Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość a jaaaaaaaaaa
ja 15,01,1977 on 22,07,1972 będziemy razem? warto inwestować w ten związek? no i czy będzie dziecko? bo jakoś kiepsko to widzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oja ja mam mnostwo pytan, ale 3 najwazniejsze!! 1. Kocham mezczyzne, on mnie tez, ale mamy pewne problemy... Damy rade je pokonac?? Ja 05.01.85 on 29.07.79 Boze jak ja Go kocham!!! 2. Kiedy ropoczne studia? 3.Wyjezdzam za miesiac do irlandii, poradze sobie, znajde prace?? Dziekuje z gory za odpowiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
22:02 izabel1 3em oeil dziekuje bardzo ... Jeszcze tylko czy mozesz mi powiedziec czy ta osoba bedzie dla mnie dobra czy to jest ta wlasciwa osoba czy to bedzie prawdziwa milosc ? I czy w najblizszym czasie wyjade gdzies ? (26.11.1978 ) No hej. Związek opart na namiętności i samopoświęceniu się. Nie wyjazdu nie ma-tylko iluzje. 23:55 Pchła witanko, z tego co widze trzeba podac swoja date urodzenia. ok. moja to 7 czerwca 1984, mam kilka pytan, czy znajde prace, dostane sie w tym roku na wymarzone studia, i jedno takie dla mnie trudne, czy bedzie jeszcze cos ze związku, ponad rok po zerw. :/ Hej. Praca, tak-nawet dość dobrze płatna. Studia, tak zgodnie z tym co chcesz, ale ucz sie-jakaś nie wielka przeszkoda. Związek, nie jest wiele rozbieżności. 11:40 perłaper ja-27.09.89 on-12.09.86 Jakie sa jego uczucia wobec mnie? Czy czeka nas wspolna przyszlosc? Czy bedziemy razem? Szczesliwi? Hej. Obecnie kłopoty, ale zmysłowość, opikuńczośc i miłość was połączy. Szczęśliwi zakończy sią małżeństwem. a jaaaaaaaaaa ja 15,01,1977 on 22,07,1972 będziemy razem? warto inwestować w ten związek? no i czy będzie dziecko? bo jakoś kiepsko to widzę Hej. Tak, kiepsko, nadzieje bez pokrycia. Związek nie zrealizuje się. 00:20 Dziewcinka Oja ja mam mnostwo pytan, ale 3 najwazniejsze!! 1. Kocham mezczyzne, on mnie tez, ale mamy pewne problemy... Damy rade je pokonac?? Ja 05.01.85 on 29.07.79 Boze jak ja Go kocham!!! 2. Kiedy ropoczne studia? 3.Wyjezdzam za miesiac do irlandii, poradze sobie, znajde prace?? Dziekuje z gory za odpowiedz!!! Z jego strony nie ma tak wielkiej miłości. Nie da sie do końca pokonać problem. Wyjazd tak, ale pracy zaraz nie dostaniesz. Pozdro serdeczne wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
dzieki ze odpisałas na moje post rewelacja(((((((((((((( jestem przeziebiona i zimno jeststrasznie na dworze mam nadzieje ze spedzasz mile ten weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
19:31 kurkawodna dzieki ze odpisałas na moje post rewelacja(((((((((((((( jestem przeziebiona i zimno jeststrasznie na dworze mam nadzieje ze spedzasz mile ten weekend No hej. No czemu tak chorobie sie podajesz? Przykro mi, że ścięło Cie i pewnie musisz leżeć w łóżeczku. Szybko zdrowiej. Wczoraj rzeczywiście było zimniutko, a dziś kole 0. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
3eil-> przepraszam jesli pomylilam cos z nickiem ...bardzo Ci dziekuje . ( 26.11. 1978) Nie wiem czy nie przecholuje jesli jeszcze raz zadam pytanie ale nie bardzo wiem o co chodzi z tym samoposwieceniem , czy bedziemy sie nawzajem sobie poswiecac o to chodzi? Co do namietnosci to tutaj zaskoczenie bo wlasnie ta osoba bardziej kreci mnie pod wzgledem charakteru gorzej z pociagiem fizycznym. Ale byc moze cos sie zmieni gdy poznam go blizej... Jeszcze raz wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja droga 3em Oeil
a ja 01.08.1979 jak z tymi moimi uczuciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy osoba ur 31,08.1981 jest i będzie szczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja ;) hmm mam takie pytanka.... co czuje,mysli o mnie ten osobnik ur. 08.02.1988 jutro wybieram sie ze swym towarzystwem na koncert,na ktorym prawdopodobnie i on tez będzie...czy to moze przyniesc jakies zmiany? czy ma sens jakies niby przypadkowe uprzedzenie,go ze tez tam będę? ja: 22.12.1989 10:50 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
co mnie czeka w lutym i marcu chodzi o wszystkie sfery zycia kurkawodna prosi o odpowiedz 12121982 nie leze w łozku nie jestem leniem )))))))))))) byłam dzis n adworze pozdrawiam i dziekuję ubieraj się cieplutko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
dawno mnie nie bylo, wiec pozdrawiam i przy okazji podnosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebująca wróżby
Witam, Chciałabym uzyskać odpowiedź na pytanie czy ułoży się od nowa mój związek:12.01.1977 on 04.03.1977. Czy jest dla nas szansa? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiasiunia24
witaj 3em Oeil chcialabym zapytac czy moj byly chlopak 10.10.1980 cos do mnie 10.03.1984 czuje? Czy moze spotkal juz jakas dziewczyne? Jak tam sprawy zawodowe u mnie? Czy uda mi sie wyjechac? Dziekuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja 12/11/1984 czy bedzie dobrze ?? jestem w duzej kropce :( Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klameczka
3em Oeil jak bedzie miedzy nami? ja8,10,83 on 26,6,83. było miedzy nami wiele kryzysowych sytuacji i wychodziliśmy z nich, ale tera jest chyba najgorszy bo cos wspominał o rozstaniu... bardzo go kocham i wiem ze on mnie też... mam tez druga sprawe...dotyczaca zdrowia...od ponad roku mam nawracajaca sie infekcje (sprawy kobiece), czy zdołam sie z niej wyleczyć, kiedy...?bo trace juz nadzieję... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęskniąca
tak sobie siedzę i tęsknię za takim jednym co jest kilkaset km ode mnie :( powiedz mi droga 3em Oeil czy warto tęsknić za nim? czy warto czekać? Czy On też jest myślami przy mnie? ...Czy warto odkryć się ze swymi uczuciami? Moja data urodzenia 14.12.1977 ...on jest z mego rocznika ...nie znam dokładnej daty ... ma na imię Bogdan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Witam wszystkich. 12:55 moja droga 3em Oeil a ja 01.08.1979 jak z tymi moimi uczuciami? Nie wykorzystujesz swoich talentów, jestes gaduła i trwonisz energię. Masz brak wiary w siebie, zagubiłas, nadzieje sa na razie bez pokrycia. Nie widze miłości przynajmniej w najblizszym czasie. __________________________________________________________ 13:34 Dixy Czy osoba ur 31,08.1981 jest i będzie szczęśliwa? Bardzo bolesne było dla tej osoby rozstanie, ale urodziło sie nowe uczucie i trudno powiedzieć czy po tym wstrząsie będzie dobrze czy źle. __________________________________________________________ 15:07 Some Bizarre witam i ja hmm mam takie pytanka.... co czuje,mysli o mnie ten osobnik ur. 08.02.1988 jutro wybieram sie ze swym towarzystwem na koncert,na ktorym prawdopodobnie i on tez będzie...czy to moze przyniesc jakies zmiany? czy ma sens jakies niby przypadkowe uprzedzenie,go ze tez tam będę? ja: 22.12.1989 10:50 pozdrawiam Słonko, no chyba wiesz jak było. Spóźniłam się, sorka. _______________________________________________- 16:23 kurkawodna co mnie czeka w lutym i marcu chodzi o wszystkie sfery zycia kurkawodna prosi o odpowiedz 12121982 nie leze w łozku nie jestem leniem )))))))))))) byłam dzis n adworze pozdrawiam i dziekuję ubieraj się cieplutko ! Kochana Ty mnie rozkładasz na łopatki. Sorka, ale taki rozkład moze Ci zrobic wróżka w realu. Ja nie mam tyle czasu, by robić pełen rozkład. Sorka wielka. Miałaś cos wrzucic z poezji i no i gdzie jest. ________________________________________________________ 20:37 lupita dawno mnie nie bylo, wiec pozdrawiam i przy okazji podnosze Pozdrówka z całego serducha. _______________________________________________________ 20:50 potrzebująca wróżby Witam, Chciałabym uzyskać odpowiedź na pytanie czy ułoży się od nowa mój związek:12.01.1977 on 04.03.1977. Czy jest dla nas szansa Pozdrawiam Czas jest waszym sprzymierzeńcem, idzie w dobrym kierunku, nie trzeba przyspieszać. ____________________________________________________ 16:47 perłaper ja-27.09.89 on-12.09.86 napisalas"Hej. Obecnie kłopoty, ale zmysłowość, opikuńczośc i miłość was połączy. Szczęśliwi zakończy sią małżeństwem." czy długo będę musiała czekać na to az bedziemy razem? Czy to własnie jest ta prawdziwa milosc z obu stron? Nie wiem, bo nie pamietam co było w kartach, a drugi raz to za m-c moge zapytać o to co mnie pytasz. ______________________________________________________ 17:31 misiasiunia24 witaj 3em Oeil chcialabym zapytac czy moj byly chlopak 10.10.1980 cos do mnie 10.03.1984 czuje? Czy moze spotkal juz jakas dziewczyne? Jak tam sprawy zawodowe u mnie? Czy uda mi sie wyjechac? Dziekuje pozdrawiam Nie potrzebnie te miłośc któres z was poswięciło, bo mógłby to byc satysfakcjonujący związek. Niecierpliwość jest złym doradcą. Jest samotny i boi się zmian. Z pracą ok. Jeśli wyjazd związany z praca, to tak. __________________________________________ 13.02] 17:33 =Ja= 27.04.1982 Tomek Ja się tylko pytam czy w maju będę miał dziewczynę Zapamiętam nazwę topicu i poczekam. Nie ma emocji - jest spokój. Nie ma ignorancji - jest wiedza. Nie ma namiętności, pasji - jest pokój ducha. Nie ma chaosu - jest harmonia. Nie ma śmierci - jest Moc. Łakniesz samotności i wolności, pewne sprawy nie da sie przyspieszyć. Karty mówią o jakims niezadawalającym związku. ____________________________________________ 17:54 Marcia84 Hej Ja 12/11/1984 czy bedzie dobrze ?? jestem w duzej kropce Dzieki http://www.pajacyk.pl/> 17:55 Marcia84 Ahh sorki on 19/07/1980 http://www.pajacyk.pl/> Może dojść do separacji. Tu jest sprawa sexu, bądź bardziej namietna, akrakcyjna, wtedy jest mozliwośćna pomyślność. __________________________________________________ 18:42 klameczka 3em Oeil jak bedzie miedzy nami? ja8,10,83 on 26,6,83. było miedzy nami wiele kryzysowych sytuacji i wychodziliśmy z nich, ale tera jest chyba najgorszy bo cos wspominał o rozstaniu... bardzo go kocham i wiem ze on mnie też... mam tez druga sprawe...dotyczaca zdrowia...od ponad roku mam nawracajaca sie infekcje (sprawy kobiece), czy zdołam sie z niej wyleczyć, kiedy...?bo trace juz nadzieję... pozdrawiam Kochanie z infekcją koniecznie do ginekologa. a Tobie juz wróżyłam , w kółko nie mozna. __________________________________________________ 19:09 Tęskniąca tak sobie siedzę i tęsknię za takim jednym co jest kilkaset km ode mnie powiedz mi droga 3em Oeil czy warto tęsknić za nim? czy warto czekać? Czy On też jest myślami przy mnie? ...Czy warto odkryć się ze swymi uczuciami? Moja data urodzenia 14.12.1977 ...on jest z mego rocznika ...nie znam dokładnej daty ... ma na imię Bogdan 1 « 22 23 24 On jest w związku i nie może odejść, jest bezsilnywobec partnera. Karty mówią o cierpliwości, bo mozecia stworzyc zmysłowy związek, a to moze trwac ok. 14 m-cy. __________________________________________ Wszystkich serdecznie pozdrawiam i miłego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
cd. 19:09 Tęskniąca tak sobie siedzę i tęsknię za takim jednym co jest kilkaset km ode mnie powiedz mi droga 3em Oeil czy warto tęsknić za nim? czy warto czekać? Czy On też jest myślami przy mnie? ...Czy warto odkryć się ze swymi uczuciami? Moja data urodzenia 14.12.1977 ...on jest z mego rocznika ...nie znam dokładnej daty ... ma na imię Bogdan 1 « 22 23 24 On jest w związku i nie może odejść, jest bezsilnywobec partnera. Karty mówią o cierpliwości, bo mozecia stworzyc zmysłowy związek, a to moze trwac ok. 14 m-cy. __________________________________________________ Wszystkich serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ci kochana ale juz sie rozstalismy... czy mozesz mi powiedziec cis wiecej o mnie?? 12/11/1984 Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiasiunia24
witaj 3em Oeil po tym co napisalas rozumie to, że ktores z nas podeptalo i zniszczylo ta milosc? Czy on bedzie robil mi problemy jak uloze sobie zycie bez niego? Czy kiedykolwiek bedzie tego zalowal, tego co zrobil? Mam zamiar wyjechac czy poradze sobie z praca? Gdybys miala chwilke bylabym wdzieczna ja 10.03.1984 on 10.10.1980 a to dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiasiunia24
dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęskniąca
"On jest w związku i nie może odejść, jest bezsilnywobec partnera. Karty mówią o cierpliwości, bo mozecia stworzyc zmysłowy związek, a to moze trwac ok. 14 m-cy." - tak mi piszesz ... Hm... Nie wygląda mi On na bezsilnego faceta ;) Droga 3em Oeil ...Ten gość nieźle mi zalazł za serce ... On nie zna moich uczuć ...ja nie znam jego uczuć :O Tak głęboko i czule myślę już o nim z 8 miesięcy ...były między nami w tym czasie różne sytuacje, których sobie nie wyjaśniliśmy. Może ta kobieta od której nie może odejść to ja???? Bo ja nie wiem czy między nami coś jest czy nie... On jest skryty ...nic mi nie mówi (mnie też nie jest łatwo mówić o uczuciach) ...a fakt, że spotykamy sie raz w miesiącu niebardzo mi pomaga wyjaśnić tę sytuację. Powiedz mi ... te 14 miesięcy to jeszcze przed nami? ....bo ja nie jestem pewna czy między nami coś się zaczyna? czy coś się kończy? ...i nie wiem czy mam cierpliwie czekać czy ruszyć do ataku ;) ...czy wycofać się nie wiedząc co mogłoby z tego być... Z góry dziękuję, jeśli zechcesz jeszce mi coś napisać :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaaaaaaaa
ja 16.10.1983 chcialam sie dowiedziec czy bede cale zycie z tym partnerem, z ktorym jestem??czy bedziemy szczesliwi??i czy bede miala zdrowe dzieci?? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiiilliaaa
mam pytanie: co mnie czeka w życiu? czy będę szczęsliwa? czy znajdę dobrą pracę? czy założe rodzinę? 06.05.1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonik19300
ja 02 02 1977,on 20 06 1975, czy pisane nam byc razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę bron Boze naduzywac itd ale mam pytanko odnosnie.... hmm no znowu to samo.... czy uda mi sie na stopie kolezenskiej tylko odbudowac znajomosc z nim ur. 08.02.1988 ja 22.12.1989 10:50 z gory dzięki za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
serdeczne zyczonka walentynkowe dla wszystkich z topiku przesyla samotna lupita :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez:D i rowniez sama:D ten \"nieodszly\"nawet mi zyczen nie wyslal.... ukrywa sie celowo na gg pod sugestywnym opisem: Jedyną osobą która mnie kocha jest ojczyzna. Przysłali mi walentynkę smieszne to i zalosne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
16:26 Tęskniąca "On jest w związku i nie może odejść, jest bezsilnywobec partnera. Karty mówią o cierpliwości, bo mozecia stworzyc zmysłowy związek, a to moze trwac ok. 14 m-cy." - tak mi piszesz ... Hm... Nie wygląda mi On na bezsilnego faceta Droga 3em Oeil ...Ten gość nieźle mi zalazł za serce ... On nie zna moich uczuć ...ja nie znam jego uczuć Tak głęboko i czule myślę już o nim z 8 miesięcy ...były między nami w tym czasie różne sytuacje, których sobie nie wyjaśniliśmy. Może ta kobieta od której nie może odejść to ja???? Bo ja nie wiem czy między nami coś jest czy nie... On jest skryty ...nic mi nie mówi (mnie też nie jest łatwo mówić o uczuciach) ...a fakt, że spotykamy sie raz w miesiącu niebardzo mi pomaga wyjaśnić tę sytuację. Powiedz mi ... te 14 miesięcy to jeszcze przed nami? ....bo ja nie jestem pewna czy między nami coś się zaczyna? czy coś się kończy? ...i nie wiem czy mam cierpliwie czekać czy ruszyć do ataku ...czy wycofać się nie wiedząc co mogłoby z tego być... Z góry dziękuję, jeśli zechcesz jeszce mi coś napisać Tobie bez kart. Nie bądx obserwator własnego życia, spróbuj w nim uczestniczyć. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×