Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Ani - obyś była dobrym prorokiem. Przydałoby się mi towarzystwo jakiegoś innego brzuszka - piszesz się :D Dziewczyny byłam przed chwilą w kuchni a tam na termometrze zewnętrznym -2C brrr zimno, moje pelargonie już dzisiejszej nocy nie przeżyją bo nad ranem pewnie będzie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, odzywam sie dopiero teraz bo teraz dopiero mam czas żeby spokojnie uśiąść i naskrobać coś do was ;-) 1 listopada była rodzinaka, 2 byłam w pracy, 3 listop byliśmy na weselu 4 listop odpoczywaliśmy po weselu, a dziś mam trochę luzu ;-) Telesforka_ode mnie spóźnione ale szczere życzonka. Życzę wam spełnienia najskrytszych marzeń i wszystkiego co naj naj naj, buziaki 👄 Ani_ napewno wszystko sie ułoży, dobrze że masz lekarza który potrafił ci wszystko spokojnie wytłumaczyć jaki jest jego plan-i tego sie trzymaj 🌼 Justynka_ buziaki dla małego szkraba 👄 Surfitka_pogłaskaj brzusio od cioci 🌼 Omega_ jak ręka??? Coś nie piszesz-pewnie jeszcze cię męczy ból??? Mimi_ jak twoje sampoczucie?Zdradziłabyś nam w końcu komu przekazesz brzusio??? 🌼 Rybcia, Malolepsza, Jagoda 🌼 gorąco pozdrawiam Aisza a ty gdzie sie podziewasz??? A ja odliczam dni do środy i umieram z ciekawości czy ta franca @ przylezie. Nawet przeszło mi przez myśl czy by czasem nie kupić testu, ale nie chcę sie zbyt wczesnie rozczarować, poczekam, będę cierpliwa ;-) Odprawię jeszcze jakieś czary i ją odędzę na jakieś 9 miesięcy ;-) ;-) ;-) :-) ;-) ;-) ;-) ;-) Ale chyba zapiszę sie na kolejkę listopadową bo mam już takie dziwne bóle w okolicy jajników (nie wiecie co to może być???? :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - bardzo się piszę! niczego innego nie pragnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:D:D Przyznam, że się za wami stęskniłam, co prawda czytałam codziennie co u was ale byłam już zbyt zmęczona, żeby cokolwiek napisać. U mnie juz wszystko skończone jeżeli chodzi o domek, to co miało być naprawione, dokupione, poprawione itp. Wszystko dopięte na ostatni guzik! Nawet łóżeczko juz skręcone stoi i czeka na naszego skarba❤️ Czuję się dobrze, tylko nogi mam cały czas spuchnięte, ale już niedługo. Do jutra jest moja mama, dużo mi pomogła, ale już jutro jedzie do domku. Na szczęście nie mieszka daleko to jakby co będę dzwoniła do niej. Dziewczynki ściskam was wszystkie i przepraszam, że nie piszę do każdej z osobna ale plecki dają mi się we znaki. Buźki, dzięki za pamięć👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🌼 jeszcze nie calkiem w swiecie zywych:( mam takie zakwasy jakbym przez tydzien nie wychodzila z silowni:P Telesforka____wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu, obyscie za rok obchodzili ja w wiekszym gronie:D Justys____objawy kacowe przeszly, ale sposob z kawa plus cytrynka brzmi znajomomo, gilganie w pietke dla naszego miesieczniaka👄 Jagoda____co lekarz to teoria, ale naprawde warto sprawdzic jak na ciebie dziala clo, tymbardziej ze podczas monitoringu mozna wejsc z pregnylem jakby co, narazie zycze ci z zcalego serca owocnego drugiego cyklu na dopingu👄 Rybka____chwal sie , co kupilas???? Ani____ja tez czekam na wyniki twoich hormonow, takze jak bedziesz miala juz je w rekach pisz nam wyniki👄 bedzie wszystko dobrze, to kwestia czasu👄 Mimi____a pani natychmiast do rapotru!!!!!!!! Surfi____czy ja cos pokrecilam, czy to dzisiaj masz wizyte u nowego gina?????czytalam na pragne, jakas upierdliwa ta pomarancza, masz fanke, nie ma co:P Mezatka___🌼 Omega___jednak wizyta u mnie cie nie ominie, i tak musisz skorzystac z uslug fizjoterapeuty i ja serdecznie cie zapraszam👄 Aisza__🌼 Voltare____starsznie sie ciesze,ze parametry meza sie poprawily, mam nadzieje,ze to was odblokuje, tymbardzieje,ze jak czytam M nabral przez to ochoty na starania👄 polknelam dzis siodmego antyka, w przyszly wtorek wizyta w Gdansku, wciaz martwi mnie ta tarczyca, ale jakos sobie musze poradzic. caluje was wszystkie mocno moje kochane czarownice🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki:) Ja na sekunde wpadłam się przywitać i biegusiem na kolację - zajrzę może potem:) A teraz tylko się pochwalę, że w środę jadę w końcu do kliniki - mam nadzieję, że dobrze wybrałam. Jestem pełna obaw, ale gorzej być nie może - teraz może być już tylko lepiej - więc jadę tam pełna nadziei:) I pochwalę mojego mężusia - tak się nakręcił, że nie chciał czekać do południa, aż sama po pracy potwierdzę ostatecznie termin - tylko sam tam dzwonił z samego rana:D Oj jak ja bym chciała, żeby to nie był kolejny niewypał...:O Zajrzę potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo babki!!!!! wrocilam na lono forum :):):):) ale sie stesknilam przez te dwa dni 🌼 no to po kolei obydwie imprezki udane szczegolnie niedzielna bo bylismy na kreglach !! super bylo normalnie ubaw po pachy 🌼 dzissiaj rani sie nie odzywalam bo mialam nawal roboty potem wycieczka do uzredku skarbowego obiadek i prosto do lozka taka jakas zmeczona bylam🌼 ale widze ze ze mna czy beze mnie forum nasze zyje wlasnym zyciem rozpisaly sie dziewczynki :) 🌼 dzisiaj mija 28 dc i nic :) no zobaczymy ale jak na 40 dc nie dostane tej francy to chyba zrobie test - przynajmniej bede wiedziec czy mi sie rozregulowalo wszytsko po odstawieniu tabsow czy to moze cos innego ... prosze was jeszcze o te zdjecia mimi po na moja skrzynke nie doszly mimo ze byly do mnie wyslane ani trzymam mocno kciuki i czuje ze teraz to juz musi sie udac🌼 surfi oj te mdlosci ale ogolnie to dobrze ze wszytsko jest ok i swietnie sie czujesz :) glaskanko brzuszka obowiazkowo! 🌼 jagoda masz racje ta pogoda jest strasznia i jakos okropnie sie czuje a pomysl jak spadnie snieg i bedzie np -10 no normalnie okropnosc 🌼 mezatka jaka ty zagoniona jestes, strasznie ale byle ze weselicho sie udalo i wybawilas sie tak wiesz porzadnie telesforka przepraszam ze dopiero teraz pisze ale wszystkiego naj naj naj i zebyscie w przyszlym roku juz min w 3 obchodzili to swieto 🌼 justynka dzieki za maila i buziaki dla malego mezczyzny 🌼 omega i jak tam twoja reka? mimi juz niedlugo odliczaj czas :) zdjatka do mnie nie doszly ale poprosze dziewczyny to jeszcze raz je przesla 🌼 oj i obowiazkowe glaskanko brzusia 🌼 mezatka jestem jestem 🌼 :) ryba malolepsza voltare 🌼 jezeli o kims zapomni;am to przepraszam 🌼 buziaczki i cycki do gory [kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sie tak tutaj od wczoraj nikt nie odezwal?? oj nieladnie nieladnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w mroźny poranek :) U mnie -4 C, aż się nie chce nosa z domu wystawiać ale nie ma wyjścia obowiązki wzywają. Miłego dnia WSZYSTKIM życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wpadłam się przywitać 🖐️ Jagoda, u mnie zimno i pada :( Wszystko takie wilgotne, ręce marzną, brrr :( Ja dzisiaj mam dyżur, a potem do przyszłego piątku spokój :classic_cool: Pozdrawiam wszystkie i gorące 👄 na ten zimny dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z was zmarzluszki :) jak mi zimno ide do M sie przytulis :) no chyba ze jestem sama w domku 🌼 gdzie sie reszta podziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wymiotlo was na amen :) jeszcze pomysle ze juz rezygnujecie z pogaduch na kafe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witka, wynikow jeszcze nie mam ale odhaczam listę i lecę na angielski caluski for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ja również podpisuję listę :) Właśnie wróciłam od okulisty wada znowu w gorę, co prawda nie dużo bo 0,25 ale jednak w ostrości widzenia jest różnica. Po pracy wojowałam z moimi zmarzniętymi pelargoniami, nie wytrzymały biedule i trzeba było je sprzątnąć bo taras prezentował się dramatycznie. Ryba__lufa - skoro masz dyżur to zapewne w pracy do 20 :( Malolepsza - jak tam zakwasy? Omega - powinnaś jednak pojechać do Malolepszej byłaby z tego obopólna korzyść. Ty miałabyś zapewnione usprawnienie łokcia a Malolepsza rozruszałaby zastałe mięśnie i pozbyła sie zakwasów ;) Ani - w takim razie czekamy dalej na wyniki. Miłej nauki :D Gdzie się podziewa cale towarzystwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki piszę szybciutko bo jadę do mamy. Bylismu u gina, szyjka się nie skraca, kanał zamknięty także pewnie nie urodzę wczesniej. Mała ma juz wstawioną główkę i czuje się dobrze. Waży 3319gr:D:D Ja czuję się super, nic mi nie dolega. Napiszę jutro. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja również wpadłam sie przywitać Mimi to fajnie ,że dobrze sie czujesz 🌼 Jagody , malolepsza ja też nie lubie takiej pogody jest paskudnie, wróciłam dziś z pracy cała mokra bo nie miałam ani czapuni ani parasolki :p Złe wiadomości, ta franca @ przylezie jutro na bank bo juz mnie brzuchol boli :p :p :p Aisza a jak u ciebie, przyszła @ czy może nie ma zamiaru przychodzić przez następne 9 miesięcy??? :-) Pozdrowionka dla wszystkich i buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzucam Wam moje wyniki: w 25dc : PRG 15,4 Prolaktyna 16,2 w 4/5 dc: FSH 7,35 LH 9,75 Esradiol 42,6 chyba wszystko ok, porównując z normami, a może się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane🌼 Ale Deprecha, wow, zimno, pada, rano snieg, teraz deszcz, cisnienie gora dol, to nie na moje stare gnaty:P:P:P:P:P:P:P jeszcze sie nie ruszam jak sarenka, az wstyd sie przyznac,ze pani rehabilitantka ma tak dlugo zakwasy i ze w ogole ma:Pdzisiaj wsrod moich pacjentow w bolach robilam szpagaty ale dalam rade na szczescie, bo inaczej obciach bylby straszny, za to jak przekraczam prog roboty to ledwo sie kulam do domu, DOSC WYGIBASOW NA BARDZO DLUGO:P ani____dla mnie w normie:)poczekaj co powie jeszcze nasz forumowy endo pozdrawiam was wszystkie, wybaczcie,ze nie pisze do kazdej, jutro nadrobie, dzisiaj mam mala prace zlecona, koncze i wskakuje do wyrka leczyc depreche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja dzis szybciutko bo z nowu siedze z nowym kolega...uparl sie i siadl se kolo mnie i juz. Wczoraj sie go udalo pozbyc, dzis obawiam sie ze bedzie gorzej i tak jeszcze kilka dni bedzie podpatrywal moje poczynania. Nie ma tez na co patrzec :P Ani, jak dla mnie masz super wyniki, owulacja byla, progesteron pieknie wysoki, lh i fsh bardzo dobre, prolaktyna tez..a robilas tarczyce? Malolepsza, ja to nawet juz nie zabieram sie za cwiczenia, bo wogole bylabym jeden duzy zakwas !!! Jagodko, mam rozumiec ze masz wade 0,25, czy o tyle jeszcze wada sie pogorszyla? Mi na szczescie sie nie pogarsza, i w okularach chodze tylko jako kierowca :) Mimi, czyli juz niedlugo....dziewczyny brac sie do roboty, bo nie chce byc jedyna ciezarna na topiku. Fluidki ku pomocy ;)XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Mezatka, przypominam ze mnie tez bolal brzuch i nawet dostalam plamien a ciaza byla, wiec nie ma co mowic, ze boli brzuch to na pewno @ przyjdzie. Moze ten jeden raz nie :) Aisza, omega 😘 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow dzięki za interpretacje!!! mam nadzieje, ze wszystko ok jutro m mam swoje badania, trzymajcie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - dopóki @ nie ma wszystko jest możliwe, trzymam kciuki żeby nie przyszła Malolepsza - no nieźle, ale i tak było warto :D:D:D prawda? Surfitka - bardzo chciałabym 0,25 - bo to żadna wada. Ja mam - 4,75 a do tego mały astygmatyzm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myslalas moze o laserwoej korekcji oczu? Koleznka miala i z -6 zeszlla na -0,5. I byla zachwycona :) To samo zrobil jej maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda_____no jasne ze bylo:):D:D:D:D:D:D:D tez slyszalam o cudzie lasera:) Surfitka____uwazaj na angola, bo ci przez ramie zajrzy i jeszcze bedzie chial do nas dolaczyc, chociaz pewnie pojecia nie ma co piszesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś myślała, ale obok plusów są tez minusy takiego zabiegu. Poza tym ja całe życie noszę szkła i w sumie okulary mi nie przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×