd., ale wszystko da sie przezyc ;) Justys, na you tube chyba kiedys byl jakis film jak to wszystko bylo ustawione...ale ja w to jednak nie wierze. Dla wszystkich maluszkow po duzym 😘 Dla malenstw w brzuszkach glaskanko od e-ciotki. A dla malenstw co czekaja na swoja kolej - pospieszcie sie bo mamusie sie niecierplliwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! co jest z wami!!!!??????????? mimi u nas tez zimno szaro i ponuro, rano na minusie! mam zakwasy - boli mnie pupa:O:O:O ale nic jutro ruszamy tak czy siak:) co do zakupow maluchy nasze zachowuja sie identycznie - mam kupione takie szeleczki jakby ze smyczka i na tym maly biega a ja mam go i tak pod kontrola:) w wozku siedzi jak jest zmeczony:) surfi ten film co dostalismy trwa ok 2h - zalamka!!! poki nie widzialam powiedzialam ze za chiny nie wierze! a teraz :(:(:( zalamka.....straszne to wszystko:( spadam to moze ktoras sie wyloni:) 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo babolki!! pisze krotko bo ledwo zyje... Bartusiek dzisiaj skonczyl 5 miesiecy!! i od jutra mu 6 leci - ale ten czas leci (a kilogramy stoja :P ) a wozek chyba sprzedamy :) paluch znowu sie odezwal i znowu nie moge chodzic:(:(:( zapisalam sie do dermatologa i uwaga.... wizyte mam na 22 grudnia!!! krotko mowiac ja sie chyba zastrzele :(:(:(:(:( do tego czasu to juz sobie sama ten paluch z bolu urwe ... jutro Nelcia przyjezdza do nas bo mam kolede i nie zdazylabym od Nelci wrocic wiec poswieci sie dla wnuczka i przyjedzie :) mam przedluzony weekendzik bo w piatek musze zrobic badania okresowe i nalezy mi sie wolne :):):) buziolki i sorki ze nie pisze do kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33..........................20... . ....................... Ani77..................31..........................13... . ....................... Martuniadiablica.....32..........................9...... . . ..............28.12 A.N.N.A...............30.........................11..... ..................05.12 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Ryba_lufa........33............29............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............27...........(Michał)... ............09.03.09 Voltare..........31...............18.........(Ania/Marek ).........05.05.09 Zaprzestałam starań z wiadomych względów:( Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08 milla77...........Maciuś .......................3440...............17.10.2008 Agness28.......Roxanka.....................3300......... .......21.10.2008 Fasolka 81......Gabryś......................3820................22.1 0.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Gabryś skończył dziś szósty tydzień :D Aisza---jak to kolęda przed świętami??? toś mnie zaskoczyła....pierwsze słyszę o takich praktykach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez nie zaskoczylam..dopieor jak fasolka napisala, to zaswitalo. Ciekawe :) Pewnie na Slasku duzo domow i ksiadz nie wyrabia ;) Mimi :( Mam nadzieje, ze sie ulozy jednak. No i zdrowka dla solenizantow :D Justynko, dobre te szelki. Sama chce sie w takie zaopatrzyc w odpowiedznim czasie ;) A w "rozmowach w toku" kiedys powiedzieli babce, co jej maly uciekal i wlasnie stosowala te szelki, ze to jeden z najbardziej ponizajacych widokow jaki w zyciu widziala - tak stwierdzila pani psycholog :o Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcielo mi posta 😡 mimi:( aisza biedulko wspolczuje bolu.. i gratuluje wam mamuski oby pociechy rosly zdrowo! surfi tutaj szelki sa bardzo popularne, zdarzylo mi sie tez podpowiadac gdzie kupilam, natomiast spotkalam sie tez z komentarzami: \" co ona chce pokazac? ze to jest jej dziecko - wlasnosc? \" uslyszalam to od polakow! a harness co znaczy? bez krzywdy tak? i tak sie tez wlasnie sklada ze zakupilam je po tym jak adrian nabil sobie wielkiego guza (ktory doslownie rosl na moich oczach) w parku. ja polecam je wszystkim! nie widze zadnej kompletnie krzywdy dla mojej perelki a wrecz przeciwnie daje mu wieksza swobode (brak wozka) pod kontrola i ciagla uwaga. psycholog miala pewnie ze 100lat!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, psycholog wlasnie byla taka w srednim wieku - wygladala no okolo 40. Mnie zatkalo :o Tutaj to normalka - dzieciak na smyczy :P Aisza, alez sie nacierpisz :( Oby minelo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziekuje za odpowiedz ja byłam juz na konsultacji u gina i dał mi skierowanie do innego miasta do specjalisty wczoraj tam byłam i lekarz ktory mnie tam przyjmował przepisal mi rovamycine 3 od wczoraj juz jestem na lekach do konca ciazy mam nadzieje ze dziecku nic nie bedzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Net mi wczoraj odmówił współpracy :O Ja tam jest zdania, że lepiej w szelkach niż na ulicy pod samochodem :( Nie wszystkie dzieci da się opanować, na to trzeba czasu a matka ma tylko dwie ręce w których zwykle targa zakupy :( Fasolka - na Śląsku kolęda zaczyna się przed świętami, jak moja siostra się tam przeprowadziła to też doznałam szoku u nas to jest nie do pomyślenia :P No ale duże zaludnianie i robi się problem ;) No proszę to już 6 tygodni minęło? A wydaje się, że wczoraj się urodził :D Mimi - wielki buziak urodzinowy dla Natalki od e-cioci i Michasia 👄 Spanie w toalecie odpada, jakoś nie wygodnie :P Poza tym jak jestem w toalecie to nie ma parcia na siusiu a wystarczy, że głowę do poduszki przyłożę to już muszę wstawać. Chyba mój syn dba o moją kondycję, trzeba się podnieść, przejść parę metrów a co tam będę tylko leżeć :P Aisza - więcej chodzisz i noga w dopasowanym bucie i pewnie stąd ten nawrót :( mam nadzieję, ze jakoś dotrwasz do wizyty. Nelcia - Bartuś pewnie dzisiaj zaczaruje księdza na kolędzie :D Martunia - jak będziesz mieć poczucie bezpieczeństwa i szczęścia to samo się wszystko poukłada i dzidziuś też pojawi się w najlepszym dla Was momencie. Justyna - no widzisz bolą Cię tylko nie używane mięśnie, pozostałe w zwiazku z tym, ze intensywnie pracują podczas opieki nad Adriankiem nawet nie odczuły siłowni :P Surfitka - wiem, że ciężkie wózki są niepraktyczne tylko problem polega na tym, ze muszę mieć duże kola a to od razu pociąga za sobą wagę. Nie ma ideału z czegoś będę musiała zrezygnować :O Ale bez wyprawy do sklepu się nie obędzie bo ja z tych co muszą dotknąć ;) mam nadzieję, ze synek będzie grzeczny i pozwoli mamusi na zakupy. Telesforka - coś mi się wydaje,z ę na te prezenty to czekają bardziej niż na mamę, zwłaszcza, że przylatuje w okresie mikołajkowo-świątecznym ;) Malolepsza - dziadek to już stracił głowę dla wnusia, tym bardziej, że to jego pierwszy wnuk. ja wiem, że dziadkowie są od rozpieszczania ale jakoś trzeba będzie to opanować ;) Betty - sporo 2 kg w tydzień, jak tak dalej pójdzie to całą garderobę będziesz musiała wymienić :D Mężatka, Milla - jak się miewają chłopcy? Agness, Moniś, Omega dawno Was nie było :( po Milce też slad zaginął :( Dziewczynki zmykam do pracy bo mi się znowu papierzysk do podpisu nazbierało, nie ma jak biurokracja :P Miłego dnia Wszystkim życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka -kolo 40 to jest nie jaka DOROTA(chyba)ZAWADZKA-super niania.a taka mlodawa to byla psycholoszka.-ale mniejsza z tym.tez to ogladalam:)najbardziej podobalo mi sie teraz ostatnio o blizniakach jak sie kupa wymazaly HIIIIIHIHIHI :D dziekuje dziewczyny za wsparcie i dzis wlazlam na wage i kolejnego kg nie ma:D czyli juz 3 kg na minusie. co do ubran to duzo mam na strychu i nie moge sie doczekac by moc je zalozyc:) Wczoraj nagralam Natalcie jak sie slodko chowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko napisać, że dalej leżę, co mnie chyba wykończy. Skurcze mam zdecydowanie rzadziej, czasami cały dzień nic, dopiero późnym wieczorem się pojawiają. Jutro idę do lekarza, może zwolni mnie z pozycji horyzontalnej to będę częściej zaglądać. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COS WAM WYSLALAM -ALE OSTRZEGAM TO DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH I MOCNYM SERCU.(TO NIE DOSTAL NIECH KRZYCZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETTY--ty krejzolu jeden!! to ja sie nastawiłam jak twierałam maila -a tam taka....(nie powiem co- nie bede psuć dziewczynom efektu) - w każdym razie robi niezłe wrażenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Betty, no faktycznie trzeba miec mocne nerwy ;) O malo na zawal nie padlam :P Jagody, kurcze..a ja nie wiem co to nocne wstawanie na siusiu, wiecej teraz wstaje niz w ciazy. Ja nawet nie wiem co to ciagle gonienie nie w nocy - pewnie Nina byla tak ulozona, ze nie dokuczla mamusi i lubila spac cala noc :) Tak jak ma to od urodzenia :D Ech ta moja ciaza to jakas bajka chyba byla..zero dolegliwosci pierwszego trymestru, zero trzeciego..no moze oprocz obciazenia i chodzenia jak sloniatko pod koniec ;) Rybeczko, no mam nadzieje, ze dostaniesz zwolnienie i bedziesz z nami duzo wiecej :) Betty, no moze to ta niania. Ostatnio tez kiedys byla. Nie podoba mi sie za bardzo, jest zbyt oschla :o Nie chcialabym takiej opiekunki dla mojego dziecka. Ninka wczoraj opanowala znaczenie slowa cacy..jak pytam gdzie jest cacy, to od razu pokazuje czerwona kokardke swiateczna na lodowce :D Babcia ja tego nauczyla :) Buziole dla wszystkich i odzywac sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty - dziewczyny mają rację, szalona jesteś :D Mi się najbardziej podobają te czarno-białe. Surfitka - szczęściaro ale za lata starań należała Ci się nagroda :D W dzień jest do zniesienia ale w nocy to przechlapane, ja w ogóle mam nisko brzuch i to może dlatego. Czasami mam takie wrażenie, ze mały centralnie kładzie się na pęcherzu - M twierdzi, że potrzebuje chłopak matczynego ciepła ;) Ryba___lufa - daj znać co powie gin i mam nadzieję, ze faktycznie pozwoli Ci się trochę ruszać, przynajmniej w obrębie mieszkania. Justyna - czy masz możliwość oglądania \"londyńczyków\' bo podobno wiele osób na wyspach protestuje przeciwko serialowi. Ja przyznaję bez bicia oglądam nawet z zaciekawieniem, oczywiście ile w tym fikcji a ile prawdy nie mam pojęcia ale ogląda mi się dobrze. http://film.wp.pl/galeria.html?idGallery=4059

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, cos w tym jest . Ja mialam brzuch wysoko. Do porodu szlam a pilka w gorze byla..no moze troszeczke opadla. Ale cala ciaze pod samymi piersiami ;) Ninka do serduszka sie tulila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka-tez za nia nie przepadam jest bardzo zarozumiala ryba-lufa-dobrze ze juz ci mniej dokuczaja skurcze jagoda--ja uwielbiam czarno-biale i w sepi\\\\ my z m mamy szaro czarne dni(bardziej ja do niego nastawienie,dziala na mnie jak plachta na byka!)zachcialo mu sie wiekszego akwariumu z komoda i jakims sprzetem mimo ze nie jest drogo to i tak mu niepozwolilam-moje zdanie NIE!Bo niemamy na takie pierdoly kasy-wielce obrazony!postanowil pozyczyc kase od mojej mamy a ta mu sie zgodzila.dzis mial jechac i i obejrzec ale powiedzial ze jak mam mu wypominac do konca zycia to nie bedzie bral.1.5 dnia sie nieodzywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze życzenia z okazji skończenia roczku dla mojej wnusi Natalki:D:D:D:D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 [❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wlasnie Natalka !!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO SZKRABKU MALY !!! 🌻kwiat]🌻 Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę, i zamiauczał pięknie miauuu... Teraz pobiegł bez miauczenia żeby złożyć Ci życzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×